نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: *** دوستان خوبم لطفا مطالعه نمایید ***

عضو انجمن avatco آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    27 پست

Exclamation *** دوستان خوبم لطفا مطالعه نمایید ***

سلام
    روز و شبتون بخیر

چند تا مورد رو دوست دارم بیان کنم در مورد فعالیت کلی انجمن و مشکلات سیستم whmcs

دوستان لطفا از پاسخگویی به سایرین دریغ نکنید ، تاجایی که در توانتون هست کمک کنید

اما چند نکته خیلی مهم

اول اینکه اگر نحوه رفع مشکل رو میدونید داخل تاپیک بنویسید و مطرح ش کنید ، شاید این مشکل یا سوال خیلی از ما هم باشه ( لطفا از به کار بردن بیا خصوصی بهت بگم ، بیا تلگرام ، دسترسی بده ، ایمیل بزن و ... تا حد امکان خودداری کنید و سعی کنید در همان تاپیک مربوطه بحث رو حل کنیم تا اگر زمانی برای دوست دیگری هم این مشکل پیش اومد و به تاپیک مربوطه مراجع کرد راه حل و روش های حل مشکل در دسترسش باشه )

دوم اینکه اگر سوالی مطرح کردید و بعدش فهمیدید مشکل از کجا بوده لطفا در تاپیک یک پست ارسال کنید که مشکل از کجا بوده و چطوری حلش کردید ! همچنین عنوان تاپیکی که باز کردید رو ویرایش کنید و به اول عنوان متن ( برطرف شد ) رو اضافه کنید تا هنگام جستجو در انجمن بهتر و راحت تر به پاسخ مشکلات دسترسی پیدا کنیم !

در آخر اینکه استفاده از نسخه لایسنس دار و رسمی خیلی از مشکلات رو واقعا برطرف میکنه !!!
    برای مثال دوستی از من میخواد براش نسخه نال نصب کنم ، منم میام از نسخه اصلی استفاده میکنم و فقط فایل لایسنس رو تغییر میدم ! پس مثلا این شد یه نال تر و تمیز ( البته نال تر و تمیز به نسخه ای گفته میشه که همه کال بک ها و توابع بررسی لایسنس ویرایش و مسدود شده باشه )
    در همون اول اشکالات رو میبینیم ، صفحات سفید ، اررور ها ،مشکلات ماژول ها از کار افتادن بعضی از بخش ها و ....
    ولی همین نسخه رو با لایسنس نصب و استفاده میکنم و اصلا این مشکلات رو نداره !
    هر دو از یک فایل نصب شدن و تفاوتشون فقط در یک فایل لایسنس هست !

پس سعی کنید حتما از نسخه رسمی با لایسنس معتبر استفاده کنید ، اگر میتونید هزینه کنید لایسنس دائمی خریداری کنید ، اگر نه از لایسنس ها های ماهانه
    فراموش نکنید ، به دلیل تغییرات کلی و مشکلات امنیتی و باگ ها بلاخره نسخه نال شده براتون مشکل ایجاد میکنه و حالا یکی بعد از دو هفته مشکل میخوره یکی هم بعد از دو سال

نکته دیگر هم اینکه هیچ وقت از ماژول و نسخه هایی که در اینترنت موجود هست استفاده نکنید ! این اسکریپت ها نه تست شده هستند و فقط از جای دیگری کپی شده و برای دانلود قرار داده شده ! توصیه میکنم از منابع معتبر مثل فایل های ارسالی و تست شده توسط همکاران و کاربران همین انجمن استفاده کنید و به سایت های متفرقه به هیچ عنوان اعتماد نکنید !!!!!
    ویرایش توسط avatco : April 11th, 2016 در ساعت 20:54
    my.avatco.com
    ارائه خدمات رایگان و تخفیفات ویژه به همکاران
    کلیه سرویس ها شامل بازگشت وجه در کل دوره میباشد !
    ارتباط در تلگرام

2. تعداد تشکر ها ازavatco به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)