صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 104

موضوع: درگاه پرداخت برای یک سایت می خوام

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض پاسخ : درگاه پرداخت برای یک سایت می خوام

نقل قول نوشته اصلی توسط samansystems نمایش پست ها
    الان اينجا ما در مورد باغ و بلبل صحبت نميکنيم
    لطفا صادق باشيد و ديگران رو گمراه نکنيد.
    من در مورد پنل کاربری از شما سوال ميکنم. شما در مورد باغ و بلبل حرف ميزنيد.
    البته که اين محترم هست ولی اجازه بديد سوء تفاهمی برای ديگران باقی نمونه.
    دقيقا چه امکاناتی رو شما مد نظر داريد که در پنل زرين پال نميبينيد ؟
    اعتقاد ما بر اين هست که زرين پال پر امکانات ترين سرويس دهنده در اين حوزه هست و خوشحال ميشيم اگر شما کمبودی رو احساس ميکنيد بگيد تا ما اون رو در برنامه توسعه قرار بديم.

من می خوام دوباره از سرویس شما استفاده کنم اما مشکلی برام پیش آمده پیام خصوصی کردم.
    ممنون میشم مشکلم رو حل کنید.

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DeLtAvPs نمایش پست ها
    با توجه به مدرک تحصیلیتون بعید بود این تشابه رو متوجه نشید!.
    جناب
    من وقت این رو ندارم بیام بهتون بگم زرین پال چی کم داره چی نداره
    به یکی از اون کارمندهاتون بگید توی سایت های رقیب عضو بشن و موارد توی پنل رو نگاه کنند و لیست کنند.

البته الان که سایت های رقیب ***** هستش و چون شما هم از موارد ممنوعه مثل وی پ ی ان استفاده نمیکنید!!! باید بمونید تا این سایت ها از ***** دربیان و نکته برداری کنید.
    والا! من که مثل شما بیکار نیستم!

پس خواهشی که از شما داريم اين هست که به کاربران اطلاعات اشتباه نديد.
    زرين پال پر امکانات ترين سرويس دهنده فعال در اين حوزه هست.
    زرين پال تنها سرويس دهنده ای هست که اپليکيشن موبايل ميده به کاربرانش.
    زرين پال تنها سرويس دهنده ای هست که به کاربران خودش USSD ميده.
    زرين پال تنها سرويس دهنده ای هست که پرداخت درون سايتی (InSiteGate) رو ارائه ميده.

وابستگی شما به سرويس های مشابه از صحبت کردن شما مشخص هست و البته از تشکر هایی که سريع و بدون اتلاف وقت از پست شما هم ميشه مشخص تر هست.
    لطفا اطلاعات اشتباه به کاربران ارائه نديد و اگر موردی هست دقيق بگيد تا شفاف سازی انجام بشه.

- - - Updated - - -

پی نوشت: خيلی جالب هست که دوستان اومدن اينجا گفتن بده بده، بعد اونور خودشون دارن استفاده ميکنن از ترکيب اين سرويس ها و فقط ديگران رو گمراه ميکنن.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

پی نوشت: خيلی جالب هست که دوستان اومدن اينجا گفتن بده بده، بعد اونور خودشون دارن استفاده ميکنن از ترکيب اين سرويس ها و فقط ديگران رو گمراه ميکنن.
    واقعا عجب آدم هایی پیدا میشن !!! بیگ لایک

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

واقعا عجب آدم هایی پیدا میشن !!! بیگ لایک
    اگر مايل هستيد اطلاعات حساب کاربری شما رو منتشر کنيم شفاف سازی کامل صورت بگيره.
    احتمالا اين مورد هم مثل بيابون هست. نميدونم شما چرا مياين از بيابون استفاده ميکنيد.
    البته نمونه های مشابه قبلا در همين انجمن هم وجود داشته و جای تعجب نيست. (کاربری که ميگفت زرين پال بد هست و بعد از توقيف حساب کاربريشون بدليل تخطی از قوانين شاکی شدن که چرا توقيف شدن و ميخواستن رفع توقيف بشن.)
    دوستدار شما و ساير همراهان زرين پال هستيم.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

اگر مايل هستيد اطلاعات حساب کاربری شما رو منتشر کنيم شفاف سازی کامل صورت بگيره.
    احتمالا اين مورد هم مثل بيابون هست. نميدونم شما چرا مياين از بيابون استفاده ميکنيد.
    البته نمونه های مشابه قبلا در همين انجمن هم وجود داشته و جای تعجب نيست. (کاربری که ميگفت زرين پال بد هست و بعد از توقيف حساب کاربريشون بدليل تخطی از قوانين شاکی شدن که چرا توقيف شدن و ميخواستن رفع توقيف بشن.)
    دوستدار شما و ساير همراهان زرين پال هستيم.
    بله بفرمایید!
    در یک صورت هست که شما میتونید اطلاعات من رو از متوجه بشید که ایمیل ثبت شده در این انجمن رو با ایمیل ثبت شده در سایتتون مطابقت بدید که اگر این کار صورت بگیره یعنی بانک اطلاعاتی این انجمن در اختیار شما قرار داره
    اگر منظورتون این هست که بنده بیام اطلاعاتم رو بدم خیر لزومی نمیبینم! دوست دارم از ورود به سایتتون لذت ببرم
    بنده اخرین تراکنشم از سایتتون برمیگرده به 3 سال پیش! و برای همین هر از گاهی برای خنده هم که شدم برای شادی دل خودم وارد سایتتون میشم
    شما باید خوشحال باشید که سایتتون دل مردم رو شاد میکنه!
    بیخود تاپیک رو منحرف نکنید! پاسخ استارتر داده شد و اگر مشکلی در این مورد دارید بهتره به دادگستری که آشنا دارید مراجعه کنید

7. تعداد تشکر ها ازDeLtAvPs به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

بله بفرمایید!
    در یک صورت هست که شما میتونید اطلاعات من رو از متوجه بشید که ایمیل ثبت شده در این انجمن رو با ایمیل ثبت شده در سایتتون مطابقت بدید که اگر این کار صورت بگیره یعنی بانک اطلاعاتی این انجمن در اختیار شما قرار داره
    اگر منظورتون این هست که بنده بیام اطلاعاتم رو بدم خیر لزومی نمیبینم! دوست دارم از ورود به سایتتون لذت ببرم
    بنده اخرین تراکنشم از سایتتون برمیگرده به 3 سال پیش! و برای همین هر از گاهی برای خنده هم که شدم برای شادی دل خودم وارد سایتتون میشم
    شما باید خوشحال باشید که سایتتون دل مردم رو شاد میکنه!
    بیخود تاپیک رو منحرف نکنید! پاسخ استارتر داده شد و اگر مشکلی در این مورد دارید بهتره به دادگستری که آشنا دارید مراجعه کنید
    تاپيک که توسط شما منحرف شد. اينجا بحث انتخاب درگاه بود شما کا رو به بيابون و گلستون رسونديد و وقتی از شما خواستيم بيشتر توضيح بديد گفتيد وقت نداريد.
    بنا بر چيزی که همکاران اطلاع دادن آخرين استفاده شما از زرين پال مربوط به اسفند ماه بوده.
    با اين حال اگر تشابه دامنه و نام وجود داره لطفا ايميل خودتون رو به صورت پيام خصوصی ارسال کنيد.
    اگر هم مايل نيستيد که پيشنهاد ميکنيم مجدد به زرين پال سر بزنيد.
    چون زرين پال از 3 سال پيش تا الان تغييرات بزرگی کرده و شما نميتونيد زريت پال امروز رو با زرين پال سه سال قبل مقايسه کنيد.
    حتی با زرين پال يکماه قبل هم قابل مقايسه نيست.
    چون اسپرينت های تيم توسعه زرين پال دو هفته به دو هفته بسته ميشه و ما تقريبا هر دو هفته چند امکان جديد رو معرفی ميکنيم.
    من هم خوشحال ميشم با سند و مدرک جزئيات صحبت کنيم و اينکه کلی بگيم اينجا بيابون هست اونجا گلستون هست مشکلی رو حل نميکنه و تنها جهت دار بودن بحث رو نشون ميده.

- - - Updated - - -

البته که اين موضوع گفتنی نيست ولی با توجه به اينکه شما اصرار داريد زرين پال بيابون هست بايد خدمتتون عرض کنم:
    زرين پال در جشنواره وب سال 94 (آخرين جشواره وب) که در بهمن ماه برگزار شد موفق شد عنوان برترين سايت ارائه خدمات پرداخت از نگاه داوران رو کسب کنه.
    شرکت کنندگان هم دقيقا همين سايتی هایی هستند که شما ميگيد.
    و انتخاب هم توسط داوران جشنواره انجام شد.
    من پيشنهاد ميکنم حتما سری به صفحه درباره ما زرين پال بزنيد تا عناوين و افتخارات زرين پال در 5 سال گذشته رو مشاهده کنيد:
    https://www.zarinpal.com/about.html
    ویرایش توسط samansystems : March 26th, 2016 در ساعت 14:09

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    18 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AhrimanSefid نمایش پست ها
    سلام
    بیشتر از درگاه رو که چک کردم یا ***** شدن یا تا اطلاع ثانوی قطع می باشند.
    درگاه بدون شناسه و معرفی می خوام.

سیبا پال
    پارس پال
    درگاه پرداخت
    زرین پال

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

بنا بر چيزی که همکاران اطلاع دادن آخرين استفاده شما از زرين پال مربوط به اسفند ماه بوده.
    با اين حال اگر تشابه دامنه و نام وجود داره لطفا ايميل خودتون رو به صورت پيام خصوصی ارسال کنيد.
    اگر هم مايل نيستيد که پيشنهاد ميکنيم مجدد به زرين پال سر بزنيد.
    چون زرين پال از 3 سال پيش تا الان تغييرات بزرگی کرده و شما نميتونيد زريت پال امروز رو با زرين پال سه سال قبل مقايسه کنيد.
    حتی با زرين پال يکماه قبل هم قابل مقايسه نيست.
    چون اسپرينت های تيم توسعه زرين پال دو هفته به دو هفته بسته ميشه و ما تقريبا هر دو هفته چند امکان جديد رو معرفی ميکنيم.
    من هم خوشحال ميشم با سند و مدرک جزئيات صحبت کنيم و اينکه کلی بگيم اينجا بيابون هست اونجا گلستون هست مشکلی رو حل نميکنه و تنها جهت دار بودن بحث رو نشون ميده.

- - - Updated - - -

البته که اين موضوع گفتنی نيست ولی با توجه به اينکه شما اصرار داريد زرين پال بيابون هست بايد خدمتتون عرض کنم:
    زرين پال در جشنواره وب سال 94 (آخرين جشواره وب) که در بهمن ماه برگزار شد موفق شد عنوان برترين سايت ارائه خدمات پرداخت از نگاه داوران رو کسب کنه.
    شرکت کنندگان هم دقيقا همين سايتی هایی هستند که شما ميگيد.
    و انتخاب هم توسط داوران جشنواره انجام شد.
    دقیقا میشه بفرمایید بر چه اساس همکاراتون بررسی کردند؟
    من در این انجمن هیچ اسمی از خودم نبردم و هیچ شماره تماس و ایمیلی هم در پست های من نیست!!
    این مورد رو شفاف سازی کنید تا بدونم کجا این موارد درج شده که به این سرعت همکاراتون فهمیدن که من آخرین فعالیتم کی بوده؟!!

در مورد جشنواره وب
    جشنواره باید از لحاظ مردمی معتبر باشه نه داوران!
    وگرنه داوران همه خودمونی هستند و راحت میشه نظرشون رو تغییر داد
    پس هر موقع از نظر مردمی اول شدید اینجا پست بزارید بنده شخصا اولین لایک رو انجام میدم و خودم براتون تو همه انجمن ها پست میدم

11. تعداد تشکر ها از DeLtAvPs به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

دقیقا میشه بفرمایید بر چه اساس همکاراتون بررسی کردند؟
    من در این انجمن هیچ اسمی از خودم نبردم و هیچ شماره تماس و ایمیلی هم در پست های من نیست!!
    این مورد رو شفاف سازی کنید تا بدونم کجا این موارد درج شده که به این سرعت همکاراتون فهمیدن که من آخرین فعالیتم کی بوده؟!!
    من از همکاران خواستم بر اساس دامنه DeLtAvPs جستو کنن.
    باز اگر شما ميگيد اشتباه از ما بوده خوشحال ميشيم بگيد بر اساس چی جستجو کنيم تا بتونيم نظر شما رو هم جلب کنيم.
    طبق توضيحی که بالا دادم زرين پال هر هفته در حال تغيير هست و قطعا با زرين پالی که شما سه سال قبل در اون عضو شديد متفاوت هست.
    اما باز هم خوشحال ميشيم نظر شما رو بدونيم و بتونيم نظر شما رو جلب کنيم.
    نه اينکه وقتی از شما نظر ميخوايم بگيد من وقت ندارم ولی در عمل شاهد تخريب بی دليل باشيم.
    ما واقعا خوشحال ميشيم اگر چيزی هست به جای اينکه بيابون و کوه رو مثال بزنيد با مستند و دقيق بگيد تا ما هم بتونيم نقص و خلا رو در صورت وجود رفع کنيم.

در مورد جشنواره وب
    جشنواره باید از لحاظ مردمی معتبر باشه نه داوران!
    وگرنه داوران همه خودمونی هستند و راحت میشه نظرشون رو تغییر داد
    پس هر موقع از نظر مردمی اول شدید اینجا پست بزارید بنده شخصا اولین لایک رو انجام میدم و خودم براتون تو همه انجمن ها پست میدم
    البته که اعتبار جشنواره وب پوشيده نيست و چند تا از سايت هایی که شما داريد اونها رو خوب خطاب ميکنيد هنوز عنوان های کسب شده در چند سال گذشته رو به عنوان افتخارات خودشون تابلو کردن و گوشه بيابون نصب کردن کافی هست به وبسايت هاشون سر بزنيد.
    زرين پال در استارت آپ استانبول عنوان منتخب مردمی از بين 100 استارت آپ شرکت کننده رو دو سال پيش کسب کرده.
    با اين حال ما دوست داريم و تلاش ميکنيم که بتونيم نظر همه عزيزان رو جلب کنيم و خيلی خوشحال ميشيم حالا که وقت داريد و پاسخ ما رو ارسال ميکنيد چند نمونه از امکانات مد نظر خودتون رو که در زرين پال وجود نداره بگيد تا در برنامه توسعه قرار بديم. (چون وقت داريد و پاسخ های ما رو سريع ميديد اميدوارم اين درخواست ما رو بی جواب نزاريد.)

- - - Updated - - -

من ميتونم چند سوال از شما کنم تا دقيقا مشخص بشه چه کاستی هایی وجود داره ؟

-- آخرين ورود شما به پنل زرين پال چه زمانی بوده ؟
    -- آيا شما از زرين کارت استفاده کرديد ؟
    -- آيا شما از اپليکيشن موبايل زرين پال استفاده کرديد ؟
    -- آيا شما از سرويس USSD زرين پال استفاده کرديد ؟
    -- پرداخت درون سايتی زرين پال رو مشاهده کرديد ؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

من از همکاران خواستم بر اساس دامنه DeLtAvPs جستو کنن.
    باز اگر شما ميگيد اشتباه از ما بوده خوشحال ميشيم بگيد بر اساس چی جستجو کنيم تا بتونيم نظر شما رو هم جلب کنيم.
    طبق توضيحی که بالا دادم زرين پال هر هفته در حال تغيير هست و قطعا با زرين پالی که شما سه سال قبل در اون عضو شديد متفاوت هست.
    اما باز هم خوشحال ميشيم نظر شما رو بدونيم و بتونيم نظر شما رو جلب کنيم.
    نه اينکه وقتی از شما نظر ميخوايم بگيد من وقت ندارم ولی در عمل شاهد تخريب بی دليل باشيم.
    ما واقعا خوشحال ميشيم اگر چيزی هست به جای اينکه بيابون و کوه رو مثال بزنيد با مستند و دقيق بگيد تا ما هم بتونيم نقص و خلا رو در صورت وجود رفع کنيم.

البته که اعتبار جشنواره وب پوشيده نيست و چند تا از سايت هایی که شما داريد اونها رو خوب خطاب ميکنيد هنوز عنوان های کسب شده در چند سال گذشته رو به عنوان افتخارات خودشون تابلو کردن و گوشه بيابون نصب کردن کافی هست به وبسايت هاشون سر بزنيد.
    زرين پال در استارت آپ استانبول عنوان منتخب مردمی از بين 100 استارت آپ شرکت کننده رو دو سال پيش کسب کرده.
    با اين حال ما دوست داريم و تلاش ميکنيم که بتونيم نظر همه عزيزان رو جلب کنيم و خيلی خوشحال ميشيم حالا که وقت داريد و پاسخ ما رو ارسال ميکنيد چند نمونه از امکانات مد نظر خودتون رو که در زرين پال وجود نداره بگيد تا در برنامه توسعه قرار بديم. (چون وقت داريد و پاسخ های ما رو سريع ميديد اميدوارم اين درخواست ما رو بی جواب نزاريد.)
    شانس آوردم نام کاربریم Google نبود!! البته اگر هم بود خوب میشد! خودش یه اعتباری برای من بود

والا ما که نتونستیم بیایم استانبول که این افتخار ایرانی رو از نزدیک ببینم
    اگر حداقل یه اسکنی چیزی از این افتخار دارید اینجا بزارید که بنده و دیگران به عنوان یک ایرانی خوشحال بشیم
    مسلما یک جایزه ای چیزی گرفتید که بتونیم این مورد رو مشاهده کنیم.

- - - Updated - - -

من ميتونم چند سوال از شما کنم تا دقيقا مشخص بشه چه کاستی هایی وجود داره ؟

-- آخرين ورود شما به پنل زرين پال چه زمانی بوده ؟
    -- آيا شما از زرين کارت استفاده کرديد ؟
    -- آيا شما از اپليکيشن موبايل زرين پال استفاده کرديد ؟
    -- آيا شما از سرويس USSD زرين پال استفاده کرديد ؟
    -- پرداخت درون سايتی زرين پال رو مشاهده کرديد ؟
    بعد از آخرین تغییراتتون اومدم داخل پنل یه دور دور کردم و بعدش هم بیرون رفتم
    بیخیال بابا.زرین کارتی که همش میگن یه روز سوئیچش قطعه یه روز بانک بستست و .... به چه دردم میخوره( با توجه به مشاهدات در انجام این مورد رو گفتم )
    اره اپ نصبه هر از گاهی که بازی های موبایلیم دیگه برام سرگرم کننده نیستند یه بار بازش میکنم تا سرگرم بشم
    قسمت نشده.هر موقع از خود زرین پال استفاده کردم حتما این مورد رو هم تست میکنم!
    این مورد هم قسمت نشده.هر موقع از خود زرین پال استفاده کردم این مورد رو هم حتما تست میکنم

صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)