صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: مشورت مهم با همه دوستان ! انتخاب هاستینگ با کیفیت عالی ؟

عضو جدید nicol آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض پاسخ : مشورت مهم با همه دوستان ! انتخاب هاستینگ با کیفیت عالی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط irangroup110 نمایش پست ها
    والله من دوستم سایتش تازه تاسیس بود هاست دی ال را معرفی کردم هنوز هم که هنوزه ازم تشکر میکنه بابت معرفی ، خود من هم از آقای خلیلی فر ممنونم که معرفیش کردن
    اما قانون هاست دی ال این هست که اول سایت را بررسی میکنه و بعد هاست میفروشه ، دلیلش هم فکر کنم تعهدی هست که مدیر اون تو دادسرای تهران برای عدم میزبانی سایت های متخلف داده هست پس ندانسته چرا انتقاد کنیم ؟
    سایت فعلی من را هم میزبانی نکردن و گفتن سایت فیلم را میزبانی نمیکنند باید بیام بگم بد هستن ؟ بگم دانش کافی ندارند ؟ بگم سایت بزرگ را میزبانی نمیکنند چون فیسبوک و گوگل بزرگ هستند و اونها هم روی سرورهای هاست دی ال نیستند !
    راستی فیسبوک و گوگل روی هاستینگ هستند آیا ؟
    رفیق شما تو صحبت های من دیدی که بگم دانش ندارند یا بد هستند؟؟
    اون دوستمون گفتن تنها شرکت بدرد بخور هاستینگ تو ایران هاست دی اله من گفتم خیر اینطوری ها هم نیست همین....... بحثم شانتاژ یا تخطئه نبود !
    گفتند سایت بزرگ میزبانی میکنند من گفتم ملاک های سایت بزرگ برای من متفاوته.نظر شخصیمو گفتم.....ایرانی و خارجی هم نداره برای من چون تو فضای مجازی موقعیت مکانی برام ملاک نیست.رتبه ی جهانی الکسا رو میبینم نه رتبه ایران رو

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    37 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nicol نمایش پست ها
    اون دوستمون گفتن تنها شرکت بدرد بخور هاستینگ تو ایران هاست دی اله من گفتم خیر اینطوری ها هم نیست همین....... بحثم شانتاژ یا تخطئه نبود !
    گفتند سایت بزرگ میزبانی میکنند من گفتم ملاک های سایت بزرگ برای من متفاوته.نظر شخصیمو گفتم.....ایرانی و خارجی هم نداره برای من چون تو فضای مجازی موقعیت مکانی برام ملاک نیست.رتبه ی جهانی الکسا رو میبینم نه رتبه ایران رو
    شما اون جواب را در جواب من دادید و من این حرف را روی تجربه خودم زدم و نظرم را هم از روی تجربه و کیفیتی که دیده بودم گفتم ، برعکس نظر شما تنها دلیلش این بوده که به شما سرویس ندادن و به صرف اینکه به شما سرویس ندادن میگید بزرگ نکنید در حالی که سوال استارتر این بود که کدام هاستینگ کیفیتش عالی داره؟

من واقعا از اون لحن برخوردشون برای خودم سطح تخصصشون رو تخمین زدم........!
    خوب سطح تخصص چه ربطی به برخورد داره ؟ تازه شما اولین نفری هستی که میبینم از برخورد اونها ناراضی هستید

اگر رتبه کشورها مهم نبود که دیگه الکسا چرا میامد رتبه بندی کشورها را اعلام میکرد ؟
    ما تو ایران زندگی میکنیم و گفتم نود درصد هاستینگ های دنیا به ما ایرانی ها سرویس نمیدن و اتفاقا خیلی هم بد برخورد میکنند پس با توجه به برخورد بد اونها کلا بی دانش ترین های دنیا هستند ! (مخصوصا بلوهاست که ما را ساسپند کرد )

تازه سایتی مثل ورزش 3 رتبه 390 جهانی را داره

نقل قول نوشته اصلی توسط T.Toosi نمایش پست ها
    بنده سایت فیلم روی از هاست دی ال دارم بهترین سرویس دهنده ای بوده که تو این چند سال استفاده کردم فقط یک پشتیبانی دارند آقای حامد که یکم اعصاب ندارند فکر همین آقا حامد جواب دوستمون رو دادن، اما برعکس در پشتیبانی آقای موسی رحیمی هست خیلی آقای خوش برخورد و حرفه ای...
    خیلی نامردن ، به من گفتن به تو سرویس نمیدیم چون رفتی سایت فیلم خریدی ، یکی نیست بگه خوب سایت نرم افزار زدم بیچاره شدم لااقل این برام سود داره
    ویرایش توسط irangroup110 : February 10th, 2016 در ساعت 21:06

عضو جدید nicol آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط irangroup110 نمایش پست ها
    شما اون جواب را در جواب من دادید و من این حرف را روی تجربه خودم زدم و نظرم را هم از روی تجربه و کیفیتی که دیده بودم گفتم ، برعکس نظر شما تنها دلیلش این بوده که به شما سرویس ندادن و به صرف اینکه به شما سرویس ندادن میگید بزرگ نکنید در حالی که سوال استارتر این بود که کدام هاستینگ کیفیتش عالی داره؟

خوب سطح تخصص چه ربطی به برخورد داره ؟ تازه شما اولین نفری هستی که میبینم از برخورد اونها ناراضی هستید

اگر رتبه کشورها مهم نبود که دیگه الکسا چرا میامد رتبه بندی کشورها را اعلام میکرد ؟
    ما تو ایران زندگی میکنیم و گفتم نود درصد هاستینگ های دنیا به ما ایرانی ها سرویس نمیدن و اتفاقا خیلی هم بد برخورد میکنند پس با توجه به برخورد بد اونها کلا بی دانش ترین های دنیا هستند ! (مخصوصا بلوهاست که ما را ساسپند کرد )

تازه سایتی مثل ورزش 3 رتبه 390 جهانی را داره

خیلی نامردن ، به من گفتن به تو سرویس نمیدیم چون رفتی سایت فیلم خریدی ، یکی نیست بگه خوب سایت نرم افزار زدم بیچاره شدم لااقل این برام سود داره
    خوبه حالا بالاتر گفتم که هیچ تمایلی برای کار با dc های ایرانی ندارم!!!!! هاست دی ال هم فقط بخاطر تعریف ها رفتم سمتش همین! اگر هاست میدادند هم بعد از مدتی میومدم بیرون میرفتم هاست خارجی میگرفتم.مدتیه با رد استیشن کار میکنم چرا یکبار بد برخورد نشده؟؟؟چرا ساسپند نشدم؟؟ هم یه سرویس مستقیم ازشون دارم هم غیر مستقیم
    اونقدر هم کوته فکر نیستم که بگم چون هاست بهم ندادن پس برم بد بگم!! این جریان مال چند ماه پیشه.....
    نمیدونم چرا نظر شخصی من رو به عام میگیرید
    نگفتم رتبه ی کشور ها مهم نیست.گفتم رتبه ی کشور ها برای من مهم نیست.

عضو جدید nima73 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    180 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nicol نمایش پست ها
    خوبه حالا بالاتر گفتم که هیچ تمایلی برای کار با dc های ایرانی ندارم!!!!! هاست دی ال هم فقط بخاطر تعریف ها رفتم سمتش همین! اگر هاست میدادند هم بعد از مدتی میومدم بیرون میرفتم هاست خارجی میگرفتم.مدتیه با رد استیشن کار میکنم چرا یکبار بد برخورد نشده؟؟؟چرا ساسپند نشدم؟؟ هم یه سرویس مستقیم ازشون دارم هم غیر مستقیم
    اونقدر هم کوته فکر نیستم که بگم چون هاست بهم ندادن پس برم بد بگم!! این جریان مال چند ماه پیشه.....
    نمیدونم چرا نظر شخصی من رو به عام میگیرید
    نگفتم رتبه ی کشور ها مهم نیست.گفتم رتبه ی کشور ها برای من مهم نیست.
    فقط جهت اطلاع شما میگم
    هاست دی ال سرویس خارج از کشور هم میفروشه و خیلی از سایت هایی که میزبانی میکنه در کانادا میزبانی میشن و البته قیمت هاست خارجی ارزان تر هم هست
    نمونه سایت روی سرورهای خارج از ایران و کانادا
    http://www.vbiran.ir/
    امروز ساسپند نشدی فردا خدای ناکرده میشی پس بهتر همیشه بکاب داشته باشی
    whmc هم انگلیسی هست و تا دو هفته قبل با ایرانی ها مشکلی نداشت ولی امروز ....
    ویرایش توسط nima73 : February 10th, 2016 در ساعت 21:46

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)