صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

موضوع: کدام مجازی ساز را پیشنهاد میدید؟

عضو انجمن princeserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

پیش فرض پاسخ : کدام مجازی ساز را پیشنهاد میدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin2015 نمایش پست ها
    مگه هر سرور + پنل مدیریتی و همه چیزاش فقط 9 دلار هزینه نداره؟
    منظورتون از شیر کردن چیه؟ ساخت سرور مجازی بیشتر از رم و منابع سرور؟ اگر بله، خیر بنده خودم رو مدیون کسی نمیکنم. و میخوام از این پنل ها استفاده کنم تا شیر شدن و افت کیفیت پیدا نشه!

نه عزیز. من دنبال oversell نیستم. شاید فکر کردید چون آیدیم جدیده شاید خودمم هم تازه کار هستم، نه؟
    منظورتون از «پئل لایسنس» چیه؟ کلا تو سایت virtualizor تعرفه زده 9$ برای تحویل اتوماتیک و.. مگه همین هزینه نهایی نیست؟ از حرف هاتون بنظر میرسه که انگار هزینه دیگه ای هم به غیر از اون 9 دلار باید پرداخت شه. لطفا شفاف سازی کنید.

و مورد بعدی:
    هیچ کدوم از دوستان این ۲ سوال اصلی بنده رو پاسخ ندادن.. شاید بعضی ها دوست نداشته باشن تجربه خودشون رو در تاپیک پابلیک کنن. ولی حداقل یه توضیح مختصر که دیگه مشکلی نداره.. تیتروار..

/مورد ۳ و ۵ :
    ۳- اگر CentOS + kvm + virtualizor بالا بیاد، امنیتش چطور خواهد بود؟ بنظرتون نیازه که سرور کانفیگ امنیتی هم بشه؟ اگه آره، چه کانفیگ هایی؟ (بطور خلاصه و تیتر وار بگید)

۵- kvm + virtualizor به غیر از نصب کردن و کانفیگ هارد و ماژول whmcs، مراحل دیگه ای هم داره که بعضی دوستان میگن اجرای این سیستم پیچیدس؟

با تشکر.
    بله ما سالانه پرداخت میکنیم ببینید دوست خوب من خیلی ها بله درست همین 9 دلار پرداخت نمیکنند چون هدف فقط اورسل هستش نه کیفیت
    شما سرور رو باید فایروال خوب نصب کنید چون متاسفانه تو اینجا دوستان چشم دیدن کسی که خوب میخواد کار کنه رو ندارن و شروع به دیداس و حمله به سرور میکنن
    مراحل نصب پیچیده نیستش فقط هرکسی نصب میکنه کلش باید نصب کنه نمیشه یک تیکه یکی نصب کنه تیکه دیگر رو شخص دیگر
    از نظر امنیت خیال شما راحت باشه امنیت و کیفیت و مخصوصا پشتیبانی که ویرچولیزور داره هیچکسی حتی سلوس نداره من اولین نفری بودم که این مجموعه ها ویرچولیزور کار کردم تو وب هاستینگ تاک میتونید افر ما رو ببینید بعد از ما کم کم شروع شدش همه ادعا کردن ما هم دیده بودیم ولی خوب.... به همون دلیل بالا به صرفه نبودش

اگر دنبال کار درست و اصولی هستی شک نکن شما کیفیت نظیر این وجود نداره

کانفیگ خاصی نیاز نداره فقط از نظر امنیت اون لینوکس که روش شما نصب میکنید حتما دقت کنید از نظر امنیتی و دیداس و غیره خوب کانفیگ بشه
    توصیعه بنده به شما کلوکیشن یک سرور خوب با هارد اس اس دی فوق العاده میشه
    (KVMVirtualizor (https://t.me/KVMVirtualizor@
    09332099911-نجیمی

2. تعداد تشکر ها از princeserver به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    6 پست

پیش فرض پاسخ : کدام مجازی ساز را پیشنهاد میدید؟

@princeserver
    تشکر ویژه برای توضیحات کامل و وقتی که صرف کردید..

شما سرور رو باید فایروال خوب نصب کنید چون متاسفانه تو اینجا دوستان چشم دیدن کسی که خوب میخواد کار کنه رو ندارن و شروع به دیداس و حمله به سرور میکنن
    بله به کرات دیده شده و برای خود بنده زیاد پیش اومده که همین همکاران تو همین انجمن شروع به اتک و تلاش فراوان برای هک سرور و سایت ما کردن حرفتون ۱۰۰٪ تائید میشه. ولی معمولا نمیتونن کاری کنن و تاحالا مشکلی نداشتیم.

از نظر امنیت خیال شما راحت باشه امنیت و کیفیت و مخصوصا پشتیبانی که ویرچولیزور
    نه اون که اوکیه.
    امنیت اون لینوکس که روش شما نصب میکنید
    دقیقا منظور بنده امنیت خود سرور هستش. مواردی که باید رعایت بشه چیه؟ با یه فایروال و تنظیم پورت ها میشه گفت امنیت برقرار شده؟ یا مسائل دیگه ای هم هست؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)