صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 , از مجموع 45

موضوع: سی پنل آیا نیاز به لاینیس داره؟

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

پیش فرض پاسخ : سی پنل آیا نیاز به لاینیس داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها
    سلام ،

لایسنس بنده ۲۲ ژانویه بسته شده (خواستید باور کنید ، نخواستید هم نکنید ، فکر شما درباره من ب من ربطی نداره) ، در دو سال گذشته هم ما لایسنس داشتیم ...

بعد ک بسته شد ، یکی از همکارات گفت یک فایل رو جایگرین کن درست میشه ، جایگزین کردیم ، ولی الان ک ایمیل فراسو رو دیدم تقاضای لایسنس از فراسو کردم ک هنوز فعال نشده .

ضمنا بنده در هفته گذشته حتی یک ثانیه هم وقت آزاد نداشتم ک ب whmcs فک کنم ، مشکلاتی ک OVH این ماه سر ما اورد کم نبود ، در گیر انتقال سرور های مجازی ملت هستیم ، ک هنوزم تموم نشده.

طرز فکر شما هم محترم ه ... ب من هم ربطی نداره ... موفق باشید .

فک میکنم دوستانی ک از OVH با کردیت کارت های هک شده و ارز د-زدی سرور خریدن و باعث حذف اسم ایران از این دیتاسنتر شدن و این همه ب شرکت های ایرانی ضرر زدن (ک هم چنان ادامه داره) هم مثل شما فک میکردن .

من نمیدونم شما ب چه دینی اعتقاد دارید ، ولی در قرآن گفته شده :

وَالسَّارِقُ وَالسَّارِقَةُ فَاقْطَعُواْ أَيْدِيَهُمَا جَزَاء بِمَا كَسَبَا نَكَالًا مِّنَ اللّهِ وَاللّهُ عَزِيزٌ حَكِيمٌ ﴿مائده ۳۸﴾

و مرد و زن د-زد را به سزاى آنچه كرده ‏اند دستشان را به عنوان كيفرى از جانب خدا ببريد و خداوند توانا و حكيم است.

هیچ حرفی هم از خارجی یا ایرانی ، مسلمون یا غیر مسلمون زده نشده .

با این حال ، نظر شما هم محترم ه و من براتون آرزوی موفقیت میکنم .

دوستان و همکاران عزیز ، من این بحث رو ادامه نمیدم و این آخرین پست من در این تاپیک هست.

با تشکر ...
    دین اسلام مذهب شیعه فکر نکنم از مراجع تقلید بیشتر در مورد دین بدونید.

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

2. تعداد تشکر ها از InterServer.ir به دلیل پست مفید

3. # ADS

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    22 پست

Cool پاسخ : سی پنل آیا نیاز به لاینیس داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jahanweb نمایش پست ها
    whmcs چطور؟
    نال میشه استفاده کرد؟
    سلام ، اینکه Cpanel نال شده استفاده کنید کلا به درد نمی خوره یعنی امنیت 0 -
    در مورد دایرکت ادمین هم می تونید یک لایسنس خریداری کنید و از آن برای مدت زمان زیادی استفاده کنید ( لایف تیم - یا همون بی انتها)
    هرچند نسخه های نال شده آن هم در اینترنت یافت میشه ولی مورد تایید نیست هرچند بنده شخصا به مدت 6/7 ماه از نسخه نال شده برای یکی از سایت های پربازدیدم استفاده کردم و مشکلی از نظر امنیتی نداشت .
    در مورد سیستم مدیریت محتوای WHMCS هم خدمت شما عرض شود بنده از ابتدایی ترین نسخه WHMCS تا به امروز استفاده کردم و نسخه اصل رو خریداری نکردم چون کاربردی از نظر آنچه دیگران تصور داشتند نداشته . به طور مثال ایران تنها کشوری هست که بیشتر ارائه دهندگان سرورها و شرکت های ارائه دهنده دامنه های بین المللی به آن خدمات ارائه نمی دهند و اگر هم بدهند بعضا بعد از مدتی یا اینکه شامل تحریم می شوند یا اینکه دامنه ها به سرقت می روند و ... به وطور مثال دامنه شرکت پرشین بلاگ و ... در نهایت بیشتر عزیزان ایرانی یا از کشور دبی و یا ... نمایندگی میگیرند و یا با اطلاعات غیر ایرانی خرید میکنند که بعدها به مشکل بر نخورند . درنهایت شخصا پیشنهاد استفاده ایرانی را به دیگر عزیزان دارم تا دامنه ها خارجی .
    سیستم مدیریت محتوای WHMC به تازگی لایسنس های خود را که به ایران فروخته تحریم کرده و معلق خواهد کرد .
    درحال حاضر نسخه 6.2 این اسکریپت به صورت نال شده در بیشتر سایتهای ارائه اسکریپت قرار دارد . استفاده از اسکریپت نال شده تنها به خاطر این پیش نهاد نمی گردد که احتمال وجود باگ یا سیستم های جاسوسی (لاگر) اطلاعات در آن قرار گرفته باشد زیرا بیشتر این اسکریپت ها کد شده هستند . درنهایت شخصا 3 سال هست که از اسکریپت نال شده ورژن 5 WHMCS استفاده میکنم و تا به امروز هیچ مشکلی ندیده ام . می توانید جهت اطمینان بیشتر از درج اطلاعات سرور خودتان به کنسول این سیستم خودداری کنید و سرور را به قسمت تنظیمات سرورهای WHMCS متنصل نکنید و هاست را به صورت دستی ایجاد و به کاربر بفروشید.
    وسلام .

استفاده از این اسکریپت ها به نظر من مشکلی ندارد و هر شخصی که احساس میکنه از سرویس های ایرانی استفاده سیستم مدیریت محتوای سیکما siqma .
    موفق و پاینده باشید.
    ویرایش توسط AriyanPayamak : January 30th, 2016 در ساعت 22:19

عضو جدید rubixsv آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط jahanweb نمایش پست ها
    درود
    از عنوان تاپیک پیداست سوال..
    و اما سوال دیگه.. چه لاینیس هایی برای راه اندازی هاستینگ احتیاج هست؟
    نمیشه از نال شده استفاده کرد؟
    روی سرور های ایران نال استفاده نکنید بهتره ، اما روی سرورهای خارج اونقدر مشکلی ندارد.

( در کل از لایسنس استفاده کنید خیلی بهتره هم از لحاظ شرعی هم قانونی )

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    355
    تشکر تشکر شده 
    32
    تشکر شده در
    29 پست

با سلام

به سی پنل ایمیل زدم، گفتم با توافقی که صورت گرفته، کی قرار است راه غلط گذشته را جبران کنید و به ایران برگردید ؟
    جواب دادند : ما به هیچ وجه مایل به تحریم ایران نبودیم اما مقاومت های ما بی فایده بود و ما ناچار شدیم به دستورات عمل کنیم، اما درباره ی توافق براساس بند ... و ... قانون .... ما نمی توانیم تحریم ها را برداریم، اما بخش حقوقی ما این درخواست را ارائه و پیگیری می کند تا این مشکل برطرف گردد، ما بخاطر این وضع متاسفیم ...
    .................................
    دوستان عزیزی که می فرمایید هزاران یوزر داریم
    به جای نالیدن و نق زدن و نال گرفتن و چشم " امید " بستن به آقایون
    بیایید یک نامه بنویسیم و همه امضا (اینترنتی) کنیم و همین چیزهایی که اینجا بیان کردید را به آنها اعلام کنیم که ما نمی خواهیم نال استفاده کنیم و این حق ما هم نیست و این ظلم است و تحریم هم که ظاهرا کاهش یافته، خواستار رفع تحریم هستیم

برای یک بار هم شده این صنف یک حرکت بکند
    بنده نه فروشنده ام نه توزیع کننده نه برنامه نویس نه دلال ارز
    نامه دادن در این شرایط واقعا بی اثر نیست
    پایه هستید اعلام بفرمایید
    من زبانم در حد ابتدایی است، دوستان خارج از کشور یا مسلط به زبان لطفا کمک بفرمایید

ممنونم
    ویرایش توسط فال : February 12th, 2016 در ساعت 22:06
    یک عمر فکر می کردم فکر می کنم ...
    آینده ای خواهم ساخت که گذشته در مقابلش زانو بزند

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط فال نمایش پست ها
    با سلام

به سی پنل ایمیل زدم، گفتم با توافقی که صورت گرفته، کی قرار است راه غلط گذشته را جبران کنید و به ایران برگردید ؟
    جواب دادند : ما به هیچ وجه مایل به تحریم ایران نبودیم اما مقاومت های ما بی فایده بود و ما ناچار شدیم به دستورات عمل کنیم، اما درباره ی توافق براساس بند ... و ... قانون .... ما نمی توانیم تحریم ها را برداریم، اما بخش حقوقی ما این درخواست را ارائه و پیگیری می کند تا این مشکل برطرف گردد، ما بخاطر این وضع متاسفیم ...
    .................................
    دوستان عزیزی که می فرمایید هزاران یوزر داریم
    به جای نالیدن و نق زدن و نال گرفتن و چشم " امید " بستن به آقایون
    بیایید یک نامه بنویسیم و همه امضا (اینترنتی) کنیم و همین چیزهایی که اینجا بیان کردید را به آنها اعلام کنیم که ما نمی خواهیم نال استفاده کنیم و این حق ما هم نیست و این ظلم است و تحریم هم که ظاهرا کاهش یافته، خواستار رفع تحریم هستیم

برای یک بار هم شده این صنف یک حرکت بکند
    بنده نه فروشنده ام نه توزیع کننده نه برنامه نویس نه دلال ارز
    نامه دادن در این شرایط واقعا بی اثر نیست
    پایه هستید اعلام بفرمایید
    من زبانم در حد ابتدایی است، دوستان خارج از کشور یا مسلط به زبان لطفا کمک بفرمایید

ممنونم
    سی پنل راه های فرار از تحریم زیادی برای ایرانیان گذاشته با اینکه میتونست ایکارو نکنه و میشه گفت با رعایت چند نکته امکان نداره به مشکل تحریم بخورید. من حتی چند بار با ایمیل ir تیکت پشتیبانی دادم و حتی به سرورم لاگین شدند و مشکلی برای لایسنس ایجاد نکردند و مشکل سرورو حل کردند

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

8. تعداد تشکر ها ازInterServer.ir به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)