نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: بهترین حالت انجین ایکس

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض بهترین حالت انجین ایکس

سلام
    میخواستم بدونم
    بهترین حالت نصب انجین ایکس با دایرکت ادمین چی الان خیلی گیج شدم سرعتش کدوم کانفیگ بیشتره
    حالت ریورد ****** مناسب یا ترکیب از انجین ایکس و اپاچی یا انجین ایکس بتنهای
    دو یا ستا پلاگین فاسی هم مثل انجین ایکس پنل و انجین ایکس وب و... نصب اینا مناسب تره
    انجین ایکس مناسب ترین حالتش چی
    وچه کانفیگ نیاز داره سایت پر بازدید و مصرف منابع بیاره پایین[emoji106]
    وسرعت لود هم خوب باشه

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض پاسخ : بهترین حالت انجین ایکس

سلام
    اگه نیاز به فایل htaccess. ندارید NginX به تنهایی گزینه خوبی می تونه باشه اما اگر سرور اشتراکی است و نیازمند فایل htaccess. هستید بهترین روش NginX در کنار Apache است.
    پلاگین های مختلف هم شاید بهتر باشن اما وقتی خود دایرکت ادمین با تنظیم nginx_apache در کاستوم بیلد 2 می تونه همین کار پلاگین ها رو (حالا کم و بیشش تقصیر شرکت دایرکت ادمین) انجام میده چرا آدم باید ماهانه پول لایسنس یه پلاگین رو بده؟ البته این نظر شخصی منه ممکنه از نظر دوستان سازنده این پلاگین ها که در انجمن هم هستن کیفیت اونا واقعاً بالاتر باشه اما خب به نظر من کاهش کیفیت در قبال استفاده از محصولات رسمی یه شرکت خیلی بهتر از افزایش کیفیت است بازم میگم نظر شخصیه و امیدوارم به کسی بر نخوره.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    سلام
    اگه نیاز به فایل htaccess. ندارید NginX به تنهایی گزینه خوبی می تونه باشه اما اگر سرور اشتراکی است و نیازمند فایل htaccess. هستید بهترین روش NginX در کنار Apache است.
    پلاگین های مختلف هم شاید بهتر باشن اما وقتی خود دایرکت ادمین با تنظیم nginx_apache در کاستوم بیلد 2 می تونه همین کار پلاگین ها رو (حالا کم و بیشش تقصیر شرکت دایرکت ادمین) انجام میده چرا آدم باید ماهانه پول لایسنس یه پلاگین رو بده؟ البته این نظر شخصی منه ممکنه از نظر دوستان سازنده این پلاگین ها که در انجمن هم هستن کیفیت اونا واقعاً بالاتر باشه اما خب به نظر من کاهش کیفیت در قبال استفاده از محصولات رسمی یه شرکت خیلی بهتر از افزایش کیفیت است بازم میگم نظر شخصیه و امیدوارم به کسی بر نخوره.
    داداش بیشتر بحث سرعته و مصرف
    جای نوندم انجین ایکس به تنهای برای سایت های کم بازدید مناسبه منظورم اینه که چه کانفیگ های باید انجام داد تاسرعت سایت و مصرف کاهش پیدا کنه
    برا دو سه تا سایت بیشتر نیست اشتراکی نیست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط admiral0011 نمایش پست ها
    داداش بیشتر بحث سرعته و مصرف
    جای نوندم انجین ایکس به تنهای برای سایت های کم بازدید مناسبه منظورم اینه که چه کانفیگ های باید انجام داد تاسرعت سایت و مصرف کاهش پیدا کنه
    برا دو سه تا سایت بیشتر نیست اشتراکی نیست
    خب سرعت فقط بسته به وب سرور نیست که هندلر php، سیستم کش، نوع Hard سرور، فرکانس عملیاتی CPU و... نیز در سرعت سایت ها تاثیر دارن.
    من همیشه NginX رو با تنظیمات پیش فرض خودش استفاده میکنم و راضی بودم تنظیماتش هم مثل Apache چیز خاصی نداره فقط یه سری تنظیم عددی مثل زمان Time Out، زمان Keep-Alive و... است که اینا رو شخصاً بر اساس نوع فعالیت سرورتون باید تنظیم کنید به نظرم بذارید رو پیش فرض بمونه اگر سرور کشش سایت های پر بازدیدی که میگید نداشت و تغییرشون بدید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

چه هندلری رو تعید می کنید

فرستاده شده از hi6210sftِ من با Tapatalk

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط admiral0011 نمایش پست ها
    چه هندلری رو تعید می کنید

فرستاده شده از hi6210sftِ من با Tapatalk
    هر هندلری مزایا و معایب خودش رو داره نمیشه گفت کدومش بهترینه چون اگر بهترین وجود داشت دیگه باقی شون اصولاً باید حذف میشدن و ادامه نمیدادن.
    من خودم تست نکردم اما قبل از نصب هندلر خاصی خیلی وقت تو اینترنت دربارش تحقیق کردم منم مثل شما فقط دنبال سرعت هستم و تا اینکه بعد از این همه لینک که باز کردم فهمیدم طبق آزمایش های خارجکی ها هندلر php-fpm سرعت بیشتری نسبت به سایر هندلر های php داره.
    البته همیشه بستگی به مصرف شما هم داره ممکنه شما تنظیمات همین php-fpm هم جوری تغییر بدید که سرعتش با هندلر پیش فرض دایرکت ادمین یعنی mod_php هم تفاوتی نکنه.
    بعدش سایر هندلر ها مثل suphp هر کدوم مزایایی دارن که نمیشه ازشون گذشت مثلاً همین suphp بالاترین امنیت رو بین هندلر های php داره چون برای هر یوزر به قول معروف یه قفس زندان مانند درست میکنه که تمام فعالیت اون یوزر در اون قفس اجرا میشه نه جای دیگه ای.البته امنیت سایر هندلر ها هم با کانفیگ هایی میشه به حد suphp رسوند اما منظور از امنیت بالای suphp اینه که به صورت پیش فرض این امنیت رو بهتون ارائه میده.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)