صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 76

موضوع: تذکر: Ssd هارد نیست

عضو انجمن alimosavi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    197
    تشکر تشکر شده 
    656
    تشکر شده در
    391 پست

پیش فرض پاسخ : تذکر: Ssd هارد نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hostpolis نمایش پست ها
    دلیل این فرمایشتون رو میشه توضیح بدید؟ خوشحال میشم بازخورد بگیرم.
    شما را به متن اولتون رجوع می دم :

سلام،

این تذکر رو میدم چون خیلی زشت هست که افرادی که تو این فروم هستن و شغلشون ایجاب میکنه که مفاهیم اولیه رو بلد باشند هنوز هر چند مصطلح به اس اس دی میگن هارد.

هارد و اس اس دی فقط یک شباهت دارن اونم اینه که جفتشون نوعی حافظه اند + اینکه از اونجا که در bay میرن بهشون میگن درایو

چیزی به عنوان هارد SSD نداریم.

بکار بردن این لفظ فقط نشون میده که شما یا اصلاحات فنی رو بلد نیستید یا اهمیت کافی برای کارتون قایل نیستید. این یکی از علت هایی هست که بازار هاستینگ مخصوصا تو این فروم اینقدر بی حساب و کتابه.

در جملاتی که زیرش خط کشیدم شما ابتدا از یک موضوعی که هنوز باید بحث بشه رو بیان کردید و بعدش چندین نتیجه رو گرفتید .

1 - افرادی که توی این فروم هستند که کارشون هاست هست ولی هنوز مفاهیم اولیه رو بلد نیستند .
    2- چون لفظ به نظر شما غلط رو بیان می کنند پس یا اصلاحات فنی رو بلد نیستند
    3- چون لفظ به نظر شما غلط رو بیان می کنند پس اهمیت کافی برای کارتشون قایل نیستند .
    4-بازار هاستینگ ایران بی حساب کتابه
    5- بازار هاستینگ در این فروم بی حساب و کتاب هست .

و در متن های بعدیتون که ماشا الله همه رو یه تکیه ای بهشون پروندین ( کره جنوبی ایران !! )

اولا در اصل موضوع من بحثی ندارم . خود من که در سایتم لفظی از هارد ssd نیاوردم ولی اگر بخوام به فارسی برگردونم ناخاسته کلمه هارد رو می گم چون برای من هارد بسیار به معنای موجود نزدیکتر هست تا فضا (کلمه فضا منو بیشتر یاد آسمون و ستاره ها می اندازه )

دوما شما که برای ارائه تذکر لازم نبود نتیجه گیری هاتون رو بیان کنید پس هم من می فهمم و هم شما که بحثتون فقط تذکر و اصلاح غلط مصطلح نبود بلکه جهت گیری هایی داشتی و می خواستید اعتراضاتی بیان کنید .

در مورد نتیجه گیریهاتونم که شاید درست باشه و شاید غلط . خود این موضوع بحث جداگانه ای لازم دارم . اینکا شما رو استفاده از بعضی موارد درست در جهت رسیدن به اهداف می گن.

خب تا همینجا مواردی بود که فکر می کنم برای ارائه تذکرتون بهش توجهی نکردید .

--------------------------------------------------------------------

خارج از موضوع در باره نتیجه گیرهاتون موارد زیر نظر بنده هست.
    نتیجه گیری 1 ، 2 ، 3 تونو قبول ندارم . حتی به نظر شما ندانستن و یا بکار نبستن یک موضوع ( به نظر بنده غیر ضروری ) دلیلی بر مواردی که مطرح کردید نداره و بسیار کلی نتیجه گرفتید.

مورد 4 رو نظری ندارم . بنده 250 تا مشتری دارم که تنها 5 تاشون ایرانی هستند. من که می بینم بازار هاستینگ جهانی خیلی به درو پیکر تر از بازار ایران هست . برای اثبات موضوع شما رو ارجاع می دم به آفرهای هفته اخیر جمعه سیاه و دوشنبه کذا . درصد زیادی از مشتری های ثابت سالانه من سرور مجازیشون رو کنسل کردند تا از این آفرا استفاده کنند . ( عوض دریافت پول دیگه فقط مونده بود یه چیزی هم بدن به مشتری برای ارائه خدمات )
    بازار رقابتی همین هست چون بعضی ها داخل محیط کوچک ایران کار می کنند فکر می کنند فقط ایران این شرایط رو داره در حالی که توی کل دنیا هست البته توی ایران هم مشتری خوب و بد هردوش پیدا می شه همینطور خدمات ده خوب و بعد.
    مورد 5 هم بووووووووق ....
    ویرایش توسط alimosavi : December 4th, 2015 در ساعت 01:55
    به نام او ....

2. تعداد تشکر ها ازalimosavi به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Hostpolis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4,763
    تشکر تشکر شده 
    1,678
    تشکر شده در
    961 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alimosavi نمایش پست ها
    شما را به متن اولتون رجوع می دم :

در جملاتی که زیرش خط کشیدم شما ابتدا از یک موضوعی که هنوز باید بحث بشه بشه رو بیان کردید و بعدش چندین نتیجه رو گرفتید .

1 - افرادی که توی این فروم هستند که کارشون هاست هست ولی هنوز مفاهیم اولیه رو بلد نیستند .
    2- چون لفظ به نظر شما غلط رو بیان می کنند پس یا اصلاحات فنی رو بلد نیستند
    3- چون لفظ به نظر شما غلط رو بیان می کنند پس اهمیت کافی برای کارتشون قایل نیستند .
    4-بازار هاستینگ ایران بی حساب کتابه
    5- بازار هاستینگ در این فروم بی حساب و کتاب هست .

و در متن های بدیتون که ماشا الله همه رو یه تکیه ای بهشون پروندین .

اولا در اصل موضوع من بحثی ندارم . خود من که در سایتم لفظی از هارد ssd نیاوردم ولی اگر بخوام به فارسی برگردونم تبلیغمو ناخاسته کلمه هارد رو می گم چون برای من هارد بسیار به معنای موجود نزدیکتر هست تا فضا (کلمه فضا منو بیشتر یاد آسمون و ستاره ها می اندازه )

دوما شما که برای ارائه تذکر لازم نبود نتیجه گیری هاتون رو بیان کنید پس هم من می فهمم و هم شما که بحثتون تذکر و اصلاح غلط مصطلح نبود بلکه جهت گیری هایی داشتی و می خواستید اعتراضاتی بیان کنید .

در مورد نتیجه گیریهاتونم که شاید درست باشه و شاید غلط . خود این موضوع بحث جداگانه ای لازم دارم . اینکاروشما رو استفاده از بعضی موارد درست در جهت رسیدن به اهداف می گن.

خب تا همینجا مواردی بود که فکر می کنم برای ارائه تذکرتون بهش توجهی نکردید .

--------------------------------------------------------------------

خارج از موضوع در باره نتیجه گیراهتون موارد زیر نظر بنده هست.
    نتیجه گیری 1 ، 2 ، 3 تونو قبول ندارم . حتی به نظر شما ندانستن و یا یکار نبستن یک موضوع ( به نظر بنده غیر ضروری ) دلیلی بر مواردی که مطرح کردید نداره و بسیار کلی نتیجه گرفتید.

مورد 4 رو نظری ندارم . بنده 250 تا مشتری دارم که تنها 5 تاشون ایرانی هستند من که می بین بازار هاستینگ جهانی خیلی به درو پیکر تر از بازار ایران هست . برای اثبات موضوع شما رو ارجاع می دم به آفرهای هفته اخیر جمعه سیاه و دوشنبه کذا . درصد زیادی از مشتری های ثابت سالانه من سرور مجازیشون رو کنسل کردند تا از این آفرا استفاده کنند . ( عوض دریافت پول دیگه فقط مونده بود یه چیزی هم بدن به مشتری برای ارائه خدمات )
    بازار رقابتی همین هست چون بعضی ها داخل محیط کوچک ایران کار می کنند فکر می کنند فقط ایران این شرایط رو داره در حالی که توی کل دنیا هست البته توی ایران هم مشتری خوب و بد هردوش پیدا می شه همینطور خدمات ده خوب و بعد.
    تشکر، پست شما آموزنده بود. حتما به کار می بندم.

در پست های بعد متذکر شدم که قصد اهانت ندارم ولی خوب اگر از متن اینچنین بر میومده جای عذرخواهی داره که کوتاهی نمیکنم.

در مورد بی در و پیکر بودن بازار خارج از ایران باهاتون بحث دارم. اتفاقا عمده این بازار خیلی منظم داره پیش میره. دو شرکت بزرگ هستند که صاحب عمده برندهای هاستینگ هستند. این یه بازار انحصار چند جانبه هست نه رقابت کامل (این جای بحث داره). اگر شرکت های خرد و لوکال مد نظر شماست بحث فرق میکنه.

با همه این موارد، ssd هارد نیست. اگر مصطلح داره استفاده میشه، اصطلاح خوبی نیست. عین این میمونه که همه اصلاحات کوچه و بازار رو چون استفاده میشن وارد زبان بکنیم.

در نهایت بحث من کاملا فنی هست و نه لغوی، این که شاهد مثال عنوان کردم برای بسط قضیه بود و بس.
    ویرایش توسط Hostpolis : December 4th, 2015 در ساعت 01:59
    SYNAPTI.CA - World's Localhost
    نماینده رسمی Cpanel، Plesk و دایرکت ادمین.
    دیتاسنتر با مدیریت و پشتیبانی ایرانی در کانادا

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

بحث بی معنی و بی نتیجه ای است مثلی اینکه بگیم قیچی ماشین است، پراید ماشین نیست و اتومبیل است. و هر نمایشگاهی به اتومبیل بگوید ماشین در اشتباه است و حرفه ای نیست و کارش را بلد نیست و ....

درسته اینجا انجمن تخصصیه ولی خیلی از کاربران مشتری هستند و تخصصی هم ندارند بهشون بگیم سرور هارد نداره! تعجب می کنن! بعد باید توضیح بدیم بجاش ssd داره!
    ویرایش توسط shivahost : December 4th, 2015 در ساعت 02:00

6. تعداد تشکر ها ازshivahost به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    566
    تشکر تشکر شده 
    1,153
    تشکر شده در
    790 پست

تشکر، پست شما آموزنده بود. حتما به کار می بندم.

در پست های بعد متذکر شدم که قصد اهانت ندارم ولی خوب اگر از متن اینچنین بر میومده جای عذرخواهی داره که کوتاهی نمیکنم.

در مورد بی در و پیکر بودن بازار خارج از ایران باهاتون بحث دارم. اتفاقا عمده این بازار خیلی منظم داره پیش میره. دو شرکت بزرگ هستند که صاحب عمده برندهای هاستینگ هستند. این یه بازار انحصار چند جانبه هست نه رقابت کامل. اگر شرکت های خرد و لوکال مد نظر شماست بحث فرق میکنه.

با همه این موارد، ssd هارد نیست. اگر مصطلح داره استفاده میشه، اصطلاح خوبی نیست. عین این میمونه که همه اصلاحات کوچه و بازار رو چون استفاده میشن وارد زبان بکنیم.

در نهایت بحث من کاملا فنی هست و نه لغوی، این که شاهد مثال عنوان کردم برای بسط قضیه بود و بس.
    . مثلا هیچ فوق تخصص قلبی نمیاد در تلویزیون و از کلمات تخصصی آنوريسم ، پلاك هاي آترواسكلروتيك، ترومبوز ، ترومبو آمبولی بگه . چون این کلمات رو فقط یه پزشک متوجه میشه نه مردم عادی عزیز جان شما اصطلاحات فنی رو جایی باید به کار بگیری که الباقی متوجه بشن
    الان به شخصی که میاد سرور بخره اگر بگی اس اس دی میگه چی هست ! تا وقتی هم نگی هارد 50 درصد افراد متوجه نمیشن که منظور همون فضای ذخیره سازی دائمی منظورتون هست . پس ربطی به دانش نداره . جا افتاده

تشکر تشکر کرده 
    4,763
    تشکر تشکر شده 
    1,678
    تشکر شده در
    961 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shivahost نمایش پست ها
    بحث بی معنی و بی نتیجه ای است مثلی اینکه بگیم قیچی ماشین است، پراید ماشین نیست و اتومبیل است. و هر نمایشگاهی به اتومبیل بگوید ماشین در اشتباه است و حرفه ای نیست و کارش را بلد نیست و ....

درسته اینجا انجمن تخصصیه ولی خیلی از کاربران مشتری هستند و تخصصی هم ندارند بهشون بگیم سرور هارد نداره! تعجب می کنن! بعد باید توضیح بدیم بجاش ssd داره!
    اگر بی معنی و بی نتیجه هست، لطفا بگذارید بین افرادی که علاقه دارند ادامه پیدا کنه. شما رو به مواردی که آقای alimosavi خطاب به من مطرح کردند ارجاع میدم.

و تشکر که مطرح کردید اینجا انجمن تخصصی هست. آموزش کاربران غیر متخصص از اینجا شروع میشه. اگر متخصصین اینجا رو تخصصی نگه ندارند کی باید اینکارو بکنه؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hoka نمایش پست ها
    . مثلا هیچ فوق تخصص قلبی نمیاد در تلویزیون و از کلمات تخصصی آنوريسم ، پلاك هاي آترواسكلروتيك، ترومبوز ، ترومبو آمبولی بگه . چون این کلمات رو فقط یه پزشک متوجه میشه نه مردم عادی عزیز جان شما اصطلاحات فنی رو جایی باید به کار بگیری که الباقی متوجه بشن
    الان به شخصی که میاد سرور بخره اگر بگی اس اس دی میگه چی هست ! تا وقتی هم نگی هارد 50 درصد افراد متوجه نمیشن که منظور همون فضای ذخیره سازی دائمی منظورتون هست . پس ربطی به دانش نداره . جا افتاده
    اینجا تلویزیون نیست. در مثال شما اینجا بیمارستان هست.

و در ضمن در همه خانواده ها مشکل قلبی پیدا نمیشه ولی در همه خانه ها SSD کم کم متداول خواهد شد.

9. تعداد تشکر ها از Hostpolis به دلیل پست مفید

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

اگر بی معنی و بی نتیجه هست، لطفا بگذارید بین افرادی که علاقه دارند ادامه پیدا کنه. شما رو به مواردی که آقای alimosavi خطاب به من مطرح کردند ارجاع میدم.

و تشکر که مطرح کردید اینجا انجمن تخصصی هست. آموزش کاربران غیر متخصص از اینجا شروع میشه. اگر متخصصین اینجا رو تخصصی نگه ندارند کی باید اینکارو بکنه؟

- - - Updated - - -

اینجا تلویزیون نیست. در مثال شما اینجا بیمارستان هست.

و در ضمن در همه خانواده ها مشکل قلبی پیدا نمیشه ولی در همه خانه ها SSD کم کم متداول خواهد شد.
    و گوگل میگه solid همان hard است:

Capture.JPG

تشکر تشکر کرده 
    4,763
    تشکر تشکر شده 
    1,678
    تشکر شده در
    961 پست

و گوگل میگه solid همان hard است:

Capture.JPG
    پاسخی ندارم!

12. تعداد تشکر ها از Hostpolis به دلیل پست مفید

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

همه می دونن که SSD هارد نیست
    از دوستان کسی شک داره؟
    SSD از خانواده Ram و بر حسب Storage هست
    اصلا هارد یک چیز دیگست.....

- - - Updated - - -

https://en.wikipedia.org/wiki/Solid-state_drive

- - - Updated - - -

بهتر هست به این صورت قید یشه برای کاربر
    در صورتی که هارد ارائه بدید
    در پلن معرفی سرویس بفرمایید مثلا:
    هارد: 200 گیگ
    ولی اگر SSD ارائه می دید
    بفرماید:
    فضای سرویس: 30GB SSD
    به همین راحتی
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

14. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    10 پست

دوستان اس اس دی یک درایو هست همینطوری هارد یک درایو هست اولی جامد دومی سخت

ولی معمولا چیزی توی جامعه مد می شه خیلی زمان می بره جا بی افته مثل ژیلت شما می رید مغازه بدون توجه به برند عنوان می کنید ژیلت در حالی که ژیلت یک برند هست در حالی که ما بخواهیم دورکو هم بخریم می گیم ژیلت کره ای دارید ؟

در کل چیزی نیست روش بحث کنیم بنده خودم توی نوشته هام غلط املایی داشته باشم کسی بهم بگه ناراحت نمی شم دفعه بعد بیشتر دقت می کنم , هیچ شخصی توی دنیا نیست بیشتر از همه بدونه همه معمولا یک بالاسری دارن .
    ویرایش توسط loveisover : December 4th, 2015 در ساعت 04:57

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

17. تعداد تشکر ها از Yas-Host به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)