صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: درگاه پرداخت یوپال با ظاهر و امکانات جدید بروز شد

عضو انجمن eramserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    275
    تشکر تشکر شده 
    193
    تشکر شده در
    151 پست

پیش فرض پاسخ : درگاه پرداخت یوپال با ظاهر و امکانات جدید بروز شد

نقل قول نوشته اصلی توسط MANUTD777 نمایش پست ها
    نمیدونم چرا میگید مشکل نداره چون تا همین دیروز درگیر همین فایل بودیم داشتیم با پشتیبانش مکاتبه میکردیم و بعد از حل مشکلات پایه برای خودمون تغییراتی دادیم.ضمنا نسخه جدید اون رو تو سایت منتشر کردند و اعلام کردند که اپدیت شده احنمالا دوستمون هم قبل حل مشکل دانلود کردن اسکریپت رو
    توی مراحل نصب که مشکلی نبوده ولی یکسری مشکلات داشت ورژن قبلی که توی نسخه ی جدید حل شده. با تشکر از شما

2. # ADS

عضو انجمن hamedmj آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    472
    تشکر تشکر شده 
    1,770
    تشکر شده در
    1,172 پست

خودتون فرمودید پولشویی..خوب همینه دیگه...ریال به حساب خودتون برداشت کنید بدون کارمزد خخخ
    من؟
    پول شویی؟
    استغفرالله :|
    مثال زدم :|
    Hamed Rashnoo - Young web designer
    -----------------------------------------------------
    Free Web Design - Click Here

عضو انجمن api آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    541
    تشکر شده در
    349 پست

سلام مجدد به دوستان
    شرمنده چند روزی کارا زیاد بود نتونستم به تاپیک سر بزنم.
    اما برسیم به پاسخ دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط rastindata نمایش پست ها
    بسیار عالی

چند تا سوال

کارمزد 0% هستش؟
    در سرویس کارت به کارت ، پول از حساب سایت به صورت آنی به حساب کاربر انتقال داده میشه؟ و 500 تومن کارمزد داره؟
    کارت خرید هم ارائه میدید؟
    درگاه اختصاصی با اسم و لوگوی خودمونم ارائه میدید ؟ کارمزدش 0ه؟

با تشکر
    کارمزد 0 هست
    انتقال کارت به کارت آنی نیست اما سریع ( حداکثر 1 ساعت ) هست و 500 تومن کارمزد بانک دریافت خواهد شد .
    کارت فیزیکی خرید فعلا ارائه نمیشه . اما در برنامه هست که کارت فیزیکی هم ارائه بدیم . همچنین نوعی پرداخت الکترونیک به صورت مستقیم از فروشگاه ها با حساب یوپال اضافه میشه که فعلا نمیتونم توضیح بیشتری در موردش بدم.
    درگاه اختصاصی در حال تست و بررسی هست. اما احتمالا درگاه اختصاصی هم بدون کارمزد ارائه شود .

صادق جان اگه امکان واریز مبلغ به شرکت های دیگه هم مثل جهان پی و امثال اون ایجاد کنی خوبه
    ( برای پولشویی :| )

حقیقتش یه قشری هستن در زیر لایه های این اینترنت! که نمیتونن شماره کارت خودشون رو بدن و مستقیم واریز کنن موجودی حساب رو به کارتشون...
    ( فیلم و ضد تحریم و امثال اونا
    )

پ.ن: من جز اون قشر نیستم :|
    اتفاقا تو فکرش هستیم که در ماه های آینده با این شرکت ها صحبتی در مورد فعال شدن این امکان داشته باشیم .
    البته تا زمانی که حساب کاربران تایید نشود ، کاربران پولی نمیتونن از حساب خارج کنن و مطمئن باشید ما لاگ هایی از کاربر داریم که در هر زمانی بتونیم تراکنش های مشکوک رو شناسایی کنیم .

بسیار عالی - خسته نباشید واقعا
    چند روز پیش درگاهمو تایید مدارک کردم اما همچنان موفق نشده ام از آسان پرداخت استفاده کنم.
    نصب خودکار نداره اسکریپت؟ بصورت دستی مشخصات دیتابیس رو وارد کردم اما هنگام پرداخت در مرحله ثبت اطلاعات در دیتابیس خطا میده. فایل SQL نداشته که نیاز به ایمپورت باشه و توی فایل zip آسان پرداخت جا مونده باشه؟
    آسان پرداخت 2 روز پیش آپدیت و در سایت قرار داده شد .
    در صورتی که با هر کدام از پلاگین ها یا اسکریپت ها مشکلی دارید با پشتیبانی یوپال تماس بگیرید تا مشکل شما رو حل کنن.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    18 پست

یه مشکل این درگاه در حال حاظر این تایید پیامکیش هست.اولا که درستش اینه که کدتایید توسط شما ارسال بشه نه ما کد رو به شما پیامک کنیم و دوما اگر قرار هست کاربر ارسال کنه یه شماره نهایتا ۶ رقمی بود نه این همه کاراکتر وارد کنیم.سوما اینکه اگر نهایتا قرار هست همیشه به همین روال باشه تو پنل قسمتی رو قرار بدید کاربر انتخاب کنه که ایا میخواد تایید پیامکی داشته باشه یا نه شاید یه کاربر نخواد اصلا تایید پیامکی رو

6. تعداد تشکر ها از MANUTD777 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    268
    تشکر تشکر شده 
    687
    تشکر شده در
    354 پست

یه مشکل این درگاه در حال حاظر این تایید پیامکیش هست.اولا که درستش اینه که کدتایید توسط شما ارسال بشه نه ما کد رو به شما پیامک کنیم و دوما اگر قرار هست کاربر ارسال کنه یه شماره نهایتا ۶ رقمی بود نه این همه کاراکتر وارد کنیم.سوما اینکه اگر نهایتا قرار هست همیشه به همین روال باشه تو پنل قسمتی رو قرار بدید کاربر انتخاب کنه که ایا میخواد تایید پیامکی داشته باشه یا نه شاید یه کاربر نخواد اصلا تایید پیامکی رو
    ببخشید که دخالت می کنم ، اما بنظرم تا زمانی که کارمزد صفر هست و درآمد مستقیم از سیستم ندارند تاییدیه پیامکی به همین صورت معقول هست.

8. تعداد تشکر ها از Pars98 به دلیل پست مفید

api

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    18 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Pars98 نمایش پست ها
    ببخشید که دخالت می کنم ، اما بنظرم تا زمانی که کارمزد صفر هست و درآمد مستقیم از سیستم ندارند تاییدیه پیامکی به همین صورت قابل تایید هست.
    دوست گرامی من این انتقاد+۲ بند پیشنهاد رو به مدیر یوپال ارائه دادم نه به جهت نقد توسط کاربران دیگه.
    ضمنا اگر قراره به این شکل باشه پیشنهاد دادم قسمت اضافه کنن که کاربر انتخاب کنه که ایا این سرویس رو میخواد یا نه بتونه خاموش کنه

10. تعداد تشکر ها از MANUTD777 به دلیل پست مفید

api

عضو انجمن pardazonline آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,011
    تشکر تشکر شده 
    157
    تشکر شده در
    118 پست

سلام دوست عزیز با این حرفتون کامل موافق هستم .
    مدیر گرامی اینو هم یک کاریش کنید .
    فقط در حدی که شما کد رو ارسال کنید نه ما !
    مرسی
    ویرایش توسط pardazonline : September 21st, 2015 در ساعت 20:10
    123

12. تعداد تشکر ها ازpardazonline به دلیل پست مفید

عضو انجمن api آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    541
    تشکر شده در
    349 پست

سلام دوست عزیز با این حرفتون کامل موافق هستم .
    مدیر گرامی اینو هم یک کاریش کنید .
    فقط در حدی که شما کد رو ارسال کنید نه ما !
    مرسی
    بله
    انتقاد شما کاملا بجا هست . اما اینکه چرا کد رو شما باید ارسال کنید ؟
    دلیلش این هست که خیلی از افراد اس ام اس های 5000 و ... رو از سمت اپراتور و یا از سمت گوشی مسدود کردن.
    دلیل دوم عدم اطمینان به مخابرات ایران هست که خیلی از موارد اس ام اس ارسالی را تحویل نمیدهد یا خیلی دیر تحویل میدهد.
    مورد سوم حذف کردن امکان دور زدن سیستم تایید شماره موبایل با شماره های Fake هست.

ضمنا اگر قراره به این شکل باشه پیشنهاد دادم قسمت اضافه کنن که کاربر انتخاب کنه که ایا این سرویس رو میخواد یا نه بتونه خاموش کنه
    امکان تایید شماره موبایل یا تایید ایمیل کاملا اختیاری هست و میتونید اصلا تایید نکنید .
    اما در صورت تایید موبایل یا ایمیل میتونید در مواقع فراموشی رمز عبور و یا مشکلات احتمالی ، راحت تر پیگیری رو انجام بدید .
    قطعا اگر کاربری واقعا قصد کار کردن با حساب را داشته باشد ، تایید ایمیل و موبایل را انجام میدهد.

14. تعداد تشکر ها از api به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    18 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط api نمایش پست ها
    بله
    انتقاد شما کاملا بجا هست . اما اینکه چرا کد رو شما باید ارسال کنید ؟
    دلیلش این هست که خیلی از افراد اس ام اس های 5000 و ... رو از سمت اپراتور و یا از سمت گوشی مسدود کردن.
    دلیل دوم عدم اطمینان به مخابرات ایران هست که خیلی از موارد اس ام اس ارسالی را تحویل نمیدهد یا خیلی دیر تحویل میدهد.
    مورد سوم حذف کردن امکان دور زدن سیستم تایید شماره موبایل با شماره های Fake هست.

امکان تایید شماره موبایل یا تایید ایمیل کاملا اختیاری هست و میتونید اصلا تایید نکنید .
    اما در صورت تایید موبایل یا ایمیل میتونید در مواقع فراموشی رمز عبور و یا مشکلات احتمالی ، راحت تر پیگیری رو انجام بدید .
    قطعا اگر کاربری واقعا قصد کار کردن با حساب را داشته باشد ، تایید ایمیل و موبایل را انجام میدهد.
    نه قربان برای اولین بار که مشکل ایجاد نمیکنه یکبار هست و برای فراموشی رمز و ... هم خوبه چون همیشگی نیست اما تو سیستم دیدم برای withdraw و برخی عملیات نیازه این تایید انجام بشه من برای اونها عرض کردم خدمتتون

عضو انجمن api آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    541
    تشکر شده در
    349 پست

نه قربان برای اولین بار که مشکل ایجاد نمیکنه یکبار هست و برای فراموشی رمز و ... هم خوبه چون همیشگی نیست اما تو سیستم دیدم برای withdraw و برخی عملیات نیازه این تایید انجام بشه من برای اونها عرض کردم خدمتتون
    بله
    متوجه منظورتون شدم .
    فکر میکنم بهتر هست که کاربر بتونه تعیین کنه که کارت به کارت یا
    withdraw نیاز به تایید داشته باشه یا نه !

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)