صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 51

موضوع: فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسط - با امکانات عالی

عضو انجمن secureconfig آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

پیش فرض فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسط - با امکانات عالی

سلام.

عید نوروز رو تبریک عرض میکنم. انشالله هممون سال خوبی داشته باشیم.

بالاخره بعد از چند ماه تلاش ، کار اسکریپت درگاه پرداخت واسطه به سر انجام رسید !

قبلا هم یک اسکریپت درگاه نوشته بودم ، اما تصمیم گرفتم از تجربیات قبلیم استفاده کنم و با امکاناتی جدید و بسیار زیاد و جذاب ، اسکریپتی جدید در این زمینه بنویسم.

اسکریپت نوشته شده تقریبا امکانات ۹۵٪ درگاه های فعلی رو داراست + کمی بیشتر.

بپردازیم به لیست امکانات. میتونید کامل توی دمو مشاهده کنید و تست کنید اما به برخی از این امکانات اشاره میکنم.

1_ ویرایش مشخصات (پروفایل) ۲ـ تغییر رمز حساب کاربری و رمز دوم ۳ـ افزایش موجودی
    ۴ـ تسویه حساب ۵ـ تسویه حساب اتوماتیک ۶ـ انتقال وجه بین کاربری ۷ـ انتقال وجه کارت به کارت
    ۸ـ حساب های بانکی ۹ـ‌لیست تراکنش ها ۱۰ـ دریافت گزارش تراکنش ها
    ۱۱ـ ایجاد درگاه ۱۲ـ ایجاد دکمه و لینک پرداخت ۱۳ـ لوگو تایید ۱۴ـ وب سرویس مشاهده موجودی
    ۱۵ـ سبد خرید - ایجاد محصول ۱۶ـ لیست محصولات و سفارشات ۱۷ـ تنظیمات هزینه پستی - دریافت لیست مشتریان
    ۱۸ـ تنظیمات اطلاع رسانی ۱۹ـ تراکنش های پیامک
    ۲۰ـ ای چک ۲۱ـ صدور ای چک ۲۲ـ لیست ای چک ها
    ۲۳ـ لاگین ۲ مرحله ای ۲۴ـ پشتیبانی ۲۵ـارسال تیکت

بیشتر از این نمینویسم تا حوصلتون سر نره !
    امکانات پنل مدیریت رو هم داخل دمو میتونید کامل مشاهده کنید.

اسکریپت دارای ۱۸ پلاگین و ۲ اسان پرداخت می باشد.

حدودا ۳ ماه روش زمان صرف کردم و با حساسیت بسیار بالا روش کار کردم.

اسکریپت تحت php و فریم ورک laravel نوشته شده و روی امنیتش هم زیاد کار کردم و در سطح بالایی قرار داره.

بقیه ی امکاناتی که توی پروژه هست رو هم معرفی میکنم ،
    ۱ـ اسکریپت زمان اتصال به بانک و یا سامانه پیامک ،‌درصورت مشاهده کردن خطا و انجام نشدن دستور مربوطه ، اطلاعات خطا را به مدیران وبسایت جهت رفع ارسال میکنند. مثلا شارژ سامانه پیامک تمام شده ویا درگاه بانکی اروری داده و...
    ۲ـ کاربر موقع ثبت نام تنها ایمیل،نام و شماره موبایل و رمز هاش رو وارد میکنه و بقیه ی اطلاعات بعدا داخل پنل باید وارد بشه. اینطوری کاربر در زمان کمتری ثبت نام میکنه.
    ۳ـ تغییر ادرس پنل مدیریت از بخش تنظیمات در پنل مدیریت
    ۴ـ ارسال روزانه بکاپ دیتابیس به ایمیل مدیریت
    ۵ـ اطلاعات کاربر پرداخت کننده تراکنش در توضیحات تراکنش ذکر میشود. ایمیل - نام - شماره موبایل - شماره فاکتور توی وبسایت.
    و...

+ دسترسی ftp به پوشه ی قالب ها و قالب ایمیل ها داده میشود. جهت ایجاد تغییرات در قالب ها.

لینک دمو:
    http://panel.mahdi.work
    ایمیل:
    hi@mahdi.work
    رمز عبور :
    m@hdi112

لینک ثبت نام:
    http://panel.mahdi.work/signup

قیمت اسکریپت ،
    قیمت برای دوستانی که تمایل به دریافت سورس رو دارن حدود ۶ میلیون تومان می باشد. سورس تنها به ۳ نفر و با قرارداد ارائه میشود.
    قیمت برای دوستان دیگر که اسکریپت رو بدون سورس میخواهد حدود ۲ میلیون تومان. در این صورت ، اسکریپت در سرور های بنده میزبانی میشود.

پیشنهاد بنده این هست که اگر برای شروع کارتون هزینه ی ۶ میلیون تومان (اسکریپت+سورس) زیاد هست ، میتونید از اسکریپت بدون سورس استفاده کنید. هر زمان که تمایل داشتید امکان خرید سورس با قیمت ۳ میلیون (علاوه بر ۲ میلیون دیگر) نیز هست.

بعد از بررسی پنل کاربران ، میتونید از طریق تلگرام در تماس باشید تا لینک پنل مدیریت جهت بررسی خدمتتان ارسال شود.

شماره موبایل : 09215867105
    ایمیل : hi@mahdi.work
    تلگرام : http://telegram.me/mahdi_fakhrabadi
    ویرایش توسط secureconfig : March 26th, 2016 در ساعت 14:32
    اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

xpayment.ir - اسکریپت درگاه پرداخت واسطه xPay
    اسکریپت تبلیغات کلیکی xAds

2. تعداد تشکر ها ازsecureconfig به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

پیش فرض پاسخ : فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسط - با امکانات عالی

از دوستان خواهش میکنم داخل پنل بخش لاگین ۲ مرحله ای رو فعال نکنن.
    درصورت فعال شدن لاگین ۲ مرحله ای ، فقط ای پی بنده میتونه وارد پنل بشه و دیگر دوستان اجازه ی ورود ندارن. و موقع هر ورود ، یک پیامک به بنده ارسال میشه.
    ظاهرا دیشب فعال شده بود.
    الان بنده غیر فعالش کردم و میتونید وارد شوید.

- - - Updated - - -

برای دوستانی که برای شروع نمیتونن هزینه ی ۲ میلیون رو بپردازن ،
    میتونم اسکریپت با نصف امکانات رو با قیمت ۱ میلیون تومان ارائه بدم.

و هر زمان که تمایل داشتند قابلیت ارتقا به نسخه ی کامل هست.
    ویرایش توسط Mr.Te0 : March 27th, 2016 در ساعت 02:46 دلیل: نقض قانون 3-22

5. تعداد تشکر ها از secureconfig به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    115
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    54 پست

لایک ! اسکریپت کامل و پیشرفته ای است !!
    نقل قول نوشته اصلی توسط secureconfig نمایش پست ها
    برای دوستانی که برای شروع نمیتونن هزینه ی ۲ میلیون رو بپردازن ،
    میتونم اسکریپت با نصف امکانات رو با قیمت ۱ میلیون تومان ارائه بدم.
    این اسکریپت رو بنده برای پروژه ای ( به صورت عمومی خدمات دهی نمیشه ) با امکانات زیر نیاز دارم

1_ ویرایش مشخصات (پروفایل)
    ۴ـ تسویه حساب ۵ـ تسویه حساب اتوماتیک ۶ـ انتقال وجه بین کاربری ۷ـ انتقال وجه کارت به کارت
    ۸ـ حساب های بانکی ۹ـ‌لیست تراکنش ها
    ۱۱ـ ایجاد درگاه ۱۲ـ ایجاد دکمه و لینک پرداخت ۱۳ـ لوگو تایید ۱۴ـ وب سرویس مشاهده موجودی

2 الی 3 تا پلاگین خاص بیشتر نیاز نداریم
    به بانک های صادرات ، ملت ، سامان ، پاسارگاد متصل بشه

و در کل یه چیز نسبتا ساده

برامون اوکی میکنید ؟
    ممنون میشه در همین حد قیمت رو در پ.خ یا عمومی اعلام کنید

7. تعداد تشکر ها از hoster به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hoster نمایش پست ها
    لایک ! اسکریپت کامل و پیشرفته ای است !!

این اسکریپت رو بنده برای پروژه ای ( به صورت عمومی خدمات دهی نمیشه ) با امکانات زیر نیاز دارم

1_ ویرایش مشخصات (پروفایل)
    ۸ـ حساب های بانکی ۹ـ‌لیست تراکنش ها

2 الی 3 تا پلاگین خاص بیشتر نیاز نداریم
    به بانک های صادرات ، ملت ، سامان ، پاسارگاد متصل بشه

و در کل یه چیز نسبتا ساده

برامون اوکی میکنید ؟
    ممنون میشه در همین حد قیمت رو در پ.خ یا عمومی اعلام کنید
    سلام.

اگر براتون مقدور هست لطفا از طریق تلگرام پیام بدید تا صحبت کنیم.
    متشکرم.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    27 پست

ورود نمیده

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidp نمایش پست ها
    ورود نمیده
    سلام.
    تست کردم مشکلی در ورود نبود.
    ایمیل :
    hi@mahdi.work
    رمز عبور:
    m@hdi112
    لطفا مجددا تست کنید.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

سلام.

عید نوروز رو تبریک عرض میکنم. انشالله هممون سال خوبی داشته باشیم.

بالاخره بعد از چند ماه تلاش ، کار اسکریپت درگاه پرداخت واسطه به سر انجام رسید !

قبلا هم یک اسکریپت درگاه نوشته بودم ، اما تصمیم گرفتم از تجربیات قبلیم استفاده کنم و با امکاناتی جدید و بسیار زیاد و جذاب ، اسکریپتی جدید در این زمینه بنویسم.

اسکریپت نوشته شده تقریبا امکانات ۹۵٪ درگاه های فعلی رو داراست + کمی بیشتر.

بپردازیم به لیست امکانات. میتونید کامل توی دمو مشاهده کنید و تست کنید اما به برخی از این امکانات اشاره میکنم.

1_ ویرایش مشخصات (پروفایل) ۲ـ تغییر رمز حساب کاربری و رمز دوم ۳ـ افزایش موجودی
    ۸ـ حساب های بانکی ۹ـ‌لیست تراکنش ها ۱۰ـ دریافت گزارش تراکنش ها
    ۱۵ـ سبد خرید - ایجاد محصول ۱۶ـ لیست محصولات و سفارشات ۱۷ـ تنظیمات هزینه پستی - دریافت لیست مشتریان
    ۱۸ـ تنظیمات اطلاع رسانی ۱۹ـ تراکنش های پیامک
    ۲۰ـ ای چک ۲۱ـ صدور ای چک ۲۲ـ لیست ای چک ها
    ۲۳ـ لاگین ۲ مرحله ای ۲۴ـ پشتیبانی ۲۵ـارسال تیکت

بیشتر از این نمینویسم تا حوصلتون سر نره !
    امکانات پنل مدیریت رو هم داخل دمو میتونید کامل مشاهده کنید.

اسکریپت دارای ۱۸ پلاگین و ۲ اسان پرداخت می باشد.

حدودا ۳ ماه روش زمان صرف کردم و با حساسیت بسیار بالا روش کار کردم.

اسکریپت تحت php و فریم ورک laravel نوشته شده و روی امنیتش هم زیاد کار کردم و در سطح بالایی قرار داره.

فروش اسکریپت به صورت عمومی هست و امکان فروش اختصاصی نیست.
    همچنین به جهت جلوگیری از سو استفاده از اسکریپت ، سورسی به مشتری تحویل داده نمیشود و اسکریپت در سرور بنده نگه داری میشود. (هر وبسایت روی یک سرور مجازی جدا هست)

بقیه ی امکاناتی که توی پروژه هست رو هم معرفی میکنم ،
    ۱ـ اسکریپت زمان اتصال به بانک و یا سامانه پیامک ،‌درصورت مشاهده کردن خطا و انجام نشدن دستور مربوطه ، اطلاعات خطا را به مدیران وبسایت جهت رفع ارسال میکنند. مثلا شارژ سامانه پیامک تمام شده ویا درگاه بانکی اروری داده و...
    ۲ـ کاربر موقع ثبت نام تنها ایمیل،نام و شماره موبایل و رمز هاش رو وارد میکنه و بقیه ی اطلاعات بعدا داخل پنل باید وارد بشه. اینطوری کاربر در زمان کمتری ثبت نام میکنه.
    ۳ـ تغییر ادرس پنل مدیریت از بخش تنظیمات در پنل مدیریت
    ۴ـ ارسال روزانه بکاپ دیتابیس به ایمیل مدیریت
    ۵ـ اطلاعات کاربر پرداخت کننده تراکنش در توضیحات تراکنش ذکر میشود. ایمیل - نام - شماره موبایل - شماره فاکتور توی وبسایت.
    و...

+ دسترسی ftp به پوشه ی قالب ها و قالب ایمیل ها داده میشود. جهت ایجاد تغییرات در قالب ها.

لینک دمو:
    http://panel.mahdi.work
    ایمیل:
    hi@mahdi.work
    رمز عبور :
    m@hdi112

لینک ثبت نام:
    http://panel.mahdi.work/signup

هزینه ی اسکریپت به صورت عمومی ۲ میلیون تومان هست.
    * درصورتی که این هزینه برای شروع کارتون زیاد هست ، میتونم اسکریپت رو با نصف امکانات و قیمت ۱ میلیون ارائه بدم. در مورد امکانات به صورت توافقی هست.

بعد از بررسی پنل کاربران ، میتونید از طریق تلگرام در تماس باشید تا لینک پنل مدیریت جهت بررسی خدمتتان ارسال شود.

شماره موبایل : 09215867105
    ایمیل : hi@mahdi.work
    تلگرام : http://telegram.me/mahdi_fakhrabadi

سلام و درود.
    شما زدین که فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسط - با امکانات عالی
    اما اینجا شما میگید که :
    همچنین به جهت جلوگیری از سو استفاده از اسکریپت ، سورسی به مشتری تحویل داده نمیشود و اسکریپت در سرور بنده نگه داری میشود. (هر وبسایت روی یک سرور مجازی جدا هست)
    خوب همه واسه اسکریپت پول میدن.2 میلیون تومن بدن که اسکریپت رو روی سرور مجازی شما باشه؟حالا اگه صد هراز تومن باشه یا حداکثر 400 ت میگی اشکال نداره.
    اما 2 میلیون بدن که اسکریپت دستشون نباشه.من اول اومدم سفارش بدم.اما نمیدونم چی شد که یوزرتن آشنا اومد و چک کردم و دوباره برگشتم و کامل خوندم.
    من 2 میلیون تومن بدم که نه اسکریپت دست منه نه چیزی.روی سرور مجازی شما.چطور میتونیم به شما اطمینان کنیم که کارهای پرداخت و .... انجام بشه.
    شما من قانع کنید که آیا میشه اطمینان کرد.من 2 میلیون بدم.نه شمار میشناسم و نه اینکه رو کدوم سرور مجازی هستش ( این کار باعث فروش سرور مجازی میشه و فروش یک فروشنده میره بالا یک درصدی میگیره ) بعد فقط یک اسکریپت دارم که اونجاست.فقط بخاطر اسم یک اسکریپت 2 میلیون تومن؟
    نه دوست عزیز.اینم مطمئن باشید که اگه شما نویسنده هستین و مال خودتونه,کسی که به 2 ت میخره نمیره بفروشه و شما میتونی حتی طرف بفروشه,شکایت بکنی.کسی رایگان نمیذاره و همه میدونن نویسنده کیه و یا کد کنین که راحت تر باشین که یک آماتور مثل ما که هیچی بلد نیست نتونه از کد در بیاره.دیگه شما فکر کنم مدیر تیم ایران سکوریتی یا یک همچین اسمی,هستین.درسته؟
    این تیکه خیلی منو آزار داد و اگر میتونید منو قانع کنید :

اگر بتونید قانع کنید,خیلی ها حتی خود من هم خریدارم.اما هرچی فکر میکنم نمیشه که نمیشه.
    ببخشید بابت پستم.چون داخل متن شما بود و چون من هم یک خریدار.باید همه چیو بدونم.قصد هیچ بی احترامی یا سوء تفاهمی هم ندارم.فقط امیدوارم که من قانع بشم و با شما کار کنم.

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

بجای عدم ارائه سورس شما باید لایسنس ایجاد کنید
    اینکه اسکریپت و به کسی ارائه نمی دید اصلا منطقی نیست
    شاید شخصی بخواد اون و متناسب با کارش تغییر بده
    درنهایت اینکه اسکریپت برای شما باشه و فقط دیگران استفاده کنند روش قشنگی نیست
    سعی کنید با لایسنس و پشتیبانی کاربر و جذب کنید نه اینکه کاربر همیشه ناخواسته مهتاج شما باشه
    پیروز باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

13. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط IrIsT نمایش پست ها
    سلام و درود.
    شما زدین که فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسط - با امکانات عالی
    اما اینجا شما میگید که :

خوب همه واسه اسکریپت پول میدن.2 میلیون تومن بدن که اسکریپت رو روی سرور مجازی شما باشه؟حالا اگه صد هراز تومن باشه یا حداکثر 400 ت میگی اشکال نداره.
    اما 2 میلیون بدن که اسکریپت دستشون نباشه.من اول اومدم سفارش بدم.اما نمیدونم چی شد که یوزرتن آشنا اومد و چک کردم و دوباره برگشتم و کامل خوندم.
    من 2 میلیون تومن بدم که نه اسکریپت دست منه نه چیزی.روی سرور مجازی شما.چطور میتونیم به شما اطمینان کنیم که کارهای پرداخت و .... انجام بشه.
    شما من قانع کنید که آیا میشه اطمینان کرد.من 2 میلیون بدم.نه شمار میشناسم و نه اینکه رو کدوم سرور مجازی هستش ( این کار باعث فروش سرور مجازی میشه و فروش یک فروشنده میره بالا یک درصدی میگیره ) بعد فقط یک اسکریپت دارم که اونجاست.فقط بخاطر اسم یک اسکریپت 2 میلیون تومن؟
    نه دوست عزیز.اینم مطمئن باشید که اگه شما نویسنده هستین و مال خودتونه,کسی که به 2 ت میخره نمیره بفروشه و شما میتونی حتی طرف بفروشه,شکایت بکنی.کسی رایگان نمیذاره و همه میدونن نویسنده کیه و یا کد کنین که راحت تر باشین که یک آماتور مثل ما که هیچی بلد نیست نتونه از کد در بیاره.دیگه شما فکر کنم مدیر تیم ایران سکوریتی یا یک همچین اسمی,هستین.درسته؟
    این تیکه خیلی منو آزار داد و اگر میتونید منو قانع کنید :

اگر بتونید قانع کنید,خیلی ها حتی خود من هم خریدارم.اما هرچی فکر میکنم نمیشه که نمیشه.
    ببخشید بابت پستم.چون داخل متن شما بود و چون من هم یک خریدار.باید همه چیو بدونم.قصد هیچ بی احترامی یا سوء تفاهمی هم ندارم.فقط امیدوارم که من قانع بشم و با شما کار کنم.
    سلام.

برای اعتماد سازی امکان عقد قرارداد فراهم هست.
    سرور مجازی از هر سایت یا لوکیشنی که شما بخواهید قابل تهیه هست با این تفاوت که پنل و مدیریتش دست بنده هست.
    در مورد اینکه میفرمایید کسی که اسکریپت رو ۲ میلیون میخره نمیره بفروشه. ما اصلا فرض رو میزاریم که خود فرد نفروشه. اگه سرورش یا هاستش هک شد و اسکریپت پخش شد چی ؟
    همینطور که فرمودید بله کسی رایگان منتشر نمیکنه - میره ۵۰۰ تومان یا بیشتر-کمتر پول میگیره و اسکریپت رو میفروشه.
    درواقع با نداشتن سورس شما از هیچ مزایایی بی بهره نمیمونید به جز تغییر سورس که اونم هر تغییری نیاز داشته باشید بنده انجام میدم.

یک مورد دیگر هم هست. فرمودید از کد نویسی چیزی سر در نمیارید و در حد اماتور هستید.
    در این صورت برای ویرایش اسکریپت باید اسکریپت رو بدید به یک برنامه نویس.
    و در این صورت باز هم امکان پخش اسکریپت یا حداقل استفاده شخصی برای اون برنامه نویسه هست.

دوست عزیز دیگرمون هم که فرمودید اسکریپت لایسنس دار باشه ، میتونید لطف کنید یک اسکریپت رو بفرمایید که لایسنس دار هست و کرک نشده ؟ از سی پنل بگیرید تا سیستم عامل کلود لینوکس - همشون کرک شدن.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

سلام.

برای اعتماد سازی امکان عقد قرارداد فراهم هست.
    سرور مجازی از هر سایت یا لوکیشنی که شما بخواهید قابل تهیه هست با این تفاوت که پنل و مدیریتش دست بنده هست.
    در مورد اینکه میفرمایید کسی که اسکریپت رو ۲ میلیون میخره نمیره بفروشه. ما اصلا فرض رو میزاریم که خود فرد نفروشه. اگه سرورش یا هاستش هک شد و اسکریپت پخش شد چی ؟
    همینطور که فرمودید بله کسی رایگان منتشر نمیکنه - میره ۵۰۰ تومان یا بیشتر-کمتر پول میگیره و اسکریپت رو میفروشه.
    درواقع با نداشتن سورس شما از هیچ مزایایی بی بهره نمیمونید به جز تغییر سورس که اونم هر تغییری نیاز داشته باشید بنده انجام میدم.

یک مورد دیگر هم هست. فرمودید از کد نویسی چیزی سر در نمیارید و در حد اماتور هستید.
    در این صورت برای ویرایش اسکریپت باید اسکریپت رو بدید به یک برنامه نویس.
    و در این صورت باز هم امکان پخش اسکریپت یا حداقل استفاده شخصی برای اون برنامه نویسه هست.

دوست عزیز دیگرمون هم که فرمودید اسکریپت لایسنس دار باشه ، میتونید لطف کنید یک اسکریپت رو بفرمایید که لایسنس دار هست و کرک نشده ؟ از سی پنل بگیرید تا سیستم عامل کلود لینوکس - همشون کرک شدن.
    با سلام و درود مجدد.
    من قانع نشدم.این کار هم سوددهی برای فروشنده هستش که حقش هستش.مشکلی در این نیست.
    هم اینکه یک سوددهی برای کسی که باهاش همکاری میکنید و vps تهیه میکنید و هم ......
    اما بجز سوالاتم,چندتا دیگه هم هست.اما مهم ترینش اینه که روی سروری که شما تهیه کنید و الان گفتین که از کجامعلوم هک نشه یا فلان نشه.منم میگم از کجا معلوم که این اسکریپت بتونه تا آخر کار خودشو ادامه بده؟ار کجا معلوم که سروری که شما تهیه کردین بتونه ادامه بده و هزاران از کجا معلوم....
    ما 2 میلیون پول میدیم که اسکریپت دستمون باشه.اگه شما نویسنده واقعی کد باشین,خیلی راحت میتونید اثبات کنید که این اسکریپت مال شماست و میتونید شکایت کنید.حتی کسی که هک میکنه.
    حالا میخواد رو هاستینگ اشتراکی بذاره یا جاهای دیگه.خودتون اعلام کردین که کلودلینوکس و سی پنل و .......هیچوقت این اسکریپت رو با اونا مقایسه نکنید.اونا میتونن خیلی کارا بکنن.اما نمیدونن که هرکار بکنن باز هم به دست ماها میفته.
    اما اینکه شما اسکریپت رو میفروشی.اما هیچ اسکریپتی نمیدین.چطوری من اطمینان کنم به خرید و فروشم؟یک بار خودتون رو بذارید جای خریدار.من این مدلیشو ندیده بودم.پول پرداخت کنیم.اما هیچی دستمون نباشه.
    اینکه اسکریپت دست کسی نیفته یا بیفته و پخش کنه,دیگه به شخصیت و ادمیت هر کسی بستگی داره.خریدار پول میده یک اسکریپت رو میخره.بیاد پول بده به چیزی که دستش نرسیده؟بعدش هزاران فکر دیگه که چه سواستفاده هایی که نمیشه اینطوری کردالبته بگم.سوتفاهم نشه.گفتم فکرهایی که میکنن.منظورم شما نیستی.کلا هستش.کسی که میخواد یک سیستم درگاه درست کنه,اول اطمینان واسش مهمه.چون داخلش پول رد و بدل میشه.حالا یک اسکریپت دیگه ای باشه.میگی اشکال نداره.اما اسکریپتی که پول داخلش رد و بدل میشه,چرا نباید دست خود خریدار باشه و دست یکی دیگه باشه.بعد با خودش همیشه جوش میزنه که خدایا این موندگار هست.امنیت اطلاعات رد و بدل شده درسته و........
    طبق قوانین جرائم سایبری,میدونید که اگه یک سیستم بدون مجوز نباشه و این کار بکنه جرمه.درسته؟خوب شما برید ثبتش کنید.بعد پخش کنید.بعد ببینید کسی جرات داره پخش کنه یا نه.(قانون نا نوشته ای که اگه به دور از مالیات و بدر از ثبت باشه که این کارو انجام میده.مطمئن باشید به نویسنده گیر میدن و اگر به مشکل هم بخورند,هیچ کس جوابگو نیست.باز باید شاهد این باشیم که بیان داخل این فروم بزنن که فلان نفر اینطوری کرده یا اونطوری کرده)
    من جوابمو نگرفتم.
    انشالله که سوء تفاهم نشده باشه و سوالات منو به عنوان یک خریدار قبول کنید و حق بدین و خیلی سوالات دیگه هستش که مهم ترینشو گفتم.
    موفق باشید.

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)