نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: گرفتن دسترسی اینترنت بر روی سرور با دسترسی ایران توسط یک سرور واسط

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

Question گرفتن دسترسی اینترنت بر روی سرور با دسترسی ایران توسط یک سرور واسط

سلام خدمت همه اساتید محترم

مشکلمو مطرح میکنم امیدوارم اساتید عزیز بتونن راهنمایی کنن.

من یه سرور مجازی با دسترسی ایران دارم.کلیه سند و رسیو ها از ایرانه ولی چون ما نیاز داریم ایمیل داشته باشیم و یا کاربرا بتونن سایت مارو با ف.ل.ت.ر شکن هم ببینن یا گوگل بتونه مارو جستجو کنه که چنین مواردی نیاز به دسترسی اینترنت داره.شاید بپرسین چرا دسترسی اینترنت نمیگیرم؟با اینترانت من سند و رسیو نامحدود دارم و چون حجم مصرفی بالا هست امکان خرید اینترنت وجود نداره.چون مصرفی خاصی با اینترنت نداریم.حالا سوال من اینه که آیا میشه یه vps کنار همین سرور اصلی بگیریم با دسترسی اینترنت و بتونیم موارد مورد نیاز اینترنتیمون رو از این vps بگیریم؟مثل یه gateway عمل کنه.یعنی اگه در خواستی از داخل یا بیرون روی دامین اصلی سایت انجام شد بتونه منتقل کنه و به سرور اصلی جواب بده؟مثلا ما کل پردازشمون رو ببریم روی یه ساب دومین (svr.domain.com) و دامین اصلی روی اینترنت باشه؟هر گونه راه حلی رو لطفا بفرمایین شاید مشکلمو حل کنه.بازم ممنون از لطفتون

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : گرفتن دسترسی اینترنت بر روی سرور با دسترسی ایران توسط یک سرور واسط

نقل قول نوشته اصلی توسط shell32 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه اساتید محترم

مشکلمو مطرح میکنم امیدوارم اساتید عزیز بتونن راهنمایی کنن.

من یه سرور مجازی با دسترسی ایران دارم.کلیه سند و رسیو ها از ایرانه ولی چون ما نیاز داریم ایمیل داشته باشیم و یا کاربرا بتونن سایت مارو با ف.ل.ت.ر شکن هم ببینن یا گوگل بتونه مارو جستجو کنه که چنین مواردی نیاز به دسترسی اینترنت داره.شاید بپرسین چرا دسترسی اینترنت نمیگیرم؟با اینترانت من سند و رسیو نامحدود دارم و چون حجم مصرفی بالا هست امکان خرید اینترنت وجود نداره.چون مصرفی خاصی با اینترنت نداریم.حالا سوال من اینه که آیا میشه یه vps کنار همین سرور اصلی بگیریم با دسترسی اینترنت و بتونیم موارد مورد نیاز اینترنتیمون رو از این vps بگیریم؟مثل یه gateway عمل کنه.یعنی اگه در خواستی از داخل یا بیرون روی دامین اصلی سایت انجام شد بتونه منتقل کنه و به سرور اصلی جواب بده؟مثلا ما کل پردازشمون رو ببریم روی یه ساب دومین (svr.domain.com) و دامین اصلی روی اینترنت باشه؟هر گونه راه حلی رو لطفا بفرمایین شاید مشکلمو حل کنه.بازم ممنون از لطفتون

یعنی تو این سایت کسی راه حلی برای این موضوع نداره؟

عضو انجمن devilboy09 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    49 پست

پیش فرض پاسخ : گرفتن دسترسی اینترنت بر روی سرور با دسترسی ایران توسط یک سرور واسط

دوست عزیز این آموزش رو مطالعه بفرمایید :

http://linux-forums.ir/thread22.html#post26

البته سرور دوم باید 2 تا آی پی داشته باشه یکی اینترانتی و اون یکی آی پی public

موفق باشید
    متخصص راه اندازی انواع سرورها و بهینه سازی سرورهای شما برای محیط هاستینگ ، انجام تنظیمات انواع کنترل پنل ها ، مجازی سازی سرورها
    آی دی تلگرام : @TopAdmins

5. تعداد تشکر ها از devilboy09 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط devilboy09 نمایش پست ها
    دوست عزیز این آموزش رو مطالعه بفرمایید :

http://linux-forums.ir/thread22.html#post26

البته سرور دوم باید 2 تا آی پی داشته باشه یکی اینترانتی و اون یکی آی پی public

موفق باشید

ممنون از اینکه پاسخ دادین ولی سایت اصلا باز نمیشه.اگه برای شما باز میشه لطفا متنشو اینجا کپی کنین

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

این سایت سرور مخصوص کارشما رو موجود داره . اینجا تیکت بزنید در کمتر از 1 ساعت براتون انجام میدن .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)