صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

موضوع: آفر ویژه فروش بک لینک با کیفیت تضمینی - تعداد محدود - رنک 4.5.6 - نصف قیمت

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    835
    تشکر تشکر شده 
    432
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض آفر ویژه فروش بک لینک با کیفیت تضمینی - تعداد محدود - رنک 4.5.6 - نصف قیمت

با سلام خدمت دوستان عزیز . تا پایان روز پنجشنبه 26 شهریور آفر ادامه خواهد داشت و تعداد سفارشات آفر تنها 5 سفارش هست . نصف قیمت
    فروش بک لینک با کیفیت تضمینی - 20 سایت رنک 4.5.6 - اتوریتی بالا - کیفیت فوق العاده بالا
    نمونه کار پیج 1 گوگل با کلمات پر بازدید
    برای دریافت لیست بک لینک ها و نمونه کار ها و مشتریان در همین تاپیک اعلام بفرمایید برای شما عزیزان ارسال می شود .

2. تعداد تشکر ها از spalisp به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    259
    تشکر شده در
    206 پست

پیش فرض پاسخ : آفر ویژه فروش بک لینک با کیفیت تضمینی - تعداد محدود - رنک 4.5.6 - نصف قیمت

سایت های ارائه شده متاسفانه کیفیت ندارن فقط باعث میشن سایتتون اسپم بشه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    835
    تشکر تشکر شده 
    432
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض پاسخ : آفر ویژه فروش بک لینک با کیفیت تضمینی - تعداد محدود - رنک 4.5.6 - نصف قیمت

نقل قول نوشته اصلی توسط HiDd#N نمایش پست ها
    سایت های ارائه شده متاسفانه کیفیت ندارن فقط باعث میشن سایتتون اسپم بشه
    دوست عزیز شما که اصلا لیست ندیدید از کجا فهمیدید کیفیت ندارن ؟ ) برادر عزیزم چرا حرف بیخود میزنید ؟ چرا جو درست میکنید ؟ شما که مولتی یوزر اکانت قبلی هستید !!! ما کیفیت بک لینکامون رو تضمین میکنیم که اسپم نباشن !!!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sedayjavan نمایش پست ها
    این آقا من رو تو زمینه بک لینک راهنمایی کردن و ازم پول گرفتن و گفتن تو فلان سایت برو کامنت بزار و کلی سایتت رشد میکنه سایته من رشد که نکرد هیچ باعث اسپم شدن هم شد این آقا فقط دنبال پول هستن و هیچ پشتیبانی و مشتری مداری ندارن گول حرفاشونو نخورید
    آقای عزیز شما مبلغ فکر کنم 15 تومان بابت خرید شریکی یک لیست انجمن ها به ما پرداخت کردید و من هم بهتون گفتم چجوری انجام بدید لینک بیلدینگ در انجمن ها !!! به من ربطی داره که شما اشتباه انجام دادید ؟؟؟؟؟ من کی پشتیبانی نکردم ؟ خدارو خوش میاد این تهمت هارو میزنید ؟ براتون متاسفم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

منم HiDd#N تایید میکنم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    835
    تشکر تشکر شده 
    432
    تشکر شده در
    326 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sedayjavan نمایش پست ها
    منم HiDd#N تایید میکنم
    از ارسال های پشت سر همتون مشخصه مولتی یوزر !! ) دوست عزیز شما که بک لینکای مارو ندیدید چطور نظر میدید ؟ آقا ثابت کنید ! من که گفتم تضمین میدم بک لینکامونو !

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    259
    تشکر شده در
    206 پست

من نمیخوام مشتری های شما رو بپرونم.و اینکه بدونید من مالتی یوزر نیستم خیالتون راحت..کسایی که بعد از من حرفمو تایید کردن والله من نمیشناسم.

من فقط دیدم که سایت هاتون تعداد لینک زیادی توش هست و به نظرم باید تعداد لینک ها توی صفحات کمتر باشه و این باعث اسپم شدن میشه.قصدم خدایی نکرده پروندن مشتری شما نبود.صرفا نظر دادم.که بازم مطمئن نیستم حقیقتش چون این بحث سئو واقعا بحث پیچیده ای هستش و ممکمنم هست جواب بده.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    24 پست

بنده در یاهو لینک چند سایت رو از ایشون گرفتم تعداد لینک های خروجی بسیار بالا بود.
    و شایان ذکر است که سایت های مورد نظر تا جایی که من بررسی کردم (ایشون بهترین لینک ها رو برای بررسی به بنده دادند) از کیفیت مطلوبی برخوردار نبودند.
    اصولاً این روش زیاد جالب نیست ، انشالله اگر بشه یک تاپیک پیرامون این موضوع برای دوستان میزنم...
    به زودی...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    91
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    97 پست

سلام لطفا برای بنده هم ارسال نمایید
    باتشکر

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

سلام لیست رو با قیمت جدید برای منم ارسال کنید تشکر
    فعالیتی ندارم اینجاتاپیکی هم درمورد من زده شده ازش بگذرید مسلما تخریبه وگرنه کسی از پولش نمیگذره

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    100
    تشکر شده در
    70 پست

دوستان اصلا ایشون تایید نمیشن من چند وقت پیش دوماه ازشون بک داشتم، ولی هیچ تاثیری نداشت جالب اینکه کلیه سایت هاشون رو یک هاست بودش، یعنی همگی یک عنوان مطلب داشتن با دامنه های مختلف، حالا نمیدونم همونطوری هست یا روالشون رو عوض کردن

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    57
    تشکر شده در
    45 پست

لطفا اطلاعات رو برام بفرستید

14. تعداد تشکر ها از bigm به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)