صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: دریاکار | فروش ویژه سرور مجازی از ovh فرانسه و hetzner آلمان سرعت،کیفیت ، آپتایم تضمینی|انتی دیداس سخت افزاری

عضو انجمن w.h.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

پیش فرض دریاکار | فروش ویژه سرور مجازی از ovh فرانسه و hetzner آلمان سرعت،کیفیت ، آپتایم تضمینی|انتی دیداس سخت افزاری

باسلام - عرض ادب و احترام

فروش پایان یافت

تاپیک جدید فروش:

فروش ویژه سرور مجازی هتزنر و او وی اچ | تعداد محدود | سی پنل و دایرکت ادمین رایگان | قرعه کشی ویژه

بروزباشید
    ویرایش توسط w.h.t : December 3rd, 2015 در ساعت 00:11

2. تعداد تشکر ها ازw.h.t به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    835
    تشکر تشکر شده 
    432
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض پاسخ : دریاکار | فروش ویژه سرور مجازی از ovh فرانسه و hetzner آلمان سرعت،کیفیت ، آپتایم تضمینی|انتی دیداس سخت افزاری

از ایشون خرید داشتیم یک سرور مجازی رم 4 گیگ که متاسفانه اصلا راضی نداشتیم و کیفیت خیلی پایینی داشت مدارک هم هست از کیفیت پایین که عکس گرفته شده . از دوستان کسی خواست بگه ارسال کنم

5. تعداد تشکر ها از spalisp به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

پیش فرض پاسخ : دریاکار | فروش ویژه سرور مجازی از ovh فرانسه و hetzner آلمان سرعت،کیفیت ، آپتایم تضمینی|انتی دیداس سخت افزاری

نقل قول نوشته اصلی توسط spalisp نمایش پست ها
    از ایشون خرید داشتیم یک سرور مجازی رم 4 گیگ که متاسفانه اصلا راضی نداشتیم و کیفیت خیلی پایینی داشت مدارک هم هست از کیفیت پایین که عکس گرفته شده . از دوستان کسی خواست بگه ارسال کنم
    سلام کاربر گرامی
    حق دارید بنده هم تازه توسط یکی از همکارانم متوجه شدم.یکی از سرور های ما دچار مشکل شده که همچنان درگیرش هستیم و در حال مکاتبه با دوستان حرفه ای توی این زمینه هستیم که انشالله بتونیم رفعش کنیم.اگر اشتباه نکنم شما روی 128 گیگی بودید که تنها 70 گیگ از رمش پر بود و بقیه منابع هم تقریبا آزاد آزاد بود ولی خوب در حال پیگیری مشکل هستیم.

پول شما کمتر از 1 ساعت پس از درخواست برگشت زده شد

بروزباشید

- - - Updated - - -

آپدیت

فعلا تا رفع مشکل تمامی دوستان فروش کنسل میشود

دوستان عفو بفرمایید.گروه تازه کار هست و این مشکلات در ابتدای کار عادی هست

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

یکعدد سرور از این سایت خریداری شده که اصلا و ابدا هیچ کجای سایتشون در مورد مکان و دیتاسنتر ارایه دهنده سرویشون اطلاعاتی ندادن!
    بنده با سرچ اسمشون داخل گوگل به این تاپیکها رسیدم و متوجه شدم که سرور این دوستان المان و فرانسه ست و بنده فقط و فقط امریکا به دردم میخوره
    اینم عرض بکنم که هنوز بعد از گذشت حدود 16 ساعت سروری به بنده تحویل داده نشده و قبل از تحویل بنده درخواست برگشت پول رو کردم
    این دوستان جواب دادن که طبق قوانین سایت امکان برگشت پول سروری که هنوز تحویل داده نشده نیست و احتمالا بین سرور فرانسه و المان هر کدوم که موجود باشه یکیشو به قید قرعه به بنده تحویل میدن

یک نکته دیگه اینکه داخل سایتشون قیمت سرور 15250 اعلام شده ولی موقع پرداخت و کسر از حساب بنده مبلغ 15610 تومان کم شده که اعلام فرمودن کارمزد بانکی هست و به ما مربوط نمیشه در صورتی که بنده از سایتها و سرورهای دیگه خرید کردم و میکنم همون مبلغ نوشته شده کم میشه بدون هیچ کم و زیادی!!!

به هرحال اخرین صحبت ما به اینجا رسید که به صورت یهویی و کاملا تصادفی بنده با ای پی خودم دیگه نتونستم وارد سایتشون بشم با پ ر و ک سی وارد شدم و جواب تیکتشون رو خوندم که نوشتن یک درخواست به بخش فروش بزنید در صورت امکان پول برگشت داده میشه در غیر این صورت سرور تحویل میدیم

حالا اهالی اهل فن ممنون میشم تشریف بیارن و بین ما کارشناسی کنند که کدوم طرف کارشکنی کرده و باید به نفع طرف دیگری عمل کنه؟
    شرمنده توضیحات طولانی شد.متن تمامی صحبتها و ... هم به صورت مکتوب موجوده...

8. تعداد تشکر ها از TolooSoft به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط TolooSoft نمایش پست ها
    یکعدد سرور از این سایت خریداری شده که اصلا و ابدا هیچ کجای سایتشون در مورد مکان و دیتاسنتر ارایه دهنده سرویشون اطلاعاتی ندادن!
    بنده با سرچ اسمشون داخل گوگل به این تاپیکها رسیدم و متوجه شدم که سرور این دوستان المان و فرانسه ست و بنده فقط و فقط امریکا به دردم میخوره
    اینم عرض بکنم که هنوز بعد از گذشت حدود 16 ساعت سروری به بنده تحویل داده نشده و قبل از تحویل بنده درخواست برگشت پول رو کردم
    این دوستان جواب دادن که طبق قوانین سایت امکان برگشت پول سروری که هنوز تحویل داده نشده نیست و احتمالا بین سرور فرانسه و المان هر کدوم که موجود باشه یکیشو به قید قرعه به بنده تحویل میدن

یک نکته دیگه اینکه داخل سایتشون قیمت سرور 15250 اعلام شده ولی موقع پرداخت و کسر از حساب بنده مبلغ 15610 تومان کم شده که اعلام فرمودن کارمزد بانکی هست و به ما مربوط نمیشه در صورتی که بنده از سایتها و سرورهای دیگه خرید کردم و میکنم همون مبلغ نوشته شده کم میشه بدون هیچ کم و زیادی!!!

به هرحال اخرین صحبت ما به اینجا رسید که به صورت یهویی و کاملا تصادفی بنده با ای پی خودم دیگه نتونستم وارد سایتشون بشم با پ ر و ک سی وارد شدم و جواب تیکتشون رو خوندم که نوشتن یک درخواست به بخش فروش بزنید در صورت امکان پول برگشت داده میشه در غیر این صورت سرور تحویل میدیم

حالا اهالی اهل فن ممنون میشم تشریف بیارن و بین ما کارشناسی کنند که کدوم طرف کارشکنی کرده و باید به نفع طرف دیگری عمل کنه؟
    شرمنده توضیحات طولانی شد.متن تمامی صحبتها و ... هم به صورت مکتوب موجوده...
    سلام کاربر گرامی

بابت دیتاسنتر که شما سفارش دادید و هزینه رو هم پرداخت کردید تازه بعد از به قول خودتون 16 ساعت یادتون اومده که سرور آمریکا میخواستید !
    بابت کارمزد بانکی هم ، اون کارمزد توسط درگاه پرداخت واسط (زرین پال) دریافت میشه

بابت ورود هم ما هیچ آی پی رو بلاک نمیکنیم و کار خود سیستم هست . این امکان هست که پسورد رو چندین بار اشتباه زده باشید و سیستم بلاکتون کرده باشه

نیاز به کارشناسی نیست بنده کامل پاسختون رو دادم و تیکت برگشت وجه تون نیز به بخش مربوطه ارجاع داده شد و درصورت امکان هزینه برگشت داده میشه و درصورتی که این امکان نباشه (تصمیم گیری با بخش فروش هست - با توجه به اینکه سرور مشکلی نداشته) اطلاعات سرور براتون ارسال میشه

بروزباشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط w.h.t نمایش پست ها
    سلام کاربر گرامی

بابت دیتاسنتر که شما سفارش دادید و هزینه رو هم پرداخت کردید تازه بعد از به قول خودتون 16 ساعت یادتون اومده که سرور آمریکا میخواستید !
    بابت کارمزد بانکی هم ، اون کارمزد توسط درگاه پرداخت واسط (زرین پال) دریافت میشه

بابت ورود هم ما هیچ آی پی رو بلاک نمیکنیم و کار خود سیستم هست . این امکان هست که پسورد رو چندین بار اشتباه زده باشید و سیستم بلاکتون کرده باشه

نیاز به کارشناسی نیست بنده کامل پاسختون رو دادم و تیکت برگشت وجه تون نیز به بخش مربوطه ارجاع داده شد و درصورت امکان هزینه برگشت داده میشه و درصورتی که این امکان نباشه (تصمیم گیری با بخش فروش هست - با توجه به اینکه سرور مشکلی نداشته) اطلاعات سرور براتون ارسال میشه

بروزباشید
    علیک سلام
    بنده یادم نیومده که چی میخواستم بنده از ابتدا امریکا میخواستم و چون داخل گوگل سرچ کرده بودم سرور مجاری امریکا بین سایت شما.مهتا انلاین و چند سایت دیگه که از هر کدومشون تقریبا یک بار رو خرید کرده بودم تفاوت قیمت ناچیزی در حد 500 تومان و هزار تومان بود بنده به اشتباه محض گفتم سرویسهای شما رو امتحان کنم کف دستم رو بو نکرده بودم شما سرورهای المان و فرانسه میفروشید و هیچ کجای سایتتون هم نمینویسید

کارمزد برای بنده مهم نیست این رو نوشتم برای دوستان دیگه که احیانا خواستن از شما خرید کنند همه جوانب رو اطلاع داشته باشن!
    والا بنده در حال خواندن و پاسخ تیکت با شما بودم که یهو دیگه سایت باز نشد داخل ایمیلم دیدم که هر 2 تیکیت باز رو پاسخ دادید بنده هم برای اینکه وقفه ای بین پاسخها و رسیدگی ها نیفته به همون روش گفته شده جوابتون رو دادم و البته هنوز هم با ای پی اینترنتم که همین الان دارم باهاش پست میزنم سایتتون برای بنده باز نمیشه!هیچ گونه لاگین و پسورد اشتباه زدن و... هم در کار نبوده و نیست!

اتفاقا نیاز به کارشناسی هست که ببینیم ایا همه فروشنده ها اینطوری سرور میفروشن؟
    بدون اطلاع از مکان سرور داخل سایت رسمی؟
    قیمت رو 15250 اعلام میکنند و بعد کارمزد درگاه پرداخت رو از مشتریشون میگیرن؟
    برای فعال سازی سرور چندین و چند ساعت مشتری رو معطل میزارن و بعدش هم به مشتری اعلام میکنند بین سرورهای المان و فرانسه هرکدوم خالی بودو موجود داشتیم به صورت شانسی یکیشو بهتون میدن؟
    وقتی سرور هنوز راه اندازی نشده و فعالیتی انجام ندادید برای کنسل کردن سفارش این همه کلنجار میرن و قوانین رو برای مشتری بازگو میکنن؟
    برای یک برگشت پول ساده که در حد 30 ثانیه به صورت اینترنتی.در حد یک ساعت برای کارت به کارت پشت باجه و در حد یک روز کاری برای برگشت به صورت بانکی وقت نیاز داره به مشتری میگن در صورت تایید برگشت یک هفته زمان میبره؟؟؟

منتظر رسیدگی و بررسی از طرف مدیران و دوستان اهل فن هستیم
    ویرایش توسط TolooSoft : December 3rd, 2015 در ساعت 14:46

11. تعداد تشکر ها ازTolooSoft به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    108
    تشکر تشکر شده 
    318
    تشکر شده در
    256 پست

با سلام

گروه اینترنتی دریا کار کاملا تایید میشن

13. تعداد تشکر ها از CYCLONER به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط CYCLONER نمایش پست ها
    با سلام

سلام کاربر گرامی

ممنون نظر لطفتونه

فروش این تاپیک به پایان رسیده و به زودی با درخواست بسته میشه

بروزباشید

- - - Updated - - -

علیک سلام
    بنده یادم نیومده که چی میخواستم بنده از ابتدا امریکا میخواستم و چون داخل گوگل سرچ کرده بودم سرور مجاری امریکا بین سایت شما.مهتا انلاین و چند سایت دیگه که از هر کدومشون تقریبا یک بار رو خرید کرده بودم تفاوت قیمت ناچیزی در حد 500 تومان و هزار تومان بود بنده به اشتباه محض گفتم سرویسهای شما رو امتحان کنم کف دستم رو بو نکرده بودم شما سرورهای المان و فرانسه میفروشید و هیچ کجای سایتتون هم نمینویسید

کارمزد برای بنده مهم نیست این رو نوشتم برای دوستان دیگه که احیانا خواستن از شما خرید کنند همه جوانب رو اطلاع داشته باشن!
    والا بنده در حال خواندن و پاسخ تیکت با شما بودم که یهو دیگه سایت باز نشد داخل ایمیلم دیدم که هر 2 تیکیت باز رو پاسخ دادید بنده هم برای اینکه وقفه ای بین پاسخها و رسیدگی ها نیفته به همون روش گفته شده جوابتون رو دادم و البته هنوز هم با ای پی اینترنتم که همین الان دارم باهاش پست میزنم سایتتون برای بنده باز نمیشه!هیچ گونه لاگین و پسورد اشتباه زدن و... هم در کار نبوده و نیست!

اتفاقا نیاز به کارشناسی هست که ببینیم ایا همه فروشنده ها اینطوری سرور میفروشن؟
    بدون اطلاع از مکان سرور داخل سایت رسمی؟
    قیمت رو 15250 اعلام میکنند و بعد کارمزد درگاه پرداخت رو از مشتریشون میگیرن؟
    برای فعال سازی سرور چندین و چند ساعت مشتری رو معطل میزارن و بعدش هم به مشتری اعلام میکنند بین سرورهای المان و فرانسه هرکدوم خالی بودو موجود داشتیم به صورت شانسی یکیشو بهتون میدن؟
    وقتی سرور هنوز راه اندازی نشده و فعالیتی انجام ندادید برای کنسل کردن سفارش این همه کلنجار میرن و قوانین رو برای مشتری بازگو میکنن؟
    برای یک برگشت پول ساده که در حد 30 ثانیه به صورت اینترنتی.در حد یک ساعت برای کارت به کارت پشت باجه و در حد یک روز کاری برای برگشت به صورت بانکی وقت نیاز داره به مشتری میگن در صورت تایید برگشت یک هفته زمان میبره؟؟؟

منتظر رسیدگی و بررسی از طرف مدیران و دوستان اهل فن هستیم
    سلام دوست عزیز

حق با شماست واریز وجه حتی 5 دقیقه هم طول نمیکشه ولی نمیدونم فکر میکنید ما بیکار نشستیم شما سفارش بدید و بعد بخواید برگشت بزنید و ما سریع براتون برگشت بزنیم؟

در پاسخ قبلی هم گفته شد خدمتتون به واحد مربوطه ارجاع داده شد و بقیه وظایف پشتیبانی مالی شما برعهده من نیست و همکارانم در تیکت پاسخ گوی شما هستند

انشالله یه تماس هم با گوگل میگیرم میگم دیگه کلمه آمریکا اومد سایت مارو بهتون نشون نده

بروزباشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

Thumbs down پاسخ : دریاکار | فروش ویژه سرور مجازی از ovh فرانسه و hetzner آلمان سرعت،کیفیت ، آپتایم تضمینی|انتی دیداس سخت افزاری

نقل قول نوشته اصلی توسط CYCLONER نمایش پست ها
    با سلام

علیک سلام
    بنده برای تاییدیه سوال نکردم برای بررسی سوالهایی که کاملا مشخص و واضح هستن کمک خواستم!
    شاید این گروه توی کارشون تک باشن ولی سوالاتی که بنده کردم ایا از مشکلات بزرگ و نواقص این گروه هست یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط w.h.t نمایش پست ها

سلام دوست عزیز

حق با شماست واریز وجه حتی 5 دقیقه هم طول نمیکشه ولی نمیدونم فکر میکنید ما بیکار نشستیم شما سفارش بدید و بعد بخواید برگشت بزنید و ما سریع براتون برگشت بزنیم؟

در پاسخ قبلی هم گفته شد خدمتتون به واحد مربوطه ارجاع داده شد و بقیه وظایف پشتیبانی مالی شما برعهده من نیست و همکارانم در تیکت پاسخ گوی شما هستند

انشالله یه تماس هم با گوگل میگیرم میگم دیگه کلمه آمریکا اومد سایت مارو بهتون نشون نده

بروزباشید
    فکر نمیکنم از نظر کاری 24 ساعت شبانه روز 25 ساعت مشغول کار باشید؟
    اگر خودتون رو مسئول بدونید 5 دقیقه که هیچ 5 ساعت برای مشتریتون وقت میزارید جناب!!!
    بعدم اینکه شما هنوز قبول نکردید مشکل از طرف شماست نه بنده!؟کجای سایتتون اطلاع رسانی کردید در مورد مکان سرورتون؟اصلامن هیچ یه نفر دیگه بیاد سفارش بده از کجا بدونه پولی که داره میده بابت چه سروریه؟کجاست؟
    اصلا اطلاعات تماس شما چیه؟ادرستون کجاست؟

بابت گوگل تماس نمیتونید بگیرید ایمیل بزنید ایمیل!

16. تعداد تشکر ها از TolooSoft به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

علیک سلام
    بنده برای تاییدیه سوال نکردم برای بررسی سوالهایی که کاملا مشخص و واضح هستن کمک خواستم!
    شاید این گروه توی کارشون تک باشن ولی سوالاتی که بنده کردم ایا از مشکلات بزرگ و نواقص این گروه هست یا خیر؟
    ایشون نسبت به نظر شما تایید نکردند!
    فکر نمیکنم از نظر کاری 24 ساعت شبانه روز 25 ساعت مشغول کار باشید؟
    اگر خودتون رو مسئول بدونید 5 دقیقه که هیچ 5 ساعت برای مشتریتون وقت میزارید جناب!!!
    بعدم اینکه شما هنوز قبول نکردید مشکل از طرف شماست نه بنده!؟کجای سایتتون اطلاع رسانی کردید در مورد مکان سرورتون؟اصلامن هیچ یه نفر دیگه بیاد سفارش بده از کجا بدونه پولی که داره میده بابت چه سروریه؟کجاست؟
    اصلا اطلاعات تماس شما چیه؟ادرستون کجاست؟

بابت گوگل تماس نمیتونید بگیرید ایمیل بزنید ایمیل!
    هزینه با کسر هزینه نصب سیستم عامل واریز شد دوست گرامی

لطفا از این بیشتر این موضوع رو پیگیری نفرمایید

بروزباشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)