نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: نیاز شدید به درگاه بانکی دارم و سایتم اماده است

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض نیاز شدید به درگاه بانکی دارم و سایتم اماده است

سلام. من سایتم اماده است و قبل از اینکه این تاپیک رو درست کنم از پی لاین درگاه گرفته بودم. و درگاه رو اماده کرده بودم. ولی وقتی داشتم چک می کردم که ایا همه چیز درسته و یا نه متوجه یک ایراد بزرگ شدم. راستش من می تونستم با موفقیت پرداخت رو انجام بدم. اما مشکل چی بود: ببینید زمانی که من پرداخت رو انجام میدم ابتدا ریدایرکت میشم به درگاه واسطه و برای اینکه اون مقادیر تراکنش به فایل ریدایرکتی من بیاد باید ریدایرکت به سایت من از سمت پی لاین انجام بشه. خب چون پروتکل سایت من http است وقتی می خواد از پی لاین ریدایرکت بشه به سایت من مرورگر پیغام امنیتی میده . کافیه تا من دکمه cancel رو بزنم اون وقت دیگه ریدایرکتی انجام نمیشه. بنابراین مشتری پول رو پرداخت کرده و دیتابیس من چون اون مقادیر رو دریافت نکرده به خاطر ریدایرکت نشدن به سایت من اون مشتری رو به صورت خریدار فرض می کنه همچنان!! این خیلی ایراد بزرگیه. حتی یک ایراد بزرگ دیگه ای که پی لاین داره این بود که وقتی من وارد درگاه ملت می شدم و اصلا کاری رو انجام نمی دادم و بعدش صفحه رو می بستم اصلا پی لاین نتیجه ای رو برای من در رابطه با اون درخواست برنمی گردوند. این ها رو گفتم که بدونید من با همچین مشکلی مواجه شدم. کسی نظری داره؟

2. # ADS

عضو جدید majid rostami آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    222
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    96 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز شدید به درگاه بانکی دارم و سایتم اماده است

زرین پال
    درگاه پرداخت
    باز پرداخت
    یوپال
    پی لاین
    جهان پی

این مشکل توی همه این ارائه دهندگان گرامی هست ؛ البته خیلی هم کم اتفاق میفته مشتری cancell بزنه !!!!! (نمیدونم میشه اسمشو مشکل گذاشت یا نه) ...
    بیشتر مردم منتظر فرا رسیدن سال نو هستند

تا دوباره به عادت های کهنه مشغول شوند ...

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    268
    تشکر تشکر شده 
    687
    تشکر شده در
    354 پست

شما ابتدا بروز بودن مروگر و تنظیم بودن تاریخ و ساعت سیستمت رو چک کن. به احتمال 90% مشکلت حل میشه.
    در غیر این صورت آدرس درگاهتون رو بذارید تا تست کنم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    52 پست

سلام منم این مشکل رو داشتم تاریخ سیستمم رو درست کردم میلادیش رو و همچنین ساعتش رو درست شد دیگه خطا نمیادش

عضو انجمن hamid.soltani92 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    4,464
    تشکر شده در
    1,721 پست

دوستان محترم استارتر در رابطه با مشکل مطرح شده درخواست راهنمایی کردند. نیاز به معرفی سرویس دهنده جدید ندارند!
    لطفا رعایت کنید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

این مشکل توی همه این ارائه دهندگان گرامی هست ؛ البته خیلی هم کم اتفاق میفته مشتری cancell بزنه !!!!! (نمیدونم میشه اسمشو مشکل گذاشت یا نه) ...
    من برای تست یک سایتی رو از اینترنت که از یکی از درگاه های واسطه دبگر استفاده می کرد پیدا کردم. اتفاقا پروتکل اون سایت هم http بود. وقتی دکمه خرید رو زدم و وارد درگاه شدم اومدم دوباره دکمه بازگشت رو زدم و قبل از اینکه صفحه درگاه عوض بشه اون پیغام می اومد. بنابراین قبل از اینکه دکمه بانک عمل کنه اون پیفام می اومد و این خیلی بهتر از زمانی است که دکمه پرداخت رو بزنیم و پول واریز بشه اما به سایت پذیرنده ریدایرکت نشه. توی اون سایت از همون اول اون پیغام می اومد. یعنی زمانی که شما دکمه بازگشت و یا خرید را می زدید اون پیغام رو میدید و حتی اگر هم دکمه cancel اون پیغام رو می زدید باز اتفاقی نمی افتاد. همچنین من از هیچ اسکریپتی برای سایت و درگاه استفاده نکردم. اما چه فرقی می کنه. پروتکل همون پروتکل هست. الان دو حالت داره یا مشکل از سایت منه و یا مشکل از درگاه واسطه است. اما هرچی فکر می کنم می بینم احتمال زیاد مشکل از درگاه است. چون زمانی که من از سایتم می تونم وارد درگاه بشم و خرید رو با نزدن اون دکمه cancel با موفقیت انجام بدم دیگه نباید سایت من مشکلی داشته باشه.

- - - Updated - - -

اقا من مطمئن شدم که مشکل از خود پی لاین است. من رقتم چند تا از این سایت هایی که از پی لاین درگاه گرفتند رو چک کردم و دیدم اون ها هم مشکل من رو دارند. و این یک ضعف بزرگ برای پی لاین است.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)