صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: پشتیبانی فوق العاده ضعیف یک سرویس دهنده سرور مجازی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض پشتیبانی فوق العاده ضعیف یک سرویس دهنده سرور مجازی

با سلام به همه دوستان
    برخودم لازم دیدم تا یکی از سایتهایی که واقعا سرویس های مجازیشون از کیفیت خیلی پایینی و با قطعی های فراوان و سرعت خیلی کم برخوردار هست رو معرفی کنم.
    ادرس سایتشون v d s p a r s e . i r هست و فردی با آیدی یاهوی almanwebhost01 هم مثلا!! پشتیبانی میکنه.
    الان چندین روزه که به پشتیبانی تیکت دادیم که اصلا سرویستون چیزی نبوده که ما میخوایم و قطعی هاش فراوونه. یکبار به ما جواب دادن که شنبه همین هفته حاضر میشه و دیگه هرچی پیام میدیم که vps قطع شده اصلا نه از طریق یاهو و نه از تیکت سایت پاسخگو نیستن. واسه اثبات حرف هامم اسکرین شات از آخرین تیکتشون میزارم و همینطور سه تیکتی که من بعدش ارسال کردم و هیچ پاسخی دریافت نکردم.

اضافه کنم که الان 24 ساعته که باز هم vps ما Untitled-10.jpgUntitled-11.jpgقطع شده !!!

2. # ADS

عضو جدید mehrangta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    378
    تشکر تشکر شده 
    246
    تشکر شده در
    166 پست

پیش فرض پاسخ : پشتیبانی فوق العاده ضعیف یک سرویس دهنده سرور مجازی

سرویس سه ماهه ازشون داشتیم دارای مشکلات زیادی بود و الکسای سایتمون رو خراب کرد ، درخواست بازگشت وجه دادیم طبق قانون داخل سایتشون تا 7 روز بازگشت میدادن که این کار رو نکردند.
    تمام مستندات موجود هست.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    146
    تشکر تشکر شده 
    829
    تشکر شده در
    387 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafadam نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    برخودم لازم دیدم تا یکی از سایتهایی که واقعا سرویس های مجازیشون از کیفیت خیلی پایینی و با قطعی های فراوان و سرعت خیلی کم برخوردار هست رو معرفی کنم.
    ادرس سایتشون v d s p a r s e . i r هست و فردی با آیدی یاهوی almanwebhost01 هم مثلا!! پشتیبانی میکنه.
    الان چندین روزه که به پشتیبانی تیکت دادیم که اصلا سرویستون چیزی نبوده که ما میخوایم و قطعی هاش فراوونه. یکبار به ما جواب دادن که شنبه همین هفته حاضر میشه و دیگه هرچی پیام میدیم که vps قطع شده اصلا نه از طریق یاهو و نه از تیکت سایت پاسخگو نیستن. واسه اثبات حرف هامم اسکرین شات از آخرین تیکتشون میزارم و همینطور سه تیکتی که من بعدش ارسال کردم و هیچ پاسخی دریافت نکردم.

اضافه کنم که الان 24 ساعته که باز هم vps ما Untitled-10.jpgUntitled-11.jpgقطع شده !!!
    درود بر شما ،

مشکلاتی با دیتاسنتر قبلی به وجود اماده ، شما میتوانید از برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید

http://vdsparse.ir/crm/announcements.php?id=17

صبر داشته باشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrangta نمایش پست ها
    سرویس سه ماهه ازشون داشتیم دارای مشکلات زیادی بود و الکسای سایتمون رو خراب کرد ، درخواست بازگشت وجه دادیم طبق قانون داخل سایتشون تا 7 روز بازگشت میدادن که این کار رو نکردند.
    تمام مستندات موجود هست.
    چه سرویسی ؟ لطفا ادرس ایمیلتون رو ارسال کنید تا بررسی شود .

ما در تمام مدت سرویس دهی بازگشت وجه داریم و فقط میزان روز های مصرفی از سرویس کسر خواهد شد .

5. تعداد تشکر ها از zartosht به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    240
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    98 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط zartosht نمایش پست ها
    درود بر شما ،

مشکلاتی با دیتاسنتر قبلی به وجود اماده ، شما میتوانید از برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید

http://vdsparse.ir/crm/announcements.php?id=17

صبر داشته باشید

- - - Updated - - -

چه سرویسی ؟ لطفا ادرس ایمیلتون رو ارسال کنید تا بررسی شود .

ما در تمام مدت سرویس دهی بازگشت وجه داریم و فقط میزان روز های مصرفی از سرویس کسر خواهد شد .
    درود
    ایشون گفتند پشتیانی از تیکت نگرفتند
    تیکتشون چند روز بی پاسخ مونده !
    اینکه مجبور بشه بنده خدا تاپیک باز کنه و بعد در تاپیک یه لینک داده بشه و گفته بشه دیتاسنتر مشکل داره کار حرفه ای نیست
    پشتیبانی یعنی توی hostdl ساعت 3 تیکت میزنی ساعت 3 و ربع حامد اعتصامی فرد جواب میده و پشتیبانی میده
    حالا سایتهای دیگه حداقل 8 ساعت یکبار ، 12 ساعت یکبار اصلا 24 ساعت یکبار تیکت رو جواب بدهند کار خودشون خراب نمیشه . اینکه چند روز تیکت بی جواب بمونه یعنی پشتیبانی صفر

بلاخره تجربه ی سالیان من نشون داده تا زمانی که سرور رو نخریدید همه با ادبیات فوق لیسانسی و شیک بهت آفر میدهند و خدمتگذار هستند
    به مجض اینکه پول رو دادی و سرور رو خریدی ، وقتی تیکت میدی انگار فروشنده طلبکارت میشه و دیگه اون مهندس با اخلاق و شیک باقی نمیمونه
    البته این برای همه نیست . اما خیلیها رو برخورد داشتم توی این چند سال که اینگونه بودند
    ضمنا شرکتهای غول پیکر و دفتر دستک دار رو هم تعریف نمیکنم . اونها هم پشتیبانیشون دیفالت شده و کلیشه ای هست با یک جمله اداری عملا مشکلتون رو میپیچونند

7. تعداد تشکر ها ازmashiat به دلیل پست مفید

عضو انجمن Majiiid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    221
    تشکر شده در
    155 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mashiat نمایش پست ها
    درود

بلاخره تجربه ی سالیان من نشون داده تا زمانی که سرور رو نخریدید همه با ادبیات فوق لیسانسی و شیک بهت آفر میدهند و خدمتگذار هستند
    به مجض اینکه پول رو دادی و سرور رو خریدی ، وقتی تیکت میدی انگار فروشنده طلبکارت میشه و دیگه اون مهندس با اخلاق و شیک باقی نمیمونه
    البته این برای همه نیست . اما خیلیها رو برخورد داشتم توی این چند سال که اینگونه بودند
    ضمنا شرکتهای غول پیکر و دفتر دستک دار رو هم تعریف نمیکنم . اونها هم پشتیبانیشون دیفالت شده و کلیشه ای هست با یک جمله اداری عملا مشکلتون رو میپیچونند
    دمت گرم حرف دل خیلیارو گفتی حقیقت در اکثریت به همین شکل هست
    به امید روزی که رفتارها و گفتارها در همه مراحل و همه شرایط یکسان باشه!

9. تعداد تشکر ها ازMajiiid به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    146
    تشکر تشکر شده 
    829
    تشکر شده در
    387 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mashiat نمایش پست ها
    درود
    ایشون گفتند پشتیانی از تیکت نگرفتند
    تیکتشون چند روز بی پاسخ مونده !
    اینکه مجبور بشه بنده خدا تاپیک باز کنه و بعد در تاپیک یه لینک داده بشه و گفته بشه دیتاسنتر مشکل داره کار حرفه ای نیست
    پشتیبانی یعنی توی hostdl ساعت 3 تیکت میزنی ساعت 3 و ربع حامد اعتصامی فرد جواب میده و پشتیبانی میده
    حالا سایتهای دیگه حداقل 8 ساعت یکبار ، 12 ساعت یکبار اصلا 24 ساعت یکبار تیکت رو جواب بدهند کار خودشون خراب نمیشه . اینکه چند روز تیکت بی جواب بمونه یعنی پشتیبانی صفر

دوست گلم شما هم اگر 2 عدد سرور با تعداد مشتری بالا ، + هاستینگ بالای 400 ( مشتری هاستینگ همکار ) مشتری فعال داشته باشی یک باره دیتاسنتر سرورت رو خاموش کنه ( بعدا به صورت کامل تاپیک میزنم بفهمید چه بلای سر ما اوردن )

مجبور بشی سریع سوار هواپیما بشی بری تهران سرور هارو بگیری ببری دیتاسنتر دیگه نصب راه اندازی کنی و ... واقعا بجز یک اعلامیه بیشتر نمیتونی بدی ، بنده جواب گوی تمامی عزیزان هستم . ایجا اعلام کردم که سو تفاهم نشه ، ابرو چیزی نیست که به این راحتی از دست بره .

بدرود

11. تعداد تشکر ها ازzartosht به دلیل پست مفید

عضو جدید ehsan58 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    7 پست

دوستان لطفا صبور باشید جناب زارعی اینجوری که شما میفرمایین نیست!! این مشکلات برای همه میتونه پیش بیاد به عنوان مثال مهندس اسکندری! که با صبر و همکاری مشتریان گرامیشون مشکلشون حل شد. حالا مشکل حناب زارعی مورد دیگه ای هست که حتما خدمتتون عرض میکنن به موقع. پس خواحشا یه کم ایشون رو درک کنید و به ایشون انرزی بدین عزیزان نه اینکه...
    امیدوارم به زودی مشکلتون حل بشه همکار عزیز

13. تعداد تشکر ها از ehsan58 به دلیل پست مفید

عضو انجمن shetabanhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    483
    تشکر شده در
    368 پست

درجریان مشکل پیش آمده برای اقای زارعی هستیم
    لطفا زود قضاوت نکنید
    ایشون درحال پیگیری هستن
    Shared ♦ Reseller ♦ KVM VPS ♦ DL host ♦ Backup ♦ Dedicated
    021-28425715
    📞
    https://shetabanhost.com 🌎

15. تعداد تشکر ها از shetabanhost به دلیل پست مفید

عضو جدید TheEnnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    57
    تشکر تشکر شده 
    136
    تشکر شده در
    120 پست

بنده هم در جریان کار آقای زارعی هستم و حرف ایشون درست هست سرور ایشون رو دیتاسنتر خاموش کردن و مجبور شدن برن برای جابحایی سرور

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    115
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط zartosht نمایش پست ها
    دوست گلم شما هم اگر 2 عدد سرور با تعداد مشتری بالا ، + هاستینگ بالای 400 ( مشتری هاستینگ همکار ) مشتری فعال داشته باشی یک باره دیتاسنتر سرورت رو خاموش کنه ( بعدا به صورت کامل تاپیک میزنم بفهمید چه بلای سر ما اوردن )
    قصد تخریب ندارم و شمارو نیز نمیشناسم
    ولی فقط می تونم بگم اینا بهونس شما که میگید مشتری زیاد دارید خوب کارمند استخدام کنید

هر چیزی راه حل داره عزیز !

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)