صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: سئو سایت وطن صدا فوری

عضو جدید Mr-MAMAD آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    147
    تشکر شده در
    108 پست

پیش فرض پاسخ : سو سایت وطن صدا فوری

به نظر بنده و از سابقه ایی که در سئو سایت دارم (البته سایت های شخصی)

بهترین نتیجه زمانی حاصل میشه که فعالیت داشته باشید و صبر کنید حداقل زمان رسیدن به نتیجه به این شکل حدود 4 الی 6 ماه میباشد ولی تضمین اینکه دیگه از جایگاهتون تکون نمیخورید.
    این هزینه که دارید هم صرف پیشرفت سایتتون بکنید .

فقط یک تنظیم درست حسابی افزونه سئو نیاز دارید و چند کلمه کلیدی مناسب که همیشه توی پست هاتون استفاده میکنید چون متوجه شدم از سایت میهن موزیک کلمه کلیدی کپی کردید. که جمعا هزینه این کار ها 20 30 تومن بیشتر نخواهد شد.

فقط تنها چیز مهمی که باید روش سرمایه گذاری کنید مطالب سایت هست هر روز سایت رو آپدیت کنید انشالله که با مشکل مواجه نخواهید شد.

سئوکار غیر این نمیتونه کاری کنه و بهتون میگه 800 900 تومن که چند کار ساده هستند این ها و هیچکدام نتیجه 2 3 روزه تحویلتون نمیده و میگن 4 الی 6 ماه که این هم خودتون انجام میدین و نه سئوکار

موفق و سربلند باشید
    "به کسی چیزی بفروش، یک مشتری برای یک روز داشته باش . به کسی کمک کن ، یک مشتری برای تمام عمر داشته باش"

2. تعداد تشکر ها ازMr-MAMAD به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr-MAMAD نمایش پست ها
    به نظر بنده و از سابقه ایی که در سئو سایت دارم (البته سایت های شخصی)

بهترین نتیجه زمانی حاصل میشه که فعالیت داشته باشید و صبر کنید حداقل زمان رسیدن به نتیجه به این شکل حدود 4 الی 6 ماه میباشد ولی تضمین اینکه دیگه از جایگاهتون تکون نمیخورید.
    این هزینه که دارید هم صرف پیشرفت سایتتون بکنید .

فقط یک تنظیم درست حسابی افزونه سئو نیاز دارید و چند کلمه کلیدی مناسب که همیشه توی پست هاتون استفاده میکنید چون متوجه شدم از سایت میهن موزیک کلمه کلیدی کپی کردید. که جمعا هزینه این کار ها 20 30 تومن بیشتر نخواهد شد.

فقط تنها چیز مهمی که باید روش سرمایه گذاری کنید مطالب سایت هست هر روز سایت رو آپدیت کنید انشالله که با مشکل مواجه نخواهید شد.

سئوکار غیر این نمیتونه کاری کنه و بهتون میگه 800 900 تومن که چند کار ساده هستند این ها و هیچکدام نتیجه 2 3 روزه تحویلتون نمیده و میگن 4 الی 6 ماه که این هم خودتون انجام میدین و نه سئوکار

موفق و سربلند باشید
    هم قبول دارم هم ندارم.
    اینطوری هم نیست که بگیم هیچکار نکن.بشین پست بده و گوگل سئو رو بریز و متنت رو خوب بذار.دیگه چیزی نمیخواد انجام بدی.
    نه دادا.اگه اینطوری بود که الان همه رتبه یک بودن و گوگل کلا سایت هارو لیست میکرد می گفت اینا رتبه یک هستن.
    بعدش از اون طرفش هم اینطوری هم که بگیم با 800-900 ت بخوای کاری بکنی,این قیمت هم خیلی فضایی هستش.
    طی چندسالی که سایت داشتم و تجربه داشتم,هم هاست,هم قالب,هم سرور,هم بهینه سازی قالب,هم پست دادن و کپی پیس نکردن یک متن,و ..... مهم هستن و خیلی چیزای دیگه
    اینطوری که شما گفتی هم میشه جنبه مثبت رو گرفت هم اینکه فعالیت سئو کار حرفه ای رو زیر سوال بردی.
    هم درست گفتی هم درست نگفتی.یک چیزایی رو تجربه میتونه کار انجام بده.وگرنه پست رو که همه میدن.اگه به پست تنها و این چیزای عمومی تنها بود که همه اینارو میدونستن.
    یک چیزای دیگم دخیلش هستش.نمیشه گفت سئو کار هیچکار نمیکنه.

5. تعداد تشکر ها از IrIsT به دلیل پست مفید

عضو جدید Mr-MAMAD آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    147
    تشکر شده در
    108 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط IrIsT نمایش پست ها
    هم قبول دارم هم ندارم.
    اینطوری هم نیست که بگیم هیچکار نکن.بشین پست بده و گوگل سئو رو بریز و متنت رو خوب بذار.دیگه چیزی نمیخواد انجام بدی.
    نه دادا.اگه اینطوری بود که الان همه رتبه یک بودن و گوگل کلا سایت هارو لیست میکرد می گفت اینا رتبه یک هستن.
    بعدش از اون طرفش هم اینطوری هم که بگیم با 800-900 ت بخوای کاری بکنی,این قیمت هم خیلی فضایی هستش.
    طی چندسالی که سایت داشتم و تجربه داشتم,هم هاست,هم قالب,هم سرور,هم بهینه سازی قالب,هم پست دادن و کپی پیس نکردن یک متن,و ..... مهم هستن و خیلی چیزای دیگه
    اینطوری که شما گفتی هم میشه جنبه مثبت رو گرفت هم اینکه فعالیت سئو کار حرفه ای رو زیر سوال بردی.
    هم درست گفتی هم درست نگفتی.یک چیزایی رو تجربه میتونه کار انجام بده.وگرنه پست رو که همه میدن.اگه به پست تنها و این چیزای عمومی تنها بود که همه اینارو میدونستن.
    یک چیزای دیگم دخیلش هستش.نمیشه گفت سئو کار هیچکار نمیکنه.
    سلام

حرف شما درست منم کامل توضیح ندادم و حق هم دارید چون اشاره ای نکردم.

نه اینطور نیست که فقط پست بده و بشینه نتیجه ببینه ، باید طبق استاندارد های سئو پیش بره و بهترین و پرکاربردترین کلمات کلیدی رو استفاده کنه توی هر پست و استفاده بهینه از تصویر پست ها.

البته از آنالیزی که کردم چند نکته داشتند در قسمت قالب و کلمات کلیدی که اگر اینکار هارو انجام بده مشکلش برطرف میشه و ناحیه هاست و سرعت هاست و پینگ آن مشکلی ندیدم که بهشون اطلاع بدم.

لذا اگر در پست قبلی نتوانستم منظورمو کامل برسونم امیدوارم در این پست تونسته باشم

موفق و سربلند
    "به کسی چیزی بفروش، یک مشتری برای یک روز داشته باش . به کسی کمک کن ، یک مشتری برای تمام عمر داشته باش"

7. تعداد تشکر ها ازMr-MAMAD به دلیل پست مفید

عضو انجمن hasanazizi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    458
    تشکر شده در
    341 پست

با سلام . در خدمتم دوست عزیز پکیج فوق حرفه ای ما 590 هزار تومان هست که به مناسبت عید نوروز 40 درصد تخفیف میدیم بهتون اخرین نمونه کار ما این هستش www.lcivil.com . طراحی , سئو و بهینه سازی توسط تیم ما بوده و حدود 2 ماه و خورده ای ساخته شده اما شما با هر تگ که گذاشتیم اگه جستجو نمایید میبینید که حتما در صفحه اول گوگل و بینگ و جز 5 لینک اولیه هستش . همچنین بازدید عالی و رنک عالی با توجه به زمان ساخت وب سایت اگر مایل بودید میتونید با 3 روش تماس ( زنگ ، پیامک ، تلگرام ) در تماس باشید . در خدمتم دوست عزیز شماره جهت تماس و تلگرام 09184613882

- - - Updated - - -

با سلام . در خدمتم دوست عزیز پکیج فوق حرفه ای ما 590 هزار تومان هست که به مناسبت عید نوروز 40 درصد تخفیف میدیم بهتون اخرین نمونه کار ما این هستش www.lcivil.com . طراحی , سئو و بهینه سازی توسط تیم ما بوده و حدود 2 ماه و خورده ای ساخته شده اما شما با هر تگ که گذاشتیم اگه جستجو نمایید میبینید که حتما در صفحه اول گوگل و بینگ و جز 5 لینک اولیه هستش . همچنین بازدید عالی و رنک عالی با توجه به زمان ساخت وب سایت اگر مایل بودید میتونید با 3 روش تماس ( زنگ ، پیامک ، تلگرام ) در تماس باشید . در خدمتم دوست عزیز شماره جهت تماس و تلگرام 09184613882

9. تعداد تشکر ها از hasanazizi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    59
    تشکر تشکر شده 
    80
    تشکر شده در
    49 پست

سلام قسمتیشو بزارید برای بک لینک
    نه که 1 روزه چند تا لینک بگیرید بلکه کم کم بزارید زمان بگزره و مثلا هر چند وقت یک بار یک بکلینک جدید خریداری کنید
    اگه 1روزه کلی بگیرید ممکنه سایتتون پنالتی شه
    قبل اون باید سایتتون بهینه باشه که خواستید به من در یاهو پی ام بدید سایتتونو رایگان چک کنم
    improve.piyer@yahoo.com

11. تعداد تشکر ها از M_Piyer به دلیل پست مفید

عضو جدید birmusical آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    129
    تشکر تشکر شده 
    83
    تشکر شده در
    70 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr-MAMAD نمایش پست ها
    و بهترین و پرکاربردترین کلمات کلیدی رو استفاده کنه توی هر پست...
    درود
    صحبت های دوستان رو خوندم و سعی کردم اظهار نظر نکنم. اما شدیدا با این جمله مخالفم!!
    و این جمله اشتباه بسیار وحشتناک و بزرگی در زمینه سئو هست...متاسفانه دوستان طبق روش های سنتی و قبلی همچنان به استفاده اون عادت کردنو و به کارشون ادامه میدن!

از آسیب های بزرگ سئو استفاده از کلیدواژه های پر کاربرد هست! کلیدواژه های بسیار اصلی و پر طرفدار... خودمونم زیاد به چشممون خورده. از قبیل: دانلود آهنگ جدید؛ هاست؛ سئو؛ خرید هاست؛ دانلود فیلم، طراحی سایت و....

بزارید یه مثالی بزنم خدمتتون:
    توی یه جایی 2 نفر در 2 صف دارن غذا پخش میکنن. صف اول غذای مورد علاقه ی همه رو داره پخش میکنه اما 100 نفر جلوتر شما تو صف هستن و هر لحظه امکان داره غذا تموم بشه و به نفرات پشتی نرسه
    صف دوم فقط یه غذای شکم پر کن داره میده اما 5نفر بیشتر توی صف نیستن...
    شما کدوم صف رو انتخاب میکنید؟

خیلی از دوستان با انتخاب اشتباه کلید واژه ها، عملا خودشونو به انتهای اون لیست 100 نفره میبرن...
    سایت همین دوستمونو هم که یک نگاهی بندازید از این اشتباه ها بسیار زیاد انجام داده!

بنده هم قبول دارم سئو در 70% یعنی استفاده از محتوای قوی و رعایت نکات و قوانین گوگل. اما این رو هم بدونید که با رعایت این 2 مورد فقط پیشرفت میکنید اما بهترین نخواهید بود!
    تو این دوره زمونه هم اگر قرار باشه بهترین نباشید الکی هزینتونو هدر دادید...
    ویرایش توسط birmusical : March 18th, 2016 در ساعت 12:17

13. تعداد تشکر ها ازbirmusical به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط birmusical نمایش پست ها
    درود
    صحبت های دوستان رو خوندم و سعی کردم اظهار نظر نکنم. اما شدیدا با این جمله مخالفم!!
    و این جمله اشتباه بسیار وحشتناک و بزرگی در زمینه سئو هست...متاسفانه دوستان طبق روش های سنتی و قبلی همچنان به استفاده اون عادت کردنو و به کارشون ادامه میدن!

از آسیب های بزرگ سئو استفاده از کلیدواژه های پر کاربرد هست! کلیدواژه های بسیار اصلی و پر طرفدار... خودمونم زیاد به چشممون خورده. از قبیل: دانلود آهنگ جدید؛ هاست؛ سئو؛ خرید هاست؛ دانلود فیلم، طراحی سایت و....

بزارید یه مثالی بزنم خدمتتون:
    توی یه جایی 2 نفر در 2 صف دارن غذا پخش میکنن. صف اول غذای مورد علاقه ی همه رو داره پخش میکنه اما 100 نفر جلوتر شما تو صف هستن و هر لحظه امکان داره غذا تموم بشه و به نفرات پشتی نرسه
    صف دوم فقط یه غذای شکم پر کن داره میده اما 5نفر بیشتر توی صف نیستن...
    شما کدوم صف رو انتخاب میکنید؟

خیلی از دوستان با انتخاب اشتباه کلید واژه ها، عملا خودشونو به انتهای اون لیست 100 نفره میبرن...
    سایت همین دوستمونو هم که یک نگاهی بندازید از این اشتباه ها بسیار زیاد انجام داده!

بنده هم قبول دارم سئو در 70% یعنی استفاده از محتوای قوی و رعایت نکات و قوانین گوگل. اما این رو هم بدونید که با رعایت این 2 مورد فقط پیشرفت میکنید اما بهترین نخواهید بود!
    تو این دوره زمونه هم اگر قرار باشه بهترین نباشید الکی هزینتونو هدر دادید...
    کاملا موافقم با حرف شما و تایید میشه.
    اشتباه بزرگ اکثریت ماست.آخرشم میگیم فقط بشینیم درست میشه.

15. تعداد تشکر ها ازIrIsT به دلیل پست مفید

عضو انجمن vatan3da آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    297
    تشکر تشکر شده 
    118
    تشکر شده در
    89 پست

پیش فرض پاسخ : سئو سایت وطن صدا فوری

بازم سلام.فردا قراره با اقای رمضان پور کارو شروع کنیم.ایا کس دیگه ی نیست یه افر بهتر با تضمین بده؟بوجه پرداختی 500هزارتومان
    برنامه نویس فلاتر (ios)
    09033521000-09050118751

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

پیش فرض پاسخ : سئو سایت وطن صدا فوری

سلام و درود
    من گفته بودم.الانم میگم.
    400ت در خدمتت هستم.
    100ت دیگه بک لینک و مخلفاتش واسه کامل شدن کار
    اگر خواستی در تماس باش
    Iedb.team@gmail.com
    از هرموقع هم بخواین استارت زده میشه
    09215355621
    در خدمتم.
    صلاح رو خودتون میدونید.
    موفق باشید.فقط خبر بدین.چون کارم کم نیست.ممنون.
    موفق باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع