صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: ارائه اولین شبکه تحویل محتوا(cdn)، شتابدهنده وب و سامانه ابری ایران ( ابر آروان )

عضو جدید ArvanCloud آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض پاسخ : ارائه اولین شبکه تحویل محتوا(cdn)، شتابدهنده وب و سامانه ابری ایران ( ابر آروان )

نقل قول نوشته اصلی توسط hoka نمایش پست ها
    بهتر نیست یکی از مدیران داخل این تاپیک دلیل بن شدن استارتر رو مشخص کنه و اگر مشکلی بوده و سرویسی که گفتن مشکلی داشته تاپیک رو پاک کنه ؟
    متاسفانه مدیران انجمن برای دومین بار به علت مولتی یوزر کابر ما رو بن کردن در صورتی که بار قبلی هم تاکید کردیم که ما همین یک یوزر را داشته و هیچ قصد و انگیزه ای هم برای ایجاد یوزرهای دیگه نداریم.
    گویا مدیران انجمن روش های مناسبی برای تشخیص چند کاربری ندارند.
    ویرایش توسط ArvanCloud : October 16th, 2015 در ساعت 19:37

2. # ADS

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

پیش فرض پاسخ : ارائه اولین شبکه تحویل محتوا(cdn)، شتابدهنده وب و سامانه ابری ایران ( ابر آروان )

نقل قول نوشته اصلی توسط ArvanCloud نمایش پست ها
    متاسفانه مدیران انجمن برای دومین بار به علت مولتی یوزر کابر ما رو بن کردن در صورتی که بار قبلی هم تاکید کردیم که ما همین یک یوزر را داشته و هیچ قصد و انگیزه ای هم برای ایجاد یوزرهای دیگه نداریم.
    گویا مدیران انجمن روش های مناسبی برای تشخیص چند کاربری ندارند.
    دوست عزیز شما ادعای اشتباه بن شدن را دارید ما اطمینان داریم به درستی مسدود شده اید ! و شما نیز مطمئن باشید به صورت اتفاقی یوزر دوم پست شما را کپی نکرده است !
    برای همین موضوع ایمیل ارسال می کنید اما در جواب پاسخی ندارید !

لطفا قبل از ادامه فعالیت قوانین سایت را مطالعه فرمائید تا تمام موارد خلاف را متوجه شوید و پست تبلیغاتی خود را در بخش آموزشی انجمن ارسال نفرمائید !

همین حالا برای این تخلف مطابق قوانین باید مسدود شوید مجددا !!! شما به قوانین ما احترام نمی گذارید پس انتظاری نیز نداشته باشید ! البته اگر مدعی آموزشی بودن پست و درست بودن جای آن نباشید !!!

ارتباط: Ramin@WebHostingTalk.IR

4. تعداد تشکر ها ازRamin به دلیل پست مفید

عضو جدید ArvanCloud آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    5 پست

مدیر محترم، برای ما روشن نبود که چه گونه و با چه استدلالی باید اثبات می کردیم که آن کاربر هیچ ارتباطی با مجموعه اَبر آروان ندارد.
    در هر صورت با تشکر از زحمات شما و احترام به قوانین سایت محترمتان، خواهشمند است هرگونه پست مرتبط با اَبر آروان را که از کاربری غیر از این کاربر (ArvanCloud) صورت می گیرد را حذف کنید.
    در مورد پست شروع هم باید خدمت شما عرض کنم که ما این پست را در بخش متفرقه گذاشته و یکی از کاربران این انجمن آن را اینجا کپی کرده و مدیران، تاپیک اصلی را با این تاپیک یکی کرده و به این بخش انتقال دادند.
    ما امیدواریم با توجه به دوستی دیرینه ای بین اعضای گروه آروان و برخی از مدیران وب سایت شما وجود دارد، به جای تقابل، با یکدیگر تعامل داشته باشیم.

6. تعداد تشکر ها از ArvanCloud به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    126
    تشکر شده در
    82 پست

با سلام

ضمن تشکر از زحمات و پیگیری مداوم شما.

من در چند بازه مختلف سرویس رو تست کردم اما با مشکلاتی روبرو بودم.

مثلا در شرکت از اینترنت شاتل استفاده می کنیم، بارها شد که سایت بالا نیامد، پینگ می گرفتیم پینگ بود اما صفحه لود نمی شد.

بعد از 10 دقیقه درست می شد.

مشکل بعدی کندی سرعت بود. گاهی صفحات بسیار سریع و خوب بودن و گاهی بسیار کند.

چند باری هم با پشتیبانی در تماس بودیم قرار بر پیگیری شد که خبری به ما ندادن و ما به اجبار انتقال دادیم.

اگر این سرویس سریع و خوب کار کنه واقعا بی نظیره. واقعا همچنین چیزی با استیبلیتی بالا لازمه ...

ممنون از بچه های خوب اروان

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سی دی ان خیلیا داشتن وقتی سی دی ان مد نبود شما اولین نیستین
    نمونه سایت قبل شما
    پرشین هویز | سی دی ان (CDN) شبکه تحویل محتوا

در مورد ادعاتونم تا چیزی تست نشه نگین ... طبق تجربم سنترال واقعا جلو دیداسارو میگیره یادم نرفته یه سرور اختصاصی داشتم با دیداس پروداکشن رو کلود...بازم دیداسا باعث میشد بخوابه سایتام ولی رفیقم اونجا رو معرفی کرد و از دو روز بعدش اوضاع سفید شد...
    قیمتاتونم واقعا فضاییه یه نگا به رقاباتون بندازین نمیخوام تبلیغات کنم ولی واقعا به عنوان نظر شخصیم از سنترال و عواملش راضیم پرشین هویزم خوبه ولی تیکتا رو خیلی دیر جواب میدن....
    ویرایش توسط wolfcoder : March 28th, 2017 در ساعت 14:22

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

سلام

متاسفانه این دوستانمون و شما یه مقدار تعریف کاری که آروان کلود میکنه رو اشتباه متوجه شدین...

آروان کلود هاست و فضا نمیده. CDN به معنای واقعی میکنه

اینکه یکی یا دوتا جا سرور باشه و و خودکار سوییچ بکنه هم اینکه عموما استیبل نیست و هم اینکه نسبت به تعریف جهانی ای که CDN ها دارن متفاوته.

من دوتا سایت روی ابر آروان داشتم که یکیش روی حمله خیلی زیاد بود که آروان کلود کمک کرد مشکلم حل بشه و البته سرعت سایتم هم زیاد بشه.

هاست من روی یکی از هاست های share ایرانی بود.

مشکل باز شدن هم که دوستان گفته بودن اصلا نداشتم و با اینترنت های مختلف چک کردم.
    فقط مشکی که با آروان کلود ۷ ماه پیش برخوردم این بود که یه بار نصف شب مشکل توی dns هام داشتم و متوجه نشده بودم چطوری باید تغییرش بدم، تلفنشون کسی جواب نمیداد که تیکت زدم و صبح جواب تیکتمو گرفتم و حتی برای مشکلم هم باهام تماس گرفتن که چک کنن مشکل رفع شده یا نه...

ولی درمجموع خیلی از آروان کلود راضیم

10. تعداد تشکر ها از ariamaster به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    126
    تشکر شده در
    82 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط wolfcoder نمایش پست ها
    نمونه سایت قبل شما

در مورد ادعاتونم تا چیزی تست نشه نگین ... طبق تجربم سنترال واقعا جلو دیداسارو میگیره یادم نرفته یه سرور اختصاصی داشتم با دیداس پروداکشن رو کلود...بازم دیداسا باعث میشد بخوابه سایتام ولی رفیقم اونجا رو معرفی کرد و از دو روز بعدش اوضاع سفید شد...
    قیمتاتونم واقعا فضاییه یه نگا به رقاباتون بندازین نمیخوام تبلیغات کنم ولی واقعا به عنوان نظر شخصیم از سنترال و عواملش راضیم پرشین هویزم خوبه ولی تیکتا رو خیلی دیر جواب میدن....
    دوست عزیز کار اروان یه چیز دیگست ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط wolfcoder نمایش پست ها
    نمونه سایت قبل شما

دوست عزیز کار اروان یه چیز دیگست ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ariamaster نمایش پست ها
    سلام

متاسفانه این دوستانمون و شما یه مقدار تعریف کاری که آروان کلود میکنه رو اشتباه متوجه شدین...

آروان کلود هاست و فضا نمیده. CDN به معنای واقعی میکنه

اینکه یکی یا دوتا جا سرور باشه و و خودکار سوییچ بکنه هم اینکه عموما استیبل نیست و هم اینکه نسبت به تعریف جهانی ای که CDN ها دارن متفاوته.

من دوتا سایت روی ابر آروان داشتم که یکیش روی حمله خیلی زیاد بود که آروان کلود کمک کرد مشکلم حل بشه و البته سرعت سایتم هم زیاد بشه.

هاست من روی یکی از هاست های share ایرانی بود.

مشکل باز شدن هم که دوستان گفته بودن اصلا نداشتم و با اینترنت های مختلف چک کردم.
    فقط مشکی که با آروان کلود ۷ ماه پیش برخوردم این بود که یه بار نصف شب مشکل توی dns هام داشتم و متوجه نشده بودم چطوری باید تغییرش بدم، تلفنشون کسی جواب نمیداد که تیکت زدم و صبح جواب تیکتمو گرفتم و حتی برای مشکلم هم باهام تماس گرفتن که چک کنن مشکل رفع شده یا نه...

ولی درمجموع خیلی از آروان کلود راضیم
    در کل تیم خیلی خوبی داره و پشتیبانی مناسب.

من برای 3 بار تست کردم در زمان های گوناگون.

مثلا شمال بودم و با اینترنت همراه اول سایت هام باز نمی شد.

یا اینکه گوگل ارور دسترسی تو کنسول می داد ...

من چون سرورهام ایران بود به شدت دچار مشکل بودم واسه دسترسی موتورهای جستجو، با اینکه سرور اختصاصی داشتم و کلی هزینه کردم.

الان سرورهارو بردم المان و خیلی وقته واقعا هیچ مشکلی ندارم.

اگر اروان استیبل بود خوب ما نمی رفتیم کلی هزینه کنیم. سرورهارو تو ایران روشن نگه می داشتیم و از این سرویس دهنده استفاده می کردیم.

امیداورم که اوضاع بهتر شده باشه.

الان 2 تاسرور اچ پی G8 با کلی رم و هارد و سی پی یو تو دیتاسنتر تبیان خاموش نگه داشتم ... کلی هزینه .... فقط به خاطر مسئله دسترسی و موتورهای جستجو

با تشکر

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)