صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 73

موضوع: @@شما کارت هاستینگه؟ تو زمینه وب دستی داری؟@@

عضو دائم jahromweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,817
    تشکر تشکر شده 
    1,727
    تشکر شده در
    1,204 پست

پیش فرض پاسخ : @@شما کارت هاستینگه؟ تو زمینه وب دستی داری؟@@

باسلام

حرف های شما صحیح است اما فقط یک مورد :
    خود بنده تمایل داشتم و دارم که به صورت گروهی کار کنم (و برنامه هایی هم برای این مورد دارم) اما چیزی که هست کم نداشتیم که گروه های ۲ یا ۳ نفره تشکیل شده و بعد از چند مدت به هم خورده و هم مشتری شاکی شده و تاپیک شکایت و ... زده شده و هم دوستانی که با هم کار میکردند بعدا دشمن هم شده اند.
    کلا در کشور ما زیاد گفته میشه که شراکت اخرش به دعوا میرسه نه فقط در بحث نت و... همه جا! در دنیای حقیقی (غیر مجازی ) هم زیاد دیده ام حتی برادرانی که با هم خوب بودند و شریک شدند و مثلا یک شرکت زدند بعد از ۲ تا ۱۰ سال دعوا شده و الان شاید با هم حرف هم نزنند!
    به همین دلیل همیشه برای کار گروهی به این شکل ترس داشتم و دارم.
    البته سوء تفاهم نشه که به کسی اعتماد ندارم . نه دوستانی هستند که چندین ماه هست با هم کار میکنیم و موارد زیادی پیش امده که روت سرور ان ها دست من بوده و برعکس و درمواردی که یکی نیاز به کمک داشته دیگری کمک کرده اما بحث شراکت چیزی است که کمی نیاز به ریسک پذیری دارد.

درکشور ما (و شاید در جهان ) کسی که ایده ای دارد میترسد که به صورت گروهی روی ان کار کند زیرا احتمال سرقت ایده ( که ممکن است درامد زیادی و سود زیادی برایش داشته باشد)‌وجود دارد .(چیزی که برای من هم پیش امده و تا حدی ترسیده ام البته الان در مواردی گروهی با یکی از همکاران کار میکنم).

اگر راه حلی برای جلب این اعتماد و جلوگیری از ایجاد مشکلات در کار های گروهی و به خصوص شراکت دارید بفرمایید .(بجز بحث قرارداد رسمی و ... از این نظر مشکلی نیست)
    ================================================== ==================
    در بحث قیمت :
    نظر من روی سطح بندی قیمت هست چیزی که برخی از همکاران بزرگ نیز دارند.
    یعنی مثلا سطح ۱ و ۲ و ۳ داشته باشیم اولی مثلا قیمت ۲۰ هزار تومان بعدی ۵۰ هزار تومان و اخری نیز ۱۰۰ هزار تومان
    وقتی کاربری ۲۰ هزار تومانی را خرید احتمالا (احتمال ۹۰ درصد)‌ بار بعد سراغ ۵۰ هزار تومانی میرود زیرا مشکلات سرویس ارزان را مشاهده میکند و ممکن است به ۱۰۰ هزار تومانی هم برسد.
    همچنین اگر یک سرویس دهنده هر سه را ارایه کند سبب میشود که مشتری بفهمد که سرویس دهنده گران فروش نیست و بنابر سرویس ارایه شده هزینه میگیرد +‌ دیگران که ارزان میگیرند کیفیت کمی دارند و هرارزانی بی دلیل نیست و...

در جهان واقعی نیز چنین چیزی داریم مثلا در جابه جایی یک نفر با اتوبوس میرود کس دیگری با قطار و اخری نیز با هواپیما مسلما زمانی که هر سه باشد اگر فری که سوار اتوبوس شده یک بار سوار قطار شود علت گرانی را میفهمد و دوستدار کیفیت میشود .
    ویرایش توسط jahromweb : July 9th, 2015 در ساعت 01:10
    ParsConfig:Managed Servers,CacheServer,Server Administration
    IRDirectAdmin:Hosting Solutions
    M.Tamadon:09172593746

2. تعداد تشکر ها از jahromweb به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    31 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
    یفکر به حال هاستینگ های کلاه بردار کنید،الان من 1هفته هست دارم دنبال وی پی اس میگرم بخاطر یه ادم کلاه بردار مثل وی پی اس گروپ دیگه خیلی میتسرم که اوناهم پولمو بخوارن فکر کنید تو شب قدر پول ادم را میخوارن... وب هاستینگ قدیم بهتر بود ،الان همه کلاه برداری میکنند هیچکسی کاری هم نمیکنه قبلا حداقل تاپیک اعتراض میشد زد،یجا باید باشه خدمات خوبی بده قوانین خوبی داشته باشه
    همه که کلاهبردار نیستن دوست عزیز بعضیا نماد دارن که چیز خوبیه بعضیا ندارن ولی شما میتونی از یک طریق تشخیص بدید شما کیفیت پشتیبانی و کیفیت قالب سایت رو ملاک قرار بدید یک وبلاگ یا یک سایت کوچک با یک قالب زشت و انواع تبلیغات پاپ آپ و... خب این معلومه کلاه برداره ولی یک سایت شیک با پشتیبانی خوب و حالا اگه بود نماد ، خب معلومه که نیست سایت هایی معمولی دانلود فیلم مثل مای کره مثل ایران فیلم ، برای دانلود باید یک هزینه ی اشتراک بپردازید خب اینا نماد ندارن ، اما کلاه بردار نیستن چون قالب با کیفیت و پشتیبانی با کیفیت دارن حالا یک سایت یا یک وبلاگی که خودشو جای سایت جا زده با یک قالب بد و انواع تبلیغات لاغری و چاغی و پاپ آپ و... به نظر شما قابل اعتماده ؟ حتی اگه یک اسم زیبا برای دامنه اش داشته باشه :| دوست گلم ، آدم قبل از هر کاری باید فکر کنه و عقل رو به کار بندازه و تحقیق کنه نه این که همون اول بسم الله هر کس گفت اقا هزار تومان بیا این ور بازار آدم با کله بره اونور بازار مرسی از شما و با عرض پوزش ^__^

5. تعداد تشکر ها از filtersms به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    573
    تشکر تشکر شده 
    386
    تشکر شده در
    342 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostorder نمایش پست ها
    دوست عزیز نخریده به مردم توهین میکنید؟که کلابر دار هستند!!!
    من خیلی هارا دیدم که شاکی بودن.. حالا بنده امدم به ایشون اعتماد کردم که ازشون وی پی اس گرفتم و پول بنده را خواردن همچنان درحال فعالیت هستند بنده را هم از وب سایت اخراج کردن که وارد نشم...
    الان شما فرض کن من اینجارا پیدا کردم تازه امدم یک سایت بزنم یکی میاد این طوری کلاه برداری میکنه دیگه پا اینجا نمیزارم و به کسی اعتماد نمیکنم.
    ----
    نقل قول نوشته اصلی توسط filtersms نمایش پست ها
    همه که کلاهبردار نیستن دوست عزیز بعضیا نماد دارن که چیز خوبیه بعضیا ندارن ولی شما میتونی از یک طریق تشخیص بدید شما کیفیت پشتیبانی و کیفیت قالب سایت رو ملاک قرار بدید یک وبلاگ یا یک سایت کوچک با یک قالب زشت و انواع تبلیغات پاپ آپ و... خب این معلومه کلاه برداره ولی یک سایت شیک با پشتیبانی خوب و حالا اگه بود نماد ، خب معلومه که نیست سایت هایی معمولی دانلود فیلم مثل مای کره مثل ایران فیلم ، برای دانلود باید یک هزینه ی اشتراک بپردازید خب اینا نماد ندارن ، اما کلاه بردار نیستن چون قالب با کیفیت و پشتیبانی با کیفیت دارن حالا یک سایت یا یک وبلاگی که خودشو جای سایت جا زده با یک قالب بد و انواع تبلیغات لاغری و چاغی و پاپ آپ و... به نظر شما قابل اعتماده ؟ حتی اگه یک اسم زیبا برای دامنه اش داشته باشه :| دوست گلم ، آدم قبل از هر کاری باید فکر کنه و عقل رو به کار بندازه و تحقیق کنه نه این که همون اول بسم الله هر کس گفت اقا هزار تومان بیا این ور بازار آدم با کله بره اونور بازار مرسی از شما و با عرض پوزش ^__^
    حرف شما درسته اشتباه از بنده بود اما خوب تجربه بدی شد الان دیگه نمیتوانم به هرکسی اعتماد کنم.ایشان نه شماره درست حسابی دارن نه قالب خوبی جالبه تست رایگان میدن بعد از پرداخت پول..
    یا قوانین را الکی عوض میکنن،شما ماشین بخری مشکل داشته باشه یا درست میکنن رایگان یا عوض یا پس میدن ایشان گفتن در قوانین ما نیست در صورتی که اصلا هیچی ذکر نکردن بعد گفتن ما سرور کانیگ شده را پس نمیگیریم
    خوب شما بگید سرور کانفیگ شده میگه نباید همه چی تنظیم باشه؟ به من تحویل دادن بعد لینک آموزش که این فایل را اینجا بریز و این را اینجا این را تغییر بده تا کانفیگ بشه و کرا کنه :\
    گرون هم بود 40 تومان گرفتن در صورتی که جای دیگه با 20تومان بهتر را ارائه میدادن و مطئم بودیم خوب بود نمونه جوان سرور ،اما گفتم بزار ببینم کیا میدن همچین اول امد گفت ما تظیمی میدهیم خوبه حرف نداره خودمان فروشنده وی پی ان هستیم و... دیگه ما گرفتیم جابله بعدش گفتن نه vpsgorup - ***grup گفتن نه برای ما نیست اول برای اینابود بعد از پرداخت دیگه نبود

7. تعداد تشکر ها از AHF-victory به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    900
    تشکر شده در
    777 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط netmelli نمایش پست ها
    عرض سلام و شب بخیر دارم خدمت همکاران
    صفحه اول و آخر تاپیک رو خوندم
    زیاد نمیخوام وارد این بحث بشم
    این یک بحث تکراری هست ، خود بنده یک دوران دنبال این قضیه رو گرفتم ، با برخی مسئولین هم صحبت هایی شد ، اما حمایتی از سمت همکاران صورت نگرفت
    ما هم بیخیال شدیم
    آقا سجادیه احتمالا یادشون باشه

ولی در پاسخ به صحبت این دوستمون پست زدم در این تاپیک

مهندس جان ، مشکل هاستینگ ها و کلا صنف آی تی کشور ما این هست که هرکس دنبال امپراطوری خودش هست
    این امر خوبه ولی تحققش خیلی کمه

هر شخصیت در این رشته میخواد که یک برند داشته باشه مستقل و کار کنه
    اول کار میشینه و برای خودش برنامه میریزه ، که کار تکی انجام بدم
    بعد مدتی نیرو میگیرم و این مسائل

که 99 درصد هم اصلا کار جلو نرفته

دوست خوبمون میگن هاست ایران سرمایه داره
    خب ازشون سوال میپرسم
    هاست ایران آیا تنها یک نفره ؟؟؟؟

من یک روش میگم

به نظر شما تعداد 10 نفر میخوان هر کدوم یک هاستینگ بزنن
    نفری هم 5 میلیون تومان سرمایه اولیه دارند که چیزی نیست

هاستینگی که با 5 میلیون شروع بشه به کجا میرسه ؟؟؟
    حالا در نظر بگیرید این ده نفر با هم یک برند رو راه بندازند
    50 میلیون سرمایه به کجا میرسه ؟؟؟

با پنج میلیون نمیشه کاری کرد
    ولی با پنجاه میلیون میشه یک دفتر معمولی گرفت
    و کار رو به صورت حرفه ای شروع کرد
    برای هر شخص یک ساعت کاری مشخص کرد و یک پشتیبانی و خدمات خوب به مشتری داد

مشکل بازار نت ما این هست که اتحاد ندارند همکارا

وقتی با هم بشید ، ضرر های اول کار ، خرج ها ، . تمامی موارد سر شکن میشه و به هیچ کس فشار نمیاد

یا حق
    تایید میشه : اتحاد مهم هست .
    وقت دوستان هر کس یک قیمتی میده و برای جذب مشتری حاضره حتی رایگان سرویس بده یا قیمتش به سمت 0 میل کنه خب معلومه مشتری ها هم سوء استفاده های بیشتری خواهند کرد و حتی روی سر هاستینگ هم ساست خواهند داشت و شما رو هر طور که بخواهند میچرخوانند (مثل الان که خیلی هخاستینگ ها قیمتی که مشتری میده رو اوکی میکنند )
    در پاسخ به دوستان باید گفت صنف یا سازمانی باشه که هاستینگ ها برن زیر اون مجموعه کار کنند قطعا موفق تر خواهند بود (اینکه برخی دوستان میگن شاید فایده نداشته باشه و از اون صنف یا سازمان باید کلی ضرر دید هم باید گفت که شما فعالیتت درست باشه هیچوقت ضرر نخواهی کرد و طبق قانون پیش برید سود هم خواهید کرد .)
    به هر حال این تاپیک ها بسیار هست در همین انجمن اما دوستان کلا تک روی رو بیشتر میپسندند و به همین علت هم اگر دو نفر بخوان و 100 نفر نخوان مسلما چیزی درست و بهتر نمیشه و بهتره بیخیال شد و اعصاب خودمون هم خورد نکنیم و بچسبیم به کار و فعالیتتمون !
    آخر این تاپیک ها همیشه بی نتیجه تموم میشه و میره بایگانی !
    به هر حال امیدواریم روزی اتفاقی بیافته که دیگه شاهد این نباشیم که مدیران هاستینگ جرات قیمت درست دادن به مشتری رو نداشته باشند .
    موفق باشید .

9. تعداد تشکر ها ازhamra به دلیل پست مفید

عضو دائم jahromweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,817
    تشکر تشکر شده 
    1,727
    تشکر شده در
    1,204 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamra نمایش پست ها
    تایید میشه : اتحاد مهم هست .
    وقت دوستان هر کس یک قیمتی میده و برای جذب مشتری حاضره حتی رایگان سرویس بده یا قیمتش به سمت 0 میل کنه خب معلومه مشتری ها هم سوء استفاده های بیشتری خواهند کرد و حتی روی سر هاستینگ هم ساست خواهند داشت و شما رو هر طور که بخواهند میچرخوانند (مثل الان که خیلی هخاستینگ ها قیمتی که مشتری میده رو اوکی میکنند )
    در پاسخ به دوستان باید گفت صنف یا سازمانی باشه که هاستینگ ها برن زیر اون مجموعه کار کنند قطعا موفق تر خواهند بود (اینکه برخی دوستان میگن شاید فایده نداشته باشه و از اون صنف یا سازمان باید کلی ضرر دید هم باید گفت که شما فعالیتت درست باشه هیچوقت ضرر نخواهی کرد و طبق قانون پیش برید سود هم خواهید کرد .)
    به هر حال این تاپیک ها بسیار هست در همین انجمن اما دوستان کلا تک روی رو بیشتر میپسندند و به همین علت هم اگر دو نفر بخوان و 100 نفر نخوان مسلما چیزی درست و بهتر نمیشه و بهتره بیخیال شد و اعصاب خودمون هم خورد نکنیم و بچسبیم به کار و فعالیتتمون !
    آخر این تاپیک ها همیشه بی نتیجه تموم میشه و میره بایگانی !
    به هر حال امیدواریم روزی اتفاقی بیافته که دیگه شاهد این نباشیم که مدیران هاستینگ جرات قیمت درست دادن به مشتری رو نداشته باشند .
    موفق باشید .
    خواهش میکنم از امکان دارد بخش اول پست بنده را مطالعه فرمایید اگر راه حلی هست بگویید بنده هم انجام بدهم! http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1366906
    درمورد همین کار گروهی هست
    ParsConfig:Managed Servers,CacheServer,Server Administration
    IRDirectAdmin:Hosting Solutions
    M.Tamadon:09172593746

11. تعداد تشکر ها از jahromweb به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    916
    تشکر شده در
    615 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط jahromweb نمایش پست ها
    باسلام

حرف های شما صحیح است اما فقط یک مورد :
    خود بنده تمایل داشتم و دارم که به صورت گروهی کار کنم (و برنامه هایی هم برای این مورد دارم) اما چیزی که هست کم نداشتیم که گروه های ۲ یا ۳ نفره تشکیل شده و بعد از چند مدت به هم خورده و هم مشتری شاکی شده و تاپیک شکایت و ... زده شده و هم دوستانی که با هم کار میکردند بعدا دشمن هم شده اند.
    کلا در کشور ما زیاد گفته میشه که شراکت اخرش به دعوا میرسه نه فقط در بحث نت و... همه جا! در دنیای حقیقی (غیر مجازی ) هم زیاد دیده ام حتی برادرانی که با هم خوب بودند و شریک شدند و مثلا یک شرکت زدند بعد از ۲ تا ۱۰ سال دعوا شده و الان شاید با هم حرف هم نزنند!
    به همین دلیل همیشه برای کار گروهی به این شکل ترس داشتم و دارم.
    البته سوء تفاهم نشه که به کسی اعتماد ندارم . نه دوستانی هستند که چندین ماه هست با هم کار میکنیم و موارد زیادی پیش امده که روت سرور ان ها دست من بوده و برعکس و درمواردی که یکی نیاز به کمک داشته دیگری کمک کرده اما بحث شراکت چیزی است که کمی نیاز به ریسک پذیری دارد.

درکشور ما (و شاید در جهان ) کسی که ایده ای دارد میترسد که به صورت گروهی روی ان کار کند زیرا احتمال سرقت ایده ( که ممکن است درامد زیادی و سود زیادی برایش داشته باشد)‌وجود دارد .(چیزی که برای من هم پیش امده و تا حدی ترسیده ام البته الان در مواردی گروهی با یکی از همکاران کار میکنم).

اگر راه حلی برای جلب این اعتماد و جلوگیری از ایجاد مشکلات در کار های گروهی و به خصوص شراکت دارید بفرمایید .(بجز بحث قرارداد رسمی و ... از این نظر مشکلی نیست)
    ================================================== ==================
    در بحث قیمت :
    نظر من روی سطح بندی قیمت هست چیزی که برخی از همکاران بزرگ نیز دارند.
    یعنی مثلا سطح ۱ و ۲ و ۳ داشته باشیم اولی مثلا قیمت ۲۰ هزار تومان بعدی ۵۰ هزار تومان و اخری نیز ۱۰۰ هزار تومان
    وقتی کاربری ۲۰ هزار تومانی را خرید احتمالا (احتمال ۹۰ درصد)‌ بار بعد سراغ ۵۰ هزار تومانی میرود زیرا مشکلات سرویس ارزان را مشاهده میکند و ممکن است به ۱۰۰ هزار تومانی هم برسد.
    همچنین اگر یک سرویس دهنده هر سه را ارایه کند سبب میشود که مشتری بفهمد که سرویس دهنده گران فروش نیست و بنابر سرویس ارایه شده هزینه میگیرد +‌ دیگران که ارزان میگیرند کیفیت کمی دارند و هرارزانی بی دلیل نیست و...

در جهان واقعی نیز چنین چیزی داریم مثلا در جابه جایی یک نفر با اتوبوس میرود کس دیگری با قطار و اخری نیز با هواپیما مسلما زمانی که هر سه باشد اگر فری که سوار اتوبوس شده یک بار سوار قطار شود علت گرانی را میفهمد و دوستدار کیفیت میشود .
    با سلام
    به نکته خوبی اشاره کردید مهندس
    اینکه شراکت ها بهم میخوره دلیل داره

من برخی از این شراکت ها رو دیدم
    خودم داشتم شاخ در میاوردم
    هاستینگی رو میشناختم که دو سال بود با هم شریک بودند و هیچ کدوم حتی همدیگر رو ندیده بودند
    بنده منظورم چنین شراکتی نیست
    به این بیشتر میشه خ ر ی ت گفت تا شراکت بلا نسبت دوستان

وقتی شما میخواهید کاری رو شروع کنید
    باید جمعی از متخصصین در اون زمینه باشید

برای مثال
    مدیریت سرور
    برنامه نویس
    طراح
    و .......

سرمایه گذاری کنید و تمامی موارد سرمایه رو به نام یک شرکت حقوقی بزنید
    و هرکس با توجه به سرمایه درصدی از شرکت را خریداری میکند
    وقتی شما قانونی کار کنید ، مشکلی ندارید

مشکل کار این هست که اول کار همه به صورت نوکرتم ، چاکرتم جلو میرن
    اینطور اگر شراکت کنید ، بله آخرش به ترکستان میره

ولی اگر از روز اول کار ، تمامی حد و حدود
    درصد سود و ضرر
    سرمایه اولیه
    وظیفه هرکس
    و تمامی موارد مشخص شود

کسی نمیتواند مشکل ساز بشه

تمامی شرکت های بزرگ کشور هم همین وضع رو دارند

شرکت های بزرگ برای یک نفر نیستند
    مجموعه سهامدارانی که شاید اصلا روحیات شبیه به هم نداشته باشند ، دور هم تشکیل شرکت میدند و رای اکثریت میشود روند شرکت

از ابتدا حرفه ای فکر کنید
    مشکلی پیش نمیاد

هرکس فاصله کار و دوستی رو رعایت نکرده
    به هیچ وجه نمیتونه به جای برسه

یا حق

13. تعداد تشکر ها ازnetmelli به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    31 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
    من خیلی هارا دیدم که شاکی بودن.. حالا بنده امدم به ایشون اعتماد کردم که ازشون وی پی اس گرفتم و پول بنده را خواردن همچنان درحال فعالیت هستند بنده را هم از وب سایت اخراج کردن که وارد نشم...
    الان شما فرض کن من اینجارا پیدا کردم تازه امدم یک سایت بزنم یکی میاد این طوری کلاه برداری میکنه دیگه پا اینجا نمیزارم و به کسی اعتماد نمیکنم.
    ----

حرف شما درسته اشتباه از بنده بود اما خوب تجربه بدی شد الان دیگه نمیتوانم به هرکسی اعتماد کنم.ایشان نه شماره درست حسابی دارن نه قالب خوبی جالبه تست رایگان میدن بعد از پرداخت پول..
    یا قوانین را الکی عوض میکنن،شما ماشین بخری مشکل داشته باشه یا درست میکنن رایگان یا عوض یا پس میدن ایشان گفتن در قوانین ما نیست در صورتی که اصلا هیچی ذکر نکردن بعد گفتن ما سرور کانیگ شده را پس نمیگیریم
    خوب شما بگید سرور کانفیگ شده میگه نباید همه چی تنظیم باشه؟ به من تحویل دادن بعد لینک آموزش که این فایل را اینجا بریز و این را اینجا این را تغییر بده تا کانفیگ بشه و کرا کنه :\
    گرون هم بود 40 تومان گرفتن در صورتی که جای دیگه با 20تومان بهتر را ارائه میدادن و مطئم بودیم خوب بود نمونه جوان سرور ،اما گفتم بزار ببینم کیا میدن همچین اول امد گفت ما تظیمی میدهیم خوبه حرف نداره خودمان فروشنده وی پی ان هستیم و... دیگه ما گرفتیم جابله بعدش گفتن نه vpsgorup - ***grup گفتن نه برای ما نیست اول برای اینابود بعد از پرداخت دیگه نبود

خب دوست گلم ، همین برای شما تجربه میشه که دیگه با منطق تصمیم بگیرید
    امیدوارم دیگه همچین مشکلی براتون پیش نیاد

برای منم از این اتفاقا افتاد ، ولی درس گرفتم

همیشه می تونید از طرز صحبت کردن پشتیبانی و شیک و با کیفیت بودن سایت مطمعن بشید که کارشون درسته

به هر حال ، انشاالله دیگه مشکلی براتون پیش نیاد

همین کلاه بردار ها هستن که چشم آدم رو باز میکنن ، مثل انگلن ، هم مفیدن هم مضر

با تشکر ، موفق باشید ^__^

15. تعداد تشکر ها ازfiltersms به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    900
    تشکر شده در
    777 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط filtersms نمایش پست ها
    نماد !
    خنده دار ترین چیزی که میشه بهش اعتماد کرد همین نماد اعتماد هست !
    چرا ؟
    چون خیلی ها کلاهبردار هستند که با همین نماد داشتن در حال کلاهبرداری هستند / به هر حال وقتی پلیس جلوی کلاهبردار ها رو به درستی نمیگیره ای نمهاد که خیلی ببخشید غلطی نمیتونه کنه (حتی یک بچه ی 12 ساله هم میتونه نماد بگیره برای سایتش اما میشه به یه بچه ی 12 ساله اعتماد کرد و ازش کالایی رو خرید !!!!! )

17. تعداد تشکر ها از hamra به دلیل پست مفید

عضو انجمن ParsWebIT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    409
    تشکر تشکر شده 
    846
    تشکر شده در
    557 پست

داستان این بازار 1 چیز هست: اینکه زمان ما تابستون که میشد بچه ها جای وب هاستینگ از اینا میفروختن
    فناوری وب پارس
    هاست ویژه وردپرس | هاست حرفه ای | هاست ویژه پرستاشاپ
    ۰۲۱-۲۸۴۲-۱۵۴۵ بهینه سازی شده برای انواع CMS

19. تعداد تشکر ها ازParsWebIT به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    31 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamra نمایش پست ها
    نماد !
    خنده دار ترین چیزی که میشه بهش اعتماد کرد همین نماد اعتماد هست !
    چرا ؟
    چون خیلی ها کلاهبردار هستند که با همین نماد داشتن در حال کلاهبرداری هستند / به هر حال وقتی پلیس جلوی کلاهبردار ها رو به درستی نمیگیره ای نمهاد که خیلی ببخشید غلطی نمیتونه کنه (حتی یک بچه ی 12 ساله هم میتونه نماد بگیره برای سایتش اما میشه به یه بچه ی 12 ساله اعتماد کرد و ازش کالایی رو خرید !!!!! )

دوست گلم !

کی گفته یک بچه 12 ساله میتونه نماد بگیره ؟

دوست خوبم شما یه سری به قوانین بزن ، حتی حضرت فیل هم نمیتونه بگیره

4 تا قانونش رو میگم

داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم یا معافیت تحصیلی
    داشتن منزل یا محل کار با سند به نام شخص درخواست دهنده
    داشتن خط تلفن ثابت الزامی است
    برسی و تکمیل مدارک در ثبت اسناد رسمی کشور

و...

شما یه مطالعه بکنید دوست گلم ( هیچ بچه ای نمی تونه بگیره )

و برای جلوگیری از زیاد شدن کلاهبردارا

راهش این نیست که پلیس دستگیرشون کنه یا بریزن یارو رو بزنن

و حتی راهش طراحی این نماد نبود ( بیشترین ضرری که به جامعه میزنه کور کردن استعداده )

راهش اینه که فرهنگ سازی بشه تا مردم بدونن چطور باید به یک نفر اعتماد کنن

اگه بخوان همه رو زیر نظر بگیرن یا هر کس هر کاری کرد بریزن دستگیرش کنن که دیگه

قانون حقوق بشر در سازمان بین المللی حقوق بشر در مورد حق استفاده مردم از اینترنت در یک کلام خلاصه شده : دسترسی آزاد به اطلاعات

و هر گونه محدودیت گذاری و محرومیت خلاف سازمان جهانی هستش

و ما با این کارا فقط چهره ی خودمون رو در دنیا سیاه میکنیم و به خودمون ضرر میزنیم

دوست عزیزم ،خارجی ها نه صنفی دارند و نه سازمانی و نه قوانینی

اما هیچ مشکلی ندارند

دلیلش فرهنگ سازی درست و مناسب است

کلاهبردار در کنار یک فروشنده درست کار در خارج کار میکنن

و از اون جایی که مردم با فرهنگ سازی مناسب آموزش دیدن هیچ وقت سراغ کلاه برداران و حیله های آنان نمی روند

و کم پیش میاد که گول کلاه برداران رو بخورند

اما اینجا برعکسه مردم چون آموزش ندیده اند

با حیله کلاهبرداران راحت توی دام میفتند

مردم عاشق جملاتی مثل ارزان ، نا محدود ، زیبا ، سریع ، عالی و... هستند و هیچ وقت نمی پرسند دلیل این ارزانی یا این کلمات چیست

با عرض پوزش و تشکر از شما

^__^
    ویرایش توسط filtersms : July 9th, 2015 در ساعت 01:42

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)