صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: خرید مستقیم از ovh

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض خرید مستقیم از ovh

سلام من قصد خرید از ovh دارم ولی سایت payment24 کلا میگه از ovh هیچ چیزی ارائه نمیده میگه باید حتما آدرس verify بشه و با یک آدرس امکان چند خرید وجود نداره.
    کسی تا الان از این دیتا سنتر مستقیم خرید کرده؟
    لطفا راهنمایی کنید.

2. # ADS

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

پیش فرض پاسخ : خرید مستقیم از ovh

نقل قول نوشته اصلی توسط bomb23 نمایش پست ها
    سلام من قصد خرید از ovh دارم ولی سایت payment24 کلا میگه از ovh هیچ چیزی ارائه نمیده میگه باید حتما آدرس verify بشه و با یک آدرس امکان چند خرید وجود نداره.
    لطفا راهنمایی کنید.
    درورد بر شما
    چرا میخواهید از این دیتاسنتر مستقیم خرید بکنید؟
    بسیار دردسر های زیادی در وری فای ، تامین ارز ، وری فای های بعد و... خواهید داشت
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

4. تعداد تشکر ها ازmajidisaloo1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن zigma4000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    270
    تشکر تشکر شده 
    332
    تشکر شده در
    251 پست

خرید مستقیم از این دیتاسنتر پر دردسر هستش. اگر ساکن ایران هستید بهتره از دوستان و همکارانی که به صورت واسط عمل میکنند خرید کنید.
    گـــُزگـــا هاستینگ
    هاست دانلود اختصاصی حجیم (دو ترابایت به بالا) - هاست پربازدید اختصاصی - کانفیگ اختصاصی و... برای هرگونه سوال پیش از خرید با ما تماس بگیرید

6. تعداد تشکر ها از zigma4000 به دلیل پست مفید

عضو دائم a.e آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    818
    تشکر شده در
    686 پست

با سلام و عرض ادب

برای خرید مستقیم از دیتاسنتر OVH و SoyouStart و Kimsufi شما نیاز به پاسپورت / آی دی کارت / گواهینامه / قبض آب،برق و گاز / شماره تماس که امکان پاسخگویی داشته باشید.

تمامی مدارکی که در بالا خدمتتان عرض شد باید از کشوری بجز ایران باشد.
    اُکسين سرور ارائه دهنده خدمات ميزباني وب|شماره ثبت 4587|10 سال سابقه درخشان|شماره تماس 42254600-061

فروش سرور اختصاصی از ديتاسنترهای Kimsufi , SoyouStart , OVH همراه با کنترل پنل مدیریت و آی پی رایگان!

8. تعداد تشکر ها از a.e به دلیل پست مفید

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط a.e نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

برای خرید مستقیم از دیتاسنتر OVH و SoyouStart و Kimsufi شما نیاز به پاسپورت / آی دی کارت / گواهینامه / قبض آب،برق و گاز / شماره تماس که امکان پاسخگویی داشته باشید.

تمامی مدارکی که در بالا خدمتتان عرض شد باید از کشوری بجز ایران باشد.
    علاوه بر موارد فوق بعضی مواقع از شما خواسته میشه از کشور تابعه تون پیمنت رو وریفای کنید که برای من یک ماه بعد از دریافت سرور پیش اومد. یعنی پیمنت دوم من

- - - Updated - - -

پ.ن:البته اضافه کنم قبض آب و برق یا گاز رو داشته باشید نیاز به گواهینامه نیست این دوستمون باید بجای / قبل از قبض کلمه یا رو بکار میبردن
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

خرید مستقیم و غیر مستقیم از ovh رو پیشنهاد نمیکنم ، کلا این دیتاسنتر فقط ب دلیل مشکلاتی ک با ایران داره تحت هیچ شرایطی توصیه نمیشه .

( مطمئن باشید بنده بعد از دو سال کار با این دیتاسنتر رو هوا صحبت نمیکنم ، شک دارید خودتون آزمایش کنید :دی )
    ...Zzzz...

11. تعداد تشکر ها از OmidX به دلیل پست مفید

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها
    خرید مستقیم و غیر مستقیم از ovh رو پیشنهاد نمیکنم ، کلا این دیتاسنتر ب دلیل مشکلاتی ک با ایران داره تحت هیچ شرایطی توصیه نمیشه .

( مطمئن باشید ، بنده بعد از دو سال کار با این دیتاسنتر رو هوا صحبت نمیکنم ، شک دارید خودتون آزمایش کنید :دی )
    تائید میشه و البته به نسبت هتزنر خیلی بهتره از ovh هست. این دیتا سنتر بیشتر به درد کسانی میخوره که میخوان پول آی پی ندن و روی یک سرور متوسط 60 تا وی پی اس بالا بیارن(ovh هزینه آی پی رو یکبار میگره) و البته پنلش برای مونت ایزو مجهز تر از هتزنر هست اما ساپورتشون خوب نیست بخصوص اگر شما ایرانی باشید حتی تبعه آمریکا
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

عضو دائم a.e آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    818
    تشکر شده در
    686 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hegza نمایش پست ها
    علاوه بر موارد فوق بعضی مواقع از شما خواسته میشه از کشور تابعه تون پیمنت رو وریفای کنید که برای من یک ماه بعد از دریافت سرور پیش اومد. یعنی پیمنت دوم من

- - - Updated - - -

پ.ن:البته اضافه کنم قبض آب و برق یا گاز رو داشته باشید نیاز به گواهینامه نیست این دوستمون باید بجای / قبل از قبض کلمه یا رو بکار میبردن
    بنده از "یا" استفاده نکردم به دلیل این که با توجه به تجربه 5 ساله در خیلی از زمان ها از شما تمام این موارد خواسته میشود و شما موظف به ارسال تمام این موارد هستید.

همچنین به تازگی برای اشخاصی که به صورت حقوقی ثبت نام کرده اند وریفای ماهیانه در نظر گرفته شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها
    خرید مستقیم و غیر مستقیم از ovh رو پیشنهاد نمیکنم ، کلا این دیتاسنتر فقط ب دلیل مشکلاتی ک با ایران داره تحت هیچ شرایطی توصیه نمیشه .

( مطمئن باشید بنده بعد از دو سال کار با این دیتاسنتر رو هوا صحبت نمیکنم ، شک دارید خودتون آزمایش کنید :دی )
    پس از 5 سال کار با 90 درصد دیتاسنترها به صراحت میتوانم خدمت شما عرض کنم که در صورت رعایت قوانین دیتاسنتر و همچنین در صورتی که مشکلی در مشخصات و دسترسی شما وجود نداشته باشد هیچگونه مشکلی متوجه شما نخواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط hegza نمایش پست ها
    تائید میشه و البته به نسبت هتزنر خیلی بهتره از ovh هست. این دیتا سنتر بیشتر به درد کسانی میخوره که میخوان پول آی پی ندن و روی یک سرور متوسط 60 تا وی پی اس بالا بیارن(ovh هزینه آی پی رو یکبار میگره) و البته پنلش برای مونت ایزو مجهز تر از هتزنر هست اما ساپورتشون خوب نیست بخصوص اگر شما ایرانی باشید حتی تبعه آمریکا
    پیشنهاد میشود ابتدا شبکه و مزیت های هر دو دیتاسنتر را با یکدیگر مقایسه نمایید.

پشتیبانی در OVH در صورت فعال بودن و خریداری Support VIP به تمام درخواست های شما حداکثر تا 15 دقیقه پاسخ داده میشود.
    ویرایش توسط a.e : June 5th, 2016 در ساعت 03:53
    اُکسين سرور ارائه دهنده خدمات ميزباني وب|شماره ثبت 4587|10 سال سابقه درخشان|شماره تماس 42254600-061

فروش سرور اختصاصی از ديتاسنترهای Kimsufi , SoyouStart , OVH همراه با کنترل پنل مدیریت و آی پی رایگان!

14. تعداد تشکر ها از a.e به دلیل پست مفید

عضو جدید Iranicaserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    193
    تشکر شده در
    147 پست

دوستان و همکاران بسیار خوب وحرفه ای در همین انجمن هستند که با این دیتاسنتر درحال کار کردن هستند و معتبر هستند شما تحقیق کنید و از آنها خرید کنید

اما عمده مشکلات که برخی کاربران به سمت مستقیم خرید رفتن می روند این است که برخی با پیپال هکی پرداخت هارو انجام دادن در گزشته و سرورهای خیلی از دوستان بسته شد برای همین یکم برای بعضی ها سخت است مجدد اعتماد کنند برای کسب و کار خودشون
    ارائه دهنده سرور های مجازی و اختصاصی , گیم سرور , هاست دانلود, لینوکس , ویندوز از دیتاسنترهای #افرانت , #پارس آنلاین
    www.IranicaServer.com

عضو جدید hadipro آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    299
    تشکر شده در
    230 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bomb23 نمایش پست ها
    لطفا راهنمایی کنید.
    بله از این دیتا سنتر و همچنین هتزنر حساب افتتاح کردیم و خرید مستقیم هم انجام شده. معمولا" برای کاربر یک حساب پی پال با هویت قانونی کشور آمریکا باز میکنیم. مدارک شامل پاسپورت - قبض - تایید تلفن و... به دیتا سنتر ارسال میشود و پس از ورفای میتونند با پی پال خرید انجام بدهند. همیشه با پی پال خودشان پرداختها رو انجام خواهند داد و مشکلات بعدی هم پیش نخواهد آمد.
    افتتاح حساب بیزنس پی پال - پرداخت با کردیت کارت و پی پال - فروش انواع گیفت کارت
    >>>خرید موجودی حسابهای لیمیت شده پی پال<<<

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)