صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: درخواست دامنه .in + ارزان ترین قیمت)

عضو دائم iwpanel آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    1,151
    تشکر شده در
    887 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست دامنه .in + ارزان ترین قیمت)

نقل قول نوشته اصلی توسط irangostar نمایش پست ها
    کمترین قیمت مهم نیست همیشه مهم پایداریه مخصوصا برای دامنه مهما
    من تا حالا دامین زیاد ثبت کردم اما دامین های مهممو میبرم یه جا که خیالم راحت باشه مثل ایران هاست و هاست ایرانو پارس و پک و ...
    اینکه یکی نشسته پشت سیستم و یه نماد گرفته نمیشه اعتماد کرد
    باید شرکت ثبت شده باشه که تقی به توقی خورد طرف نپیچه به بازی حالا بغیر از کسانی که چندین ساله کار میکنن و کارشون شناخته شدس
    یا خدایی ناکرده اتفاقی براش بیافته کی میخواد جواب بده زده مثلا شرکت فلان شماره ثبتش کو ؟؟؟؟
    همین نماد داراش کلی سرم کلاه گذاشتن کلی هم پیگیری کردم به جایی نرسیدم جز یکیش
    دوست من به قول گفتنی حساس نشو ایشون همیشه اینجاست که بگه من بهتر از همم شده طرفو ببره زیر خاک هم اینکارو میکنه
    بارها دیدم قیمت میده بعد یکی دیگه قیمت میده و پایین تره اینم قیمتشو میاره پایین تر کلا خودشو میکشه که طرف فقط از خودش بخره
    یکی هست مثل طلا هاست اونو یجور میکوبه نمی دونه که خیلی از همین انجمن کارشو میدونن و میشناسن سالهاست که کارش اینه
    یکجا دیگه میاد میگه ****** اس اس الاش لول پایینه و ماله من خوبه تو کل ایران !!!!!!!!!!!!!!!!!! رد خور نداریم و این صحبتا
    پارس دیتا و میهن وب هاست و اینا همه شلغمن فقط ما
    یک سال هم نیست که اومده به خودش اجازه میده طرفو خورد کنه اما بدون خودت خورد میشی
    وگرنه این همه هاستینگ معتبر هست فکر کردی نمی تونن قیمت پایین بدن ؟؟؟ فقط شما بلدی ؟ قیمت پایین تر دادن هنره ؟
    شاید برای مشتری دلچسب باشه اما جنبه های دیگه هم داره
    همیشه آدم باید جلوتر از خودشو ببینه برای دادن سرویس خوب باید یه قیمت منطقی داده بشه تا اون مجموعه بتونه باقی بمونه
    با توجه به اوضاع بازار و دلار قربونش برم
    خلاصه که هرکسی روالی داره روال ایشون هم اینجوریه زیاد سخت نگیر دوست گلم
    عجب اگر منظورت ما هستیم
    شماره ثبت میخوای ؟‌کدوم شرکتمون میخوای ایران یا انگلیس؟‌
    قیمت هم ما هیچ وقت بالا پایین نمیکنیم برادر من این همه دیدی به ما هم نشون بده ببینیم

ودر مورد این حرف شما
    یکجا دیگه میاد میگه ****** اس اس الاش لول پایینه و ماله من خوبه تو کل ایران !!!!!!!!!!!!!!!!!! رد خور نداریم و این صحبتا
    این حرف اصلا بنده نزدم چون هر آدمی که کار کرد باشه میدونه اس اس ال با اس اس ال هیچ فرقی نمیکنه ولی گفتم از نظرقیمت تو کل ایران این قیمت کسی نداره خدا شفات بده برادر من که حرفات خنده داره متاسفانه چه ارزون بدی چه گرون یه حرفی توش هست به غیر اینکه یه سری از همکاران اومدن پیش خودمون گقتن بهشون ثابت کریم که هیچ موردی توی سرویس های ما نبوده حداقل اگه از روی عقلتم بخوای حرف بزنی میتونی یه نگاه به تاریخ همین اکانت ما بکنی بد نیست به غیر از این هم ما اکانت قدیمی تر از این هم داشتیم به خاطر نام نام مناسب تغییرش دادیم
    دارای نماد 2 ستاره (شیراز تکنولوژی)

2. تعداد تشکر ها ازiwpanel به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    126
    تشکر شده در
    101 پست

ثبت دامنه .in

http://www.damaneh.net/register/international

ثبت دامنه ی in به قیمت 10.900 تومان با کد تخفیف offin

عضو انجمن armin.rf آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,005
    تشکر تشکر شده 
    1,550
    تشکر شده در
    824 پست

منتظر دریافت کد انتقال هستیم
    و از
    iwpanel

خریداری میشه

6. تعداد تشکر ها ازarmin.rf به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

https://telegram.me/joinchat/B7_SVwEN8OymjGZct1zj4A
    سلام،دامنه يا بورس خود را در گروه بورس و دامين بازها به نمايش بگذاريد.محيطي گرم و تهي از هرگونه تنش، اخلاقيات براي ما مهمترين است ،ما همچنين در مورد تجربيات يكديگر كه فكر ميكنيم باري از روي دوشي برداشته ميشود صحبت ميكنيم، به بيان ديدگاه ميپردازيم و تبادل اطلاعات انجام ميدهيم، شما همچنين ميتوانيد هر گونه لينكي براي گروه خودتان در معرض ديد قرار دهيد، هدف ما در نهايت بوجود آوردن تعداد گروه هاي زياد خريد و فروش دامنه و بورس است، شما بعنوان برادر و خواهر ما هستيد،هر چيزي را كه ما براي خود ميخواهيم براي شما هم ميخواهيم و برعكس،

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)