نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ساب دومین دانلود و رنک الکسا

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    298
    تشکر شده در
    202 پست

پیش فرض ساب دومین دانلود و رنک الکسا

سلام
    لینک فایل های من که برای دانلود گذاشتم این مدلیه
    www.yekminfo/sssssss.jpg
    هستش
    دومین سایت من اینه yekmobile.com
    خوب این توی رنک الکسام تاثیر خیلی زیادی داره اگه الان بخوام لینک های دانلودم و بدون اینکه تصحیح کنم تغییر بدم به dl.yekmobile.com راهی هست ؟
    ببخشید این مدلی توضیح دادم که متوجه بشید.

2. # ADS

عضو انجمن TruthPraiser آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    76
    تشکر تشکر شده 
    338
    تشکر شده در
    138 پست

پیش فرض پاسخ : ساب دومین دانلود و رنک الکسا

رتبه وب سایت تو الکسا ربطی به آدرس فایل ها نداره , اگه می گفتین تو رتبه گوگل چرا ولی تو الکسا نه , تو اکسا محبوبیت از نظر میزان و موقعیت و چگونگی بازدیدها مهمه.

یه زیردامنه ایجاد کنین و فایل هارو بهش منتقل کنین , همین.
    امضاء

4. تعداد تشکر ها از TruthPraiser به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    298
    تشکر شده در
    202 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط TruthPraiser نمایش پست ها
    رتبه وب سایت تو الکسا ربطی به آدرس فایل ها نداره , اگه می گفتین تو رتبه گوگل چرا ولی تو الکسا نه , تو اکسا محبوبیت از نظر میزان و موقعیت و چگونگی بازدیدها مهمه.

یه زیردامنه ایجاد کنین و فایل هارو بهش منتقل کنین , همین.

عکس بالا رو ببینید dl فقط مخصوص دانلود هاست چطوریه که بیست و پنج درصد داره ؟
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 21.jpg (45.8 کیلو بایت, 29 نمایش)

تشکر تشکر کرده 
    76
    تشکر تشکر شده 
    338
    تشکر شده در
    138 پست

تو این آدرسی که مثال زدین زیردامنه dl محتوایی نداره که کاربر بخواد توش مرور کنه , قائدتا همه به صفحه اصلی وب سایت رجوع می کنن و اگه خواستن فایلی رو دریافت کنن می کنن , ممکنه یه تعدادی هم بخوان برن تو سرچشمه و هرچی هست رو دریافت کنن , در مجموع کاری اینجا صورت گرفته از نظر من اشتباهه که دسترسی فهرست فایل ها روی کاربر باز گذاشته شده , این باعث می شه بعضی از کاربرا وسوسه بشن که به فایل هایی رو بدون مرور بخش اصلی وب سایت از همونجا مستقیما بگیرن.
    امضاء

7. تعداد تشکر ها از TruthPraiser به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    298
    تشکر شده در
    202 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط truthpraiser نمایش پست ها
    تو این آدرسی که مثال زدین زیردامنه dl محتوایی نداره که کاربر بخواد توش مرور کنه , قائدتا همه به صفحه اصلی وب سایت رجوع می کنن و اگه خواستن فایلی رو دریافت کنن می کنن , ممکنه یه تعدادی هم بخوان برن تو سرچشمه و هرچی هست رو دریافت کنن , در مجموع کاری اینجا صورت گرفته از نظر من اشتباهه که دسترسی فهرست فایل ها روی کاربر باز گذاشته شده , این باعث می شه بعضی از کاربرا وسوسه بشن که به فایل هایی رو بدون مرور بخش اصلی وب سایت از همونجا مستقیما بگیرن.
    نه اینطوری که میگین نیست یعنی فکر نمی کنم باشه اخه 25 درصد کم نیست فکر میکنم این واسه افرادی که کپی میکنند از لینک دانلود های این سایت باشه درسته ؟
    و اصلا خوب هستش که من لینک دانلود هام و متصل کنم ساب دومین یا دامنه جدا بهتره ؟

تشکر تشکر کرده 
    76
    تشکر تشکر شده 
    338
    تشکر شده در
    138 پست

در مورد احتمال داره درصدی از این ترافیک ایجاد شده برای پیوند دادن بوده باشه حتما همینطوره ولی نه همش , چون امکان داره بعضی از کاربرهایی که از خارج به این پیوندها پیوندی دادن , به نوعی به اون redirect کنن که مثلا تو برنامه خودشون هم برای دریافت اون فایل یه شمارشگری کار شمارش تعداد دریافت رو انجام بده , کاربر بازدیدکننده هم که مطمئنا به هر ترتیبی بتونه سرچشمه اصلی رو پیدا کنه بازم یه جورایی برمی گرده به همون وب سایت اصلی.

اگه قصد دارین از دو یا چند موضوع کاملا متمایز برای وب سایت خودتون استفاده کنین و قدرت انجام همه اون کارها به حدیه که جز فعالیت های اصلی وب سایت هست پیشنهاد می شه بخش هارو با همین زیردامنه از هم جدا کنین , مثلا بعضی ها دوست دارن یه بخش کوچکی هم برای دریافت فایل تو وب سایت خودشون داشته باشن , دیگه برای اونا وجود زیردامنه اونچنان هم ضروری نیست چون عمده فعالیت وب سایتشون چیزی دیگه ای و این بخش رو هم همینطوری برای خالی نبودن عریضه ایجاد کردن.
    امضاء

10. تعداد تشکر ها از TruthPraiser به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)