صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

موضوع: مشکلات عجیب من با آسیاتک

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض مشکلات عجیب من با آسیاتک

سلام دوستان

من اینترنت آسیاتک حجمی 20 گیگ در ماه دارم که خیلی وقته مشکلات زیر منو اذیت میکنه و چندین بار هم تماس گرفتم با 1544 و به پشیبانی گفتم اما اونا هم هیچ اطلاعی نداشتن و بلد نبودن:

1.من در خونه دو تا خط با دو تا اینترنت دارم یکی مخابرات یکی آسیاتک متاسفانه تصاویر اپلیکیشن اینستاگرام فقط با نت مخابرات برام باز میشه و با آسیاتک هیچ تصویری در اینستاگرام برام باز نمیشه.این موضوع جدید نیست از اول که آسیاتک خریدم هیچ تصویری تو اینستاگرام موبایلم لود نمیشه.

2.هر چند دقیقه یک بار اینترنت آسیاتک بنده قطع میشه و هیچ سایتی نه تو کامپیوتر و نه تو گوشی باز نمیشه تا اینکه 5 - 10 دقیقه باید صبر کنم تا دوباره وصل بشه.خطم هم اصلاً نویز نداره و حتی خود آسیاتک میگه کیفیتش هم خوبه چون به تازگی کامل سیم کشی خونه رو عوض کردم البته این مشکل قبل از تعویض سیم کشی هم بود تعویض سیم کشی فقط باعث افزایش کیفیت خطم شد.

3.اکثر وقت ها سایت های دارای SSL و https با اخطار Secure Connection Failed رو به رو میشه در صورتی که با همین سایت ها در اینترنت مخابرات مشکلی ندارم.

حالا هر چی این سه تا مشکلم رو به پشتیبانی میگم قبول نمیکنه به نظرتون مشکل از چی می تونه باشه؟ قبلاً روی همین خط از پارس آنلاین هم داشتم و هیچ یک از این مشکلات نبود اما متاسفانه الان به دلیل محدودیت مرکز مخابراتی فقط از آسیاتک می تونم بگیرم.

2. # ADS

عضو انجمن vatan3da آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    297
    تشکر تشکر شده 
    118
    تشکر شده در
    89 پست

پیش فرض پاسخ : مشکلات عجیب من با آسیاتک

سلام.منم همین مشکل رو با تلگرام درپارس انلاین دارم
    چیز شکن استفاده کن فکر کنم حل بشه
    برنامه نویس فلاتر (ios)
    09033521000-09050118751

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vatan3da نمایش پست ها
    سلام.منم همین مشکل رو با تلگرام درپارس انلاین دارم
    چیز شکن استفاده کن فکر کنم حل بشه
    آخه مشکل اینجاست که من نمی خوام اصلاً از فـیلترشکن، پـراکسی یا کلاً از این چیزا استفاده کنم.
    چون من اصلاً نیازی به استفاده از سایت های فـیلتر ندارم الکی هم استفاده کنیم سرعت نت رو پایین میارن.

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

مودم را bridge کنید و روی کامپیوتر کانکشن بزنید ببینید اوکی میشه. اگه اوکی شد راه‌حلش اینه که اگر بلدید mtu مودم را عوض کنید. اگر هم بلدید مستقیم MTU‌ را عوض کنید.

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

مشکل 3 شما را منم روی اسیاتک دارم .
    1 مشکل جدید هم دارم از عید تا الان روی اسیاتک بعضی مواقع سایت ها باز نمیشند این پیغام را میده
    Service unavaible
    به خودشون چندین بار گفتم گفتن نمیدونیم قبلا هم پستی در این مورد شد خیلی ها این مشکل را دارند .
    اما برسیم به مشکلات شما که از اول داشتید من جای شما باشم حتما نت خود را از شاتل میگرفتم چون شما روی خط دیگه نت دارید کارتون لنگ نمیمونه منم که تالا عوض نکردم نتم رو چون چندین روز بدونه نت میشم عوض نکردم و تنبلی میکنم وگرنه 100% از شاتل میگرفتم .

firmware مودم شما اخرین نسخه هست ؟ اگر نیست مدل و مارک مودم خود را بدید و ورژن قبلی فریم ور زا از قسمت Status مودم عکس بگیرید بدید من اخرین ورزن فریم ور مودم شما را بدم اپگرید کنید هم بهتره برای مودم شما هم شاید یکی از ان مشکلات حل بشه .
    ویرایش توسط مینا-صیفی : May 12th, 2016 در ساعت 14:05

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajad نمایش پست ها
    مودم را bridge کنید و روی کامپیوتر کانکشن بزنید ببینید اوکی میشه. اگه اوکی شد راه‌حلش اینه که اگر بلدید mtu مودم را عوض کنید. اگر هم بلدید مستقیم MTU‌ را عوض کنید.
    MTU رو قبلاً روی پارس آنلاین بودم کارشناسش یه عدد گفت زدم همه چیز درست شد اما الان به کارشناس آسیاتک (مرد هم بود) میگم ممکنه مشکل از MTU باشه میگه اولین باره می شنوم بعد من میگم اصلاً MTU برای چیه میگه احتمالاً برای موقعیت های جغرافیایی مختلف است.

یعنی اصلاً کارشناس هاش دقیق نمی دونن MTU برای چی هست خودم هم بلد نیستم MTU باید روی چند باشه.
    الان در مودم روی Auto است.

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا-صیفی نمایش پست ها
    مشکل 3 شما را منم روی اسیاتک دارم .
    1 مشکل جدید هم دارم از عید تا الان روی اسیاتک بعضی مواقع سایت ها باز نمیشند این پیغام را میده
    Service unavaible
    به خودشون چندین بار گفتم گفتن نمیدونیم قبلا هم پستی در این مورد شد خیلی ها این مشکل را دارند .
    اما برسیم به مشکلات شما که از اول داشتید من جای شما باشم حتما نت خود را از شاتل میگرفتم چون شما روی خط دیگه نت دارید کارتون لنگ نمیمونه منم که تالا عوض نکردم نتم رو چون چندین روز بدونه نت میشم عوض نکردم و تنبلی میکنم وگرنه 100% از شاتل میگرفتم .

firmware مودم شما اخرین نسخه هست ؟ اگر نیست مدل و مارک مودم خود را بدید و ورژن قبلی فریم ور زا از قسمت Status مودم عکس بگیرید بدید من اخرین ورزن فریم ور مودم شما را بدم اپگرید کنید هم بهتره برای مودم شما هم شاید یکی از ان مشکلات حل بشه .

پست رو کامل نخونید آخر پست گفتم که به دلیل محدودیت مرکز مخابراتی مجبورم از آسیاتک بگیرم وگرنه از خدام هم هست که بیام از شاتل یا پارس آنلاین بگیرم اصلاً هم مشکلش پولش نیست.

فریمور مودم هم آخرین نسخه است البته خود مودم یه پیام داده نوشته به زودی فریمور جدید با امکانات جدید ارائه میشه که هنوز ارائه نشده.

عضو انجمن slashflash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    283
    تشکر تشکر شده 
    263
    تشکر شده در
    210 پست

سلام ،
    برای بنده هم بعضی اوقات یه 5 تا 10 دقیقه ای کلاً پینگ به سرور های خارجی قطع میشه ( در اصل اینترانت میشه ) هیچ سایتی رو باز نمیکنه بجز سایت هایی که داخل ایران میزبانی شده باشند ...
    مشکل از خود آسیاتک هستش ( البته فکر میکنم با این مشکلات یه 1 ماهی هستش پینگ 4.2.2.4 از 300 شده 100 که خیلی خوب شده از این لحاظ ... )
    :: گروه 98 طرح :: ارائه خدمات : طراحی و کدنویسی تحت وب

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط slashflash نمایش پست ها
    سلام ،
    برای بنده هم بعضی اوقات یه 5 تا 10 دقیقه ای کلاً پینگ به سرور های خارجی قطع میشه ( در اصل اینترانت میشه ) هیچ سایتی رو باز نمیکنه بجز سایت هایی که داخل ایران میزبانی شده باشند ...
    مشکل از خود آسیاتک هستش ( البته فکر میکنم با این مشکلات یه 1 ماهی هستش پینگ 4.2.2.4 از 300 شده 100 که خیلی خوب شده از این لحاظ ... )
    آره پینگم خیلی خوبه وب گردیم افتضاحه.
    مثلاً پینگم به گوگل همین الان 115 است.

عضو انجمن tar.gz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    141
    تشکر تشکر شده 
    313
    تشکر شده در
    208 پست

تو پی سی ورلد خیلی در این مورد بحث شده. مشکل service unava... موردی هست که از عید به این طرف شروع شده و روز به روز بدتر هم میشه. درسته پینگ اومده پایین ولی وبگردی تقریبا نابود شده و چاره ش هم فعلا وی پی داخلی هست
    در مورد قطعی و پریدن لینک اگه جدیدا پیش اومده مشکل از طرف مرکز مخابراتی میتونه باشه. اگه از 2مگ میتونین بزنین مود adsl رو در حالت g.dmt قرار بدین مشکل قطعی بایستی حل بشه!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tar.gz نمایش پست ها
    تو پی سی ورلد خیلی در این مورد بحث شده. مشکل service unava... موردی هست که از عید به این طرف شروع شده و روز به روز بدتر هم میشه. درسته پینگ اومده پایین ولی وبگردی تقریبا نابود شده و چاره ش هم فعلا وی پی داخلی هست
    در مورد قطعی و پریدن لینک اگه جدیدا پیش اومده مشکل از طرف مرکز مخابراتی میتونه باشه. اگه از 2مگ میتونین بزنین مود adsl رو در حالت g.dmt قرار بدین مشکل قطعی بایستی حل بشه!
    نه لینک قطع نمیشه چراغ ADSL روی مودم همیشه فعاله فقط با اینکه لینک فعاله هر چند دقیقه یک بار این اتفاق میفته که 5 الی 10 دقیقه Send دارم Receive ندارم.همه سایت ها هم معمولاً در بخش Waiting for مرورگر گیر میکنن و آخرش اخطار The Connection Was Reset میدن.فقط برای یه سایت هم نیست وقتی اینطوری میشه همه سایت ها همین اخطار رو میدن.

دیشب از ساعت 11 تا 1 کلاً اینطوری بود یعنی همش قطع در صورتی که چراغ لینک فعال بود امروز صبح هم از ساعت 10 تا 11 باز اینطور بود اما الان خدا رو شکر از 1 تا حالا مشکل خاصی نبوده.

اما معمولاً این مشکل قطعی حداقل روزی یک بار برام پیش میاد.

به کارشناس آسیاتک هم گفتم میگه در Log های ما قطعی از طرف مودم شما ثبت نشده که احتمالاً منظورش قطع شدن لینک هست در صورتی که من میگم لینکم 24 ساعته وصله با وصل بودن لینک قطعی داره عجیبه !

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)