صفحه 3 از 10 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 94

موضوع: معرفی درگاه پرداخت ابنترنتی مطمئن

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    195
    تشکر تشکر شده 
    103
    تشکر شده در
    69 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی درگاه پرداخت ابنترنتی مطمئن

نقل قول نوشته اصلی توسط geniune نمایش پست ها
    با این حال درگاه بانک توصیه می شود ...
    برتریت هاش هم میشه از انتخاب چند بانک عامل - امکان انتخاب کارمزد توسط مشتری یا پذیرنده و ... میبایست توسط استارتر بررسی شود نام برد ...
    این مواردی که بعنوان مزیت گفتید توی همه درگاه ها وجود داره!

در مجموع شما توی پست هاتون یکبار گفتید زرین پال ، یک بار گفتید فراگیت و الان هم درگاه بانک

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط asrno نمایش پست ها
    زرین پال 4 روز! طول میکشه پول خودتو بهت بده(تسویه حساب)
    از زرين کارت استفاده کنيد
    https://www.zarinpal.com/zarincard.html

4. تعداد تشکر ها ازsamansystems به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

درود
    بنده بعد از کلی تحقیق درباره درگاه ها فراگیت رو انتخاب کردم پشتیبانیش خوبه، درگاه هم بعد از عضویت که میخوای راه بندازی هم میتونی مستقیم بگیری هم غیر مستقیم یعنی بصورت گزینه ای هست

درضمن درگاه بانک ملی رو هم که خیلی ها ندارن داره

عضو جدید asrno آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط samansystems نمایش پست ها
    از زرين کارت استفاده کنيد
    https://www.zarinpal.com/zarincard.html
    مگه بیکاریم 50 تومن بدیم زرین کارت بگیریم که پول خودمونو زودتر بهمون بدید.میریم درگاه مستقیم از بانک میگیریم. یا اصلا از بقیه درگاه های واسط معتبر استفاده میکنیم.
    ویرایش توسط asrno : June 12th, 2016 در ساعت 14:05

7. تعداد تشکر ها از asrno به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

مگه بیکاریم 50 تومن بدیم زرین کارت بگیریم که پول خودمونو زودتر بهمون بدید.میریم درگاه مستقیم از بانک میگیریم. یا اصلا از بقیه درگاه های واسط معتبر استفاده میکنیم.
    البته در صورت استفاده از زرين کارت تسويه معمولا از بانک هم سريعتر هست
    در زرين کارت شما ميتونيد يکبار در روز از تسويه زير 400 هزار تومان به صورت آنی و آنلاين استفاده کنيد. اينکار بدون دخالت نيروی انسانی و از طريق وبسرويس های موجود انجام ميشه. بنابراين حتی اگر 2 شب باشه و شما به پولتون نياز داشته باشيد و تو خيابون باشيد، ميتونيد به کمک اپليکيشن زرين پال، انتقال به زرين کارت رو ثبت کنيد و وجه رو دريافت کنيد.
    متاسفانه بعد از ******** تقريبا درگاه واسط معتبری وجود نداره و اکثر درگاه های موجود با توجه به استفاده از شرايط موجود، وارد اين حوزه شدن و هنوز مدت زيادی از فعاليت اونها برای مشخص شدن سابقه، وضعيت و اعتبار تقريبا! وجود نداره.

9. تعداد تشکر ها از samansystems به دلیل پست مفید

عضو جدید asrno آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

البته در صورت استفاده از زرين کارت تسويه معمولا از بانک هم سريعتر هست
    در زرين کارت شما ميتونيد يکبار در روز از تسويه زير 400 هزار تومان به صورت آنی و آنلاين استفاده کنيد. اينکار بدون دخالت نيروی انسانی و از طريق وبسرويس های موجود انجام ميشه. بنابراين حتی اگر 2 شب باشه و شما به پولتون نياز داشته باشيد و تو خيابون باشيد، ميتونيد به کمک اپليکيشن زرين پال، انتقال به زرين کارت رو ثبت کنيد و وجه رو دريافت کنيد.
    متاسفانه بعد از ******** تقريبا درگاه واسط معتبری وجود نداره و اکثر درگاه های موجود با توجه به استفاده از شرايط موجود، وارد اين حوزه شدن و هنوز مدت زيادی از فعاليت اونها برای مشخص شدن سابقه، وضعيت و اعتبار تقريبا! وجود نداره.
    اول بکم اصلا و اصلا نمی ارزه واسه این چیزایی که شما گفتید 50 تومن خرج کرد . چون تسویه حساب کمتر از 24 ساعت رو جاهای دیگه رایگان انجامش میدن. دوم هم اینکه درگاه معتبر هست شما فقط خودتونو زیادی بزرگ دیدید. شما در برابر پی لاین و جهان پی و پارس پال عددی نیستید(از نظر ارائه خدمات و کیفیت خدمات) . تا همین چند وقت پیش 2.5 درصد کارمزد میگرفتید . سوم این که کسی که میخواد بره توی خیابون و فکر کنه قراره پول لازم داشته باشه .قبلش درخواست تسویه حساب میده . چون توی این محدوده هم رقیب بزرگی ندارید هیچ اقدامی برای بهتر کردن خدماتتون و مدت زمان تسویه حساب و ... نمیکیند. خیلی از کاربراتون از روی مجبوری از سایتتون استفاده میکنن و بعد از این که درگاه های دیگه باز شن از نظر من میرن . من با خیلیاشون تو گروه های وب مستر های تلگرام صبحت و بحث داشتم خیلی ها میگفتن مجبوریم دیگه چاره ای نیست . اخه کی دلش میخواد 4 روز منتظر بمونه تا تسویه پولشو بگیره . تازه خیلی شیک و مجلسی هم دارید میگید که هرکی میخواد زود پولشو بگیره 50 تومن بده زرین کارت بگیره . از نظر من این ایرادا اگه برطرف شه تازه اون موقع میشه درمورد رضایت از زرین پال فکر کرد. حرفای من جنبه انتقاد داشت امیدوارم این مشکلاتو حل کنید.
    ویرایش توسط asrno : June 12th, 2016 در ساعت 15:16

11. تعداد تشکر ها از asrno به دلیل پست مفید

عضو انجمن melismspanel آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    39 پست

در گاه مستقیم از بانک بگیرید بهتره.

در حال حاضر درگاه واسط زرین پال بهتره
    ارائه دهنده خدمات میزبانی وب , ثبت دامنه , هاست دانلود , سرور مجازی
    شرکت سریع سیستم شمال به شماره ثبت 983 , دارای نماد اعتماد >> www.pdvhost.com

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

اول بکم اصلا و اصلا نمی ارزه واسه این چیزایی که شما گفتید 50 تومن خرج کرد . چون تسویه حساب کمتر از 24 ساعت رو رایگان انجامش میدن. دوم هم اینکه درگاه معتبر هست شما فقط خودتونو زیادی بزرگ دیدید. شما در برابر پی لاین و جهان پی و پارس پال عددی نیستید(از نظر ارائه خدمات و کیفیت خدمات) . تا همین چند وقت پیش 2.5 درصد کارمزد میگرفتید . سوم این که کسی که میخواد بره توی خیابون و فکر کنه قراره پول لازم داشته باشه .قبلش درخواست تسویه حساب میده . چون توی این محدوده هم رقیب بزرگی ندارید هیچ اقدامی برای بهتر کردن خدماتتون و مدت زمان تسویه حساب و ... نمیکیند. خیلی از کاربراتون از روی مجبوری از سایتتون استفاده میکنن و بعد از این که درگاه های دیگه باز شن از نظر من میرن . من با خیلیاشون تو گروه های وب مستر های تلگرام صبحت و بحث داشتم خیلی ها میگفتن مجبوریم دیگه چاره ای نیست . اخه کی دلش میخواد 4 روز منتظر بمونه تا تسویه پولشو بگیره . تازه خیلی شیک و مجلسی هم دارید میگید که هرکی میخواد زود پولشو بگیره 50 تومن بده زرین کارت بگیره . از نظر من این ایرادا اگه برطرف شه تازه اون موقع میشه درمورد رضایت از زرین پال فکر کرد. حرفای من جنبه انتقاد داشت امیدوارم این مشکلاتو حل کنید.
    البته من فکر ميکنم شما با دوستان تو تلگرام در ارتباط نيستنيد. چون اگر در ارتباط بوديد، در جريان سرعت تسويه حساب بوديد. ولی باز هم بابت انتقاد ممنون هستيم.
    ان شاء الله در صورت تمايل به استفاده از تسويه سريع و با کارمزد پايين تر از زرين کارت استفاده کنيد.
    ویرایش توسط samansystems : June 12th, 2016 در ساعت 14:35

عضو جدید geniune آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    691
    تشکر تشکر شده 
    462
    تشکر شده در
    329 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط friend_sre نمایش پست ها
    این مواردی که بعنوان مزیت گفتید توی همه درگاه ها وجود داره!

در مجموع شما توی پست هاتون یکبار گفتید زرین پال ، یک بار گفتید فراگیت و الان هم درگاه بانک
    زرین پال قابلیت هایی که بهش اشاره کردم نداره !!

بنده اون سرویسی که در اون لحظه بهترین عملکرد رو داره دارم معرفی میکنم و تعصبی روی درگاه ها ندارم !! این یک مزیت هست که بنده دارم اینطور نظر میدم و باید دید که کاربر چه مسائلی براش مهم هست و درگاه واسطی که مورد قبولش هست بهش معرفی میشه
    گفتند ussd کد گفتیم زرین پال
    فراگیت هم فعلا بهش حمله شده عاقلانه ست برای جلوگیری از ضرر مالی از درگاه های دیگر استفاده بشه
    درگاه بانک هم فعلا داره خوب عمل میکنه

کاربران فقط میخوان 1- درگاه واسط مورد اعتماد باشه 2- پشتیبانی و تسویه حساب سریع داشته باشه 3- قابلیت های کاربردی زیادی داشته باشه ...
    سه درگاهی که معرفی شد تست شده و مورد اعتماد می باشد ...

یا حق
    اگر دائما خود را با نقابهایی که برای دیگران به چهره میزنی بشناسانی
    آن لحظه که فرا می رسد و باید نقاب از چهره برداری
    پشت نقاب دیگر هیچ چیز نیست

عضو جدید asrno آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

البته من فکر ميکنم شما با دوستان تو تلگرام در ارتباط نيستنيد. چون اگر در ارتباط بوديد، در جريان سرعت تسويه حساب بوديد. ولی باز هم بابت انتقاد ممنون هستيم.
    ان شاء الله در صورت تمايل به استفاده از تسويه سريع و با کارمزد پايين تر از زرين کارت استفاده کنيد.
    جالبه خودتون توی سایتتون این مسئله مدت زمان تسویه رو تایید کردید اما اینجا رد میکنید.
    811817241_18527_4423556584565303732.jpg423929076_58139_2803268647795841410.jpg
    اینم مدرک

16. تعداد تشکر ها از asrno به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 10 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)