صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 51

موضوع: فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسط - با امکانات عالی

عضو انجمن secureconfig آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

پیش فرض فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسط - با امکانات عالی

سلام.

عید نوروز رو تبریک عرض میکنم. انشالله هممون سال خوبی داشته باشیم.

بالاخره بعد از چند ماه تلاش ، کار اسکریپت درگاه پرداخت واسطه به سر انجام رسید !

قبلا هم یک اسکریپت درگاه نوشته بودم ، اما تصمیم گرفتم از تجربیات قبلیم استفاده کنم و با امکاناتی جدید و بسیار زیاد و جذاب ، اسکریپتی جدید در این زمینه بنویسم.

اسکریپت نوشته شده تقریبا امکانات ۹۵٪ درگاه های فعلی رو داراست + کمی بیشتر.

بپردازیم به لیست امکانات. میتونید کامل توی دمو مشاهده کنید و تست کنید اما به برخی از این امکانات اشاره میکنم.

1_ ویرایش مشخصات (پروفایل) ۲ـ تغییر رمز حساب کاربری و رمز دوم ۳ـ افزایش موجودی
    ۴ـ تسویه حساب ۵ـ تسویه حساب اتوماتیک ۶ـ انتقال وجه بین کاربری ۷ـ انتقال وجه کارت به کارت
    ۸ـ حساب های بانکی ۹ـ‌لیست تراکنش ها ۱۰ـ دریافت گزارش تراکنش ها
    ۱۱ـ ایجاد درگاه ۱۲ـ ایجاد دکمه و لینک پرداخت ۱۳ـ لوگو تایید ۱۴ـ وب سرویس مشاهده موجودی
    ۱۵ـ سبد خرید - ایجاد محصول ۱۶ـ لیست محصولات و سفارشات ۱۷ـ تنظیمات هزینه پستی - دریافت لیست مشتریان
    ۱۸ـ تنظیمات اطلاع رسانی ۱۹ـ تراکنش های پیامک
    ۲۰ـ ای چک ۲۱ـ صدور ای چک ۲۲ـ لیست ای چک ها
    ۲۳ـ لاگین ۲ مرحله ای ۲۴ـ پشتیبانی ۲۵ـارسال تیکت

بیشتر از این نمینویسم تا حوصلتون سر نره !
    امکانات پنل مدیریت رو هم داخل دمو میتونید کامل مشاهده کنید.

اسکریپت دارای ۱۸ پلاگین و ۲ اسان پرداخت می باشد.

حدودا ۳ ماه روش زمان صرف کردم و با حساسیت بسیار بالا روش کار کردم.

اسکریپت تحت php و فریم ورک laravel نوشته شده و روی امنیتش هم زیاد کار کردم و در سطح بالایی قرار داره.

بقیه ی امکاناتی که توی پروژه هست رو هم معرفی میکنم ،
    ۱ـ اسکریپت زمان اتصال به بانک و یا سامانه پیامک ،‌درصورت مشاهده کردن خطا و انجام نشدن دستور مربوطه ، اطلاعات خطا را به مدیران وبسایت جهت رفع ارسال میکنند. مثلا شارژ سامانه پیامک تمام شده ویا درگاه بانکی اروری داده و...
    ۲ـ کاربر موقع ثبت نام تنها ایمیل،نام و شماره موبایل و رمز هاش رو وارد میکنه و بقیه ی اطلاعات بعدا داخل پنل باید وارد بشه. اینطوری کاربر در زمان کمتری ثبت نام میکنه.
    ۳ـ تغییر ادرس پنل مدیریت از بخش تنظیمات در پنل مدیریت
    ۴ـ ارسال روزانه بکاپ دیتابیس به ایمیل مدیریت
    ۵ـ اطلاعات کاربر پرداخت کننده تراکنش در توضیحات تراکنش ذکر میشود. ایمیل - نام - شماره موبایل - شماره فاکتور توی وبسایت.
    و...

+ دسترسی ftp به پوشه ی قالب ها و قالب ایمیل ها داده میشود. جهت ایجاد تغییرات در قالب ها.

لینک دمو:
    http://panel.mahdi.work
    ایمیل:
    hi@mahdi.work
    رمز عبور :
    m@hdi112

لینک ثبت نام:
    http://panel.mahdi.work/signup

قیمت اسکریپت ،
    قیمت برای دوستانی که تمایل به دریافت سورس رو دارن حدود ۶ میلیون تومان می باشد. سورس تنها به ۳ نفر و با قرارداد ارائه میشود.
    قیمت برای دوستان دیگر که اسکریپت رو بدون سورس میخواهد حدود ۲ میلیون تومان. در این صورت ، اسکریپت در سرور های بنده میزبانی میشود.

پیشنهاد بنده این هست که اگر برای شروع کارتون هزینه ی ۶ میلیون تومان (اسکریپت+سورس) زیاد هست ، میتونید از اسکریپت بدون سورس استفاده کنید. هر زمان که تمایل داشتید امکان خرید سورس با قیمت ۳ میلیون (علاوه بر ۲ میلیون دیگر) نیز هست.

بعد از بررسی پنل کاربران ، میتونید از طریق تلگرام در تماس باشید تا لینک پنل مدیریت جهت بررسی خدمتتان ارسال شود.

شماره موبایل : 09215867105
    ایمیل : hi@mahdi.work
    تلگرام : http://telegram.me/mahdi_fakhrabadi
    ویرایش توسط secureconfig : March 26th, 2016 در ساعت 14:32
    اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

xpayment.ir - اسکریپت درگاه پرداخت واسطه xPay
    اسکریپت تبلیغات کلیکی xAds

2. تعداد تشکر ها ازsecureconfig به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

پیش فرض پاسخ : فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسط - با امکانات عالی

نقل قول نوشته اصلی توسط IrIsT نمایش پست ها
    با سلام و درود مجدد.
    من قانع نشدم.این کار هم سوددهی برای فروشنده هستش که حقش هستش.مشکلی در این نیست.
    هم اینکه یک سوددهی برای کسی که باهاش همکاری میکنید و vps تهیه میکنید و هم ......
    اما بجز سوالاتم,چندتا دیگه هم هست.اما مهم ترینش اینه که روی سروری که شما تهیه کنید و الان گفتین که از کجامعلوم هک نشه یا فلان نشه.منم میگم از کجا معلوم که این اسکریپت بتونه تا آخر کار خودشو ادامه بده؟ار کجا معلوم که سروری که شما تهیه کردین بتونه ادامه بده و هزاران از کجا معلوم....
    ما 2 میلیون پول میدیم که اسکریپت دستمون باشه.اگه شما نویسنده واقعی کد باشین,خیلی راحت میتونید اثبات کنید که این اسکریپت مال شماست و میتونید شکایت کنید.حتی کسی که هک میکنه.
    حالا میخواد رو هاستینگ اشتراکی بذاره یا جاهای دیگه.خودتون اعلام کردین که کلودلینوکس و سی پنل و .......هیچوقت این اسکریپت رو با اونا مقایسه نکنید.اونا میتونن خیلی کارا بکنن.اما نمیدونن که هرکار بکنن باز هم به دست ماها میفته.
    اما اینکه شما اسکریپت رو میفروشی.اما هیچ اسکریپتی نمیدین.چطوری من اطمینان کنم به خرید و فروشم؟یک بار خودتون رو بذارید جای خریدار.من این مدلیشو ندیده بودم.پول پرداخت کنیم.اما هیچی دستمون نباشه.
    اینکه اسکریپت دست کسی نیفته یا بیفته و پخش کنه,دیگه به شخصیت و ادمیت هر کسی بستگی داره.خریدار پول میده یک اسکریپت رو میخره.بیاد پول بده به چیزی که دستش نرسیده؟بعدش هزاران فکر دیگه که چه سواستفاده هایی که نمیشه اینطوری کردالبته بگم.سوتفاهم نشه.گفتم فکرهایی که میکنن.منظورم شما نیستی.کلا هستش.کسی که میخواد یک سیستم درگاه درست کنه,اول اطمینان واسش مهمه.چون داخلش پول رد و بدل میشه.حالا یک اسکریپت دیگه ای باشه.میگی اشکال نداره.اما اسکریپتی که پول داخلش رد و بدل میشه,چرا نباید دست خود خریدار باشه و دست یکی دیگه باشه.بعد با خودش همیشه جوش میزنه که خدایا این موندگار هست.امنیت اطلاعات رد و بدل شده درسته و........
    طبق قوانین جرائم سایبری,میدونید که اگه یک سیستم بدون مجوز نباشه و این کار بکنه جرمه.درسته؟خوب شما برید ثبتش کنید.بعد پخش کنید.بعد ببینید کسی جرات داره پخش کنه یا نه.(قانون نا نوشته ای که اگه به دور از مالیات و بدر از ثبت باشه که این کارو انجام میده.مطمئن باشید به نویسنده گیر میدن و اگر به مشکل هم بخورند,هیچ کس جوابگو نیست.باز باید شاهد این باشیم که بیان داخل این فروم بزنن که فلان نفر اینطوری کرده یا اونطوری کرده)
    من جوابمو نگرفتم.
    انشالله که سوء تفاهم نشده باشه و سوالات منو به عنوان یک خریدار قبول کنید و حق بدین و خیلی سوالات دیگه هستش که مهم ترینشو گفتم.
    موفق باشید.
    این بحث سوددهی برای فروشنده ی vps رو اصلا متوجه نمیشم.
    شما به هر حال نباید یک سرور برای سایتتون بخرید ؟ چه ربطی داره به سوددهی برای فروشنده. گفتم از هر جایی که شما بگیرید میخرم - من خودم با digitalocean.com کار میکنم که واقعا عالیه. اما اگر فکر میکنید سود digitalcoean به جیب من میره ‌،‌از هر سایتی که بفرمایید براتون vps تهیه میکنم.
    میفرمایید شما دارید اسکریپت رو میخرید اما هیچ اسکریپتی رو دریافت نمیکنید.
    برای شما مهم اینه که سایتتون فعال باشه و بتونید کار کنید. گفتم نداشتن سورس تنها یک مشکل داره و اونم اینه که نمیتونید سیستم رو ویرایش کنید. و گفتم هر تغییری که بخواید خود بنده براتون انجام میدم.
    برای اینکه نگران نباشید من موندگار هستم یا نه ویا از اطالاعات سایت سو استفاده میکنم یا نه میتونیم قرارداد محضری تنظیم کنیم. به همراه سفته ۵۰ میلیونی بابت ضمانت تعهد !

فرمودید اطمینان به اسکریپت خیلی مهم هست چون پول توش رد و بدل میشه. تقریبا عامل اصلی ای که من سورس رو نمیدم هم همینه. وقتی سورس اسکریپت پخش بشه ، درواقع هکر ها میدونن توی این سیستم چی میگذره و کامل با نحوه ی اجراش اشنا میشن. و ممکنه مشکل امنیتی ای هم پیدا کنن. هیچ سیستمی نیست که مشکل امنیتی نداشته باشه.

اما یک مثال براتون میزنم. مقایسه android در برابر ios
    شاید تا الان حفره ها و مشکلات امنیتی کشف شده در اندروید ،‌۵۰ برابر ای او اس باشه. علتش اینه که سورس ios عمومی نیست و کسی دسترسی به سورس نداره و با نحوه ی کار سیستم اشنا نیست. و نمیتونه امنیتش رو بررسی کنه.

پس قبول کنید منتشر نکردن سورس به نفع شماست.
    تنها چیزی که شما الان به دسترسی ندارید ویرایش اسکریپته.
    که همونطور که گفتم اگه سورس رو بدم شما مجبورید بدید به یک برنامه نویس تا سورس رو ویرایش کنه که ممکنه همون سورس رو عمومی کنه. اصلا هم دلتون رو به دادگاه و پیگیری قضایی خوش نکنید. از قدیم گفتن مالتو سفت بگیر همسایتو *** نگیر.

شما هدفتون از خرید این اسکریپت اینه که یک درگاه پرداخت راه بندازید که کامل و تمام به این مورد میرسید بعد از پرداخت هزینه.
    تنها میمونه بحث ویرایش اسکریپت که اونم کامل خودم انجام میدم. شما به هر برنامه نویسی که بخواید بگید انجام بده ، ازتون پول میگیره. همون پول رو خودم میگیرم و براتون انجام میدم.

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

ولی واقعا خوب کار کردید
    حرف حق و باید زد
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

6. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    ولی واقعا خوب کار کردید
    حرف حق و باید زد
    لطف دارید ، متشکرم. خستگیم در رفت

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط secureconfig نمایش پست ها
    این بحث سوددهی برای فروشنده ی vps رو اصلا متوجه نمیشم.
    شما به هر حال نباید یک سرور برای سایتتون بخرید ؟ چه ربطی داره به سوددهی برای فروشنده. گفتم از هر جایی که شما بگیرید میخرم - من خودم با digitalocean.com کار میکنم که واقعا عالیه. اما اگر فکر میکنید سود digitalcoean به جیب من میره ‌،‌از هر سایتی که بفرمایید براتون vps تهیه میکنم.
    برای شما مهم اینه که سایتتون فعال باشه و بتونید کار کنید. گفتم نداشتن سورس تنها یک مشکل داره و اونم اینه که نمیتونید سیستم رو ویرایش کنید. و گفتم هر تغییری که بخواید خود بنده براتون انجام میدم.
    برای اینکه نگران نباشید من موندگار هستم یا نه ویا از اطالاعات سایت سو استفاده میکنم یا نه میتونیم قرارداد محضری تنظیم کنیم. به همراه سفته ۵۰ میلیونی بابت ضمانت تعهد !

فرمودید اطمینان به اسکریپت خیلی مهم هست چون پول توش رد و بدل میشه. تقریبا عامل اصلی ای که من سورس رو نمیدم هم همینه. وقتی سورس اسکریپت پخش بشه ، درواقع هکر ها میدونن توی این سیستم چی میگذره و کامل با نحوه ی اجراش اشنا میشن. و ممکنه مشکل امنیتی ای هم پیدا کنن. هیچ سیستمی نیست که مشکل امنیتی نداشته باشه.

شاید تا الان حفره ها و مشکلات امنیتی کشف شده در اندروید ،‌۵۰ برابر ای او اس باشه. علتش اینه که سورس ios عمومی نیست و کسی دسترسی به سورس نداره و با نحوه ی کار سیستم اشنا نیست. و نمیتونه امنیتش رو بررسی کنه.

تنها چیزی که شما الان به دسترسی ندارید ویرایش اسکریپته.
    که همونطور که گفتم اگه سورس رو بدم شما مجبورید بدید به یک برنامه نویس تا سورس رو ویرایش کنه که ممکنه همون سورس رو عمومی کنه. اصلا هم دلتون رو به دادگاه و پیگیری قضایی خوش نکنید. از قدیم گفتن مالتو سفت بگیر همسایتو *** نگیر.

شما هدفتون از خرید این اسکریپت اینه که یک درگاه پرداخت راه بندازید که کامل و تمام به این مورد میرسید بعد از پرداخت هزینه.
    تنها میمونه بحث ویرایش اسکریپت که اونم کامل خودم انجام میدم. شما به هر برنامه نویسی که بخواید بگید انجام بده ، ازتون پول میگیره. همون پول رو خودم میگیرم و براتون انجام میدم.
    سلام و درود.باز هم جواب من داده نشد و خیلی سوالات دیگه.اما توی فرمایشات شما :
    من هزینه میکنم 2 میلیون.اسکریپت دستم میفته.میخوام روی هاستینگ میارم.میخوام روی سرور یا اصلا ازش استفاده نمیکنم.پول اسکریپت رو پرداخت کردم.دیگه میشه گفت صاحبش هستم.اما شما میگید اسکریپتی نیست.خوب بیاین مثل جهای پی یا ....... یک سایت درست کنید و کلا بشین مثل اونا.دیگه اسکریپت دست کسی نمیفته.
    شاید چیزایی از اسکریپت بخوام که شما ندونین چی میخوام.باید بیام ایده ها و کارهایی که با اسکریپت میخوام بکنم و اختصاصی بکنم رو به شما بگم؟خوب اگه میخواستم ایده بگم که داخل تاپیکی که زدین توی اینحمن,ایده زیاد داشتم و میگفتم.اما این اسکریپتو میخوایم کاری کنیم که بهترین شکل ازش استفاده کنیم.مثل تمام اسکریپت های دیگه که هستش و روش نوشته هرگونه استفاده یا سوءاستفاده به خود خریدار بستگی داره.درسته؟
    من زیاد سفته و چک دارم.اما چیزی دستم رو نگرفته.هههههههه.اما به دور از شوخی,این سیستم,سیستم پرداخت توسط مشتری هستش.یک مشتری به مشکل بخوره,پای کی وسطه؟پای صاحب سایت.خوب حالا هر شکایتی هم بشه از ما میشه.بعدش میریم دادسرا و .......... از کجا شاهد بیاریم که آقا این اسکریپت نوشته شده هستش و من داخلش نیستم.بعد در جواب چی میگه؟میگه چرا از درگاههایی که قانونی هستن استفاده نکردین.اون موقع چی بگیم؟بگیم آقا به ما گفتن سفته 50 میلیونی واسه ضمانت میدیم.آیا دادگاه قبول میکنه؟شمایی که توی گروه امنیتی هستی و منم هستم و با این چیزا خیلی آشنایی داریم,آیا غیر از اینه؟هم دهن من آسفالت میشه.هم اینکه دستم به جایی بند نیست.2 میلیون دادم.باید هم پرونده واسم درست شه.هم باز پول بدم و جریمه و .......
    خوب میرم از سیستم های قانونی استفاده میکنم.

اما وقتی سیستم دستم باشه.اگه کلاهبرداری کردم حقمه دهنمو آسفالت کنن.اما اگر کلاه برداری نکردم میام و اثبات میکنم و ..........
    هکران همیشه در صحنه,چه سایت های بانکی,چه سایت های واسطه,چه ......( هزاران چه ) رو هک میکنن.اون موقع وقتی من نماد بگیرم و کارم قانونی باشه,میزنم دهن مهن کسی که این کارو کرده آسفالت میکنم(مگه دیگه خارجی باشه.اونم چون کار به صورت درگاهی هستش و به بانک مربوطه,احتمالش خیلی پایینه).اما میدونید که ما با مشتری سر کار داریم.سایت هایی که زیر نظر نباشن به راحتی دارن پرونده و جرم درست میشه.وای به حالی که یک فروشگاه بزنی یا هاستینگ یا .... و زیرنظر باشی.اما درگاه پرداختی که با مشتری سروکار داره به مشکل بخوره.اون موقع صدها سفته 50 میلیون تومنی شما هم به کار من و امثال من نمیاد و باید بیام داخل این سایت استشهاد درست کنیم که همه امضا کنن.
    الان شما اسکریپتتون در حد اندروید و ios هستش؟
    نه.با این جامعه (بلانسب جمع ),به نفع ما نیست.کافیه یک شکایت بشه یا یک مشکل بخوره.بانک به بانک بودنش اشتباه داره.حالا اسکریپت ها مشکل نداشته باشن.کافیه یک مشکل بخوره.اعتبار سایت میشه 0
    آبروی جمع شده میشه 0
    این همه زحمت برای درامدزایی میشه 0
    بعدش اون سفته 50 میلیونی شما هم هیچوقت واسه ما خریدار آبرو نمیشه

دیگه عذر میخوام.اصل مطلب رو گفتم اما قانع نکردین.بجز سفته 50 میلیونی.واسه هر نفر باید چقدر سفته گیر بیارید.
    انشالله موفق باشید.اصل حرفهارو گفتم.اما جواب منطقی داده نشد.ولی در کل انشالله موفق باشید و سو تفاهم نشده باشه.حقیقت بود که باید جواب منطقی میگرفتم.اما نشد.

- - - Updated - - -

ولی واقعا خوب کار کردید
    حرف حق و باید زد
    100%.من هم منکر زحمت ایشون نیستم و نخواهم شد.اما هیچوقت نمیتونم بخاطر یک سیستم که دست خودم نیست,اعتبار و اطمینان و جرم و ....به جون بخرم و به مشکل بخورم.اما تلاششون قابل تحسینه

9. تعداد تشکر ها از IrIsT به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط IrIsT نمایش پست ها
    سلام و درود.باز هم جواب من داده نشد و خیلی سوالات دیگه.اما توی فرمایشات شما :

من هزینه میکنم 2 میلیون.اسکریپت دستم میفته.میخوام روی هاستینگ میارم.میخوام روی سرور یا اصلا ازش استفاده نمیکنم.پول اسکریپت رو پرداخت کردم.دیگه میشه گفت صاحبش هستم.اما شما میگید اسکریپتی نیست.خوب بیاین مثل جهای پی یا ....... یک سایت درست کنید و کلا بشین مثل اونا.دیگه اسکریپت دست کسی نمیفته.

شاید چیزایی از اسکریپت بخوام که شما ندونین چی میخوام.باید بیام ایده ها و کارهایی که با اسکریپت میخوام بکنم و اختصاصی بکنم رو به شما بگم؟خوب اگه میخواستم ایده بگم که داخل تاپیکی که زدین توی اینحمن,ایده زیاد داشتم و میگفتم.اما این اسکریپتو میخوایم کاری کنیم که بهترین شکل ازش استفاده کنیم.مثل تمام اسکریپت های دیگه که هستش و روش نوشته هرگونه استفاده یا سوءاستفاده به خود خریدار بستگی داره.درسته؟

من زیاد سفته و چک دارم.اما چیزی دستم رو نگرفته.هههههههه.اما به دور از شوخی,این سیستم,سیستم پرداخت توسط مشتری هستش.یک مشتری به مشکل بخوره,پای کی وسطه؟پای صاحب سایت.خوب حالا هر شکایتی هم بشه از ما میشه.بعدش میریم دادسرا و .......... از کجا شاهد بیاریم که آقا این اسکریپت نوشته شده هستش و من داخلش نیستم.بعد در جواب چی میگه؟میگه چرا از درگاههایی که قانونی هستن استفاده نکردین.اون موقع چی بگیم؟بگیم آقا به ما گفتن سفته 50 میلیونی واسه ضمانت میدیم.آیا دادگاه قبول میکنه؟شمایی که توی گروه امنیتی هستی و منم هستم و با این چیزا خیلی آشنایی داریم,آیا غیر از اینه؟هم دهن من آسفالت میشه.هم اینکه دستم به جایی بند نیست.2 میلیون دادم.باید هم پرونده واسم درست شه.هم باز پول بدم و جریمه و .......
    خوب میرم از سیستم های قانونی استفاده میکنم.

اما وقتی سیستم دستم باشه.اگه کلاهبرداری کردم حقمه دهنمو آسفالت کنن.اما اگر کلاه برداری نکردم میام و اثبات میکنم و ..........

هکران همیشه در صحنه,چه سایت های بانکی,چه سایت های واسطه,چه ......( هزاران چه ) رو هک میکنن.اون موقع وقتی من نماد بگیرم و کارم قانونی باشه,میزنم دهن مهن کسی که این کارو کرده آسفالت میکنم(مگه دیگه خارجی باشه.اونم چون کار به صورت درگاهی هستش و به بانک مربوطه,احتمالش خیلی پایینه).اما میدونید که ما با مشتری سر کار داریم.سایت هایی که زیر نظر نباشن به راحتی دارن پرونده و جرم درست میشه.وای به حالی که یک فروشگاه بزنی یا هاستینگ یا .... و زیرنظر باشی.اما درگاه پرداختی که با مشتری سروکار داره به مشکل بخوره.اون موقع صدها سفته 50 میلیون تومنی شما هم به کار من و امثال من نمیاد و باید بیام داخل این سایت استشهاد درست کنیم که همه امضا کنن.

الان شما اسکریپتتون در حد اندروید و ios هستش؟

نه.با این جامعه (بلانسب جمع ),به نفع ما نیست.کافیه یک شکایت بشه یا یک مشکل بخوره.بانک به بانک بودنش اشتباه داره.حالا اسکریپت ها مشکل نداشته باشن.کافیه یک مشکل بخوره.اعتبار سایت میشه 0
    آبروی جمع شده میشه 0
    این همه زحمت برای درامدزایی میشه 0
    بعدش اون سفته 50 میلیونی شما هم هیچوقت واسه ما خریدار آبرو نمیشه

دیگه عذر میخوام.اصل مطلب رو گفتم اما قانع نکردین.بجز سفته 50 میلیونی.واسه هر نفر باید چقدر سفته گیر بیارید.
    انشالله موفق باشید.اصل حرفهارو گفتم.اما جواب منطقی داده نشد.ولی در کل انشالله موفق باشید و سو تفاهم نشده باشه.حقیقت بود که باید جواب منطقی میگرفتم.اما نشد.

- - - Updated - - -

100%.من هم منکر زحمت ایشون نیستم و نخواهم شد.اما هیچوقت نمیتونم بخاطر یک سیستم که دست خودم نیست,اعتبار و اطمینان و جرم و ....به جون بخرم و به مشکل بخورم.اما تلاششون قابل تحسینه
    حرف های شما برای بنده قانع کننده نیست که بیام براتون توضیح بدم. چند بار سعی کردم توجیهتون کنم اما متاسفانه...
    ایده های اختصاصی رو قرار نیست توی تاپیک بگید. به بنده میگید و بنده هم همونارو فقط برای شما اضافه میکنم.
    ios و اندروید تنها مثالی بود برای فهموندن سورس باز بودن و بسته بودن. و امنیتشون. اما متاسفانه متوجه نشدید.

به هر حال اگر شما با این تفکر هستید میتونید بدید براتون اسکریپت اختصاصی بنویسن.

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

سلام .
    در صورت ارائه قرار داد شرکتی قصد تهیه اسکریپت را داریم .
    در مورد سرور هم متاسفانه برای مجموعه ما و تیم امنیت ما به هیچ وجه توجیهی ندارد و بهتر آن را میدانیم که خودمان مدیریت سرور را داشته باشیم یا خودمان در سرور های کولو شده ی خودمان میزبان سایت باشیم .
    اسکریپت حتی اگر به صورت عمومی نیز به فروش می رود شما میتوانید با عقد قرار داد رسمی از منتشر شدن یا فروش مجدد آن جلو گیری کنید ؛ همچنین میتوانید از یک سیستم لایسنس نیز استفاده نمایید که راه اول نیز بهتر است .
    به هر حال در روند فروش اسکریپت تغییر روند ایجاد فرمایید .
    با تشکر .

12. تعداد تشکر ها از mhiizadi به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    199
    تشکر شده در
    142 پست

همه میخوان درگاه بزننن
    یکنفرو بیارید براتون یکماهه بنویسه کاملا اختصاصی راحت ترین که

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط secureconfig نمایش پست ها
    حرف های شما برای بنده قانع کننده نیست که بیام براتون توضیح بدم. چند بار سعی کردم توجیهتون کنم اما متاسفانه...
    ایده های اختصاصی رو قرار نیست توی تاپیک بگید. به بنده میگید و بنده هم همونارو فقط برای شما اضافه میکنم.
    ios و اندروید تنها مثالی بود برای فهموندن سورس باز بودن و بسته بودن. و امنیتشون. اما متاسفانه متوجه نشدید.

به هر حال اگر شما با این تفکر هستید میتونید بدید براتون اسکریپت اختصاصی بنویسن.
    من خریدارم و باید قانع بشم و میبینید که 3 نفر هم همین حرف و زدن.شما باید قانع بشین؟شما که فروشنده هستین و اسکریپت در اختیار شماست.من باید قانع بشم که بخرم.
    حالا شما میگید که :
    مرسی.ممنون.همین تیکه واسه جواب های سوال من و خیلی های دیگه رو دادین.
    به قول mhiizadi عزیز,میتونستید بگید که قرارداد میبندیم و سورس میدیم.اما گفتین که قرار داد میبندین.اما نگفتین سورس رو میدین.
    به هرحال همین تیکه آخر از حرفتون,جواب خودمو گرفتم و بازم تکرار میکنم,میدونید که کار با این ها بدون مجوز و مالیات جرم هستش؟
    در هرصورت ادامه نمیدم و شمام دیگه جواب مارو نمیدین.چون بجایی که منو قانع کنید میگید من شمارو باید قانع کنم.تک تک سوالاتم هنوز هست و خیلی های دیگه.اما جواب ندادین و مثال زدین.
    یک سوال دیگه که همین الان به ذهنم رسید,جناب آقای سنجری,شما از این درگاه برای سایتتون استفاده میکنید؟
    انشالله موفق باشید.

عضو جدید host-net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    294
    تشکر تشکر شده 
    362
    تشکر شده در
    276 پست

درود و احترام و تبریک سال نو

دوست عزیز بهتر هست اسکریپتون رو اختصاصی بفروشید و ارزش کاری خودتون رو با این مدل کار پایین نیارید
    و مدنظر داشته باشید شرکتی که قصد خرید چنین اسکریپنی رو داره با قیمت 2 میلیون تومان انتظار دارد که همه چیز برای شرکتش باشد حالا افکار و نوع ایده شما شخصی هست و به (نظر بنده) شرکت خریدار قصد رقابت با درگاه های دیگر رو داره و برند خودش رو میخواد مطرح کنه پس بهتر هست اگر عمومی میکنید هزنیه بسار پایینتر باشد زیر یک میلیون تومان و اگر قصد فروش با قیمت میلیونی دارید بهتر هست به صورت اختصاصی به یک شرکت بفروشید هم سود کنید هم خودتون رو از مشکلات احتمالی دور نگهدارید

پایدار باشید و خسته نباشید
    دارای نماد اعتماد --- Skype:host_net9 TEL:09360011171
    تعمیرتخصصی نوت بوک - PC شماره ثبت 11009

16. تعداد تشکر ها ازhost-net به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

ناحیه مدیریتی هم ای کاش بنده می تونستم مشاهده کنم
    چه امکاناتی داره دقیقا....
    پنل مدیریت داخل تلگرام براتون ارسال شد.

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)