نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشکل کپی رایت با گوگل

عضو انجمن upnull50 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    280
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    60 پست

پیش فرض مشکل کپی رایت با گوگل

سلام دوستان

من یک سایت وارز دارم دائم از طرف گوگل توی وب مستر تولز پیام حذف URL به خاطر شکایت کپی رایت می گیرم.... آیا این مساله راه حلی داره؟

من یک سایت دیدم چند وقت پیش با وجودی که چند برابر سایت من مطلب کپی رایتی داشت ولی حتی یک شکایت کپی رایت هم نداشت ولی یک پیج ساخته بود و عنوان پیج هم Legal Note بود توی اون صفحه به انگلیسی مفصل توضیح داده بود هیچ کدوم از مطالب سایت روی این سرورهاش ذخیره نشده و فقط لینک ها را توی سایتش قرار داده و هیچ مسئولیت قانونی در قبال محتویات سایت قبول نمی کنه... ایا وجود همچین صفحه ای توی سایت می تونه جلوی گوگل را برای شکایت های کپی رایت بگیره؟

2. # ADS

عضو جدید birmusical آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    129
    تشکر تشکر شده 
    83
    تشکر شده در
    70 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل کپی رایت با گوگل

درود

منظور شما از سایت وارز چیه دقیقا؟؟
    گوگل هیچ سایتیو به عنوان سایت ناقض کپی رایت نمیپذیره!

اگر مطالب کپی قرار داده باشید حتی با ذکر کلمه ی منبع باز هم امکان شکایت از شما وجود داره...
    گوگل در حال حاضر سایت شمارو به عنوان د زد محتوا شناسایی کرده. و البته داره خیلی لطف میکنه هی تو وبمستر تولز تذکر میده! مشاهده شده که بدون تذکر سایت پنالتی بشه و تمام ایندکس هاش پاک بشه!

حداقل کاری رو که میکنید باید این باشه که در انتهای مطالب خودتون لینک منبع رو قرار بدید! چه به صورت فالو چه به صورت نو فالو. اگر لینک منبع رو قرار بدید هرچند ایندکس میشه سایتتون و البته گوگل ارزش خاصی به اون محتوا نمیده؛ اما با قرار دادن لینک دیگه گوگل به شکایت شاکیای خصوصی توجهی نمیکنه

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    37 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل کپی رایت با گوگل

نقل قول نوشته اصلی توسط upnull50 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یک سایت وارز دارم دائم از طرف گوگل توی وب مستر تولز پیام حذف URL به خاطر شکایت کپی رایت می گیرم.... آیا این مساله راه حلی داره؟

من یک سایت دیدم چند وقت پیش با وجودی که چند برابر سایت من مطلب کپی رایتی داشت ولی حتی یک شکایت کپی رایت هم نداشت ولی یک پیج ساخته بود و عنوان پیج هم Legal Note بود توی اون صفحه به انگلیسی مفصل توضیح داده بود هیچ کدوم از مطالب سایت روی این سرورهاش ذخیره نشده و فقط لینک ها را توی سایتش قرار داده و هیچ مسئولیت قانونی در قبال محتویات سایت قبول نمی کنه... ایا وجود همچین صفحه ای توی سایت می تونه جلوی گوگل را برای شکایت های کپی رایت بگیره؟
    عادی هست و برای ما هم میفرسته
    هم تو سایت نرم افزار که بیشتر مواقع برای آپدیت های ویندوز هست و هم تو سایت فیلم که فیلم های آمریکایی و کشتی کج را مرتب ایمیل میزنه از جستجو حذف کردند و ....
    اون سایتی هم که میگید از کجا معلوم برخی صفحات اون را هم حذف نمیکنه ؟ قرار نیست کل سایت را حذف کنه و به قول دوستمان پنالتی بشیم بابت دو تا مطلب کپی رایت دار وگرنه تمام سایت های نرم افزار و فیلم و آموزش ایرانی را گوگل باید از جستجو خودش حذف کنه
    زیاد فکر خودت را درگیر نکن مگه اینکه تعداد ایمیل ها غیر طبیعی و زیاد باشه که اونوقت دنبال دشمن بگرد :دی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)