صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: بهترین هاست خارجی برای سایت های پر بازدید (مثل سایت های تبلیغاتی)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

پیش فرض بهترین هاست خارجی برای سایت های پر بازدید (مثل سایت های تبلیغاتی)

با سلام...

به نظر شما یه هاست خارجی خوب می تونه پاسخگوی سایتای پر بازدیدی مثل سایت های تبلیغاتی باشه یا اینکه حتما نیاز به سرور اختصاصی هستش ؟
    خودم مد نظرم Byethost هستش... ساپورتشون بی نظیره.... اما در مورد چالش های فضای نامحدود و امنیت اطلاعات ازشون سوال پرسیدم که در جواب بهم گفتن:

Unlimited Disk Space Policy

Hi Byethost

I'm one of your fans and I've been using your free webhosting for a long time and I'm already more than happy with it.
    Now I want to switch to the premium. however your policy regarding the unlimited disk space reminds me of this website warnings:
    http://www.thesitewizard.com/webhost...andwidth.shtml

you know, I don't have a very fast internet and my uploads may not even go beyond 20 gig per a year. I would never use the host for personal archives and all the contents are web related. however I'm scared to see an unexpected action like, I don't know, seeing my website vanish into the thin air before receiving any warning or specific reason. the contents of my website are way important for me and I don't want to lose them at all...

I would really appreciate it if you could shed some light regarding this policy...

Thanks

Hi there,

we do not have unlimited size hard drives, and therefore on shared hosting we do enforce acceptable usage of storage.
    we assign blocks of space to each user, 20 GB will not be a problem, but once this is used (and if our TOS has not been broken in the process) we may increase the space.

You have unlimited space till our servers detect that TOS is being breached, then the limits are applied rather than suspending the hosting account.
    we never delete any data from an account unless we have permission from the owner of the account.

if or when a disk space limit is reached you will not be able to upload more data until your account is assessed / checked.
    please see;
    https://byethost.com/terms-of-service
    headings:
    USAGE OF DISK SPACE TERMS
    and
    INODE USAGE

then let us know if there is anything further we can do for you.

Best Regards

2. تعداد تشکر ها ازS.T.A.R.S به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    699
    تشکر تشکر شده 
    678
    تشکر شده در
    417 پست

پیش فرض پاسخ : بهترین هاست خارجی برای سایت های پر بازدید (مثل سایت های تبلیغاتی)

من الان دو ساله hostgator دارم خیلی راضیم ! ولی بازدیدم خیلی زیاد نیست! هاست های خارجی خیلی به قوانینشون اهمیت میدن و باید مراقب باشید...
    به نظر من هاست از hostdl و یا هاستینگ های معتبر دیگه بگیرید خیلی بهتر هست

5. تعداد تشکر ها ازlvlehrad به دلیل پست مفید

عضو جدید nima73 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    180 پست

پیش فرض پاسخ : بهترین هاست خارجی برای سایت های پر بازدید (مثل سایت های تبلیغاتی)

درود
    تو Byethost اصلا نامحدود وجود نداره ، سالها قبل از اون استفاده کردیم ، سرویس های معمولی که نامحدود زده بود روی بیست گیگ محدود شده بودن و سرویس اقتصادی 100 گیگ و 200 گیگ را هم اون زمان خریداری کردیم که مناسفانه پاسخگو بازدید سایت نبود . البته حدود 8-9 سال قبل بود که استفاده میکردیم
    نکته مثبت پشتیبانی بسیار خوب و مودب بود و از نظر امنیت در حد بسیار خوب بود و البته اون زمان با ایرانی مشکلی نداشتند ولی از یک سال قبل فکر کنم دامنه ir را میزبانی نمیکنند !

7. تعداد تشکر ها ازnima73 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

نظرتون در مورد این چیه ؟ www.arvixe.com می گن که مدیرش ایرانیه... البته من ترجیح میدم که مدیرش ایرانی نباشه.. تجربه نشون داده آدم از غریبه بگیره بهتره تا از آشنا...

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlehrad نمایش پست ها
    من الان دو ساله hostgator دارم خیلی راضیم ! ولی بازدیدم خیلی زیاد نیست! هاست های خارجی خیلی به قوانینشون اهمیت میدن و باید مراقب باشید...
    به نظر من هاست از hostdl و یا هاستینگ های معتبر دیگه بگیرید خیلی بهتر هست
    آره در مورد هاست گیتور شنیده بودم اما فکر نمی کردم که به ایرانیا هم سرویس بده... قیمتش هم از www.arvixe.com بهتره... در مورد قوانین خب راستش سایت تبلیغاتیه و هیچ قوانینی رو زیر پا نمیذاره...
    راستی اینا سرویس VPS شون سالیانه میشه 400 و خورده ای اما تقریبا همین مقدار ، هزینه ماهیانه hostdl هستش.. جالبه نه ؟

راستی نگفتین که می تونه سایت تبلیغاتی با بازدید بالا رو به راحتی و بدون مشکل ساپورت کنه یا اینکه نیاز به VPS هستش ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima73 نمایش پست ها
    درود
    تو Byethost اصلا نامحدود وجود نداره ، سالها قبل از اون استفاده کردیم ، سرویس های معمولی که نامحدود زده بود روی بیست گیگ محدود شده بودن و سرویس اقتصادی 100 گیگ و 200 گیگ را هم اون زمان خریداری کردیم که مناسفانه پاسخگو بازدید سایت نبود . البته حدود 8-9 سال قبل بود که استفاده میکردیم
    نکته مثبت پشتیبانی بسیار خوب و مودب بود و از نظر امنیت در حد بسیار خوب بود و البته اون زمان با ایرانی مشکلی نداشتند ولی از یک سال قبل فکر کنم دامنه ir را میزبانی نمیکنند !
    https://byethost.com/paid-hosting/paidhostingplans
    فضای دیسکشون نامحدوده اما ترافیکشون واسه سالیانه 250 گیگه و واسه ماهیانه نامحدوده...

در مورد مودب بودن کاملا حق با شماست... قبلا که نمی دونست اهل کجام همیشه با لبخند جوابمو میداد.. اما حالا که فهمید خیلی جدی برخورد کرد کاشکی اینجا به دنیا نمیومدم. (واقعا زجر آوره )

9. تعداد تشکر ها ازS.T.A.R.S به دلیل پست مفید

عضو انجمن 3245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    479
    تشکر تشکر شده 
    927
    تشکر شده در
    569 پست

منظورتون از سایت تبلیغاتی مثل این سایت هست؟

http://boxiaozui.com/

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

سایتی که معرفی کردین وا نمیشه...
    منظورم سایتای تبلیغاتی خودمون بود مثل ایستگاه و دیوار و شیپورو غیره...

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    699
    تشکر تشکر شده 
    678
    تشکر شده در
    417 پست

اینکه سایت با بازدید بالارو میتونه ساپورت کنه یا نه رو خودتون باید مشخص کنید...چون هاستینگ های خارجی به cpu و رمی که اسکریپت شما با بازدیدتون مصرف میکنه اهمیت میده ...حتی اگر هاست اشتراکی هم جواب نده میتونید ازشون vps بخرید.
    اینکه بعضی ها میگن فلان هاستینگ خارجی به ایرانی ها سرویس نمیده و ...به این حرف ها توجه نکنید ! بهترین راه اینه که با پشتیبانی آنلاینشون تماس بگیرید و خودتون بپرسید ! هر سوالی دارید بپرسید ازشون قبل از خرید...از تحریم و سرویس ندادن به ایرانی ها گرفته تا بازدیدتون و میزان مصرفتون ...

13. تعداد تشکر ها از lvlehrad به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

کاملا حق با شماست...

اتفاقا منم داشتم یه جورایی به همین موضوع فکر می کردم... با خودم گفتم این که کاری نداره. اولش به قول شما یه تیکت بهشون می دم تا قضیه روشن شه و بعد که اکی شد میشه اولش از سرویس نامحدودشون استفاده کرد و به محض اینکه سی پی یو شون به حد انفجار رسید ازشون وی پی اس خرید... حتی میشه همون اولش واسه وی پی اس اقدام کرد. 80- 470 تومن در سال که پولی نیست فقط به قول دوستمون خارجی ها رو مسائل کپی رایت حساسن. باید کمی دقت کرد...

با این پیشنهادتون گمونم کار این تاپیک هم تموم میشه. ممنون از اینکه وقت گذاشتین...

15. تعداد تشکر ها از S.T.A.R.S به دلیل پست مفید

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

http://hostmonster.com رو هم مد نظر قرار بدید ... دو ~ سه سال پیش از شون سرویس داشتم و از هر نظر راضی بودم .
    ...Zzzz...

17. تعداد تشکر ها ازOmidX به دلیل پست مفید

عضو انجمن starting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    612
    تشکر تشکر شده 
    371
    تشکر شده در
    245 پست

اشتباه نکنید سیستم های مثل ایستگاه سر تا پا مشکل دار هستند. و بزرگترین مشکلشون ارسال ایمیل بیش از حدهست طرف عضو میشه ایمیل میده آگهی میده ایمیل میره و برای موارد زی حی ایمیل میره تائید آگهی/ تاریخ ابطال اگهی/ارتباط با آگهی دهنده و....
    پس اگر این مشکل نیست چی هست؟ شما بهشون بگید سیستم من در ساعت فلان تا ایمیل میفرسته مشکلی نداره؟
    بعد هاست خریدن که فقط فضا و پهنای باند نیست. سیستم های آگهی سی پی یو و رم زیادی اشغال میکنن بخاطر سیستماتیکشون پس به این مسئله هم فکر کنید و اگر سایتتون تازه تاسیسه فعلا به فکر بالا بردنش باشید که کاری تقریبا نشده و پر هزینه هست و آخرین دغدغه خود را سرور و. قرار بدین

- - - Updated - - -

بنظر من از سرویس دهنده های به سبک کلود هاستینگ (منظور هم کلود لینوکس) استفاده کنید که بتونید مدیریت منابع رو خودتون انجام بدین

19. تعداد تشکر ها از starting به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)