نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: یک سوال از اساتید سئو درمورد برچسب یا تگ

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    16 پست

پیش فرض یک سوال از اساتید سئو درمورد برچسب یا تگ

درود خدمت دوستان و اساتید دوستان یه سوالی داشتم در مورد آپشن برچسب در وردپرس .خواستم بدونم بهترین گزینه ها برای نوشتن برچسب چی میتونه باشه.آیا نوشتن یک کلمه تکراری مثل کلمه فروش-خرید-قیمت در هر محصول کار اشتباهی هست مثلا من در یک محصول ساعت دارم در مخصول بعدی یک دوربین و در محصول شماره 3 یک عدد ضبط صوت آیا در زمان برچسب گذاری کلمه مثلا خرید-فروش رو در برچسب هر کدوم بزنم مشکلی ایجاد میکنه؟چون سایت من سایت فروش است کلمه خرید-فروش- قیمت تعیین کننده هستن آیا تو هر کالا این 3کلمه رو تو برچسب قید کنم مشکلی بوجود میاره؟ تا چند کلمه میتونه عادی باشه تو برچسب؟

لطفا این 3تا لینک رو نگاهی بندازید ببینید من اشتباهی توش دارم یا نه الان تو هر 3لینک من برچسب فروش رو مثلا دارم آیا این اشتباهه؟

1-
    توی این لینک کلمه کلیدی رو عینک آفتابی VEITHDIA 3026 زدم برچسب ها هم برچسب ها: anti-reflective, آنتی رفلکت, اصل, اورجینال, پلاریزه, خرید, عینک دودی, فروش.

http://pixco.ir/product/%D8%B9%DB%8C...veithdia-3026/

2-
    توی این لینک کلمه کلیدی بذر بونسای گل کاغذی برچسب ها: Bougainvillea, spectabilis, خرید, قیمت.

http://pixco.ir/product/%D8%A8%D8%B0...A%D8%B0%DB%8C/

3-

توی این لینک هم کلمه کلیدی بذر گل رز رنگین کمان برچسب ها: Bougainvillea, spectabilis, خرید, قیمت

http://pixco.ir/product/%DA%AF%D9%84...5%D8%A7%D9%86/

یه سوال دیگر هم دارم که البته مربوط به چیز دیگری هست الان من قیمت محصولات رو به تومان زدم زمانی که بخوام مثلا افزونه بانک ملت نصب کنم وصل بشه به درگاه آیا مشکلی بوجود نمیاره؟بخاطر این میگم که اونجا قیمت ریال است بخاطر تعداد ارقام عرض میکنم آیا مشکلی نداره؟
    ویرایش توسط pixco : September 26th, 2015 در ساعت 01:14

2. # ADS

عضو انجمن sitetheme آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,441
    تشکر تشکر شده 
    499
    تشکر شده در
    401 پست

پیش فرض پاسخ : یک سوال از اساتید سئو درمورد برچسب یا تگ

درود
    در ابتدا باید بگم که کلا بحث کلمات کلیدی در سئو خیلی کمرنگ تر شده، همچنین کلمات کلیدی باید مرتبط با محتوای شما باشه یعنی بهتره از کلمات کلیدی استفاده کنید که در محتوای شما همون عبارت وجود داشته باشه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

خیلی خلاصه عرض کنم، از یک الی سه تگ استفاده کنید هر چی تعداد تگ ها ها بیشتر باشه اعتبار تگ ها کمتر میشه، ضمن این که اگه از تگ های زیادی استفاده کنید امکان اسپم شدن هم هست. توی تگ بهتره از کلماتی استفاده کنید که توی عنوان یا دیسکریپشن یا کیورد ها نیومده باشن.

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    16 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sitetheme نمایش پست ها
    درود
    در ابتدا باید بگم که کلا بحث کلمات کلیدی در سئو خیلی کمرنگ تر شده، همچنین کلمات کلیدی باید مرتبط با محتوای شما باشه یعنی بهتره از کلمات کلیدی استفاده کنید که در محتوای شما همون عبارت وجود داشته باشه
    درود خدمت شما بزرگوار.یعنی الان من اشتباه کار کردم؟میشه لینک ها رو با توضیحاتی که زدم بررسی کنین. من تمتوجه صحبت شما نشدم .یعنی کلمات کلیدی رو اشتباه زدم؟الان در مورد کلمات کلیدی تمام رنگ سبز هستن و تماما همه نکاتم تو تجزیه تحلیل سبز و رتبه خوب هستن این نمونه اسکرین شات سئو لینک اول است تو کلمات کلیدی هم بعضی وقتها 2کلمه بعضی وقتها هم 3کلمه میزارم مثلا اونجا زدم "عینک آفتابی venthdia" آیا اشتباه شده بنظرتون باید حتما یک کلمه باید باشه تو کلمات کلیدی 3 کلمه زدم اشتباه است؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط martoor نمایش پست ها
    خیلی خلاصه عرض کنم، از یک الی سه تگ استفاده کنید هر چی تعداد تگ ها ها بیشتر باشه اعتبار تگ ها کمتر میشه، ضمن این که اگه از تگ های زیادی استفاده کنید امکان اسپم شدن هم هست. توی تگ بهتره از کلماتی استفاده کنید که توی عنوان یا دیسکریپشن یا کیورد ها نیومده باشن.

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk
    درود من الان جوابم رو نگرفتم الان من تو هر 3 کالا کلمه "فروش " رو زدم به نظرتون اشتباهه ؟باید تغییر یا حذف کنم ؟
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 5555.JPG (117.9 کیلو بایت, 4 نمایش)
    ویرایش توسط pixco : September 26th, 2015 در ساعت 01:24

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    139
    تشکر تشکر شده 
    149
    تشکر شده در
    113 پست

سلام جناب درویشی.
    انتخاب تگ کوتاه و با رقابت زیاد برای شما توصیه نمیشه.
    برای سایت های تازه و رنک پایین بهتره از تگ های طولانی استفاده کنید.
    تعدادش بین 3 تا 5 مناسبه.
    داخل متن یا هدرها هم حداقل یک بار تکرار بشه، البته سعی کنید زیاد تکرار نکنید.
    برای مثال: به جای تگ های : عینک دودی، اصل، خرید، فروش
    از تگ هایی مثل: خرید عینک دودی اصل - فروش عینک دودی اصل
    استفاده کنید.
    این انتخاب ، علاوه بر سئو، در بحث بازاریابی هم موثر هست.
    سئو و طراحی سایت
    Barsamtech

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pixco نمایش پست ها
    درود خدمت شما بزرگوار.یعنی الان من اشتباه کار کردم؟میشه لینک ها رو با توضیحاتی که زدم بررسی کنین. من تمتوجه صحبت شما نشدم .یعنی کلمات کلیدی رو اشتباه زدم؟الان در مورد کلمات کلیدی تمام رنگ سبز هستن و تماما همه نکاتم تو تجزیه تحلیل سبز و رتبه خوب هستن این نمونه اسکرین شات سئو لینک اول است تو کلمات کلیدی هم بعضی وقتها 2کلمه بعضی وقتها هم 3کلمه میزارم مثلا اونجا زدم "عینک آفتابی venthdia" آیا اشتباه شده بنظرتون باید حتما یک کلمه باید باشه تو کلمات کلیدی 3 کلمه زدم اشتباه است؟

- - - Updated - - -

درود من الان جوابم رو نگرفتم الان من تو هر 3 کالا کلمه "فروش " رو زدم به نظرتون اشتباهه ؟باید تغییر یا حذف کنم ؟
    سلام من احساس می کنم شما اصلا اصل موضوع رو متوجه نشدید، ببینید در واقع تگ باید عبارتی باشه که کاربر اونو توی گوگل می خواد جستجو کنه. سر کلمه عینک رقابت خیلی بالاست و خیلی سایت ها این کلمه رو دارن، پس سایت شما بین این همه سایت بزرگ صد در صد جایی نداره، برای شروع سعی کنید از keyword scanner ها استفاده کنید و تگ های خیلی جزئی شده رو استفاده کنید.
    حالا باز هم اگه متوجه نشدید بگین که شمارمو براتون pv بفرستم گپی بزنیم ولی کلیات همونی بود که گفتم [emoji6]
    ویرایش توسط martoor : September 26th, 2015 در ساعت 02:04

عضو انجمن sitetheme آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,441
    تشکر تشکر شده 
    499
    تشکر شده در
    401 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pixco نمایش پست ها

- - - updated - - -

درود
    گفته های دوستان دیگر تقریبا به نظر بنده هم نزدیک هستند!!
    توجه داشته باشید که تمرکز خودتون رو زیاد روی بحث کلمات کلیدی نذارید و روی متای توضیحات و همچنین متن اصلی بیشتر دقت کنید.
    ارزیابی سئو که افزونه سئو انجام میده فقط بررسی میکنه که آیا عنوان سئو در متا تگ کلیدی هم وجود داره یا خیر فقط همین براش ملاک هست، ولی فرضا برای یکی از محصولات عبارت "اصل" وارد کردید خوب این عبارت زیاد مشخص شده نیست فرضا بهتر بود از کلمه "veithdia 3026 اصل" استفاده میکردید که به موضوع محصوال شما نزدیک تره.
    همچنین در مورد سوال آخرتون به نظر درگاه خودش مبلغ رو تبدیل میکنه، برای اطمینان بصورت آزمایشیشی خرید کنید.

عضو انجمن fadak آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    116 پست

با سلام
    بنظر بنده کلمات کلیدی همانند سابق یکه تازی نمیکنن و باید پارامترهای زیادی رو برای سئو کردن سایت در نظر گرفت
    اما درباره سوالتون باید عرض کنم که شما باید بجای تک کلمه مانند فروش و خرید باید از عبارت استفاده کنید و عبارتی باشه که حدس میزنید مخاطب شما قراره آن را جستجو کنه
    سوال دوم شما هم بستگی به اسکریپت پرداخت انلاین شما داره البته خیلیها این قابلیت رو دارن که با هر دو (تومان و ریال) کار کنن

Sent from my iPhone using Tapatalk
    سایت: fadakmizban.com || ایمیل: info@fadakmizban.ir || اسکایپ: fadakteam || تلگرام: MRfadak_admin|| پیامک و تلفن: 09330542631

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)