صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51112131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 150

موضوع: زرین پال هم ***** کردن

عضو جدید nima73 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    180 پست

پیش فرض پاسخ : زرین پال هم ***** کردن

بهتر نیست درگاههای پرداخت هم مثل سایت های فیلم 1 ، 2 ، 3 بزنند :دی
    مثلا
    zarinpal1.com
    zarinpal2.com
    و ....
    برای پلاگین ها هم از دامنه فرعی استفاده کنند تا دیرتر شیلتر بشه
    در ضمن چه معنی داره دنبال کسب و کار هستید ؟ فکر کردید اینجا هم بلاد کفره که رییس جمهور بیاد با امثال زاگربرک شام بخوره و بابت ایجاد کار ازش تشکر کنه و بگه شما فرهنگ ما را دارید انتشار میدید ؟
    پاشید برید از اهرام دفاع کنید فردا تو اون دنیا بهتون دو تا هوری بدن با شیر عسل زیاد تا اونجا کم نیارید (تازه من شنیدم شیرش هم پرچرب هست ) اینجا که نه پولش را دارید نه امکاناتش را و هر چی هم بود حاج آقا ....

2. تعداد تشکر ها ازnima73 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن payamkutah آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    624
    تشکر تشکر شده 
    328
    تشکر شده در
    245 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkankamangar.ir نمایش پست ها
    نمیخوام جوری صحبت کنم که بگید طرف سه ماه اومده اروپا مملکتشو فروخته ولی وقتی فرهنگ اینارو میبینم واقعا گریم میگیره
    لامصبا حتی توی سوار شدن توی مترو هم قانون دارن در مترو که باز میشه مردم میرن دو طرف در وامیسن همه پیاده میشن بعد با سرعت لاکپشت از دور سوار میشن بدون حتی یک برخورد با هم
    توی بانک میری همه چی اتوماتیک هست و رفتم حساب باز کنم یه خانوم منو برد داخل اتاق چایی و قهوه و شروع کرد مدارک برای امضا تک تک موارد رو توضیح میداد حتی یه واو جا نمینداخت حتی کار با سایت بانک رو هم آموزش داد بعد منو برد سمت دستگاه کار با دستگاه رو یاد داد

یا برای خونه من وقتی دفتر رو راه انداختم مجبور شدم یه خونه هم بگیرم نزدیک دفتر ولی متاسفانه خونه خوب گیرم نیومد مجبور شدم دو تا اتاق یک نفره بگیرم ماهیانه 800 یورو اجارشه ولی این چند روزه یه خونه پیدا کردم کامل ماهی 350 یورو گفتم عوض کنم خونمو
    یه ایمیل زدم به شرکتشون که خونه ازشون گرفتم گفتم نمیتونم مبلغ 800 یورو رو بدم
    زیر 1 ساعت جواب دادند مشکلی نیست تا فلان تاریخ قرار داد کنسل میشه و مبلغ پیشتون بدون کم شدن مبالغی که داخل قرار داد بود بهتون برگردونده میشه بابت این ماه آخر هم که میخواید خونه پیدا کنید اجاره ندید

چرا نباید ایران کشور اسلامی من اینجوری باشه؟
    تا کی باید همه چیز با زور باشه
    میری توی مترو خواستم بشینم روی صندلی یهو صندلی انتهایی که فنری بود از جاش بلند شد یعنی صندلی ازینا بود که بسته میشد.مترو حرکت کرد من یه کم رفتم جلو و صندلی بسته شد تا خواستم بشینم یه خانوم که کنارم بود دستشو گذاشت بین کمر من و صندلی که کمر من به صندلی نخوره آسیب ببینه
    و گفت مراقب باش صندلی بسته شده
    خداییش ایران بود یه عده میخندیدن یه عده هم ازم فیلم میگرفتن

خلاصه ی مطلب ***** کردن سایتها اشتباهه ما ایرانی ها آدمیم فهم داریم درک داریم میدونیم از چه سایتی باید استفاده کنیم از چه سایتی نباید استفاده کنید
    آقا سایت زرین پال مشکل داره پلیس نظارتی بره و مشکل رو حل کنه نه اینکه ببنده و یه عده رو داغون کنه
    من خودم درگاه مستقیم دارم قابل توجه دوستان
    بنده به این موضوع اشاره کردم ولی بعضی از دوستانی که فکر میکنند از همه عالمو ادم خبر دارن از بنده پاسپورت خواستند - فکر میکنند که همه پیز به داشتن پاسپورت و رفتن با اروپا و دیدن قوانین مملکت های دیگه هست.

دیگه باید از این به بعد با قوانین عادت کنیم - تا الان همیشه آزاد بودیم و هرکاری دلمون میخواسته کردیم. برای همینه که رعایت قانون گذاری ها برامون سخته
    اعطاء پنل SMS رایگان ، ارائه تعرفه 8/5 تومان
    ارسال SMS به بلک لیست | پشتیبانی سریع | 7 سال فعالیت | شرکت اعلان پیام 49239
    تماس: 4478089-0413 | تلگرام: ELANAK.ir | @ELANAKSMS

5. تعداد تشکر ها ازpayamkutah به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkankamangar.ir نمایش پست ها
    نمیخوام جوری صحبت کنم که بگید طرف سه ماه اومده اروپا مملکتشو فروخته ولی وقتی فرهنگ اینارو میبینم واقعا گریم میگیره
    لامصبا حتی توی سوار شدن توی مترو هم قانون دارن در مترو که باز میشه مردم میرن دو طرف در وامیسن همه پیاده میشن بعد با سرعت لاکپشت از دور سوار میشن بدون حتی یک برخورد با هم
    توی بانک میری همه چی اتوماتیک هست و رفتم حساب باز کنم یه خانوم منو برد داخل اتاق چایی و قهوه و شروع کرد مدارک برای امضا تک تک موارد رو توضیح میداد حتی یه واو جا نمینداخت حتی کار با سایت بانک رو هم آموزش داد بعد منو برد سمت دستگاه کار با دستگاه رو یاد داد

یا برای خونه من وقتی دفتر رو راه انداختم مجبور شدم یه خونه هم بگیرم نزدیک دفتر ولی متاسفانه خونه خوب گیرم نیومد مجبور شدم دو تا اتاق یک نفره بگیرم ماهیانه 800 یورو اجارشه ولی این چند روزه یه خونه پیدا کردم کامل ماهی 350 یورو گفتم عوض کنم خونمو
    یه ایمیل زدم به شرکتشون که خونه ازشون گرفتم گفتم نمیتونم مبلغ 800 یورو رو بدم
    زیر 1 ساعت جواب دادند مشکلی نیست تا فلان تاریخ قرار داد کنسل میشه و مبلغ پیشتون بدون کم شدن مبالغی که داخل قرار داد بود بهتون برگردونده میشه بابت این ماه آخر هم که میخواید خونه پیدا کنید اجاره ندید

چرا نباید ایران کشور اسلامی من اینجوری باشه؟
    تا کی باید همه چیز با زور باشه
    میری توی مترو خواستم بشینم روی صندلی یهو صندلی انتهایی که فنری بود از جاش بلند شد یعنی صندلی ازینا بود که بسته میشد.مترو حرکت کرد من یه کم رفتم جلو و صندلی بسته شد تا خواستم بشینم یه خانوم که کنارم بود دستشو گذاشت بین کمر من و صندلی که کمر من به صندلی نخوره آسیب ببینه
    و گفت مراقب باش صندلی بسته شده
    خداییش ایران بود یه عده میخندیدن یه عده هم ازم فیلم میگرفتن

خلاصه ی مطلب ***** کردن سایتها اشتباهه ما ایرانی ها آدمیم فهم داریم درک داریم میدونیم از چه سایتی باید استفاده کنیم از چه سایتی نباید استفاده کنید
    آقا سایت زرین پال مشکل داره پلیس نظارتی بره و مشکل رو حل کنه نه اینکه ببنده و یه عده رو داغون کنه
    من خودم درگاه مستقیم دارم قابل توجه دوستان
    چیز های زیادی هست که نمیشه در بارش حرف زد ...

فقط با بخشی از شعر یک هنرمند این تاپیک رو ترک میکنم ... به امید فردای بهتر ...

من سفر کردم از ترانه شدن / کوچ کردم به سرزمین سکوت / با گذرنامهای که رو جلدش / جای ایران نوشته بود لیلی پوت ...

7. تعداد تشکر ها ازMr.Pouria به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    203
    تشکر تشکر شده 
    161
    تشکر شده در
    123 پست

درود
    بعنوان یک کاربر فضای مجازی که چرخه کاری در این عرصه دارم و اتفاقات این فضا واسم مهم هست مطالب رو خوندم تا اینجا. حقیر به چند تا نتیجه رسیدم امیدورم نتیجه گیریم درست باشه:
    ۱-قوانین سیستم های مالی و اعتباری در فضای مجازی در هر زمانی ممکنه تغییر کنه و بندهای جدید بهش اضافه بشه که در تمام دنیا مرسوم هست این رویه بنابرین کسی که در فضای مجازی کسب و کار خودش
    رو بنا میکنه باید انتظار همچین تغییراتی رو داشته باشه و پیش بینی روز مبادا رو مد نظر قرار بده. این قوانین در سیستم های مالی بین المللی مثل سوییفت هم صادق هست. همچنین با سر کار آمدن هر دولت طبعا ممکنه
    سیاست های مالی و نظارتی در فضای مجازی تغییر کنه.
    ۲- سیاست های اهزار هویت برای سیستم های مالی در فضای مجازی بسیار با اهمیت هست .قتی سیستم های مالی مثل پی پال و امثالهم بشدت روی اهراز هویت سخت گیری میکنند چطور انتظار داریم در کشور خودمون
    این اتفاق نیفته و افراد بدون اهراز هویت کامل مبادرت به گردش مالی و دریافت و پرداخت کنند؟ و افرادی که بر پایه این تفکر که سخت گیری وجود نخواهد داشت کسب و کار اینترنتی خودشون رو راه اندازی کردند اکنون
    طعم تلخی رو احساس می کنند که طبیعی هست و طبعا هر آدمی ناراحت برای این افراد چرا که زیر بنای کسب و کارشون در حال حاضر معلق هست و دچار تزلزل اعتبار میشن اگر تغییری به وجود نیاد
    ۳- درگاه های واسظ علی رغم اینکه برای اهراز هویت از اسکن کارت ملی استفاده کردند به نظر میرسه اونا هم آینده نگری و وسعت دید بالایی نداشتند و یا حتی به حمایت سیستم های نظارتی دلخوش کردند غافل از
    اینکه این سطح از اهراز هویت کاربران basic هست و براحتی قابل دور زدن جعل هویت و... برای همین اون ها باید متقابلا در سطحی پاسخگوی ضرر کاربرانشون باشند
    ۴-عقل حکم میکنه وقتی یک شخص اقدام به ایجاد خدمات گردن مالی و پول امانی میکنه در سطح اینترنت دولت باید از اون شخص وجه ضمانت یا سند به میزان اعتبار لازم دریافت کنه تا در صورت بروز هر گونه مشکل
    و یا حتی کلاه برداری اون شخص یا هر مشکلی دولت بتونه به نیابت از اون خدمات دهنده طلب کاربرانش رو تسویه کنه .اینکه در ایران همچین وجه ضمانتی از صاجبان درگاه واسط اخذ شده یا خیر رو اطلاعی ندارم
    اما امیدوارم همجین سیستمی پیاده شده باشه چرا که اگر صاحب درگاه واسط به هر دلیلی از تسویه با مشتریاش سرباز بزنه یا خدمات مناسب نده دولت با اون ودیعه ضمانتی ای که از خدمات دهنده داره میتونه به راحتی تسویه کنه.
    ۵-اینکه دوستان متعددی معتقد هستند ای نماد از افراد حقیقی و حقوقی مالیات میگیره و این خوب نیست و سر کیسه کردن مبت هست از نظر حقیر سخت در اشتباه هستند چرا که هر شخی برای دریافت
    خدمات موظف هست مالیات پرداخت کنه و در ازاش خدمات مشخصی دریافت کنه. ای نماد برای ساماندهی و اهراز هویت سایت ها و جلوگیری از کلاه برداری اینترنتی و دریافت درگاه پرداخت به مردمم خدمات میده طبیعیه که افراد ملزم به پرداخت مالیات به این سامانه باشند. عجیبه که پرداخت مالیان بزرگ جلوه میکنه اما اطممینان از اینکه کاربران اینترنتی اغفال نمی شوند و در صورت کلاه برداری یک سایت یا فروشگاه راحت تر میتونند پیگیری کنند اصلا جلوه ای نداره در نظر دوستان. تصور کنید یک سایت که عملکرد قانونی نداره و کارش سر کیسه کردن ملت هست مانند فروشگاه هایی که میان نرم افزار هک تلگرام و.... میفروشند قطعا از ای نماد تایید نمیشن و درگاه مستقیم هم طبعا نمیگیرند چون توی دردسر میفتند برای همین از درگاه های واسط که سطح اهراز هویت کمی دارند خدمات دریافت میکنند به همین دلیل کاربران اغفال شده دستشون به جایی بند نیست. حالا تصور کنید هر شحصی ملزم به ثبت در سیستم ساماندهی بشه اونوقت چه اتفاقی میفته؟! دیگه خبری از این جور سایت ها نیست یا حداقل تعدادشون بسیار کمتر خواهد بود.
    ۶- عنوان میشه زرین پال ادعا کرده ما به هیچ سایت غیر مجازی خدمات ارایه نمیدیم . باید پرسید سیستم نظارتی زرین پال به چه صورتی بوده که تا این اندازه این ادعا رو مطرح کردند؟ و ضعف کجا بوده که تعدادی سایت تونستند این ***** رو بشکنند. همچنین سایر درگاه ها باید در صورت فعالیت مجدد سیستم اهراز هویت سخت گیرانه ای رو اعمال کنند برای مشتریانشون
    ۷- دوستان متعددی هجمه های زیادی رو به زرین پال زدند و انگشت اتهام رو به سوی این درگاه دارز کردند. حقیر نمیدونم آیا طبق ادعای دوستان زرین پال باعث ***** شدن سایر درگاه ها بوده یا خیر؟
    در صورت صحت این موضوع باید تاسف خورد که چرا در یک فضای رقابتی ما نمی توانیم رقابت سالم داشته باشیم و همیشه باید با تحریب رقیب خودمون رو پیش ببریم غافل از اینکه ممکنه روزی خودمون هم
    توی دردسر بیفتیم و چه خوب هست هر شحصی اخلاق حرفه ای کسب و کارش رو حفظ کنه و خاضر نشه به هر قیمتی در این بازار آشفته سود کسب کنه چرا که به ازای سود اون عده ای ضرر میکنن نه به دلیل پایین بودن خدمات بلکه به دلیل تخریب شدن
    ۸- در نهایت امیدوارم این مشکلات درگاه هرچه زودتر حل بشود و حداقل مسولین اطلاعیه ای صادر کنند تا حداقل تکلیف کاسبین اینترنتی تکلیف خود رو بدونند .این سکوتی که از طرف مسولان ایجاد شده به نظر حقیر بر آشفته شدن وضعیت و ملتهب موندنش کمک شایانی میکنه و همچنین بازار داغ شایعات هم زیاد میشه. هنوز دقیقا معلوم نیست اعلت اصلی ***** شدن ها چی بوده؟ تا کی ادامه داره؟ قرار هست چی بشه؟
    و این بنظرم نوعی بی توجهی به فعالان عرصه کسب و کار اینترنتی هست و هر روز که میگزره حجم ضررهای مالی فعالان عرصه بیشتر میشه و حتی ممکنه ورشکستگی رو به بار بیاره.
    با آرزوی بهبودی وضعیت کسب و کار اینترنتی

9. تعداد تشکر ها ازAria90 به دلیل پست مفید

عضو انجمن payamkutah آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    624
    تشکر تشکر شده 
    328
    تشکر شده در
    245 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria90 نمایش پست ها
    درود
    بعنوان یک کاربر فضای مجازی که چرخه کاری در این عرصه دارم و اتفاقات این فضا واسم مهم هست مطالب رو خوندم تا اینجا. حقیر به چند تا نتیجه رسیدم امیدورم نتیجه گیریم درست باشه:
    ۱-قوانین سیستم های مالی و اعتباری در فضای مجازی در هر زمانی ممکنه تغییر کنه و بندهای جدید بهش اضافه بشه که در تمام دنیا مرسوم هست این رویه بنابرین کسی که در فضای مجازی کسب و کار خودش
    رو بنا میکنه باید انتظار همچین تغییراتی رو داشته باشه و پیش بینی روز مبادا رو مد نظر قرار بده. این قوانین در سیستم های مالی بین المللی مثل سوییفت هم صادق هست. همچنین با سر کار آمدن هر دولت طبعا ممکنه
    سیاست های مالی و نظارتی در فضای مجازی تغییر کنه.
    ۲- سیاست های اهزار هویت برای سیستم های مالی در فضای مجازی بسیار با اهمیت هست .قتی سیستم های مالی مثل پی پال و امثالهم بشدت روی اهراز هویت سخت گیری میکنند چطور انتظار داریم در کشور خودمون
    این اتفاق نیفته و افراد بدون اهراز هویت کامل مبادرت به گردش مالی و دریافت و پرداخت کنند؟ و افرادی که بر پایه این تفکر که سخت گیری وجود نخواهد داشت کسب و کار اینترنتی خودشون رو راه اندازی کردند اکنون
    طعم تلخی رو احساس می کنند که طبیعی هست و طبعا هر آدمی ناراحت برای این افراد چرا که زیر بنای کسب و کارشون در حال حاضر معلق هست و دچار تزلزل اعتبار میشن اگر تغییری به وجود نیاد
    ۳- درگاه های واسظ علی رغم اینکه برای اهراز هویت از اسکن کارت ملی استفاده کردند به نظر میرسه اونا هم آینده نگری و وسعت دید بالایی نداشتند و یا حتی به حمایت سیستم های نظارتی دلخوش کردند غافل از
    اینکه این سطح از اهراز هویت کاربران basic هست و براحتی قابل دور زدن جعل هویت و... برای همین اون ها باید متقابلا در سطحی پاسخگوی ضرر کاربرانشون باشند
    ۴-عقل حکم میکنه وقتی یک شخص اقدام به ایجاد خدمات گردن مالی و پول امانی میکنه در سطح اینترنت دولت باید از اون شخص وجه ضمانت یا سند به میزان اعتبار لازم دریافت کنه تا در صورت بروز هر گونه مشکل
    و یا حتی کلاه برداری اون شخص یا هر مشکلی دولت بتونه به نیابت از اون خدمات دهنده طلب کاربرانش رو تسویه کنه .اینکه در ایران همچین وجه ضمانتی از صاجبان درگاه واسط اخذ شده یا خیر رو اطلاعی ندارم
    اما امیدوارم همجین سیستمی پیاده شده باشه چرا که اگر صاحب درگاه واسط به هر دلیلی از تسویه با مشتریاش سرباز بزنه یا خدمات مناسب نده دولت با اون ودیعه ضمانتی ای که از خدمات دهنده داره میتونه به راحتی تسویه کنه.
    ۵-اینکه دوستان متعددی معتقد هستند ای نماد از افراد حقیقی و حقوقی مالیات میگیره و این خوب نیست و سر کیسه کردن مبت هست از نظر حقیر سخت در اشتباه هستند چرا که هر شخی برای دریافت
    خدمات موظف هست مالیات پرداخت کنه و در ازاش خدمات مشخصی دریافت کنه. ای نماد برای ساماندهی و اهراز هویت سایت ها و جلوگیری از کلاه برداری اینترنتی و دریافت درگاه پرداخت به مردمم خدمات میده طبیعیه که افراد ملزم به پرداخت مالیات به این سامانه باشند. عجیبه که پرداخت مالیان بزرگ جلوه میکنه اما اطممینان از اینکه کاربران اینترنتی اغفال نمی شوند و در صورت کلاه برداری یک سایت یا فروشگاه راحت تر میتونند پیگیری کنند اصلا جلوه ای نداره در نظر دوستان. تصور کنید یک سایت که عملکرد قانونی نداره و کارش سر کیسه کردن ملت هست مانند فروشگاه هایی که میان نرم افزار هک تلگرام و.... میفروشند قطعا از ای نماد تایید نمیشن و درگاه مستقیم هم طبعا نمیگیرند چون توی دردسر میفتند برای همین از درگاه های واسط که سطح اهراز هویت کمی دارند خدمات دریافت میکنند به همین دلیل کاربران اغفال شده دستشون به جایی بند نیست. حالا تصور کنید هر شحصی ملزم به ثبت در سیستم ساماندهی بشه اونوقت چه اتفاقی میفته؟! دیگه خبری از این جور سایت ها نیست یا حداقل تعدادشون بسیار کمتر خواهد بود.
    ۶- عنوان میشه زرین پال ادعا کرده ما به هیچ سایت غیر مجازی خدمات ارایه نمیدیم . باید پرسید سیستم نظارتی زرین پال به چه صورتی بوده که تا این اندازه این ادعا رو مطرح کردند؟ و ضعف کجا بوده که تعدادی سایت تونستند این ***** رو بشکنند. همچنین سایر درگاه ها باید در صورت فعالیت مجدد سیستم اهراز هویت سخت گیرانه ای رو اعمال کنند برای مشتریانشون
    ۷- دوستان متعددی هجمه های زیادی رو به زرین پال زدند و انگشت اتهام رو به سوی این درگاه دارز کردند. حقیر نمیدونم آیا طبق ادعای دوستان زرین پال باعث ***** شدن سایر درگاه ها بوده یا خیر؟
    در صورت صحت این موضوع باید تاسف خورد که چرا در یک فضای رقابتی ما نمی توانیم رقابت سالم داشته باشیم و همیشه باید با تحریب رقیب خودمون رو پیش ببریم غافل از اینکه ممکنه روزی خودمون هم
    توی دردسر بیفتیم و چه خوب هست هر شحصی اخلاق حرفه ای کسب و کارش رو حفظ کنه و خاضر نشه به هر قیمتی در این بازار آشفته سود کسب کنه چرا که به ازای سود اون عده ای ضرر میکنن نه به دلیل پایین بودن خدمات بلکه به دلیل تخریب شدن
    ۸- در نهایت امیدوارم این مشکلات درگاه هرچه زودتر حل بشود و حداقل مسولین اطلاعیه ای صادر کنند تا حداقل تکلیف کاسبین اینترنتی تکلیف خود رو بدونند .این سکوتی که از طرف مسولان ایجاد شده به نظر حقیر بر آشفته شدن وضعیت و ملتهب موندنش کمک شایانی میکنه و همچنین بازار داغ شایعات هم زیاد میشه. هنوز دقیقا معلوم نیست اعلت اصلی ***** شدن ها چی بوده؟ تا کی ادامه داره؟ قرار هست چی بشه؟
    و این بنظرم نوعی بی توجهی به فعالان عرصه کسب و کار اینترنتی هست و هر روز که میگزره حجم ضررهای مالی فعالان عرصه بیشتر میشه و حتی ممکنه ورشکستگی رو به بار بیاره.
    با آرزوی بهبودی وضعیت کسب و کار اینترنتی
    مطمئنا درگاههای واسط به صورت کامل حذف نخواهند شد حتما با دستور العمل های دیگه شروع به کارخواهند کرد.

کسی از این درگاه ها معلوم نیست رفته پی رفع ***** یا نه؟اگر رفته چی خواستند ازشون؟چرا نمیگن؟؟

قوانین احتمالی که میتونه براشون باشه:

این درگاه هادر آینده حتما باید شرکت ثبت شده باشند و افرادحقوقی بایدباشند نه حقیقی.

فقط به فروشگاهایی درگاه میتونن بدند که نماد اعتماد داشته باشند.

احتمالا ماده مهمی که میزارند این هست که حتما باید با یکی از موسسات و بانک ها همکاری کنند.

مثل زرین پال که با بانک اینده همکاری میکرد.
    درگاه های پرداخت دیگه رو هم مکلف خواهند کرد که زیر نظر یکی از بانک ها فعالیت کنند.
    اینطوری مجددا درگاههای واسط شروع به کار میکنند
    ویرایش توسط payamkutah : May 4th, 2016 در ساعت 01:00
    اعطاء پنل SMS رایگان ، ارائه تعرفه 8/5 تومان
    ارسال SMS به بلک لیست | پشتیبانی سریع | 7 سال فعالیت | شرکت اعلان پیام 49239
    تماس: 4478089-0413 | تلگرام: ELANAK.ir | @ELANAKSMS

11. تعداد تشکر ها از payamkutah به دلیل پست مفید

عضو انجمن ourweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,325
    تشکر تشکر شده 
    2,887
    تشکر شده در
    1,997 پست

دوستان رفع ***** شد .
    وب سایت : www.irhosting24.com
    تلگرام : OURWEB@ - تلفن تماس : موبایل : 09999978820

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ourweb نمایش پست ها
    دوستان رفع ***** شد .
    خیر ***** هست

14. تعداد تشکر ها ازmmehddi008 به دلیل پست مفید

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

دوستان رفع ***** شد .
    نشده هنوز
    پ.ن: عنوان تاپیک زده زرین پال 5 ستاره شد
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

عضو انجمن farmanrava آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,121
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

دوستان رفع ***** شد .
    http://www.alexa.com/siteinfo?q=zarinpal.com
    مجموعه هاستینگ (آی آر سرور) || از سال 1389 تاکنون
    دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت (نماد اعتماد از سال 1392)
    Tel : 013-42580909 || Telegram : @IrServerCo

عضو انجمن ourweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,325
    تشکر تشکر شده 
    2,887
    تشکر شده در
    1,997 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hegza نمایش پست ها
    نشده هنوز
    پ.ن: عنوان تاپیک زده زرین پال 5 ستاره شد
    من الان چک کردم صبح ***** بود اما الان راحت باز شد
    وب سایت : www.irhosting24.com
    تلگرام : OURWEB@ - تلفن تماس : موبایل : 09999978820

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51112131415

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)