صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: فروش ویژه سرور مجازی هلند 512مگابایت رم فقط 9900 تومان ماهیانه ...

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    271
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    398 پست

پیش فرض فروش ویژه سرور مجازی هلند 512مگابایت رم فقط 9900 تومان ماهیانه ...

سلام خدمت کلیه کاربران وب هاستینگ تاک

نوین سرور بعد از مدت ها اقدام به فروش سرور مجازی از کشور هلند نموده است.
    نوین سرور با 7 سال سابقه درخشان در عرصه وب این بار با ارائه سرویس با کیفیتی مناسب همانند گذشته و با نازلترین قیمت میزبان شما کاربران گرامی باشد.
    سرور های ویژه مجازی سازی نوین سرور بر روی سرورهای اختصاصی خود واقع در کشور هلند و شهر آمستردام در دیتاسنتر Serverius قرار دارند. این سرور ها توسط مجازی ساز Vmware Esxi بر روی هارد کلاس اینترپرایس با کش 128 مگابایت نگه داری می شود،این سرورها کولوکیت خود شرکت بوده و شرکت تضمین کننده کیفیت و پایداری و سرعت میباشد. همینطور پهنای باند سرورهای مجازی هلند توسط تامین کننده پهنای باند برتر دنیاLevel3 تامین میگردد.

----Special Offer VPS 512MB RAM Netherland ----

هارد: 20GB
    رم: 512 مگابایت

پهنای باند نامحدود بر روی پورت 1Gbps
    سیستم عامل: ویندوز / لینوکس / میکروتیک /...
    Self Manage
    وضعیت دسترسی به روت: کامل

سفارش سرور مجازی هلند رم 512 مگابایت فقط 9900 تومان

----Special Offer VPS 1024MB RAM Netherland ----

هارد: 30GB
    رم: 1024 مگابایت

Self Manage

سفارش سرور مجازی هلند رم 1024 مگابایت فقط 14900 تومان

----Special Offer VPS 2048MB RAM Netherland ----

هارد: 40GB
    رم: 2048 مگابایت

Self Manage

سفارش سرور مجازی هلند رم 2048 مگابایت فقط 24900 تومان

سوالی بود در خدمتتون هستیم

راه های ارتباطی:

ارسال تیکت به بخش فروش: http://my.novinserver.com/submittick...tep=2&deptid=2

تلفن : 01732233172

تلگرام: 09128660411

- - - Updated - - -

نام دیتاسنتر و مشخصات هارد سرور در تاپیک آپدیت شد.
    ویرایش توسط Dictator_ : September 9th, 2015 در ساعت 19:47

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه سرور مجازی هلند 512مگابایت رم فقط 9900 تومان ماهیانه ...

** هشدار **

دوستان متاسفانه من بدون اینکه اینجا عضو باشم از طریق لینک این تاپیک وارد سایتشون شدم . اول من اکانت نداشتم به من گفتن واریز کن حسابم . پول رو واریز کردم گفتن باید اکانت بسازی تا سرویست فعال شه . اکانت ساختم گفتن باید تیکت بدی سرویست فعال شه . تیکت دادم گفتن باید ارسال سفارش کنید که سرویست فعال شه از آخرم گفتن باید شماره تلفن و نام و نام خانوادگی تون رو وارد کنید به طور کامل تا سرویس فعال شه وگرنه فعال نمیکنم . بعدم که گفتم پولم رو برگشت بزن به همون حسابی که برات ریخته میگه نمیزنم باید اسکن کارت ملی بدی تا برگشت بزنم . متاسفانه وب هاستینگ تاک نظارتی روی این وب سایت ها نداره و ایشون معلوم نیست برای چی اطلاعات شخصی دیگران و اسکن کارت ملی شون رو میخواد . در هر حال من اولین روز کاری شکایتم رو به پلیس فتا میبرم که چرا باید ایشون اسکن کارت ملی من رو بگیره و پولم رو برگشت بزنه.

این هشدار من در مورد تجربم با این فروشنده

4. تعداد تشکر ها ازsalmonfish به دلیل پست مفید

عضو انجمن peym@n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    675
    تشکر تشکر شده 
    892
    تشکر شده در
    625 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه سرور مجازی هلند 512مگابایت رم فقط 9900 تومان ماهیانه ...

درود
    *بنده از هیجکس طرفداری نمیکنم فقط حق رو میگم*
    دوست عزیز برای خرید سرور حتما باید عضو شوید در سایت سپس سفارش را ارسال کنید شما با یه عضو نشودنتون همه این مصیبت هارو انجام دادید 1 عضو نشدید ایشون فرمودند که عضو شوید حق با ایشون بودند 2 برای فعالسازی باید سرویس خود را ارسال میکردید اونا تایید میکرند 3 دید طی چند ساعت تایید نشد باید تیکت میدادید که اینم حق با اونا بودند بهتره که شما الان که عضو شدید و تیکت بزنید سرورتون رو تحویل بگیرید مبلغ مبلغی نیست که برید شکایت کنید خودتون هم میدونید وضعیت پی***ی فتا چگونه میباشد بازم تصمیم با خودتون هست
    موفق باشید
    پارس وب هاست با 6 سال سابقه درخشان در زمینه هاست,دامین,سرور مجازی,سرور اختصاصی
    تلفن:02195119965
    پارس وب هاست

6. تعداد تشکر ها از peym@n به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در

نقل قول نوشته اصلی توسط peym@n نمایش پست ها
    درود
    *بنده از هیجکس طرفداری نمیکنم فقط حق رو میگم*
    دوست عزیز برای خرید سرور حتما باید عضو شوید در سایت سپس سفارش را ارسال کنید شما با یه عضو نشودنتون همه این مصیبت هارو انجام دادید 1 عضو نشدید ایشون فرمودند که عضو شوید حق با ایشون بودند 2 برای فعالسازی باید سرویس خود را ارسال میکردید اونا تایید میکرند 3 دید طی چند ساعت تایید نشد باید تیکت میدادید که اینم حق با اونا بودند بهتره که شما الان که عضو شدید و تیکت بزنید سرورتون رو تحویل بگیرید مبلغ مبلغی نیست که برید شکایت کنید خودتون هم میدونید وضعیت پی***ی فتا چگونه میباشد بازم تصمیم با خودتون هست
    موفق باشید
    ببینید من اطلاعات شخصیمو به کسی که حتی یک شرکتم نیست نمیدم . اصن ایشون اجازه نداره اسکن کارت ملی بخواد . اسکن کارت ملی رو ایشون برای چی میخواد؟ چه نهاد دولتی هست؟ هر شخصی توی تجارت الکترونیک حق داره تا 7 روز بعد از خرید انصراف بده و فروشنده هم بدون کسر هیچی پولش رو پس بده چه برسه که من الان سرویسی نگرفتم من میخوام هزینم برگشت بخوره . من اطلاعات شخصیمو به هیچ کس نمیدم . اصلا پولش مهم نیست . 15 تومن زدن چیزی نیست من پول بنزینم بیشتر میشه شنبیه نصف روزمم میگیره اما این باید روشن بشه که ایشون کیه که اسکن کارت ملی دیگران رو میخواد . من قبلا به همین پلیس فتا رفتم و مراحل در حال پیگیریه اونم سر همین که 250 تومن ازم کلاهبرداری کردن با همین فرم های اطلاعات شخصی که توی پنل اس ام اس پر کردم .
    روالشم خیلی خوب و درسته من از کارشون راضی ام پیگیرن

عضو انجمن peym@n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    675
    تشکر تشکر شده 
    892
    تشکر شده در
    625 پست

درود
    در مورد اینکه اسکن کارت ملی شما رو میخواد کاملا حق با شماست
    ولی اگه موقع عضویت یا موقع سفارش گزینه قبول کردن شرایط استفاده از آن سرویس را زده باشید و در آن شرایط در صورتی که ذکر شده باشد در صورت وجود هر گونه مشکل ارسال اسکن کارت ملی ضروری میباشد باید ارسال کنید چون موقع عضو شدن و یا سفارش شما آن قوانین را پذیرفته ایید(قابل ذکر هست عرض کردم اگر این گزینه فعال باشد)
    الحمدالله که کار شما رو به خوبی و روند زود انجام دادن
    موفق باشید
    پارس وب هاست با 6 سال سابقه درخشان در زمینه هاست,دامین,سرور مجازی,سرور اختصاصی
    تلفن:02195119965
    پارس وب هاست

9. تعداد تشکر ها از peym@n به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در

درود
    ولی اگه موقع عضویت یا موقع سفارش گزینه قبول کردن شرایط استفاده از آن سرویس را زده باشید و در آن شرایط در صورتی که ذکر شده باشد در صورت وجود هر گونه مشکل ارسال اسکن کارت ملی ضروری میباشد باید ارسال کنید چون موقع عضو شدن و یا سفارش شما آن قوانین را پذیرفته ایید(قابل ذکر هست عرض کردم اگر این گزینه فعال باشد)
    موفق باشید
    اصن ایشون تیکت سایتش باز بود من روحمم خبر نداشت باید عضو شم . اول که پول رو گرفت بعد گفت عضو شو . بعد گفت اسکن بده . به من باید همون اول شرایط رو میگفت من فکر کردم تو همین تیکت که به ایمیلم میاد خرید میکنم . مرسی
    ویرایش توسط Ramin : September 11th, 2015 در ساعت 15:08 دلیل: حذف نقل قول lejeuner

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    271
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    398 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط salmonfish نمایش پست ها
    ** هشدار **

دوستان متاسفانه من بدون اینکه اینجا عضو باشم از طریق لینک این تاپیک وارد سایتشون شدم . اول من اکانت نداشتم به من گفتن واریز کن حسابم . پول رو واریز کردم گفتن باید اکانت بسازی تا سرویست فعال شه . اکانت ساختم گفتن باید تیکت بدی سرویست فعال شه . تیکت دادم گفتن باید ارسال سفارش کنید که سرویست فعال شه از آخرم گفتن باید شماره تلفن و نام و نام خانوادگی تون رو وارد کنید به طور کامل تا سرویس فعال شه وگرنه فعال نمیکنم . بعدم که گفتم پولم رو برگشت بزن به همون حسابی که برات ریخته میگه نمیزنم باید اسکن کارت ملی بدی تا برگشت بزنم . متاسفانه وب هاستینگ تاک نظارتی روی این وب سایت ها نداره و ایشون معلوم نیست برای چی اطلاعات شخصی دیگران و اسکن کارت ملی شون رو میخواد . در هر حال من اولین روز کاری شکایتم رو به پلیس فتا میبرم که چرا باید ایشون اسکن کارت ملی من رو بگیره و پولم رو برگشت بزنه.

این هشدار من در مورد تجربم با این فروشنده
    ضمن عرض ادب و احترام مجدد

1- در هیچ کجای دنیا به فردی که اطلاعات کاربریش تحت هیچ شرایطی به سامان نیست سرویس دهی انجام نمیشه. شما اگه مشخصاتتون رو بدرستی حتی بعد از تذکر گفته شده در سایت وارد میکردید ما سرویس دهیمون رو به شما مثل باقی مشتریان انجام میدادیم. آیا من به شما اگه شماره حسابی میدادم که اسمش a and (مثل خودتان) بود آیا هزینه واریز میکردید؟

2- درج مشخصات صحیح از الزامات کار هست و این احترام به خودتان و سرویس دهنده می باشد.

3- آیا شما میتوانید ثابت کنید که کارت واریز شده متعلق به خودتان بوده است ؟! و مشکلی در آن وجود ندارد؟ علت دریافت مشخصات نیز برای بازگشت وجه به همین دلیل هست

4- ما حتی به شما یک فرجه دادیم که مشخصات خود را تصحیح کنید. آیا درج نام و نام خانوادگی در سایت بدون هیچ مدرک نیز خلاف قوانین هست؟ جز اینکه شما یک مشکلی داشته باشید؟!

5- تمامی تیکت های شما موجود هست . و در صورتی که دوستان بخواهند بر روی تاپیک قرار میگیرد که آیا حق با سرویس دهنده ست یا خیر!!

6- نام و نام خانوادگی معرف شماست نه اطلاعات شخصی شما

7- راه حل بهتری به شما داده شد که یا مشخصات خود را تصحیح کنید یا مدرک شناسایی با درج اینکه این کارت صرفا جهت ارائه به نوین سرور میباشد و هیچگونه اعتبار دیگری ندارد برای ما ارسال کنید. همچنان هم اعلام میکنیم با درج مشخصات صحیح به خود و سرویس دهنده احترام بگذارید.

8- بوی نیو یوزر به مشام میرسه... بهتر بود با یوزر خودتون میومدید. شایدم .................
    موفق باشید

- - - Updated - - -

درود
    موفق باشید
    ضمن تشکر از حضور شما . لازم به ذکر است بدلیل عدم درج صحیح مشخصات کاربر در وب سایت.سرویس دهی به ایشان انجام نپذیرفت. و به ایشان اعلام گردید تا مشخصات خود را تصحیح نمایند. ولی بدلیل امتناع از این موضوع تا زمانی که هویت ایشان با مشخصات حساب واریزی صحیح نباشد نمیتونیم هزینه رو عودت بدیم. بدلیل اینکه ***ی از کارت های شتابی به وفور دیده و گزارش شده که میبایست هویت ایشان با کارت واریزی یکسان باشد. همچنین این راه حل که میتوانند اسکن کارت بانکی خود را هم برای ما ارسال کنند ولی متاسفانه از این موضوع هم امتناع شده. شما جای ما باشید چه فکری میکنید؟
    ویرایش توسط Ramin : September 11th, 2015 در ساعت 15:09 دلیل: حذف نقل قول lejeuner

12. تعداد تشکر ها از Dictator_ به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در

خیلی جالبه ایشون هنوز امید داره من ازشون سرویس بگیرم . دیشبم عرض کردم .شما مجانی که هیچ یک چیزی هم روش بذاری من به هیچ عنوان به بهانه های مختلف اطلاعات شخصیم رو به کسی نمیدم . جالب اینجاست ایشون به همون شماره حسابی هم که براش پول رو ریخته برگشت نمیزنه و میگه باید اسکن کارت ملی بدی . در هر حال من مصمم هستم فردا به پلیس فتا مراجعه کنم و پیگیر کار باشم چون الان متوجه شدم اصلا نوین سرور نه مجوز داره نه ثبت شده . در هر حال من حرفی ندارم . فقط تجربم خریدم رو از ایشون نوشتم باقیش در دادگاه

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    271
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    398 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط salmonfish نمایش پست ها
    خیلی جالبه ایشون هنوز امید داره من ازشون سرویس بگیرم . دیشبم عرض کردم .شما مجانی که هیچ یک چیزی هم روش بذاری من به هیچ عنوان به بهانه های مختلف اطلاعات شخصیم رو به کسی نمیدم . جالب اینجاست ایشون به همون شماره حسابی هم که براش پول رو ریخته برگشت نمیزنه و میگه باید اسکن کارت ملی بدی . در هر حال من مصمم هستم فردا به پلیس فتا مراجعه کنم و پیگیر کار باشم چون الان متوجه شدم اصلا نوین سرور نه مجوز داره نه ثبت شده . در هر حال من حرفی ندارم . فقط تجربم خریدم رو از ایشون نوشتم باقیش در دادگاه
    1- شما هنوز ارسال سفارش هم نزدید که بخوایم بهتون سفارش تحویل بدیم.

2- ما راهکار کوچکتر اسکن کارت بانکی ازتون خواستیم. این هم جز مسائل شخصیه؟ ؟؟ شما اسم و فامیلیتون هم شخصیه ؟!

3- طبق قوانین همان فتایی که تشریف میخواید ببرید . مشتری موظف هست اطلاعات صحیح خودشو در پنل درج کنه

4- منتظر دادگاه و شکایت هستم. اول هویت شما مشخص بشه.چشم ما از کسی مدارک نمیگیریم جز اینکه مشخصاتشو نخواد در پنل درج کنه.

عضو انجمن ourweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,325
    تشکر تشکر شده 
    2,887
    تشکر شده در
    1,997 پست

اول اینکه حق با فروشنده بوده و شما باید مشخصات رو کامل ارائه میدادید . طبق قوانین پلیس فتا باید اسکن کارت ملی شما برای فروشده ارسال شود برای تایید هویت همچنین شما هزینه ای که ارسال کردید باید در سیستم همکار ثبت نام و سفارش میدادید در هر صورت شما بخواهید شکایت کنید دودش تو چشم خود شما میرود این همکار عزیر یکی از بهترین دوستان ما می باشد و کاملا تایید میشوند
    وب سایت : www.irhosting24.com
    تلگرام : OURWEB@ - تلفن تماس : موبایل : 09999978820

16. تعداد تشکر ها از ourweb به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)