صفحه 3 از 12 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 112

موضوع: درخواست جایگزین برای جهان پی

عضو جدید Jahan Pay Co آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,130
    تشکر تشکر شده 
    795
    تشکر شده در
    338 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست جایگزین برای جهان پی

نقل قول نوشته اصلی توسط karwan125 نمایش پست ها
    بعد میشه لطف کنید بگید که چه زمانی تایید میشن ؟

چون ما از تاریخ 1393/04/20
    از
    سایت شما تا به امروز درگاه داریم ، ایا جز کاربران قدیمی محسوب میشیم ؟؟
    بله در صورتی که بخش تسویه حساب برای شما فعال باشد یعنی حساب شما تایید شده است.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط vpsmad نمایش پست ها
    هر جای دنیا وقتی تغییراتی صورت میگیره توی یه اطلاعیه نوع تغییرات و هدف از تغییرات به سمغ و نظر کاربران اون سایت میرسه اما تو کشور ما .... !!! هیچی دیگه همه میدونیم لزومی به دوباره تکرار کردن نیست !
    خدمت شما
    https://www.jahanpay.com/main/news?id=138

2. تعداد تشکر ها از Jahan Pay Co به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    37 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Kian نمایش پست ها
    اسکن رنگی کارت ملی - شناسنامه + تاییدیه ایمیل و موبایل و ... را در موقع ثبت نام گرفتید ولی باز همون مدارک رو در پنل خواستید که کاربران مجددا آپلود کنند، چرا؟
    مساله اصلا این نیست یکجورایی من حس میکنم اینها از اذیت و آزار مشتری دارند لذت میبرند
    دم به ساعت تغییر قانون دیگه اعصاب برای آدم نمیزاره
    مگر پی لاین از اینها بزرگتر و معتبرتر نیست ؟ چطور یک فرم یک ماه قبل موقع ورود بود که پر کردیم که نوشته بود اطلاعات را دقیقا وارد کنید و آدرس و ... تمام شد رفت
    تو پست اول بخشی از این تغییرات اعصاب خردکن را گفتم و خواهش میکنم دوستان ضمن انتقاداتی که خودم شاهد هستم چه اندازه به حق هست یک درگاه معتبر را معرفی کنند جایگزین کنم
    درگاهی معتبر که مدیر اون مشکل روحی و روانی نداشته باشه و با اعصاب مشتری بازی نکنه

در ضمن چند تا از دوستان پیام دادن موضوع این فرم و .. چیه که در ادامه فرم را قرار میدم ولی میگم اصلا ارسال این مدارک اگه میدانستم پایان کار هست مهم نبود ولی تو 365 روز سال اینها 365 بار تغییرات و قوانین را تغییر میدن
    چند پشتیبان گذاشتن که خدایی از زمین می پرسی از هوا جواب میده و اون متن مودبانه مشتری مدارانه که الکی و مصنوعی میگن با اون پاسخ های پرت انگار دارند به آدم ناسزا میگن
    خلاصه من که حوصله ندارم به جای تمرکز روی کارم با اینها ور برم
    فردا پس فردا قول میدم ازتون بخوان برید انگشت نگاری و اثر انگشت تمامی انگشت ها را با تایید وزارت اطلاعات و خارجه و کشور و ... را هم براشون بیارید

این هم متن قرارداد ، احتمالا اسکنر شما دچار مشکل شده باشه حساب هم بسته خواهد شد !

http://worldup.ir/images/9wyrzkmdgb4q91ricft.pdf

5. تعداد تشکر ها از irangroup110 به دلیل پست مفید

عضو جدید karwan125 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    104
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    43 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Jahan Pay Co نمایش پست ها
    بله در صورتی که بخش تسویه حساب برای شما فعال باشد یعنی حساب شما تایید شده است.
    قبلا که تایید شده بود ، مدارک هم سال 93 هم ارسال کردیم.. تا چند روز پیش هم تراکنش داشتیم..

اما با این تغییراتی که انجام دادید تمامی صفحات درگاه پرداخت و تسویه حساب رو انتخاب میکنیم با صفحه " تایید اطلاعات شخصی " مواجه میشیم

7. تعداد تشکر ها از karwan125 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,130
    تشکر تشکر شده 
    795
    تشکر شده در
    338 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط karwan125 نمایش پست ها
    قبلا که تایید شده بود ، مدارک هم سال 93 هم ارسال کردیم.. تا چند روز پیش هم تراکنش داشتیم..

اما با این تغییراتی که انجام دادید تمامی صفحات درگاه پرداخت و تسویه حساب رو انتخاب میکنیم با صفحه " تایید اطلاعات شخصی " مواجه میشیم
    پروفایل خود را تکمیل نمایید تا سریعا تایید شود .

- - - Updated - - -

جناب irangroup110
    اگر فعالیت شما مشکلی ندارد میتوانید اطلاعات را تکمیل نمایید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    244
    تشکر تشکر شده 
    106
    تشکر شده در
    80 پست

خوب دوست عزیز الان شما با این کارتون دارید به مشتری توهین میکنید مگر بنده یه بار تایید هویت نشدم چه معنی داره دوباره مدارک ارسال کنم خوب اگر هویت کاربران براتون معلوم نبوده چطور 2 ساله اجازه دادید بنده از درگاه استفاده کنم ؟!اگر هویت براتون معلوم بوده چرا بایست دوباره مدارک بفرستم ؟! بهتر نبود قبل تغییرات شما از طریق اس ام اس کاربران سایت رو مطلع میکردید شاید یکی برای مثال 500 تومان تسویه نشده تو حساب داشته باشه و نتونه حساب تایید کنه یا مثل بنده که ایمیل یاهو دی اکتیو شده و قادر به تایید دوباره نیست چه گلی سرش بگیره ؟! من الان موندم چیکار کنم !

10. تعداد تشکر ها ازvpsmad به دلیل پست مفید

عضو جدید nima73 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    180 پست

جناب irangroup110
    فکر کنم طبق تصویری که قرار دادن مدارک ایشان تایید شده ولی اینطور که معلوم هست از دست تغییرات زیاد شاکی هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط irangroup110 نمایش پست ها
    درود
    دوستان بنده سالهاست دارم از سه درگاه پی لاین ، زرین پال و جهان پی استفاده میکنم تا کمترین مشکل را با دارا بودن سه درگاه داشته باشم . سایت فیلم دارم و در نتیجه درگاه مستقیم نمیتونم بگیرم ولی سایت اونچنانی هم نیست و مشکل ساز نیست .
    ماهانه نزدیک سه میلیون تومان حداقل تراکنش داریم که بیشترین اون را از پی لابن انجام میدیم ولی مدتهاست دیگه جهان پی حد آخر مسخره بازی را درآورده و میخوام یک درگاه جایگزینش کنم . تو یک سال گذشته حدود 8.5 میلیون هم از جهان پی تراکنش داشتم که از هر دو تا درگاه دیگه کمتر بوده و دلیلش هم اینه که اکثر اوقات غیرفعالش میکنم ولی دیگه میخوام برای همیشه غیر فعال کنم .
    مدیر این درگاه هر دو روز یکبار یا سایت را تغییر میده و یا قانون جدید میزاره . تغییرات پی در پی و اعصاب خرد کن که هر روز میزارند دیگه حوصله ام را سر برده . برای ورود به پنل باید چندین بار رمز را وارد کنی و یک روز میای وارد بشی میبینی میگه دو مرحله ای و باید موبایلت تایید بشه ، فردا ایمیلت تایید بشه روز دیگه خودت تایید بشی اون یکی روز عکست تایید بشه و ... هر روز هم یک بازی جدید داریم و اخیرا هم خواستم وارد پنل بشم دیدم تکمیل مدارک خواستن ، تکمیل کردم ، بعد مدارک را مجددا با کیفیت بالا خواستن اون را هم آپلود کردم فرستادم ، حالا هم یک تیکت زدن یک قرار داد تجاری را ببر پر کن و امضا کن و اسکن و ...
    هر چند اون را هم پر کردم و امضا ولی دیگه حوصله این مسخره بازی ها را ندارم چون مطمئنا فردا این آدم بیکار یک خواب جدید خواهد دید
    کل تغییرات چهار سال گذشته پی لاین اندازه تغییرات یک هفته ای اینها هم نیست
    بماند
    حالا میخوام یک درگاه را جایگزینش کنم و راحت بشم ، لطفا درگاهی که کم مشکل و قدیمی حداقل اعتبار اون اندازه جهان پی هست را بهم معرفی کنید .
    درصد که میگیره مهم هست ولی اونچه مهم تر هست برام ثبات و سابقه و خوشنامی اون هست تا با فکر راحت از اون استفده کنم
    سپاسگزارم
    برادر روز اول که اگه درست یادم باشه سال قبل همین موقع سال بود و پلاگین برای این درگاه خواستی بهت گفتم که برای کار با اینها باید اعصابت از پولاد اون هم از بهترین نوع اون باید باشه
    به نظر من پارس پال و سیبا پال معتبر و خوب هستن

12. تعداد تشکر ها ازnima73 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,130
    تشکر تشکر شده 
    795
    تشکر شده در
    338 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vpsmad نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز الان شما با این کارتون دارید به مشتری توهین میکنید مگر بنده یه بار تایید هویت نشدم چه معنی داره دوباره مدارک ارسال کنم خوب اگر هویت کاربران براتون معلوم نبوده چطور 2 ساله اجازه دادید بنده از درگاه استفاده کنم ؟!اگر هویت براتون معلوم بوده چرا بایست دوباره مدارک بفرستم ؟! بهتر نبود قبل تغییرات شما از طریق اس ام اس کاربران سایت رو مطلع میکردید شاید یکی برای مثال 500 تومان تسویه نشده تو حساب داشته باشه و نتونه حساب تایید کنه یا مثل بنده که ایمیل یاهو دی اکتیو شده و قادر به تایید دوباره نیست چه گلی سرش بگیره ؟! من الان موندم چیکار کنم !
    قبلا از طریق پیغام خصوصی اطلاع داده شده است همان طور که میدانید آدرس و اطلاعات تماس برخی کاربران قدیمی و صحیح نمی باشد و نمونه آن خودتون اشاره کردین
    اگر ایمیل شما مشکل دارد بفرمایید تا ایمیل جدید جایگزین شود

14. تعداد تشکر ها از Jahan Pay Co به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    37 پست

جناب irangroup110
    درست مثل پشتیبان هات فقط بلدی یک چیزی بگی بدون فکر و نگاه کردن و دقت کردن
    من هم مدارکم را تکمیل کردم و هم فرم را پر کردم و صبح هم میفرستم که بدانی نه مشکل دارم و نه ترس ولی تاپیک زدم یک جایگزین برای درگاه پیدا کنم که برای مشتری ارزش قائل هست
    صبح و شب خواب نما نشه قانون عوض کنه
    دم به ساعت تغییرات نده
    روزی هزار تا قانون وضع نکنه
    صدبار مدارک نخواد
    هر چهار ساعت یکبار تو صفحه سایت تغییرات نده
    کلا این سایت شده برای شما بازیچه و خودتان با وجودی که میبینید همه شاکی هستند به جای پی بردن به اشتباه خودتان و پوزش و قول به تغییر رویه باز دارید کار خودتان را میکنید و معلوم هست که عاقبت کار چی هست

16. تعداد تشکر ها ازirangroup110 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    244
    تشکر تشکر شده 
    106
    تشکر شده در
    80 پست

قبلا از طریق پیغام خصوصی اطلاع داده شده است همان طور که میدانید آدرس و اطلاعات تماس برخی کاربران قدیمی و صحیح نمی باشد و نمونه آن خودتون اشاره کردین
    اگر ایمیل شما مشکل دارد بفرمایید تا ایمیل جدید جایگزین شود
    بله آدرس ایمیل بنده متاسفانه پارسال دی اکتیو شده الان نمیتونم ایمیل رو دوباره تایید کنم بایست چیکار کنم ؟

عضو جدید Reza-R2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    162
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    9 پست

سلام ما میخوام سایت فیلم و سریال راه بندازیم بالاخره از کدوم درگاه استفاده کنیم

صفحه 3 از 12 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)