صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 62

موضوع: مشکل با دیتاسنر soyoustart

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل با دیتاسنر soyoustart

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_net نمایش پست ها
    ایشون واقعا چاره برای من نذاشتن گوشی رو جواب نمیدن یعنی اینکه هرکاری می خوای بکنم فکر کنم حرف کم پولی هست سایت های شرکتی روش بودن خودش 40 تا 50 ملیون ضرر میشه
    مشکل از اون مشتریی هست ک این همه سایت مهم داره رو سرورش و هیچ بک آپی نمیگیره.
    تنها تضمین و راه حل شما گرفتن بک آپ بوده اگر میگرفتید .
    در غیر این صورت بعید هم هست سرور ها باز بشه .

2. تعداد تشکر ها ازmhiizadi به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mhiizadi نمایش پست ها
    مشکل از اون مشتریی هست ک این همه سایت مهم داره رو سرورش و هیچ بک آپی نمیگیره.
    تنها تضمین و راه حل شما گرفتن بک آپ بوده اگر میگرفتید .
    در غیر این صورت بعید هم هست سرور ها باز بشه .
    البته ایشون بکاپ گیری داشتن ، ولی رو فضای بکاپ دیتاسنتر بوده ...

سلام من از یکی از شرکت های که توی خرید اقدام میکنن 3 تا سرور داشتم مدت یک سال هم هست که مشکلی نداشتیم بک اپ هم روی اف تی پی داخلی که دادن میگرفتیم تا پریروز که یهو سرور قطع شد و ایشون میگن که پرداخت ها پندینگ موندن
    با توجع به این موضوع الان من باید چیکار کنم اگه پرداخت ها تایید نشن بک اپ هارو بهمون میدن یا اونم نمیدن ؟ بک اپ 2 تا سرور رو بیرون دارم یکی از سرور هارو ندارم هیچی ممنون میشم کسی تجربه داره راهنمایی کنه
    دوست عزیز ، دیتاسنتر OVH ب شما بکاپ فایل هاتون رو میده ، نگران نباشید ... مگر اینکه پنل شما مشکل حقوقی داشته باشه ، ک فک نمیکنم با توجه ب اینکه میگید واسطه شما معتبر و شرکت ثبت شده است با اطلاعات فیک در سایت دیتاسنتر ثبت نام کرده باشه .

فقط یک موضوعی ، لطفا اگر امکانش هست اسم واسطه ای ک ازش خرید کردید رو برای من پیام خصوصی کنید (یا ایمیل کنید) ، چون فردی هست در همین انجمن ک سابقه درخشانی در این موضوع (بسته شده پیاپی پنل در ovh و زیر مجموعه هاش) داره ، فقط جهت اطلاع خودم میخوام بدونم ک همین شخص هست یا خیر ... با تشکر ...
    ...Zzzz...

5. تعداد تشکر ها ازOmidX به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها
    دوست عزیز ، دیتاسنتر OVH ب شما بکاپ فایل هاتون رو میده ، نگران نباشید ... مگر اینکه پنل شما مشکل حقوقی داشته باشه ، ک فک نمیکنم با توجه ب اینکه میگید واسطه شما معتبر و شرکت ثبت شده است با اطلاعات فیک در سایت دیتاسنتر ثبت نام کرده باشه .

فقط یک موضوعی ، لطفا اگر امکانش هست اسم واسطه ای ک ازش خرید کردید رو برای من پیام خصوصی کنید (یا ایمیل کنید) ، چون فردی هست در همین انجمن ک سابقه درخشانی در این موضوع (بسته شده پیاپی پنل در ovh و زیر مجموعه هاش) داره ، فقط جهت اطلاع خودم میخوام بدونم ک همین شخص هست یا خیر ... با تشکر ...
    ممنونم از پاسختون ؛ میدونم دیتا سنتر سرور رو باز میکنه برای دانلود بک آپ ها از طریق ftp اما همون جور که استاتر از شرکت ارائه دهنده نقل قول کرده :

سلام من از یکی از شرکت های که توی خرید اقدام میکنن 3 تا سرور داشتم مدت یک سال هم هست که مشکلی نداشتیم بک اپ هم روی اف تی پی داخلی که دادن میگرفتیم تا پریروز که یهو سرور قطع شد و ایشون میگن که پرداخت ها پندینگ موندن
    با توجع به این موضوع الان من باید چیکار کنم اگه پرداخت ها تایید نشن بک اپ هارو بهمون میدن یا اونم نمیدن ؟ بک اپ 2 تا سرور رو بیرون دارم یکی از سرور هارو ندارم هیچی ممنون میشم کسی تجربه داره راهنمایی کنه

7. تعداد تشکر ها ازmhiizadi به دلیل پست مفید

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

ممنونم از پاسختون ؛ میدونم دیتا سنتر سرور رو باز میکنه برای دانلود بک آپ ها از طریق ftp اما همون جور که استاتر از شرکت ارائه دهنده نقل قول کرده :
    میدونم ، شما ک خودتون در جریان روال کاری دیتاسنتر ها هستید ... مخاطب اون قسمت پایین پست من ، استارتر گرامی بود .
    ...Zzzz...

9. تعداد تشکر ها ازOmidX به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

اقا يوزرشون اين هست arc1o0 يا ovh.ir ايشون بعد اين تاپيک قول دادن يکي 2 روزه بک اپ رو ميدن من حدود يک مليون هم پول پيش ايشون دارم چون 3 تا سرور بوده و همه رو پرداخت کرده بوديم الان بعد يک هفته ميگن برو شکايت کن پولتو بگير ديگه هم جواب نميدن
    من واقعا نميدونم پيش خودشون چي فکر کردن کساني که از ايشون سرور دارن مراقب باشن
    ویرایش توسط mr_net : July 27th, 2015 در ساعت 15:42

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    735
    تشکر تشکر شده 
    333
    تشکر شده در
    237 پست

اقا یوزرشون این هست arc1o0 یا ovh.ir ایشون بعد این تاپیک قول دادن یکی 2 روزه بک اپ رو میدن من حدود یک ملیون هم پول پیش ایشون دارم چون 3 تا سرور بوده و همه رو پرداخت کرده بودیم الان بعد یک هفته میگن برو شکایت کن پولتو بگیر دیگه هم جواب نمیدن
    من واقعا نمیدونم پیش خودشون چی فکر کردن کسانی که از ایشون سرور دارن مراقب باشن
    با مدرک صحبت کنید .
    ایشون جناب کریمی هستن .. چندین سال هست توی زمینه سرورهای ovh و SOYOUSTART باهاشون همکاری داریم .
    همین الان هم تعدادی سرور از ایشون داریم.
    هیچ مشکل ، بد قولی ، دیرکرد در پرداخت یا موارد اینچنینی نبوده ...
    ایشون آدم بی منطقی نیستن ، اگر به فرض محال گفتن که "برو شکایت کن پولتو بگیر" شاید دلیلش رفتارِ شما باشه .. سرویس دهنده تا یه حدی میتونه احترام مشتری رو حفظ کنه .. !

تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

اقا یوزرشون این هست arc1o0 یا ovh.ir ایشون بعد این تاپیک قول دادن یکی 2 روزه بک اپ رو میدن من حدود یک ملیون هم پول پیش ایشون دارم چون 3 تا سرور بوده و همه رو پرداخت کرده بودیم الان بعد یک هفته میگن برو شکایت کن پولتو بگیر دیگه هم جواب نمیدن
    من واقعا نمیدونم پیش خودشون چی فکر کردن کسانی که از ایشون سرور دارن مراقب باشن
    بنده از جناب کریمی میخوام تا بیان اینجا و شفاف سازی کنند .
    بعید میدونم مشکل از سمت ایشون بوده باشه .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

من میتونم تمام اسکرین شات هاش رو اینجا بزارم . ایشون الان هم باز منو تهدید کردن که بک اپ رو دارن و نمیدن علت هم اینکه تاپک زدم براشون و گفتن ضرر میکنیم
    منم میتونم تهدید کنم اینکه کل سرور های ایشون رو ریپورت کنم که بسته بشه پنلشون پس این کار ها فایده نداره من 2 هفته صبر کردم تا همین جا هم بیشتر از چند ملیون ضرر کردم 2 هفته صبر نکردم که بگن بک اپ داریم ولی نمیدیم
    شما هم یا انتقال بدید یا بک اپ داشته باشید منتظر هم نباشد ایشون بیان شفاف سازی کنن جون حرفی برای گفتن ندارن من از روز اول لینک تاپیک رو دادم به ایشون

- - - Updated - - -

بنده از جناب کریمی میخوام تا بیان اینجا و شفاف سازی کنند .
    بعید میدونم مشکل از سمت ایشون بوده باشه .
    شما شیرازی هستیدمیتونید بیاید دفتر ما مدارک رو ببنید و خودتون قضاوت کنید

عضو انجمن iMohsen آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    160
    تشکر تشکر شده 
    517
    تشکر شده در
    379 پست

من هم از جناب کریمی درخواست میکنم که شفاف سازی کنن که مشکل چی بوده سرور ایشون بسته شده !؟ با توجه به این که مابقی سرورهاشون هنوز داره کار میکنه .
    ▪ نصب و کانفیگ انواع نرم افزارهای مانیتورینگ
    ▪ پشتیبانی سرورهای لینوکس

پروفایل در Linkedin

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Edwin نمایش پست ها
    با مدرک صحبت کنید .
    ایشون جناب کریمی هستن .. چندین سال هست توی زمینه سرورهای ovh و SOYOUSTART باهاشون همکاری داریم .
    همین الان هم تعدادی سرور از ایشون داریم.
    هیچ مشکل ، بد قولی ، دیرکرد در پرداخت یا موارد اینچنینی نبوده ...
    ایشون آدم بی منطقی نیستن ، اگر به فرض محال گفتن که "برو شکایت کن پولتو بگیر" شاید دلیلش رفتارِ شما باشه .. سرویس دهنده تا یه حدی میتونه احترام مشتری رو حفظ کنه .. !
    ایشون تشریف بیارن مدرک بی احترامی منو تا قبل از این حرفشون بیارن

- - - Updated - - -

ایشون الان تماسگرفتن و گفتن دیتا وایپ شده و اف تی پی هم بسته شده وقتی هم اسم خسارت اوردیم ایشون میگن اگه پولی هم که دادید بدم برید خدا رو شکر کنید طرفدار های ایشون بیان ببندم چطوری میخوان دفاع کنن
    ایشون ورداشتن روی پنل من ریسک کردن و برای کسه دیگه سرور گرفتن و پنل هم دادن دست خودشون اوشون هم معلوم نیست با چه پولی سرور رو پی کرده و این بلا سر من در اومده
    وقتی میگم جایی من بودید چیکار میکرددید خیلی راحت میگن بیخیال میشدم و از اول شروع میکردم
    من به همه کسایی که پیش ایشون سرور دارن توصیه میکنم سریعا انتقال بدن چون هم دارید پول اضافی و علکی به یک *** میدید
    ایشون میگن شما قرار داد ندارید و هیچ غلطی نمیتونید بکنید حالا میبینیم که کی چیکار میکنه کی نمیکنه

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)