صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 70

موضوع: جلل خالق (هاست 99 ساله ! )

عضو جدید amin2755 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    7 پست

پیش فرض پاسخ : جلل خالق (هاست 99 ساله ! )

نقل قول نوشته اصلی توسط NovinServer نمایش پست ها
    من یک سوال دارم !؟
    کلاه برداری مگر شاخ و دم داره ؟

توی روز روشن زده 99 سال ! تمام شد و رفت ادم به این واقع بینی ندیده بودم ! من به ایشون افتخار می کنم

آقا، یک سوال:
    شما که از کلاه برداری حرف می زنی، صفحه پشتیبانی وب سایت خودتو چک کردی:
    http://novinserver.com/index-2.html

حق با شماست، کلاه برداری مگر شاخ و دم داره

2. # ADS

عضو انجمن rayannet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    275
    تشکر تشکر شده 
    235
    تشکر شده در
    183 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2755 نمایش پست ها
    جالبه، شما هیچکدوم نمی توانید با این شرکت رقابت کنید! شروع کرده اید به تخریب !!!

لازمه چند نکته را یادآوری کنم:
    1- قیمت هاست های 99 ساله این شرکت حتی از هاست های 1 ساله شما ارزان تر است.
    2- برعکس تمام شما، این شرکت دارای مجوز رسمی و کاملا قانونی اقدام به فروش هاست کرده است.
    3- برعکس تمام شما، برای پشتیبانی، دارای شماره تلفن ثابت می باشد.

4- و مهمتر از همه، من به عنوان یک مشتری، که خیلی از شرکت های فروش هاست را امتحان کرده ام؛ این یکی از نظر کیفیت، صداقت در گفتار و پشتیبانی از همه بهتره.
    دوست عزیز اگر بخواد رقابت کنه باید بره با میهن نیک و پار دیتا و .... رقابت کنه نه اینکه ما هم مثل این بیایم 99 سال هاست بدیم.
    اصلا یک لحظه فکرش بکن ببین با عقل ات جور در میاد!!!!
    فردا هم میگه هارد سرور ام سوخت برید بسلامت
    الان چند سالشه این مدیرش ؟ چه تضمینی میکنه تا 99 سال دیگه زنده باشه ؟؟؟؟
    چون معمولا حداکثر عمر 70 ساله حالا نمیدونیم این اقا چطور ....

تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rayannet نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر بخواد رقابت کنه باید بره با میهن نیک و پار دیتا و .... رقابت کنه نه اینکه ما هم مثل این بیایم 99 سال هاست بدیم.
    اصلا یک لحظه فکرش بکن ببین با عقل ات جور در میاد!!!!
    فردا هم میگه هارد سرور ام سوخت برید بسلامت
    الان چند سالشه این مدیرش ؟ چه تضمینی میکنه تا 99 سال دیگه زنده باشه ؟؟؟؟
    چون معمولا حداکثر عمر 70 ساله حالا نمیدونیم این اقا چطور ....
    دوست عزیز!
    1- آیا شما، حتی یک بار، با تیم پشتیبانی این شرکت صحبت کرده اید !؟
    2- همانطور که گفتم، حداقل فرق این سایت، با تمام سایت های معرفی شده در اینجا، در این است که این سایت متعلق به شرکت داده آوران آدیش (سهامی خاص) می باشد و بطور کاملا قانونی اقدام به فروش هاست و دامین کرده است.

3- با فرض اینکه حق با شما باشد و این شرکت برای 99 سال هیچ تضمینی نداشته باشد!!! لااقل قیمت های هاست های 99 ساله این شرکت از هاست های یک ساله معرفی شده توسط دوستان ارزان تر می باشد.

4- اگه به اخبار سایت کمی دقت می کردید، فروش هاست های 99 ساله برای مدتی کوتاه و برای رقابت ارائه شده بود.

تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Parshosts نمایش پست ها
    این جور جاها باعث میشن که مردم اعتمادشون رو از دست بدن چون اینا از سادگی و بی تجربگی مردم استفاده می کنن و کلاه برداری می کنن
    دوست عزیز!
    اکه این کارهای باعث میشه که مردم اعتمادشون را از دست بدن، کار شما که:
    1- دو، دامین را معرفی کرده اید:
    parshosts.com
    parswebs.net

که اولی، Parking Page ، هست و نشانگر این است که این وب سایت دیگر فعال نمی باشد
    و دومی از قالب آماده WordPress استفاده کرده و در قسمت ارتباط با ما نوشته است:

"این یک نمونه از برگه‌ی وردپرس است،می‌توانید‌ این‌جا اطلاعاتی از خودتان یا وبلاگ‌تان بنویسید شما می‌توانید به هر مقداری که می‌خواهید برگه‌ها یی مانند ‌این یا زیربرگه‌ درست کنید و ‌همه‌ی محتوای خود را در وردپرس مدیریت کنید.
    "

باعث جلب اعتماد میشه !!؟!؟؟!؟

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

1- آیا شما، حتی یک بار، با تیم پشتیبانی این شرکت صحبت کرده اید !؟
    خوب ؛ صحبت کردن چه فایده داره؟ 30 سال دیگه هم میشه صحبت کرد؟

2- همانطور که گفتم، حداقل فرق این سایت، با تمام سایت های معرفی شده در اینجا، در این است که این سایت متعلق به شرکت داده آوران آدیش (سهامی خاص) می باشد و بطور کاملا قانونی اقدام به فروش هاست و دامین کرده است.
    خیلی دیگه از سایت هایی که اینجا هستن شرکت هستند!
    شرکت بودن مهم نیست! یه تاپیک دیگه اینجا بود که فردی پولی به حساب شرکتی واریز کرده بود اما سرویسی بهش ندادن...

3- با فرض اینکه حق با شما باشد و این شرکت برای 99 سال هیچ تضمینی نداشته باشد!!! لااقل قیمت های هاست های 99 ساله این شرکت از هاست های یک ساله معرفی شده توسط دوستان ارزان تر می باشد.
    فکر خوبیه! شاید هم اینطور باشه اما همیشه رو یه سرور دیگه روزانه بک آپتون رو منتقل کنید. (پیشنهاد دوستانه)

4- اگه به اخبار سایت کمی دقت می کردید، فروش هاست های 99 ساله برای مدتی کوتاه و برای رقابت ارائه شده بود.
    دیدم این مورد رو...

در کل بهتر بود بجا 99 ساله میگفتن مادام العمر...

بحث سر رقابت نیست! من هم دوستانی دارم که فقط سال اول برام مبلغ رو واریز کردن و سال های بعد بخاطر رفاقت هزینه ای ازشون نخواستم و الان هم دارن استفاده میکنن. تا 99 سال دیگه هم اگه زنده بودم و حتی بیشتر مبلغی ازشون درخواست نمیکنم. وصیت هم میکنم دریافت نکنن بعد از من

شما به چه حسابی بنر این هاستینگ رو تو سایتتون گذاشتید؟
    رفاقت؟
    اسپانسور؟
    همکارانشون هستید؟
    خیلی از خدماتشون خوشتون اومده؟

7. تعداد تشکر ها از Sajad به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط طاهرنژاد نمایش پست ها
    خوب ؛ صحبت کردن چه فایده داره؟ 30 سال دیگه هم میشه صحبت کرد؟

خیلی دیگه از سایت هایی که اینجا هستن شرکت هستند!
    شرکت بودن مهم نیست! یه تاپیک دیگه اینجا بود که فردی پولی به حساب شرکتی واریز کرده بود اما سرویسی بهش ندادن...

فکر خوبیه! شاید هم اینطور باشه اما همیشه رو یه سرور دیگه روزانه بک آپتون رو منتقل کنید. (پیشنهاد دوستانه)

دیدم این مورد رو...

در کل بهتر بود بجا 99 ساله میگفتن مادام العمر...

بحث سر رقابت نیست! من هم دوستانی دارم که فقط سال اول برام مبلغ رو واریز کردن و سال های بعد بخاطر رفاقت هزینه ای ازشون نخواستم و الان هم دارن استفاده میکنن. تا 99 سال دیگه هم اگه زنده بودم و حتی بیشتر مبلغی ازشون درخواست نمیکنم. وصیت هم میکنم دریافت نکنن بعد از من

شما به چه حسابی بنر این هاستینگ رو تو سایتتون گذاشتید؟
    رفاقت؟
    اسپانسور؟
    همکارانشون هستید؟
    خیلی از خدماتشون خوشتون اومده؟
    خوشبختانه هنوز افرادی در این تاپیک هستند که منطقی صحبت کنند. از این بابت من به شما تبریک می گم.

دلیلی که من عضو این سایت شدم فقط این بود که دیدم چند نفر بدون هیچ منطق و فقط برای خراب کردن رقیبشان در یک اقدام ناجوانمردانه شروع کردن به ایرادهای غیرمنطقی گرفتن.

و اما جواب شما دوست عزیز، شرکت آدیش هاست، در صورت موفق بودن نسبی وب سایت ها، برای پشتیبانی از آنها و کمک به دآمد زایی وب سایت ها، اقدام به خرید فضا های تبلیغاتی می کند.

یعنی اگر شما از آنها هاست خریداری کنید و در صورتی که وب سایت شما از نظر آمار بازدیدکنندگان رشد خوبی داشته باشه، شرکت اولین مشتری فضاهای تبلیغاتی شما خواهد بود.

تشکر تشکر کرده 
    275
    تشکر تشکر شده 
    235
    تشکر شده در
    183 پست

راستی شما از کجا می دونید شرکت اش ثبت شده ؟ شاید همینجور یک چیزی زده ؟ لینک روزانه رسمی اش اگر میشه ازشون بگیر و در اینجا قرار بده تا مطمئن بشیم
    اگر فردا گفتم هارد سرور سوخته چی ؟ ما هاست 99 ساله ازشون گرفتیم 3 سال میزبانی کرد اما گفت بعد از سه سال هارد سرور سوخته اون موقعه تکلیف ما چی میشه ؟ میتونه تضمین کنه ؟ بک آپ روی سرور دیگه ای داره ؟
    در ضمن شرکت های با سابقه مانند پارس دیتا , راد کام و ... فکر کنم 15 سال هست تو این کار هستن اما این اقا میخواد 99 سال تضمین کنه که پشتیبانی میکنه ؟!!!!؟؟؟؟؟؟؟
    بعد ما هم میتونیم سرویس بدیم 100 گیگ 5 هزار تومان 5 ساله , اما بصورت share و در 365 روز 360 روز Down باشه. اگر چنین سرویسی خواستی که آپتایم و سرعت و .... واست مهم نیست پیغام بده من بهت سرویس میدم 1000 گیگ 10 ساله 10 تومان البته هیچ چیزی هم تضمین واست نمیکن خواستی پیعام خصوصی بده

تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rayannet نمایش پست ها
    راستی شما از کجا می دونید شرکت اش ثبت شده ؟ شاید همینجور یک چیزی زده ؟ لینک روزانه رسمی اش اگر میشه ازشون بگیر و در اینجا قرار بده تا مطمئن بشیم
    اگر فردا گفتم هارد سرور سوخته چی ؟ ما هاست 99 ساله ازشون گرفتیم 3 سال میزبانی کرد اما گفت بعد از سه سال هارد سرور سوخته اون موقعه تکلیف ما چی میشه ؟ میتونه تضمین کنه ؟ بک آپ روی سرور دیگه ای داره ؟
    در ضمن شرکت های با سابقه مانند پارس دیتا , راد کام و ... فکر کنم 15 سال هست تو این کار هستن اما این اقا میخواد 99 سال تضمین کنه که پشتیبانی میکنه ؟!!!!؟؟؟؟؟؟؟
    بعد ما هم میتونیم سرویس بدیم 100 گیگ 5 هزار تومان 5 ساله , اما بصورت share و در 365 روز 360 روز down باشه. اگر چنین سرویسی خواستی که آپتایم و سرعت و .... واست مهم نیست پیغام بده من بهت سرویس میدم 1000 گیگ 10 ساله 10 تومان البته هیچ چیزی هم تضمین واست نمیکن خواستی پیعام خصوصی بده
    آقا ما که دعوا نداریم !!! خیلی منطقی میشه این موضوع را بررسی کرد.

1- بطور مثال، شما از کیفیت صحبت کرده اید، وب سایت من که بر روی سرور آنها هست را بطور مثال در نظر بگیرید و آن را (سرعت بارگذاری، آپ تایم و ....) با بهترین و مطمئن ترین شرکت های خدمات هاستینگ (از نظر شما) مقایسه کنید با دیدن نتیجه، من مطمئن هستم که شما هم مشتری آنها خواهید شد .

2- حرف شما کاملا منطقی، کی 99 سال زنده ست کی مرده! اما قیمت یک هاست 50 گیگاباتی در ایران چنده؟ قیمتی که این شرکت داره میده از همه ارزون تر، واسه همین (به نظر من) اگه فقط یک سال هم پشتیبانی کنه، شما چیزی را از دست نمی دهید!

3- قبل از خرید هاست من تمام این صحبت ها را با آنها داشتم و بطور منطقی تیم پشتیانی آنها تونست منو قانع کنه، من هم پیشنهاد می کنم شما حداقل و قبل از نظر دادن، یک بار با خودشون صحبت کنی.

تشکر تشکر کرده 
    275
    تشکر تشکر شده 
    235
    تشکر شده در
    183 پست

نیازی به صجبت من با اونا نیست, چون وقتی با عقل و منطق جور نیست ....
    وقتی بعد از یکسال کل اطلاعات ات حذف کردن بدون اطلاعات چی ؟ ایا باز به شما فشار نمی اید ؟
    همینجور سایتها اومدن که توی اینترنت هیچکس نمیتونه به هیچکس اعتماد کنه!
    ببخشید تند رفتم
    فکر کنم خیلی کارهای دیگه باشه که بشه مشتری جذب کرد
    اینجور هم خودش خراب میکنه هم دنیای مجازی را نا امن میکنه

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    143
    تشکر تشکر شده 
    83
    تشکر شده در
    65 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2755 نمایش پست ها
    دوست عزیز!
    اکه این کارهای باعث میشه که مردم اعتمادشون را از دست بدن، کار شما که:
    1- دو، دامین را معرفی کرده اید:
    Parshosts.com
    parswebs.net

که اولی، parking page ، هست و نشانگر این است که این وب سایت دیگر فعال نمی باشد
    و دومی از قالب آماده wordpress استفاده کرده و در قسمت ارتباط با ما نوشته است:

"این یک نمونه از برگه‌ی وردپرس است،می‌توانید‌ این‌جا اطلاعاتی از خودتان یا وبلاگ‌تان بنویسید شما می‌توانید به هر مقداری که می‌خواهید برگه‌ها یی مانند ‌این یا زیربرگه‌ درست کنید و ‌همه‌ی محتوای خود را در وردپرس مدیریت کنید.
    "

باعث جلب اعتماد میشه !!؟!؟؟!؟
    دوست عزیز سایت من هنوز راه اندازی نشده و من هم هیچ تبلیغی نکردم و نمی گم که از من بخرید تا الان هم سایت هایی که هاست دادم به کسایی بوده که یا منو میشناختن یا دیگران منو معرفی کردن و حالا گیریم این شرکت هم کارش درست باشه شما چرا حمایت می کنن ازشون و اگه گفته های دوستان رو می خوندید متوجه می شدید که 1 مگ هاست 99 ساله چند میشه .........

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)