نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: محدود کردن ای پی برا یارسال ایمیل

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    51
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    24 پست

پیش فرض محدود کردن آی پی برای ارسال ایمیل

سلام دوستان

بنده یه سرور مجازی از یک شرکت ایرانی دارم که اون از http://redstation.co.uk/

سرور اختصاصی داره

محدودیت ارسال ایمیل دارم روی سرور و سایت پشتیبانی میگه که دیتا سنتر آی پی شما را محدود کرده
    روی سرو اسکرسپت های ارسال ایمیل گروهی نصب نبوده و هیچ کار دیگه ای که ارسال انبوه واسپم ارسال کنه نمی شده و فقط چند موردی برخی سایت ها هک و از طریق اونها ایمیل اسپم ارسال میشد که رفع می شد.

اولا مگه کلیه تنظیمات سرور مجازی و آی پی که می گیریم دست خودمون نیست و حتی اگه بخوایم اسکریپت نصب کنیم؟
    ثانیا مگه بالا دستی ما دارنده سرور اختصاصی و دارای حریم اختصاصی نیست که دیتا سنتر داره مونیتور کنه فعالیت ها رو؟
    ثالثآ شرکت بالا دستی بنده اومده میگه من یه سرور دیگه را به عنوان ارسال کننده ایمیل های شما تنظیم کردم روی سرورتون و الان مشکل ندارید و میگه بر روی relay server دیگری تنظیم شده، آیا این کار منطقی هست ؟

من موافق نیستم با این وضعیت و الان نمی تونم ایمیل هایی که ارسال میشند را مونیتور کنم و کنترل ایمیل ها از دستم خارجه.
    همچنین هر از گاهی ایمیل ها به یاهو و گوگل ارسال نمیشند یا یه تعداد ایمیل ها میرن تو صف و توی munin می بینم.

مسلط به سرور مجازی هم نیستم.
    centos/cpanel/ssd/7gb ram/6 cpu

لطفآ در این خصوص بنده را راهنمایی کنید.
    سپاس
    ویرایش توسط navid : May 9th, 2016 در ساعت 14:20

2. # ADS

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

پیش فرض پاسخ : محدود کردن آی پی برای ارسال ایمیل

نقل قول نوشته اصلی توسط navid نمایش پست ها
    سلام دوستان

بنده یه سرور مجازی از یک شرکت ایرانی دارم که اون از http://redstation.co.uk/

سرور اختصاصی داره

محدودیت ارسال ایمیل دارم روی سرور و سایت پشتیبانی میگه که دیتا سنتر آی پی شما را محدود کرده
    روی سرو اسکرسپت های ارسال ایمیل گروهی نصب نبوده و هیچ کار دیگه ای که ارسال انبوه واسپم ارسال کنه نمی شده و فقط چند موردی برخی سایت ها هک و از طریق اونها ایمیل اسپم ارسال میشد که رفع می شد.

اولا مگه کلیه تنظیمات سرور مجازی و آی پی که می گیریم دست خودمون نیست و حتی اگه بخوایم اسکریپت نصب کنیم؟
    ثانیا مگه بالا دستی ما دارنده سرور اختصاصی و دارای حریم اختصاصی نیست که دیتا سنتر داره مونیتور کنه فعالیت ها رو؟
    ثالثآ شرکت بالا دستی بنده اومده میگه من یه سرور دیگه را به عنوان ارسال کننده ایمیل های شما تنظیم کردم روی سرورتون و الان مشکل ندارید و میگه بر روی relay server دیگری تنظیم شده، آیا این کار منطقی هست ؟

من موافق نیستم با این وضعیت و الان نمی تونم ایمیل هایی که ارسال میشند را مونیتور کنم و کنترل ایمیل ها از دستم خارجه.
    همچنین هر از گاهی ایمیل ها به یاهو و گوگل ارسال نمیشند یا یه تعداد ایمیل ها میرن تو صف و توی munin می بینم.

مسلط به سرور مجازی هم نیستم.
    centos/cpanel/ssd/7gb ram/6 cpu

لطفآ در این خصوص بنده را راهنمایی کنید.
    سپاس
    دوست عزیز رد استیشن محدودیت ارسال ایمل داره روی هر آی پی و وشرکت سرویس دهنده شما راست میگه + دیتا سنتر آی پی و ایمیل رو میشناسه چکار به بالادستی پائین دستی داره.
    بهترین راه حل رفع این مشکل همون ریلی ایمیل هست. که اگر اینکار رو کردن کار بسیار عاقلانه ای انجام دادن
    موفق باشید
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)