نقل قول نوشته اصلی توسط princeserver نمایش پست ها
ولی یک لایسنس هزینه داره شما نمیتونی شیر کنی سرور بدی واسه همین خیلی سود نمیکنند
مگه هر سرور + پنل مدیریتی و همه چیزاش فقط 9 دلار هزینه نداره؟
منظورتون از شیر کردن چیه؟ ساخت سرور مجازی بیشتر از رم و منابع سرور؟ اگر بله، خیر بنده خودم رو مدیون کسی نمیکنم. و میخوام از این پنل ها استفاده کنم تا شیر شدن و افت کیفیت پیدا نشه!
نقل قول نوشته اصلی توسط princeserver نمایش پست ها
99 درصد به خاطر اورسل و پئل لایسنس سمت ویرچوالیزور نمیرن
نه عزیز. من دنبال oversell نیستم. شاید فکر کردید چون آیدیم جدیده شاید خودمم هم تازه کار هستم، نه؟
منظورتون از «پئل لایسنس» چیه؟ کلا تو سایت virtualizor تعرفه زده 9$ برای تحویل اتوماتیک و.. مگه همین هزینه نهایی نیست؟ از حرف هاتون بنظر میرسه که انگار هزینه دیگه ای هم به غیر از اون 9 دلار باید پرداخت شه. لطفا شفاف سازی کنید.

و مورد بعدی:
هیچ کدوم از دوستان این ۲ سوال اصلی بنده رو پاسخ ندادن.. شاید بعضی ها دوست نداشته باشن تجربه خودشون رو در تاپیک پابلیک کنن. ولی حداقل یه توضیح مختصر که دیگه مشکلی نداره.. تیتروار..

/مورد ۳ و ۵ :
۳- اگر CentOS + kvm + virtualizor بالا بیاد، امنیتش چطور خواهد بود؟ بنظرتون نیازه که سرور کانفیگ امنیتی هم بشه؟ اگه آره، چه کانفیگ هایی؟ (بطور خلاصه و تیتر وار بگید)

۵- kvm + virtualizor به غیر از نصب کردن و کانفیگ هارد و ماژول whmcs، مراحل دیگه ای هم داره که بعضی دوستان میگن اجرای این سیستم پیچیدس؟

با تشکر.