نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نصب ویندوز 7

عضو جدید کامران غلامی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    183
    تشکر شده در
    155 پست

پیش فرض نصب ویندوز 7

سلام دوستان.بنده لب تاب lenovo ideapad s510pدارموروش ویندوز 7نصب کردم.دوستان میخام بدونم افراد متخصصی که ویندوز نصب میکنند لب تاب را تنظیماتی انجام میدند یا همینطوری سی دی را میزارند نصب میکنن.افراد متخصص رو لب تابای لینو و چطوری ویندوز نصب میکنن.در ضمن ویندوز 7گانفیگ خاصی نداره.من وقتی ویندوز نصب میکنم فقط اپدیت اتومات را غیر فعال میکنم.کار دیگه ای بلد نیستم.باتشکر.

2. # ADS

عضو انجمن jamal آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    89
    تشکر تشکر شده 
    171
    تشکر شده در
    96 پست

پیش فرض پاسخ : نصب ویندوز 7

رایانۀ شخصی یا لپ تاپ، سرور نیستش که خواسته باشید اون رو به اون صورت پیکربندی کنید!
    نصب ویندوز روی رایانۀ شخصی نیازی به پیکربندی خاصی نداره. همین که بتونید صفحۀ دسکتاپ رو پس از نصب ببینید، یعنی همه چیز تموم شده.

کسانی هم که ویندوز رو برای مشتری هاشون نصب می کنند، فقط مراحل نصب موجود در dvd ویندوز رو پی می گیرند و اگر از نسخه های قدیمی ویندوز استفاده می کنند، بعد از اتمام مراحل نصب ویندوز، درایورهای سخت افزارها رو نصب می کنند که این مورد هم در نسخه های جدید ویندوز نیازی نیست.

البته برای امنیت بیشتر می تونید از دیوار آتش و ضد ویروس هم در کنار اون استفاده کنید که تنظیم کردن اون برنامه هاست که کمی شاید زمان بر باشه!
    معمولاً هم افراد با نصب همون نرم افزارها دست از همه چیز می کشند و کاری انجام نمیدن.
    ویرایش توسط jamal : September 29th, 2015 در ساعت 22:24

عضو انجمن GREAT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    215
    تشکر شده در
    181 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط کامران غلامی نمایش پست ها
    سلام دوستان.بنده لب تاب lenovo ideapad s510pدارموروش ویندوز 7نصب کردم.دوستان میخام بدونم افراد متخصصی که ویندوز نصب میکنند لب تاب را تنظیماتی انجام میدند یا همینطوری سی دی را میزارند نصب میکنن.افراد متخصص رو لب تابای لینو و چطوری ویندوز نصب میکنن.در ضمن ویندوز 7گانفیگ خاصی نداره.من وقتی ویندوز نصب میکنم فقط اپدیت اتومات را غیر فعال میکنم.کار دیگه ای بلد نیستم.باتشکر.
    تنظیم خاسی نداره
    فقط دیویدی خود لپتاپ شاید نصب نشه!!!

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

سلام شما باید DVD ویندوز 7 را بزارید در لپ تاپ خود سپس به تنظیمات مادربورد برید با کلیک F12 یا Del سپس قسمت Boot را باید CD/DVD قرار بدید سپس Seve و ریستارت میشه بعد دکمه Enter بزنید تا ویندوز از طریق Boot بالا بیاد و در مرحله نصب بره سپس نصب به پایان رسید درایور های مخصوص لپ تاپ و ویندوز خود را نصب کنید و سپس برنامه های کاربردی و سپس استفاده نمایید با تشکر .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)