نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: درخواست پنل ارسال واتس اپ + ارسال وایبر + ارسال تلگرام + اینستاگرام + لاین با تمامی امکانات !

عضو انجمن Sohan Roh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    623
    تشکر تشکر شده 
    365
    تشکر شده در
    279 پست

Question درخواست پنل ارسال واتس اپ + ارسال وایبر + ارسال تلگرام + اینستاگرام + لاین با تمامی امکانات !

سلام و عرض ادب.

به یک پنل ارسال واتس اپ + ارسال وایبر + ارسال تلگرام + اینستاگرام + لاین با تمامی امکانات و بصورت تضمینی نیازمندیم.

تمامی امکانات باید فعال باشد.

تاکید می شود خواهشا پنل امکان ارسال به همه موارد بالا را بصورت تضمینی و با سرعت بالا داشته باشه چون ما زیاد یوزر داریم مخصوصا واتس آپ ، این مورد رو به این خاطر گفتم که پنل چند وقت پیش گرفتیم با تضمین موارد بالا ، دیدیم ارسال به واتس آپ و
    اینستاگرام قطع شده ! زنگ زدیم به شرکت ، میگه سرور خارج از کشور هست فعلا قطع هست ، به ما هم ربطی نداره ، ما هم شکایت کردیم و چنان ربطش به شرکت دادیم ، که شرکت هنوز تو شوکه !

این مطلب رو گفتم که بعدا شرمنده دوستان نازنین نشویم.

لطفا شرایط و تعرفه های خود را و همچنین سایر ویژگی های خاص سرویس تون رو به صورت کامل بنویسید.

ضمنا دوستانی که دارای نماد هستند به خاطر اینکه بعد از تست و بررسی ممکنه چند پنل تهیه شود در الویت هستند.

ممنونم.

- - - Updated - - -

با سلام و احترام.

دوستان افری ندارند ؟

ممنونم.

2. # ADS

عضو انجمن princeserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست پنل ارسال واتس اپ + ارسال وایبر + ارسال تلگرام + اینستاگرام + لاین با تمامی امکانات !

سلام دوست خوبم شما چنان اومدی اینجا تهدبد کردی کسی داشته باشه به شما پنل نمیده یعنی چی که (((
    ما هم شکایت کردیم و چنان ربطش به شرکت دادیم ، که شرکت هنوز تو شوکه )))
    کسانی که دارن پنل کار میکنند یا تبلیغات کار میکنند این رو به همه اعلام میکنند که در صورت عوض شدن قوانین هر برنامه هیچ مسدولیتی قبول نمیکنند هر کسی که برنامه خاصی کار می کرده مخصوصا واتس اپ به دلیل مشکلات چنل و غیره کلا جمع کرده
    موفق باشید اگر کسی پیدا کردید اینجا بزنید
    (KVMVirtualizor (https://t.me/KVMVirtualizor@
    09332099911-نجیمی

عضو انجمن Sohan Roh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    623
    تشکر تشکر شده 
    365
    تشکر شده در
    279 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست پنل ارسال واتس اپ + ارسال وایبر + ارسال تلگرام + اینستاگرام + لاین با تمامی امکانات !

نقل قول نوشته اصلی توسط princeserver نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم شما چنان اومدی اینجا تهدبد کردی کسی داشته باشه به شما پنل نمیده یعنی چی که (((
    ما هم شکایت کردیم و چنان ربطش به شرکت دادیم ، که شرکت هنوز تو شوکه )))
    کسانی که دارن پنل کار میکنند یا تبلیغات کار میکنند این رو به همه اعلام میکنند که در صورت عوض شدن قوانین هر برنامه هیچ مسدولیتی قبول نمیکنند هر کسی که برنامه خاصی کار می کرده مخصوصا واتس اپ به دلیل مشکلات چنل و غیره کلا جمع کرده
    موفق باشید اگر کسی پیدا کردید اینجا بزنید
    با سلام و احترام.

من کی تهدید کردم !؟

من کلا گفتم .

بعد من یک سوال از شما دارم !

شما یک پنل میگیری با قیمت 120000 تومان با تضمین ارسال به واتس آپ و اینستاگرام و چند بار اول این مورد ارسال به واتس آپ و اینستاگرام رو از شرکت میپرسی و میگن کوچکترین مشکلی نیست ، می توانید ارسال کنید ! سپس پنل رو میگیری و یوزرات هم دارن جرت میدن و منتظر هستند ، میبینی به واتس آپ و اینستاگرام ارسال نمیکنه ! چند بار تیکت میدی و جواب نمیدن ! بیشتر از 20 بار تماس میگیری تا آخر یک نفر از پشتیبانی اون شرکت رو پیدا میکنی ! میگی چرا اینجوری هست میگن : ( دست ما نیست ، سرور در خارج از کشور هست و به ما هیچ ربطی نداره ، خودتون میدونید ! ) آیا نباید در شرکت رو پلمپ کنی تا چند تا دوست دیگر پولشون به باد نره ؟

ما هم همین کار رو کردیم و فعلا در شرکت رو تخته کردیم و کوتاه هم به هیچ وجه نمیایم !

شما جای ما چکار میکردید ؟

این موارد رو اول کار اعلام نمیکردید ؟

سربلند باشید.

ممنون.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    171
    تشکر شده در
    142 پست

عضو انجمن princeserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohan Roh نمایش پست ها
    با سلام و احترام.

من کی تهدید کردم !؟

من کلا گفتم .

بعد من یک سوال از شما دارم !

شما یک پنل میگیری با قیمت 120000 تومان با تضمین ارسال به واتس آپ و اینستاگرام و چند بار اول این مورد ارسال به واتس آپ و اینستاگرام رو از شرکت میپرسی و میگن کوچکترین مشکلی نیست ، می توانید ارسال کنید ! سپس پنل رو میگیری و یوزرات هم دارن جرت میدن و منتظر هستند ، میبینی به واتس آپ و اینستاگرام ارسال نمیکنه ! چند بار تیکت میدی و جواب نمیدن ! بیشتر از 20 بار تماس میگیری تا آخر یک نفر از پشتیبانی اون شرکت رو پیدا میکنی ! میگی چرا اینجوری هست میگن : ( دست ما نیست ، سرور در خارج از کشور هست و به ما هیچ ربطی نداره ، خودتون میدونید ! ) آیا نباید در شرکت رو پلمپ کنی تا چند تا دوست دیگر پولشون به باد نره ؟

ما هم همین کار رو کردیم و فعلا در شرکت رو تخته کردیم و کوتاه هم به هیچ وجه نمیایم !

شما جای ما چکار میکردید ؟

این موارد رو اول کار اعلام نمیکردید ؟

سربلند باشید.

ممنون.
    با هر کسی میخواهید کار کنید رزومه کاری حتما ببینید که دیگه اینجوری نشه
    (KVMVirtualizor (https://t.me/KVMVirtualizor@
    09332099911-نجیمی

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohan Roh نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب.

به یک پنل ارسال واتس اپ + ارسال وایبر + ارسال تلگرام + اینستاگرام + لاین با تمامی امکانات و بصورت تضمینی نیازمندیم.

تمامی امکانات باید فعال باشد.

تاکید می شود خواهشا پنل امکان ارسال به همه موارد بالا را بصورت تضمینی و با سرعت بالا داشته باشه چون ما زیاد یوزر داریم مخصوصا واتس آپ ، این مورد رو به این خاطر گفتم که پنل چند وقت پیش گرفتیم با تضمین موارد بالا ، دیدیم ارسال به واتس آپ و
    اینستاگرام قطع شده ! زنگ زدیم به شرکت ، میگه سرور خارج از کشور هست فعلا قطع هست ، به ما هم ربطی نداره ، ما هم شکایت کردیم و چنان ربطش به شرکت دادیم ، که شرکت هنوز تو شوکه !

این مطلب رو گفتم که بعدا شرمنده دوستان نازنین نشویم.

لطفا شرایط و تعرفه های خود را و همچنین سایر ویژگی های خاص سرویس تون رو به صورت کامل بنویسید.

ضمنا دوستانی که دارای نماد هستند به خاطر اینکه بعد از تست و بررسی ممکنه چند پنل تهیه شود در الویت هستند.

ممنونم.

- - - Updated - - -

با سلام و احترام.

دوستان افری ندارند ؟

ممنونم.
    موجود است.
    مکاتبه کنید.
    www.my.hezarnevis.ir
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

با سلام
    مدیا پنل-جامع ترین پنل ارسال پیامک در کشور

پنل وایبر و تلگرام پشتیبانی می شود

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس درون امضا مراجعه گردد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)