نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: اضافه کردن دامنه بر روی vps

عضو جدید MEMPHIS آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض اضافه کردن دامنه بر روی vps

همین اول بگم که من تمام تاپیک های قبلی که با این عنوان بودند رو مطالعه کردم ولی دوستان در اون ها کمی کم لطفی کرده بودند و توضیحات دقیق ندادند.

من دو تا دامنه com. و co.cc. گرفتم که میخوام به سرور VPS ای که گرفتم اتصال بدم. فعلا co.cc. رو توسط A Record منتقل کردم ولی در مورد انتقال توسط DNS Record در قسمت آخر تنظیمات آن مشکل دارم. اینم بگم که من درست یا غلط Plesk هم نصب کردم و قید XAMPP رو زدم (البته تنظیمات درون Plesk رو میدونم)، از این که بگذریم، DNS Service ویندوز رو هم نصب کردم. مشکل من اینه که نمیدونم تو برنامه DNS ویندوز، چطور باید Name Server بسازم و دامنه هایم را توسط DNS به سرور متصل کنم.

خواهشا نگید به مسئول هاستینگ بگو یا ... . خواهشا یکی راهنمایی بکنه دقیقا چه مراحلی باید طی بشود.

با تشکر فراوان

2. # ADS

عضو انجمن srashedian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    105
    تشکر تشکر شده 
    335
    تشکر شده در
    197 پست

پیش فرض پاسخ : اضافه کردن دامنه بر روی vps

نقل قول نوشته اصلی توسط memphis نمایش پست ها
    همین اول بگم که من تمام تاپیک های قبلی که با این عنوان بودند رو مطالعه کردم ولی دوستان در اون ها کمی کم لطفی کرده بودند و توضیحات دقیق ندادند.

من دو تا دامنه com. و co.cc. گرفتم که میخوام به سرور vps ای که گرفتم اتصال بدم. فعلا co.cc. رو توسط a record منتقل کردم ولی در مورد انتقال توسط dns record در قسمت آخر تنظیمات آن مشکل دارم. اینم بگم که من درست یا غلط plesk هم نصب کردم و قید xampp رو زدم (البته تنظیمات درون plesk رو میدونم)، از این که بگذریم، dns service ویندوز رو هم نصب کردم. مشکل من اینه که نمیدونم تو برنامه dns ویندوز، چطور باید name server بسازم و دامنه هایم را توسط dns به سرور متصل کنم.

خواهشا نگید به مسئول هاستینگ بگو یا ... . خواهشا یکی راهنمایی بکنه دقیقا چه مراحلی باید طی بشود.

با تشکر فراوان
    دوست عزیز اگر بلدید با پلسک کار کنید که مشکلتون حله، نیازی به کار با dns ویندوز نیست، تنظیماتش داخل خود پلسک انجام میشه...

بازم برای اینکه نگی بی معرفت بودن اومدن یه چیزی گفتن و رفتن مسیرهارو هم میگم، اگر باز هم مشکل داشتی دقیقتر بپرس تا بچه ها توضیح بدن:

اول باید با دسترسی ادمین وارد پنل بشه (با یوزر ادمین توی پلسک لاگین کن)... بعد از لیست سمت چپ گزینه Settings رو انتخاب کن، بعد هم از قسمت DNS، گزینه Select DNS Server رو انتخاب کن... حالا اینجا Microsoft DNS Server رو انتخاب کن و OK کن (اگر غیر فعال هست، یعنی انتخاب نمیشه، معنیش اینه که درست نصبش نکردی)

حالا از لیست سمت راست Home رو انتخاب کن و به صفحه اول برگرد و روی DNS Settings کلیک کن... اول این گزینه هایی رو که توی عکس تیک زدم رو تو هم تیک بزن و پاک کن... بعدش هم دو تا NS رکورد با نام دامنه مورد نظرت و مقدار ns1 و ns2 ایجاد کن، سه تا هم A رکورد با اسم ns1 و ns2 و خالی (یکیشو اون بالا چیزی ننویس، فقط آی پی رو بنویس و اوکی کن) و مقدار آی پی سرور ایجاد کن...

اول این گزینه ها باید پاک بشن:
    ویرایش توسط srashedian : September 4th, 2010 در ساعت 05:51

4. تعداد تشکر ها از srashedian به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    3 پست

ممنون از پاسخ تون دوست عزیز... مشکل من دقیقا یک چیز هست: "Full Hostname" !!

تا اونجایی که میدونم برای set کردن این پارامتر باید بجای Workgroup یک Domain تعریف کنم ولی هنگام این کار با یک Error مواجه می شوم. میشه در این مورد بنده را راهنمایی بفرمایید؟

متشکرم

---------- Post added at 09:10 AM ---------- Previous post was at 09:01 AM ----------

آیا باید یک Domain Control راه اندازی کنم با Active Directory ؟؟

---------- Post added at 09:20 AM ---------- Previous post was at 09:10 AM ----------

ببینید، Computer Name من مثلا اینه: xxxx ولی وقتی اینو به Plesk میدم قبول نمیکنه!!!

عضو انجمن srashedian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    105
    تشکر تشکر شده 
    335
    تشکر شده در
    197 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MEMPHIS نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ تون دوست عزیز... مشکل من دقیقا یک چیز هست: "Full Hostname" !!

تا اونجایی که میدونم برای set کردن این پارامتر باید بجای Workgroup یک Domain تعریف کنم ولی هنگام این کار با یک Error مواجه می شوم. میشه در این مورد بنده را راهنمایی بفرمایید؟

متشکرم

---------- Post added at 09:10 AM ---------- Previous post was at 09:01 AM ----------

آیا باید یک Domain Control راه اندازی کنم با Active Directory ؟؟
    نه، اصلا نیازی نیست تغییرش بدید... تغییرات ویندوز در پلسک اعمال نمیشن... (اکتیو دایرکتوری قطعا ربطی به اینکار نداره و تغییر ورک گروپ هم فقط باعث میشه که از شبکه خارج بشید و سرورتون از کار بیافته... فقط باید داخل خود پلسک تنظیمات رو انجام بدید، پلسک هر چیزی رو که لازم باشه خودش اعمال میکنه)

کجا لازم هست کامپیوتر نیم رو به پلسک بدید؟!!! من 3 بار پلسک نصب کردم نام کامپیوتر رو نخواست! میشه از قسمتی که مشکل دارید یه عکس بگیرید؟

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    3 پست

راستی اینم بگم که گزینه Microsoft DNS Server غیر فعال بود، البته من نصبش کردم و Config ای نداشت که مثلا اشتباه کنم... فقط نصبش کردم، همین!

---------- Post added at 09:27 AM ---------- Previous post was at 09:24 AM ----------

اینم عکس:

البته این تنظیمات رو اولین بار بعد از ورود به Plesk از من پرسید (همونجایی که IP Extend هم می پرسه که Add کنیم...) و من همینطوری الکی نام دامنه ام رو بهش دادم!! حالا می خوام درستش کنم...

متشکر

---------- Post added at 10:27 AM ---------- Previous post was at 09:27 AM ----------

دوست عزیز، اگر اینو نمیدونی بیخیال (چون نه اسم قبول می کنه و نه IP، تنها چیزی که میگیره نام دامنه هست مثلا domain.com که نام دامنه ام رو دادم بهش...

شما اول بگو Microsoft DNS Server رو چیکار کنم؟! قبلا هم گفتم، من DNS Server رو نصب کردم و تنظیمی هم نداشت که اشتباه کنم توش، ولی تو Plesk گزینه اش غیر فعاله... میشه کمکم کنید؟

متشکرم

عضو جدید azim_2424 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض مشکل کم با plesk

سلام با عرض خسته نباشید خدمت دوستان خوب من یه مشکل بزرگ با pleskدارم اونم این که هر کاری می کنم نمیتونم یه دامین (البته دامینه tk) رو بهش اتصال بدم لطفا راهنمایی کنید. نمیدونم اونجایی که tk ازم می پرسه با که به چه روش های میخوای اتصال بدی کدوم رو بزنم البته به اندازه ی دانش کم خودم اونارو تست کردم اما جواب نگرفتم اگه کمک کنید ممنون میشم.
    با تشکر
    ویرایش توسط azim_2424 : May 18th, 2012 در ساعت 12:00

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)