نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: حسش هست، خوبم هست!

عضو جدید HeseshHast آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    4 پست

1 حسش هست، خوبم هست!

سلام دوستای عزیزم.

گاهی اوقات نیاز هست برای دقایقی هم که شده تمام دغدغه های خودتون رو کنار بذارید و کاری کنید که حس خوبی پیدا کنید. این حس خوب می تونه انجام کارهای بسیار ساده ای از قبیل استراحت کردن، بستن چشم ها، گوش دادن به یک موزیک و یا حتی خوندن یک متن انرژی بخش و تاثیرگذار باشه.
    من در این تایپیک سعی می کنم مطالبی که در عرض چند ثانیه و یا چند دقیقه به شما حس خوبی میده رو جمع آوری کنم و این حس خوب رو با شما به اشتراک بذارم.

حستون خوب ...

- - - Updated - - -

از امروز دوباره شروع کن ...

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

من اعتقاد دارم هیچ حد و مرزی برای رسیدن به اهدافم موجود نداره و روزی میرسه که من توی چشم مشکلاتم نگاه می کنم و میگم "دیدی تونستم انجامش بدم؟!"

- - - Updated - - -

سلام دوستای خوبم.
    من و شما دنبال شادی هستیم. همیشه میگیم کاش برسه روزی که من شاد باشم. کاش برسه روزی که من آرامش داشته باشم. کاش برسه روزی که من از زندگی لذت ببرم.
    اما تا حالا واقعا شادی رو برای خودمون معنی کردیم؟ لذت بردن از زندگی رو چطور؟ و اینکه حتما باید منتظر بمونیم تا شادی و لذت و … رو دیگران به ما هدیه بدند؟
    تو خودتی و خودت… اینو قبول کن از من !
    به نظر من ۹۹ درصد مشکل ما، با زندگی کردن در همین لحظه حل میشه! واقعا اینو تجربه کردم و نتیجه فوق العاده ای گرفتم. من زمانی که آب (استخر و …) رو می بینم از خود بی خود میشم. زمانی که میریم به طبیعت و دشت و کوه و … دیوانه میشم! ما باید یاد بگیریم اگر همین لحظه رو برای خودمون لحظه شاد و لذت بخشی نکنیم اونوقت آینده ای هم برای شادی و لذت بردن وجود نداره (قریب به یقین !).
    ما فکر می کنیم که زندگی کردن در لحظه یعنی نداشتن برنامه و هدف برای آینده. اما واقعا این درست نیست. همیشه اعتقاد دارم که از گذشته درس بگیر و برای آینده قدم بردار اما همین لحظه رو زندگی کن و لذت ببر. من وقتی میرم شنا کنم با تمام وجود آب بازی می کنم. انگار که اولین و آخرین باری هست که قرار هست شنا کنم! وقتی میریم کوه مثل یه بز کوهی (!!)‌ دوست دارم تا آخرین نقطه کوه رو برم و لذت ببرم.
    زمانی که دیگرن میگند کاش خونه بودیم و پیش شومینه، دوست دارم مثل یه میمون از درخت برم بالا و چوب خشک بکنم و آتیش روشن کنم.
    درسته منم مثل بقیه پیتزا دوست دارم اما توی بیابون می تونم گرسنه بمونم و به پیتزا فکر کنم یا می تونم روی آتیشی که درست کردم سیب زمینی بریزم و سیب زمینی آتیشی درست کنم و لذت ببرم!

- - - Updated - - -

نهایت عشق مادر - اتفاق تاثیرگذار در کنسرت Michael Buble

وقتی در کنسرت Michael Buble اتفاق فوق العاده تاثیرگذاری افتاد و اشک میلیون ها نفر رو در سراسر دنیا در اورد.
    در کنسرت مایکل بوبله یک زن به ردیف جلو آمده بود و مدام مایکل رو صدا می کرد. زمانی که این خواننده از زن پرسید که چه چیزی می خواد، زن پاسخ داد که دوست داره پسر ۱۵ ساله‌اش به همراه این خواننده یک آهنگ رو به صورت مشترک بخوانند. بعد از این درخواست عده زیادی از مردم حاضر در سالن این مادر رو مسخره کرده بودند. حتی خود خواننده هم با طنز با این زن صحبت می کنه. اما این زن به درخواست خودش پافشاری می کنه و مایکل هم مجبور میشه که درخواست این خانم رو قبول کنه.

اما اتفاقی که می افته اشک میلیون ها نفر رو در سراسر دنیا در میاره. زمانی که پسر ۱۵ ساله شروع به خواندن آهنگ می کنه، مایکل شگفت زده میشه. این کلیپ فوق العاده رو از لینک زیر ببینید:
    مشاهده کلیپ

تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg w.jpg (191.2 کیلو بایت, 2 نمایش)
    ویرایش توسط HeseshHast : August 7th, 2015 در ساعت 04:24 دلیل: غلط املایی

2. تعداد تشکر ها ازHeseshHast به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن saeed1988m آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    445
    تشکر تشکر شده 
    741
    تشکر شده در
    515 پست

پیش فرض پاسخ : حسش هست، خوبم هست!

عجب ویدئو تاثیر گذاری بود احسنت به این هنرمند که اجازه داد این پسر خودشو نشون بده

عضو جدید HeseshHast آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    4 پست

1 فاجعه شبکه های اجتماعی

این انیمیشن بسیار زیبا و تامل برانگیز در مدتی کوتاهی میلیون‌ها بار دیده شده. موضوع اصلی این انیمیشن، چیره شدن شبکه‌های اجتماعی بر زندگی مردم هست.
    در این انیمیشن زیبا از یک پرنده آبی رنگ (نماد توییتر) برای شبکه‌های اجتماعی استفاده شد.
    از همین امروز تصمیم بگیریم از تکنولوژی استفاده درست کنیم.

مشاهده کلیپ

- - - Updated - - -

تجمع ماشین های مدل بالا برای رویای کودک معلول

گاهی بعضی چیزها وجود داره که به نظر خیلی بی ارزش می رسه اما می تونه زندگی یک نفر رو تحت تاثیر قرار بده.

در این کلیپ کل ماشین های مدل بالای شهر به همراه پلیس جمع شدند تا فقط رویای یک کودک معلول رو به واقعیت تبدیل کنند.
    عکس العمل این کودک معلول، بسیار زیبا و تاثیرگذار هست به طوری که از شدت شوق و ذوق به همه ماشین ها سلام می کنه.

مشاهده کلیپ

- - - Updated - - -

وقتی یک دندانپزشک، عقاب تیر‌خورده‌ای رو نجات میده

یک روز عصر، محلی‌های بریتیش کلمبیا (در غرب کانادا) صدای «تیر» می‌شنوند.
    محلی‌ها عقاب تیر‌خورده پیدا می‌کنند که بخش بزرگی از نوک بالایی‌اش رو از دست داده بود.
    پزشکان مرکز بهبودی حیات وحش نورت‌آیلند همگی بر این نظرند که کاری نمیشه کرد و عقاب رو باید از رنج خلاص کرد. ولی داوطلبان و فعالان دوست‌دار حیوانات مخالفت می‌کنند و می‌گویند هر طور شده باید عقاب رو نجات داد!
    یک دندانپزشک که در آن جمع حاضر بود، ایده‌ای به ذهنش می‌رسه: دکتر برایان اندروز، اول قالب نوک عقاب رو تهیه می‌کنه، و سپس با استفاده از متریال دندانپزشکی پروتز زرد رنگی همرنگ با نوک عقاب تهیه می‌کنه تا به او زندگی دوباره‌ای بده
    در این گزارش قید شده که کمی مثبت‌اندیشی و پایداری داوطلبانِ عاشق حیات وحش، این پرنده‌ی زیبا رو از مرگ نجات داد …

6. تعداد تشکر ها ازHeseshHast به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)