نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: لینک‌های تورنت و سایت‌های اشتراک فایل را مستقیم دانلود کنید!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    128
    تشکر شده در
    95 پست

57 لینک‌های تورنت و سایت‌های اشتراک فایل را مستقیم دانلود کنید!

سلام.
    اگه شما هم با دانلود از تورنت و سایت‌های اشتراک فایل مشکل دارید می‌توانید با عضویت در سایت زیر هر لینکی را با حداکثر سرعت اینترنت‌تان و به صورت مستقیم دانلود کنید.
    https://offcloud.com/?=abf88db8

در صورت عضویت با لینک معرفی (referral) من 10 گیگ فضای Cloud رایگان در این سایت دریافت خواهید کرد.

2. # ADS

عضو انجمن cacodemon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    210 پست

پیش فرض پاسخ : لینک‌های تورنت و سایت‌های اشتراک فایل را مستقیم دانلود کنید!

دوست عزیز با لینک شما هم ثبت نام نکنن همین مقدار میگیرن

و اگر حالشو دارید متن زیرو بخونید به ثبت نام کننده چیزی نمیرسه فقط برای صاحب لینک هست
    How does the affiliate system work?
    The affiliates system of Offcloud.com is very simple yet efficient and transparent. You are given a unique referral link that you can share to your friends, colleagues or family. Once someone goes to that link, he or she receives a cookie that will make sure he or she is identified as one of your referred users.

When a user visits Offcloud and has your referral cookie, his visit gets recorded. Then, if he registers and logs in to Offcloud at least once with the password he's received by e-mail, his registration gets recorded and you are given 100 virtual coins. You are also given a virtual coin for every cent your referral users have spent as paid membership (e.g. if a referral pays $4.99, you will receive 499 virtual coins).

In turn, you will be able to use these virtual coins in order to pay for Offcloud membership and unlock features you wish to access. A $4.99 membership will cost 499 virtual coins.

Furthermore, the referral system will also record as a separate variable the money spent in U.S. Dollars by your referred users, and will retain 33% revenue share for you (e.g. if a referral pays $49.99, you will earn $16.50). Once your cash equivalent has reached $25, you will be able to withdraw it through PayPal or Bitcoin. You may also contact us if you seek another withdrawal payment method.

In conclusion, our referral system allows you both to unlock free membership by inviting your friends, and to earn some cash on the money spent by them.

البته میتونید برای اینکه ایشون بهتون معرفی کردن برای تشکر استفاده کنید
    ولی درست نیست استارتر اطلاعات اشتباه بده
    ویرایش توسط cacodemon : April 6th, 2016 در ساعت 15:39

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    128
    تشکر شده در
    95 پست

پیش فرض پاسخ : لینک‌های تورنت و سایت‌های اشتراک فایل را مستقیم دانلود کنید!

دوست عزیز من با لینک یکی از دوستان ثبت نام کردم و 10 گیگ فضای cloud و امکان مستقیم کردن روزانه 2 لینک ویژه (مثل لینک‌های تورنت) دریافت کردم.
    بعد این سایت رو به یکی از دوستان معرفی کردم و ایشون گفتن که براشون امکان 2 لینک ویژه فراهم نشده.
    بعد لینک معرفی خودم رو دادم و با استفاده از لینک این هدیه سایت رو دریافت کردند.
    index.png
    به هر حال قصد فریب نداشتم و اگر ناراحت‌تون کردم عذرخواهی می‌کنم.
    ویرایش توسط Birserver : April 6th, 2016 در ساعت 15:58

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)