نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: خواهش میکنم کمک کنید، VPS ویندوز موقع بالا اومدن restart میشه :(

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

77 خواهش میکنم کمک کنید، VPS ویندوز موقع بالا اومدن restart میشه :(

سلام
    من چند وقته یه VPS ویندوز دارم که تاحالا حدود 100 گیگابایت فایل توش گذاشتم ، حدود 2 روز هست که بالا نمیاد
    به کسایی که ازشون VPS رو گرفتم ایمیل زدم ، گفتن که ویندوز خراب شده و به محض بالا اومدن سرور ، ویندوز ریستارت میشه ، گفتن خیلی تلاش کردن و حتی ویندوز رو Repair کردن ولی مشکل حل نشد ، میگن باید VPS ویندوز رو از اول نصب کنن ، ولی اینجوری فایل ها از بین میره :-(
    تا ویندوز بالا نیاد هم Backup نمیشه گرفت
    مجازی ساز فایل هارو با پسوند vmx ذخیره میکنه و امکان باز کردن ان وجود نداره مگر مجازی ساز اونو باز کنه که ، ویندوز بالا نمیاد که بشه ازش کپی گرفت
    اگه فایل ها از بین بره ، کل زحمات چند ماه ما از بین میره و بی اعتبار میشیم و خیلی از کاربران ما به خاطر این موضوع ما را نخواهند بخشید.

از دوستانی که راه حلی برای این مشکل دارن تقاضای کمک دارم.
    ویرایش توسط !Darmande : October 10th, 2010 در ساعت 23:14

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

پیش فرض پاسخ : خواهش میکنم کمک کنید، VPS ویندوز موقع بالا اومدن restart میشه :(

سلام.

فکر می کنم آسانترین راه حل تحقیق بیشتر در مورد شخص/شرکت سرویس دهنده هست چون مشکلاتی از این قبیل در ویندوز به راحتی و با چند دقیقه وقت و حوصله حل خواهد شد و نیازی نداره شما سردرگم انجمن ها بشید.

متاسفانه بنده فقط از طریق سرور اصلی میتونم مورد رو حل کنم و آموزش boot rescue ویندوز بسیار وقت گیر هست ولی به شخص سرویس دهنده بگید که ویندوز رو boot rescue کنند و از طریق dos پوشه های مورد نظر شما رو به virtual hdd جدیدی منتقل کنند و سپس فایل boot.ini رو از حالت read-only خارج کنند و سپس repair رو اجرا کنند و بعد از restart شدن سرور دوباره وارد بخش DOS بشند و دستور chkdsk رو در حالت Clean boot اجرا کنند و پس از اتمام دوباره Restart کنند و در حالت boot rescue بالا بیارند و سپس chkdsk /f رو اجرا کنند و سپس restart کنند و سرور شما آماده هست

البته این روش خلاصه هست و اگر سرویس دهنده شما تجربه کافی با ویندوز نداشته باشه اجرای این عمل برای ایشان غیر ممکن خواهد بود.

به هر حال موفق باشید.

با تشکر.

4. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

عضو انجمن VatanVPS آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    177
    تشکر شده در
    140 پست

فکر کنم بشه یک عدد هارد دیگه ادد کنن روی اون ویندوز رو نصب کنن و بعد شما فایل هاتون رو بک آپ بگیرید
    این کار راحت و آسوده است اگه بتونن انجام بدن
    VatanVPS.com
    برخی از مشتریان:songBsong,musicbaran,farskids,tehra nmusic,teh-music,Best2Film,bia2melody,bia2club,tak3da,irhits و بیش از 30 سایت بزرگ ایران
    شرکت هم ثبت شد: اروین رایان ویژن | شماره ثبت : 385608

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط movie24 نمایش پست ها
    فکر کنم بشه یک عدد هارد دیگه ادد کنن روی اون ویندوز رو نصب کنن و بعد شما فایل هاتون رو بک آپ بگیرید
    این کار راحت و آسوده است اگه بتونن انجام بدن
    ممنون از راهنماییتون
    ما گفته های شما رو به مدیران fastserver که سرور مجازی رو ازشون خریدیم گفتیم ، ولی اونا میگن اگه دوباره تو یه درایو دیگه ویندوز نصب کنیم کل اطلاعات میپره !!!

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria نمایش پست ها
    سلام.

فکر می کنم آسانترین راه حل تحقیق بیشتر در مورد شخص/شرکت سرویس دهنده هست چون مشکلاتی از این قبیل در ویندوز به راحتی و با چند دقیقه وقت و حوصله حل خواهد شد و نیازی نداره شما سردرگم انجمن ها بشید.

متاسفانه بنده فقط از طریق سرور اصلی میتونم مورد رو حل کنم و آموزش boot rescue ویندوز بسیار وقت گیر هست ولی به شخص سرویس دهنده بگید که ویندوز رو boot rescue کنند و از طریق dos پوشه های مورد نظر شما رو به virtual hdd جدیدی منتقل کنند و سپس فایل boot.ini رو از حالت read-only خارج کنند و سپس repair رو اجرا کنند و بعد از restart شدن سرور دوباره وارد بخش DOS بشند و دستور chkdsk رو در حالت Clean boot اجرا کنند و پس از اتمام دوباره Restart کنند و در حالت boot rescue بالا بیارند و سپس chkdsk /f رو اجرا کنند و سپس restart کنند و سرور شما آماده هست

البته این روش خلاصه هست و اگر سرویس دهنده شما تجربه کافی با ویندوز نداشته باشه اجرای این عمل برای ایشان غیر ممکن خواهد بود.

به هر حال موفق باشید.

با تشکر.
    سلام Aria جان
    من گفته های شما رو به مدیران فست سرور که VPS رو ازشون خریدیم گفتم ، اونا هم boot rescue کردن و بعدش اینو گفتن:
    {
    ما با اینکه همینطوری که در قوانین نوشته شده مسولیت گرفتن بکاپ بر عهده مشتری هستش ما نزدیک 12 ساعت وقت روی سرویس شما گذاشتیم و موفق نشدیم اطلاعات رو برگردونیم
    خطاییی که ویندوز شما صادر میکنه ( قبلا ریستارت میکرد و حالا بعد از صادر کردن این خطا ریستارت میکنه )

http://tehranpic.net/images/m2k89amjsg1exrwes2x.png

میتونید در عکس مشاهده کنید
    }!!!

از دوستانی که چاره این مشکل رو میدونن تقاضای کمک داریم ، تا راه حل رو بتونم به مدیران Fastserver.ir بگم تا مشکل حل بشه.
    ویرایش توسط !Darmande : October 11th, 2010 در ساعت 19:42

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    198 پست

کاملا با آریا موافقم قابل انجام از طرق مختلف هست!

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

نتونستن یا نشد بگین با سیف مود برن ببینن میشه وارد شد یا نه!
    گشته خزان نو بهار من بهار من رفت و نیامد نگار من ،نگار من

سپری شد شب جدایی به امید آنکه تو بیایی ،به امید آنکه تو بیایی

عضو دائم vPsPersia.COM آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    346
    تشکر تشکر شده 
    1,809
    تشکر شده در
    997 پست

ممنون از راهنماییتون
    ما گفته های شما رو به مدیران fastserver که سرور مجازی رو ازشون خریدیم گفتیم ، ولی اونا میگن اگه دوباره تو یه درایو دیگه ویندوز نصب کنیم کل اطلاعات میپره !!!
    فکر نکنم پاک بشه ، وقتی می خواهند نصب کنند میشه هارد و یا درایو جدید رو انتخاب کنند و format کنند ، دیگه نیازی به قبلیه نیست که Format بشه !
    [CENTER]فروش ویژه سرور های مجازی با منابع اختصاصی

هدیه ما به شما یک عدد لایسنس دایرکت ادمین و LiteSpeed

عضو دائم Arashdn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    586
    تشکر تشکر شده 
    8,046
    تشکر شده در
    1,382 پست

من دو بار این مشکل رو داشتم
    هر دو بار هم هارد دوم ادد کردم
    و با یه دونه لیو سی دی لینوکس فایل ها رو منتقل کردمگمیتونید یه ویندوز دیگه هم در هارد دوم نصب کنید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arashdn نمایش پست ها
    من دو بار این مشکل رو داشتم
    هر دو بار هم هارد دوم ادد کردم
    و با یه دونه لیو سی دی لینوکس فایل ها رو منتقل کردمگمیتونید یه ویندوز دیگه هم در هارد دوم نصب کنید
    سلام
    وقتی سرور تو المانه چجوری سی دی Live بزارن؟!
    یا منظورتون اینه که درایور مجازی بسازن ؟
    لطفا بیشتر توضیح بدید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    180
    تشکر شده در
    138 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط !Darmande نمایش پست ها
    سلام
    وقتی سرور تو المانه چجوری سی دی Live بزارن؟!
    یا منظورتون اینه که درایور مجازی بسازن ؟
    لطفا بیشتر توضیح بدید
    همانطوری که برای نصب همین ویندوز CD ویندوز را گذاشتند میشه CD لایو بذارند خوب فایل iso ویندوز لایو را میذارند
    قبل از خرید سرور مجازی حتما اینجا را بخونید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)