صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: کلودفلر (CloudFlare) واقعا یک آنتی دیداس است؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

پیش فرض پاسخ : کلودفلر (CloudFlare) واقعا یک آنتی دیداس است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yastheme نمایش پست ها
    دوستان؛ این پست حدودا برای 10 ماه قبل است؛
    اگر سوالی در خصوص این تاپیک هست خوشحال میشم جواب بدم و اگر نه بحث های چالشی و .... شرمندم.
    سلام و درود.پست قدیمی اما آموزشی و مفید
    توضیحاتی از عملکرد سیستم خودتون،در مقایسه با سیستم کلودفلیر که خسلی آموزنده خواخد بود
    مثلا شما پهنای باند دارید.اونا ندارن.
    شما سیستم هایی ارائه کردین،که میشه گقت بهینه تر از سیستم کلوفلیر هستش
    اما میخوایم یک توضیحی در مقایسه با سرورهای کلودفلیر بکنید.
    لحث چالشی نیست.یک مبحث آموزندست که خیلی مفید خواهد بود.
    همچنین داخل چالش کلود قلیز،روش بایپس گذاشته شده
    که قطعا برای سیستم شمام وجود دارخ.یعنی واسه همه چیوهسن
    حالا یکمکبحث رو فلمی ترش میکنید؟
    مرسی

2. # ADS

عضو انجمن yastheme آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    434
    تشکر تشکر شده 
    1,565
    تشکر شده در
    691 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط IrIsT نمایش پست ها
    سلام و درود.پست قدیمی اما آموزشی و مفید
    توضیحاتی از عملکرد سیستم خودتون،در مقایسه با سیستم کلودفلیر که خسلی آموزنده خواخد بود
    مثلا شما پهنای باند دارید.اونا ندارن.
    شما سیستم هایی ارائه کردین،که میشه گقت بهینه تر از سیستم کلوفلیر هستش
    اما میخوایم یک توضیحی در مقایسه با سرورهای کلودفلیر بکنید.
    لحث چالشی نیست.یک مبحث آموزندست که خیلی مفید خواهد بود.
    همچنین داخل چالش کلود قلیز،روش بایپس گذاشته شده
    که قطعا برای سیستم شمام وجود دارخ.یعنی واسه همه چیوهسن
    حالا یکمکبحث رو فلمی ترش میکنید؟
    مرسی
    خوب مسلما شما که انتظار ندارید من تمام روش ها و الگوریتم های استفاده شده را برای شما شرح بدم !
    سرویس ما با سرویس کلودفلر قابل مقایسه نیست؛ چرا که برای مقایسه دو سرویس باید یکسری شرایط یکسان وجود داشته باشد؛کارکرد ها متفاوت است تا حدودی؛
    کلودفلر در حقیقت تبدیل به یک شبکه جهانی شده است؛ پس انتظار نداشته باشید نه تنها ما؛ بلکه هیچ شرکت ایرانی دیگری ادعای این راداشته باشد که خود را باکلودفلر مقایسه کند؛
    شبکه کلودفلر فقط شامل 79 دیتا سنتر از شرق تا غرب می باشد، تعداد سرور ها بماند.
    مطمئنا در بحث جلوگیری از دیداس منابع سخت افزاری همیشه حرف اول را می زنند ! در خصوص CDN که باز هم بماند؛
    تنها مقایسه ای که در تاپیک شد سرویس DDoS Protection لایه 7 کلودفلر بود؛ که البته باز هم در تاپیک مقایسه نشد و پاسخ به سوال یکی دیگر از کاربران بود.
    کلودفلر از نظر لایه 7 هم قوی سیستم های تشخیص را دارد ولی به صورت رایگان در اختیار کسی نمی گذارد؛ در حالت رایگان فقط گزینه Under attack وجود دارد که همان لودینگ است و دیگر مراحل لودینگ که توضیح دادم؛
    در سرویس کلودپروتکشن رکوئست های ارسالی """بررسی""" می شوند و اگر تشخیص حمله در یکی از مراحل صورت بگیرد آن رکوئست بلاک می شود.
    یعنی در حالت عادی اصلا لودینگی به کاربر نمایش داده نمی شود که قابل دور زدن باشد، این ""بررسی"" شامل یکسری قوانین و دستور العمل ها و .... می باشد که تشخیص می دهد این یک حمله است یا خیر.

کلودفلر هم این کار را می کند ولی نه برای سرویس های رایگان؛ چون اگر قرار باشد چنین سرویسی را رایگان هم بدهد به چند برابر سخت افزار های فعلی جهت پردازش نیاز دارد.
    و اگر نه هیچ وقت ما خودمان را به صورت کلی با سرویس دهنده بزرگی مثل کلودفلر مقایسه نکردیم.

اگر سوال تخصصی تری در خصوص سروریس کلود پروتکشن ما هست می توانید در تاپیک فروش ما بپرسید؛ این تاپیک آموزشی است و نمی توانیم زیاد در این خصوص توضیحی به شما بدهیم.

سنترال هاستینگ - اولین سرویس دهنده DDoS Protected ایرانی!
    █ شرکت ایمن میزبان راهبر کاسپین (شماره ثبت : 1799 شناسه ملی: 14006354907 )

4. تعداد تشکر ها از yastheme به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakaj نمایش پست ها
    راهی که سراسر دنیا برای محافظت در برابر اتک انجام میدن ddos mitigation هست که نیازمند وقت زیاد و هزینه برای اینکار هست
    https://www.google.com/search?q=ddos...utf-8&oe=utf-8
    خوشبختانه عادت خوبی که خارجی ها دارند اینه که علم رو به اشتراک میزارن
    پس در قدم اول میتونید با شرکت های فعال در این زمینه همکاری کنید
    البته میگم این چیزا پول میخواد و دولت هم متاسفانه بودجه ای برای این کار در نظر نمیگیره ! همه ی ماجرا همینه وگرنه به نظر من ایران پتانسیل این کار رو داره
    سلام و درود
    یک سیستم بر پایه چک کردن رکیوست هایی که داده نیده
    تعداد درخواست ها در ثانیه بر اسا یک آیپی
    چک کردن یک پکت ارسالی جواب از سمت یک سیستم محافظ.
    و ....
    حالا سیستم دفاعی باید به چه شکلی باشه،به صورتی که لایه های دیگر رو ام سامورت کنه
    ما پورت 80 و 443 رو میزنیم رو کلودفلیر.درخواست ها کنترل میشن
    سرویس های دیگه در حال اجرا هم باید یک نوع به قول خودمون ***** داشته باشن.
    کلود فلیر یک بایپس جالبی داره.اون توی درخواست ها خیلی حساسه.مثلا پکت ارسالی رو کنترل میکنه،بیشتر فعالیت بر روی ارسال یک نوع داده و جلوگیری از ارسال دادهوهای غیر مجاز
    اما طی آنالیزی که کردیم،داح یک سیستم کلود فلیر هم میشه بهشوحمله کرد
    ددسته آیپی ها رای سرورشون هستش و ازوآیپیوها محافظت میکنه
    اما یک مشکل اساسی که چک گردیم،روی لایهو7
    یک سایت واسه رورسه آیپی هستش.اسمش یادم شده.youcentral بود نمیدونم.تو همین مایه ها
    روی اون چک کردیم.نسخه آخری استفاده میکنن،اما تونستیم دیتابیس رو مورد اختلال قرار یدیم که باعث میشد سایت بالا باشه،اما هیچ سایت یا آیپی رو رورشه نمیرد
    میزد در دسترش نیست.

این ساین رو بخونید کامل:
    http://www.wired.com/insights/2012/1...os-mitigation/

اینم توضیحات خود کلودفلیر در باره سیستم و عملکرد

https://www.cloudflare.com/ddos/

جالبه.بخونید.

- - - Updated - - -

خوب مسلما شما که انتظار ندارید من تمام روش ها و الگوریتم های استفاده شده را برای شما شرح بدم !
    سرویس ما با سرویس کلودفلر قابل مقایسه نیست؛ چرا که برای مقایسه دو سرویس باید یکسری شرایط یکسان وجود داشته باشد؛کارکرد ها متفاوت است تا حدودی؛
    کلودفلر در حقیقت تبدیل به یک شبکه جهانی شده است؛ پس انتظار نداشته باشید نه تنها ما؛ بلکه هیچ شرکت ایرانی دیگری ادعای این راداشته باشد که خود را باکلودفلر مقایسه کند؛
    شبکه کلودفلر فقط شامل 79 دیتا سنتر از شرق تا غرب می باشد، تعداد سرور ها بماند.
    مطمئنا در بحث جلوگیری از دیداس منابع سخت افزاری همیشه حرف اول را می زنند ! در خصوص CDN که باز هم بماند؛
    تنها مقایسه ای که در تاپیک شد سرویس DDoS Protection لایه 7 کلودفلر بود؛ که البته باز هم در تاپیک مقایسه نشد و پاسخ به سوال یکی دیگر از کاربران بود.
    کلودفلر از نظر لایه 7 هم قوی سیستم های تشخیص را دارد ولی به صورت رایگان در اختیار کسی نمی گذارد؛ در حالت رایگان فقط گزینه Under attack وجود دارد که همان لودینگ است و دیگر مراحل لودینگ که توضیح دادم؛
    در سرویس کلودپروتکشن رکوئست های ارسالی """بررسی""" می شوند و اگر تشخیص حمله در یکی از مراحل صورت بگیرد آن رکوئست بلاک می شود.
    یعنی در حالت عادی اصلا لودینگی به کاربر نمایش داده نمی شود که قابل دور زدن باشد، این ""بررسی"" شامل یکسری قوانین و دستور العمل ها و .... می باشد که تشخیص می دهد این یک حمله است یا خیر.

کلودفلر هم این کار را می کند ولی نه برای سرویس های رایگان؛ چون اگر قرار باشد چنین سرویسی را رایگان هم بدهد به چند برابر سخت افزار های فعلی جهت پردازش نیاز دارد.
    و اگر نه هیچ وقت ما خودمان را به صورت کلی با سرویس دهنده بزرگی مثل کلودفلر مقایسه نکردیم.

اگر سوال تخصصی تری در خصوص سروریس کلود پروتکشن ما هست می توانید در تاپیک فروش ما بپرسید؛ این تاپیک آموزشی است و نمی توانیم زیاد در این خصوص توضیحی به شما بدهیم.
    سلام و درود
    بسیار ممنون که جواب رو به صورت یک جواب منطقی دادین
    در مورد بحث آموزشی،والا گفتم جون با گوشی هستم نمیتونم هی ثبت نام کنم.واسوهمین گفتم سوالات رو اینجا بپرسیم و اگر مقدور باشه جواب رو بدین تا عملکرد سیستم خوبتون و تلاشتون در این زمینه،نمایان تر بشه
    خوب اگه اشتباه نکنم فامیلتون آقای بنایی بود.
    خوب،اون که منم حتی راضی نیستم که الگوریتم کاریت نو بگین.چون شما زحمت پاش کشیدین.چرا باید عمومی بگین.این کاملا درک میکنم
    خوب حالا طی گفته های شما،این سیستم شما،بر اساس چک کردن درخواست هاست.یک سیشن خاص به یک شخص داده میشه
    اون شخص احراز هویت میشه.شروع میکنه به درخواست و پاسخ.حالا اینکه به گفته شما درخواست ها رو چک میکنند،در صورتی که درخواست درست باشه پاسخ داده میشه
    اما اگز درخواست مشکل داشته باشه رد درخواست و بلاک میشه
    یک سیستمی که دارای فایروال سخت افزارس و آنتس دیداس نرم افزاری برای محافظت از لایه های دیگه و سرویس های مختلف
    یک waf برای ***** کلمات و چک کردن یک درخواست.که میشه گفت تا حدودی متوجه شدم از عملکرد
    اما یک سوال میمونه،دلیل اینکه پهنای باند خاصی رو ارائه میدین،بخاطر اینه که سروری که انتخاب گردین پهنای محوود میده؟یا اینکه بخاطر کمبود سرورها و cdn مخصوص هستش که هنوز به حدی نرسیده
    که یتونه پهنای نا محدود رو سامورت کنه و حملات بر پایه پهنای باند رو جلوگیری کنه؟
    بهوازای هر پهنای باند مختلف،هزینه مختلف
    خوب یک سوال پیش میاد
    اگر تعداد حملات زیادتر باشه،طوری که پهنای لاند کم بیاره،اون موقع تکلیف چیه؟
    چون داره از پهنای شما کم میشا.نه سایتی مثلا سایت من.چون زیر مجموع سایت شماست..
    با اینکه مطئنم کارهای برای این مشکل انجام دادین
    اما گسترده،باعث فشار و همچنین مشکل برای پهنای باند پیش نمیاد؟
    با تشکر از پاسخ گویی
    طی جوابتون حتما از سیستم شما استفاده میکنم.وز پایه شروع میکنم تا به پکیج اصلی.
    البته نه برای محافظت،برای روند کاری.
    حالا یکم هزینه ها بالاست.سعی میکنم یک طور کنار بیام.مرسی از شما و پاسخ شما

عضو جدید arman021 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    23
    تشکر شده در
    18 پست

چرا فک میکنید چون رایگانه باید همه کار بکنه ؟ همین کاری که انجام میده بدون دریافت هیچ هزینه ای هیچ سرویسی انجام نمیده.

در ضمن اگه با خوده شرکتشون صحبت کنید میگن که برای این که ساییتون به صورت کامل محافظت بشه باید پنل سوم رو خریداری کنید .

- - - Updated - - -

زشته که میاین خودتون رو با شرکت بزرگی مثل CloudFlare مقایسه میکنید.

کی گفته لودینگی که میاد اول سایت تاثیر منفی تو گوگل داره ؟ من از روزی که اون لودینگ رو گذاشتم ایندکس گوگلم بیشتر هم شده :|

7. تعداد تشکر ها ازarman021 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    649
    تشکر تشکر شده 
    888
    تشکر شده در
    618 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arman021 نمایش پست ها
    چرا فک میکنید چون رایگانه باید همه کار بکنه ؟ همین کاری که انجام میده بدون دریافت هیچ هزینه ای هیچ سرویسی انجام نمیده.

در ضمن اگه با خوده شرکتشون صحبت کنید میگن که برای این که ساییتون به صورت کامل محافظت بشه باید پنل سوم رو خریداری کنید .

- - - Updated - - -

کی گفته لودینگی که میاد اول سایت تاثیر منفی تو گوگل داره ؟ من از روزی که اون لودینگ رو گذاشتم ایندکس گوگلم بیشتر هم شده :|
    عزیز بعضیا خبر ندارن میشه لیست allow قرار داد و مشخص هست که بدون شک لیست بت های گوگل جز لیست allow هستن .

نه تنها گوگل بلکه yahoo - bing ....

کلودفلیر من گفتم اتفاقا اگر وبمستر , وبمستر باشه خیلی هم موئره !

9. تعداد تشکر ها ازsmhnw به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

سلام و درود.
    کاملا با حرفای دو بزرگوار که بالا زدن موافقم.اما کاملا با حرفای آقای سنجری مخالفم،
    دلیلش اینه که یکی سوال پرسید مقایسه کنید.آقای سنجری گفتند که :

سلام

پنلی که جناب بینایی در اختیار کاربران می دهد و امکاناتی که سرور های ایشان دارد اصلا قابل قیاس هست ؟

شبکه و دیتاسنتر چطور ؟

اسم arbor به گوشتان خورده ؟!
    وقتی خود آقای بینایی میگن که سرویس کلودپرتکشن رو نمیشه با یک سایتی که چندین سرور داره که یک سیستم جهانی هستش و فقط 79 دیتاسنتر از تمامی نقاط جهان دارند و ....ننیشه این دوتارو مقایسه گرد
    حالا چرا سیستم کلودفلیر به یک چالش کشیده شه،به چالشی که ما بگیم بده،فقط فلان چیز خوبه،اصلا معقول نیست
    سرورهایی هستند کا شبیه کلودفلیر،سیستمی رو دارند که تاحالا کسی نتونسته اون سیستم رو دور بزنه(اسمش یادم شده) دیگه.....تعصبی بده
    فقط مرسی آقای بینایی که یک توضیحاتی دادند که من فقط میخواستم داخل این تاپیک،مقایسه سیستم خارجی با ایرانی رو متوجه بشیم که خیلی مفید هم هستش
    اما متاسفانه دعوت شدیم به داخل سایتشون
    ولی بازم میگم،نمیشه زحمت آقای بینایی رو نادیده گرفت.تو ایران اینطور چیزی لازم بود
    اما اگه مثل شرکت های دیگه،توضیحات کامل باشه از عملکرد اون؟بهتر هم میشه
    امیدوارم یک مقایسه بشه.چون مفیده برای خیلی ها
    سایت کلودفلیر با تمام مشکلات،پینگش و اینکه مچ شدنش با گوگل و مشکل نداشتن باوهیچ یک ازوسایتوهایی که مطلب شایت رو ایندکس میکنن،بازم خیلی خوبه
    فقط میگم مشکلاتی هم داره.
    یک خوبی دیگه کلودفلیر،ابیوز دادنشه.اگه پستی خلاف کپی رایت خارجیوگذاشته شه،مثلا سایتوهای موزیک،خودش بهتون ابیوز میده،بعد سه روز یا چهارروز به سرور ارسال میشه.که اگه روز اول مشکل برطرق شه،دیگه راحتی.
    اما یک مشکل هم کلودپدوتکشنوایرانی داره،که میشه گفت جوابش رو هم دادن.
    اونم هم تعداد سایتوهایوپشتیبانی،هم پهنایوباند محدود..انشالله روزی برسه کلودپرتکشن بهوجیاگاه اصلی خودش برسه و یکی از بهترین ها باشه با کمترین مشکل
    موفق باشید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

سلام و درود.
    کاملا با حرفای دو بزرگوار که بالا زدن موافقم.اما کاملا با حرفای آقای سنجری مخالفم،
    دلیلش اینه که یکی سوال پرسید مقایسه کنید.آقای سنجری گفتند که :

وقتی خود آقای بینایی میگن که سرویس کلودپرتکشن رو نمیشه با یک سایتی که چندین سرور داره که یک سیستم جهانی هستش و فقط 79 دیتاسنتر از تمامی نقاط جهان دارند و ....ننیشه این دوتارو مقایسه گرد
    حالا چرا سیستم کلودفلیر به یک چالش کشیده شه،به چالشی که ما بگیم بده،فقط فلان چیز خوبه،اصلا معقول نیست
    سرورهایی هستند کا شبیه کلودفلیر،سیستمی رو دارند که تاحالا کسی نتونسته اون سیستم رو دور بزنه(اسمش یادم شده) دیگه.....تعصبی بده
    فقط مرسی آقای بینایی که یک توضیحاتی دادند که من فقط میخواستم داخل این تاپیک،مقایسه سیستم خارجی با ایرانی رو متوجه بشیم که خیلی مفید هم هستش
    اما متاسفانه دعوت شدیم به داخل سایتشون
    ولی بازم میگم،نمیشه زحمت آقای بینایی رو نادیده گرفت.تو ایران اینطور چیزی لازم بود
    اما اگه مثل شرکت های دیگه،توضیحات کامل باشه از عملکرد اون؟بهتر هم میشه
    امیدوارم یک مقایسه بشه.چون مفیده برای خیلی ها
    سایت کلودفلیر با تمام مشکلات،پینگش و اینکه مچ شدنش با گوگل و مشکل نداشتن باوهیچ یک ازوسایتوهایی که مطلب شایت رو ایندکس میکنن،بازم خیلی خوبه
    فقط میگم مشکلاتی هم داره.
    یک خوبی دیگه کلودفلیر،ابیوز دادنشه.اگه پستی خلاف کپی رایت خارجیوگذاشته شه،مثلا سایتوهای موزیک،خودش بهتون ابیوز میده،بعد سه روز یا چهارروز به سرور ارسال میشه.که اگه روز اول مشکل برطرق شه،دیگه راحتی.
    اما یک مشکل هم کلودپدوتکشنوایرانی داره،که میشه گفت جوابش رو هم دادن.
    اونم هم تعداد سایتوهایوپشتیبانی،هم پهنایوباند محدود..انشالله روزی برسه کلودپرتکشن بهوجیاگاه اصلی خودش برسه و یکی از بهترین ها باشه با کمترین مشکل
    موفق باشید
    سلام امیر جان,

پست بنده دو قسمت دارد .

قسمت اول در مورد امکانات پنل و سرور هاشون هست که بنده تایید میکنم الان بازم که قابل مقایسه نیست.(آقای بینایی پنلی جامع تر و کامل تر ارائه می کنند).

در مورد قسمت دوم یعنی دیتاسنتر و شبکه نیز حق با شماست (زمانی که آقای بینایی اعلام می کنند قابل قیاس نیست صدرصد نیست).

تشکر از انتقاد مفید و سازنده شما.
    ویرایش توسط Yas-Host : May 14th, 2016 در ساعت 20:08

12. تعداد تشکر ها ازYas-Host به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    434
    تشکر تشکر شده 
    1,565
    تشکر شده در
    691 پست

سلام و درود
    یک سیستم بر پایه چک کردن رکیوست هایی که داده نیده
    تعداد درخواست ها در ثانیه بر اسا یک آیپی
    چک کردن یک پکت ارسالی جواب از سمت یک سیستم محافظ.
    و ....
    حالا سیستم دفاعی باید به چه شکلی باشه،به صورتی که لایه های دیگر رو ام سامورت کنه
    ما پورت 80 و 443 رو میزنیم رو کلودفلیر.درخواست ها کنترل میشن
    سرویس های دیگه در حال اجرا هم باید یک نوع به قول خودمون ***** داشته باشن.
    کلود فلیر یک بایپس جالبی داره.اون توی درخواست ها خیلی حساسه.مثلا پکت ارسالی رو کنترل میکنه،بیشتر فعالیت بر روی ارسال یک نوع داده و جلوگیری از ارسال دادهوهای غیر مجاز
    اما طی آنالیزی که کردیم،داح یک سیستم کلود فلیر هم میشه بهشوحمله کرد
    ددسته آیپی ها رای سرورشون هستش و ازوآیپیوها محافظت میکنه
    اما یک مشکل اساسی که چک گردیم،روی لایهو7
    یک سایت واسه رورسه آیپی هستش.اسمش یادم شده.youcentral بود نمیدونم.تو همین مایه ها
    روی اون چک کردیم.نسخه آخری استفاده میکنن،اما تونستیم دیتابیس رو مورد اختلال قرار یدیم که باعث میشد سایت بالا باشه،اما هیچ سایت یا آیپی رو رورشه نمیرد
    میزد در دسترش نیست.

این ساین رو بخونید کامل:
    http://www.wired.com/insights/2012/1...os-mitigation/

اینم توضیحات خود کلودفلیر در باره سیستم و عملکرد

https://www.cloudflare.com/ddos/

جالبه.بخونید.

- - - Updated - - -

سلام و درود
    بسیار ممنون که جواب رو به صورت یک جواب منطقی دادین
    در مورد بحث آموزشی،والا گفتم جون با گوشی هستم نمیتونم هی ثبت نام کنم.واسوهمین گفتم سوالات رو اینجا بپرسیم و اگر مقدور باشه جواب رو بدین تا عملکرد سیستم خوبتون و تلاشتون در این زمینه،نمایان تر بشه
    خوب اگه اشتباه نکنم فامیلتون آقای بنایی بود.
    خوب،اون که منم حتی راضی نیستم که الگوریتم کاریت نو بگین.چون شما زحمت پاش کشیدین.چرا باید عمومی بگین.این کاملا درک میکنم
    خوب حالا طی گفته های شما،این سیستم شما،بر اساس چک کردن درخواست هاست.یک سیشن خاص به یک شخص داده میشه
    اون شخص احراز هویت میشه.شروع میکنه به درخواست و پاسخ.حالا اینکه به گفته شما درخواست ها رو چک میکنند،در صورتی که درخواست درست باشه پاسخ داده میشه
    اما اگز درخواست مشکل داشته باشه رد درخواست و بلاک میشه
    یک سیستمی که دارای فایروال سخت افزارس و آنتس دیداس نرم افزاری برای محافظت از لایه های دیگه و سرویس های مختلف
    یک waf برای ***** کلمات و چک کردن یک درخواست.که میشه گفت تا حدودی متوجه شدم از عملکرد
    اما یک سوال میمونه،دلیل اینکه پهنای باند خاصی رو ارائه میدین،بخاطر اینه که سروری که انتخاب گردین پهنای محوود میده؟یا اینکه بخاطر کمبود سرورها و cdn مخصوص هستش که هنوز به حدی نرسیده
    که یتونه پهنای نا محدود رو سامورت کنه و حملات بر پایه پهنای باند رو جلوگیری کنه؟
    بهوازای هر پهنای باند مختلف،هزینه مختلف
    خوب یک سوال پیش میاد
    اگر تعداد حملات زیادتر باشه،طوری که پهنای لاند کم بیاره،اون موقع تکلیف چیه؟
    چون داره از پهنای شما کم میشا.نه سایتی مثلا سایت من.چون زیر مجموع سایت شماست..
    با اینکه مطئنم کارهای برای این مشکل انجام دادین
    اما گسترده،باعث فشار و همچنین مشکل برای پهنای باند پیش نمیاد؟
    با تشکر از پاسخ گویی
    طی جوابتون حتما از سیستم شما استفاده میکنم.وز پایه شروع میکنم تا به پکیج اصلی.
    البته نه برای محافظت،برای روند کاری.
    حالا یکم هزینه ها بالاست.سعی میکنم یک طور کنار بیام.مرسی از شما و پاسخ شما
    فامیلی بنده بینایی است؛
    بحث سشن و اعتبار سنجی یک آی پی جدا از مسئله بررسی رکوئست ها در چند مرحله است؛
    پهنای باند میزان ارتباط انتقال فایل های یک سایت از سرویس ما است و ارتباطی به حملات ندارند؛
    ما همین الان سایتی را میزبانی می کنیم که بالای 100 گیگابیت حمله داشت؛ 100Gbps ؛
    100*3600= یعنی 360.000 گیگابیت ترافیک در ساعت!
    ترافیک حملات در ترافیک انتقال فایل ها تاثیر ندارد و مجزا است.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط arman021 نمایش پست ها
    باز هم تاکید می کنم مطالب رو کامل بخونید؛ هیج وقت بحث مقایسه ای نبوده؛ اصلا تاپیک را خوانده اید؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

فامیلی بنده بینایی است؛
    بحث سشن و اعتبار سنجی یک آی پی جدا از مسئله بررسی رکوئست ها در چند مرحله است؛
    پهنای باند میزان ارتباط انتقال فایل های یک سایت از سرویس ما است و ارتباطی به حملات ندارند؛
    ما همین الان سایتی را میزبانی می کنیم که بالای 100 گیگابیت حمله داشت؛ 100Gbps ؛
    100*3600= یعنی 360.000 گیگابیت ترافیک در ساعت!
    ترافیک حملات در ترافیک انتقال فایل ها تاثیر ندارد و مجزا است.

- - - Updated - - -

باز هم تاکید می کنم مطالب رو کامل بخونید؛ هیج وقت بحث مقایسه ای نبوده؛ اصلا تاپیک را خوانده اید؟
    ببخشید من در زمینه DDoS اطلاعاتم زیاد نیست بسته به این حرفتون یه سوال برام پیش آمد.
    یعنی اگه ما یه هاست با پهنای باند نامحدود داشته باشیم از شما مثلاً 300 گیگ پهنای باند بگیریم باز در شرایط عادی (خارج از حمله) می تونیم بی نهایت پهنای باند با توجه به نامحدود بودن پهنای باند هاست استفاده کنیم؟
    ویرایش توسط iHSG : May 14th, 2016 در ساعت 21:28

تشکر تشکر کرده 
    434
    تشکر تشکر شده 
    1,565
    تشکر شده در
    691 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    ببخشید من در زمینه DDoS اطلاعاتم زیاد نیست بسته به این حرفتون یه سوال برام پیش آمد.
    یعنی اگه ما یه هاست با پهنای باند نامحدود داشته باشیم از شما مثلاً 300 گیگ پهنای باند بگیریم باز در شرایط عادی (خارج از حمله) می تونیم بی نهایت پهنای باند با توجه به نامحدود بودن پهنای باند هاست استفاده کنیم؟
    این پست آموزشی است و این کار خلاف قوانین است؛
    دوستان سوالی در خصوص سرویس ما دارند لطفا در امضا لینک تاپیک ما موجود است؛ در آنجا بپرسند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)