صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 79

موضوع: netdirect بدترین دیتاسنتر در جهان

عضو دائم TukaNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

پیش فرض پاسخ : netdirect بدترین دیتاسنتر در جهان

برای تست یه سرور گرفتیم ، بعد از 6 روز کاری هنوز که خبری از سرور نشده !

فکر کنم مشکل تهیه سخت افزار دارند . چون قبلا که از سخت افزار دسکتاپ استفاده

میکردند این مشکات رو نداشتند !

2. # ADS

عضو انجمن iNicz.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    1,297
    تشکر شده در
    776 پست

60 پاسخ : netdirect بدترین دیتاسنتر در جهان

این جوری که مشخص هستش . کل ایرانی ها ریختن اونجا - خوب بگید چه بلایی سرش اومده
    اون از ovh اینم از اینجا

تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

تخریبا همین طور هستش

فکر کنم نوادگانمون بتونن از این سرور ها استفاده کنند

به هر حال همون جور که آریا جان اشاره کردند این دیتاسنتر 10 روز کاری برای انجام سفارشات زمان داره

امیدوارم بهد از ده روز نیان بگن یه پلن پایین تر داریم و ..

5. تعداد تشکر ها از TukaNet به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    312
    تشکر تشکر شده 
    2,482
    تشکر شده در
    1,955 پست

من خندم می گیره که اگر معتقدید نت دایرکت یک دیتاسنتر در پیته که بجای سرور pc میده اونم تو زیرزمین خونش، تازه همونم میره میخره از سر کوچشون، چرا میرید سراغش که خرید کنید؟ خوب تشریف ببرید از یک جایی که می دونید خوب هست بخرید.
    من هم دیتاسنتر ندیده نیستم. حداقل با 10 تا دیتاسنتر به دلایل مختلف کار کردم. بعد از یک دیتاسنتر انگلیسی که خیلی گرون بود، سرعت و کیفیت و پشتیبانی نت دایرکت از همه بهتر بوده. اسم بقیه دیتاسنترهارم نمیارم که باعث ایجاد مشکل برای همکاران نشه. ولی در مجموع امکان نداره من دیگه پامو از اروپا بیرون بذارم و برم سراغ امریکاییها. چه خود امریکا چه کانادا.
    https://serverbartar.com
    TEL: 021-71053438
    کد تخفیف 25درصدی دائمی ویژه کاربران انجمن: wht25
    دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره

7. تعداد تشکر ها از taghikhani به دلیل پست مفید

عضو انجمن aghaee آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    497
    تشکر تشکر شده 
    319
    تشکر شده در
    214 پست

کسی که قول قیمت رو بخوره این بلا بایدم سرش بیاد، اینم شد دیتاسنتر آخه!

عضو انجمن Roka آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    127
    تشکر تشکر شده 
    729
    تشکر شده در
    386 پست

دوستان لطف کنید وقتی یه مشکلی پیش میاد به کل یه شرکت توهین نکنید

هر دیتاسنتری مزایا و معایبی داره ، دلیل نمیشه بر اساس معایبش در موردش حرف بزنیم !

اینکه 10 روز طول میده حتمی دلیلی دارند ، به هر حال من بازم میگم خوب و ارزون متضاد همدیگه هستند و وقتی مبنا رو قیمت در نظر میگیرید باید چنین مواردی رو هم پیش بینی کرده باشید

10. تعداد تشکر ها از Roka به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    72 پست

من گلایه ای ندارم زیاد بایت دیر تحویل دادن. گلایه من از اینه که در این وضعیت حساس جواب ایمیل های منو هم نمیدن. جدا از این نباید یعنی جواب ایمیل رو بدن ما بفهمیم شاید اونجا زلزله اومده که اینشالا خراب بشده کسی دیگه رو اذیت نکنن

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط tukanet نمایش پست ها
    تخریبا همین طور هستش

فکر کنم نوادگانمون بتونن از این سرور ها استفاده کنند

به هر حال همون جور که آریا جان اشاره کردند این دیتاسنتر 10 روز کاری برای انجام سفارشات زمان داره

امیدوارم بهد از ده روز نیان بگن یه پلن پایین تر داریم و ..
    دلت رو خوش نکن من الان از 10 روزم میگذره. الان دیگه جواب ایمیل هم نمیدن. حالا خودم که این بلا سرم اومد دیگه نمیزارم کسی دیگه این بلا سرش بیاد میرم تمام فروم های ایرانی و خارجی پست میدم ابرو نمیزارم براشون

تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

به هر حال من منتظز خواهم بود ببینم چی میشه !

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    611
    تشکر شده در
    373 پست

سلام
    من نمیدونم دلیل حمایت مدیران از یک دیتاسنتر ضعیف چیه!
    ببخشید من عادت ندارم اینقدر رک و واضح حرف رو بزنم و باعث ناراحتی کسی بشم
    فکر نمیکنم حقیقت های یک دیتاسنتر رو گفتن باعث ناراحتی عده ای که منافعی دارند بشه! شما نظرتون اینه خوبه. ما هم استفاده کردیم و کیفیت پایین دیدیم و نظرمون رو میگیم. حالا چرا باید به خاطر شما که منافعی دارین پستهای ما پاک بشه!
    من دیروز وقت گذاشتم(حالا 10 دقیقه) اومدم راجع به مشکلات و داون تایم و .... صحبت کردم بعد از 5 دقیقه دیدم تاپیک کلا نیست!
    حالا باشه ما ایرانی ها و کلا شرکتهای ایرانی جنبه انتقاد نداریم ولی شرکتهای خارجی که ناموستون نیستند تا یک انتقادی میشه همه میاین ما چند ساله کار کردیم مشکلی نداریم و ....! وقتی کسی سرور گرفته و مشکل داره به قول محمد عزیز مرض نداره که بیاد بدی بگه. اگر خوب باشه 20 تا دیگه هم میگیره. با این قیمت مناسب اگر چیز خوبی باشه و کسی بخواد بیاد از روی غرض یا دروغ حرفی رو بزنه شک نکنید مریض هست!
    و اما میگین چرا از این دیتاسنتر میگیرند؟ مسلما به خاطر ارزونی و آمریکایی نبودنه. یک زمانی شنیدین مدیر سایت چی گفتند؟ پرسیدین چرا از burst سرور گرفتین گفتند که چون نمیتونیم هزینه بالا بدیم! حق هم دارند. حالا این مشتری ها هم دل خوش کردند به این دیتاسنتر .
    درست توی سایتشون زدن 10 روز! اصلا یک ماه. ولی وقتی جواب درست حسابی نمیدن و کلی داون تایم و مشکل دیگه دارند ما باید چه حقی بهشون بدیم.
    دیروز یک سرور از یکی از دیتاسنترهای بزرگ آمریکا برای یکی از دوستانم گرفتیم. توی سایت زده بود: 72 ساعت، در عرض 3 ساعت سرور قوی (تازه با آپگرید رم و پنل انتخابی) سرور آماده شد. تیکت هم زیر 5 دقیقه جواب میدن. قیمت هم باور کنید با توجه به کیفیت شبکه و سخت افزار و ساپورتی که میدن خیلی بالاتر از این دیتاسنترهای درجه چند نیست. ولی گفتم ایرانی ها مجبورند. فکر نکنم بیشتر از تعداد انگشتان دو دست ایرانی از این دیتاسنترهای فوق العاده آمریکایی سرور داشته باشه.
    حالا به هر حال ما که راجع به نت دایرکت دروغ میگیم! داون تایم هم نداره. ساپورت هم عالی.
    شما یک جستجوی کوچیک در سایت wht اصلی و گوگل انجام بدین. البته شاید از دید بعضی خارجی ها هم دروغ بگن
    در ضمن آریا جان از شما توقع نداشتم! شما که ماشالله یکی از بهترین دیتاسنترهای آمریکا در زمینه ویندوز هستید. خودت از کیفیت و پشتیبانی واقعی که یک دیتاسنتر ارایه میده خبر داری. میدونی که دیتاسنترهای درست هیچ موقع با یک نوشته کوچیک در سایت و tos و aup به قول معروف با مشتری بازی نمیکنند! حالا به فرض یک چیزی هم در قوانین داشته باشند حداقل شبکه درست و حسابی دارند و یا به ایمیل مشتری جواب میدن!
    یک زمانی به اصرار یکی قصد داشتم براش سرور بگیرم از همین دیتاسنتر(به خاطر ارزونی) باور کنید به اندازه 7 ایمیل با دو آدرس مختلف فرستادم اما بعد از 8 روز فقط یک جواب یک جمله ای دادن!
    به هر حال گیگا هم همه یک روزی تعریف میکردن و راضی بودن اما دیدیم که بعدها بزرگترین خریدارهاش هم به اشتباهشون اعتراف کردند!
    دیتاسنتری که سرور با سی پی یو 6 هسته که فقط بالای 1000 دلار پول سی پی یوش هست رو با چند کیلوگرم! رم و هارد زیر 200 دلار میده انتظار زیادی نباید داشت.
    + دوست داشتم یک روزی اینجا مثل نمونه خارجیش میشد که ما میتونستیم واقعیت های شرکت ها رو بگیم ولی فهمیدم که حتی در مورد شرکت های خارجی هم بحث کنیم پاک میشه!
    ++اگر قراره به خاطر این پست اخطاری دریافت کنم یا پست پاک بشه موردی نداره.

14. تعداد تشکر ها ازgoldstar به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط goldstar نمایش پست ها
    سلام
    من نمیدونم دلیل حمایت مدیران از یک دیتاسنتر ضعیف چیه!
    ببخشید من عادت ندارم اینقدر رک و واضح حرف رو بزنم و باعث ناراحتی کسی بشم
    فکر نمیکنم حقیقت های یک دیتاسنتر رو گفتن باعث ناراحتی عده ای که منافعی دارند بشه! شما نظرتون اینه خوبه. ما هم استفاده کردیم و کیفیت پایین دیدیم و نظرمون رو میگیم. حالا چرا باید به خاطر شما که منافعی دارین پستهای ما پاک بشه!
    من دیروز وقت گذاشتم(حالا 10 دقیقه) اومدم راجع به مشکلات و داون تایم و .... صحبت کردم بعد از 5 دقیقه دیدم تاپیک کلا نیست!
    حالا باشه ما ایرانی ها و کلا شرکتهای ایرانی جنبه انتقاد نداریم ولی شرکتهای خارجی که ناموستون نیستند تا یک انتقادی میشه همه میاین ما چند ساله کار کردیم مشکلی نداریم و ....! وقتی کسی سرور گرفته و مشکل داره به قول محمد عزیز مرض نداره که بیاد بدی بگه. اگر خوب باشه 20 تا دیگه هم میگیره. با این قیمت مناسب اگر چیز خوبی باشه و کسی بخواد بیاد از روی غرض یا دروغ حرفی رو بزنه شک نکنید مریض هست!
    و اما میگین چرا از این دیتاسنتر میگیرند؟ مسلما به خاطر ارزونی و آمریکایی نبودنه. یک زمانی شنیدین مدیر سایت چی گفتند؟ پرسیدین چرا از burst سرور گرفتین گفتند که چون نمیتونیم هزینه بالا بدیم! حق هم دارند. حالا این مشتری ها هم دل خوش کردند به این دیتاسنتر .
    درست توی سایتشون زدن 10 روز! اصلا یک ماه. ولی وقتی جواب درست حسابی نمیدن و کلی داون تایم و مشکل دیگه دارند ما باید چه حقی بهشون بدیم.
    دیروز یک سرور از یکی از دیتاسنترهای بزرگ آمریکا برای یکی از دوستانم گرفتیم. توی سایت زده بود: 72 ساعت، در عرض 3 ساعت سرور قوی (تازه با آپگرید رم و پنل انتخابی) سرور آماده شد. تیکت هم زیر 5 دقیقه جواب میدن. قیمت هم باور کنید با توجه به کیفیت شبکه و سخت افزار و ساپورتی که میدن خیلی بالاتر از این دیتاسنترهای درجه چند نیست. ولی گفتم ایرانی ها مجبورند. فکر نکنم بیشتر از تعداد انگشتان دو دست ایرانی از این دیتاسنترهای فوق العاده آمریکایی سرور داشته باشه.
    حالا به هر حال ما که راجع به نت دایرکت دروغ میگیم! داون تایم هم نداره. ساپورت هم عالی.
    شما یک جستجوی کوچیک در سایت wht اصلی و گوگل انجام بدین. البته شاید از دید بعضی خارجی ها هم دروغ بگن
    در ضمن آریا جان از شما توقع نداشتم! شما که ماشالله یکی از بهترین دیتاسنترهای آمریکا در زمینه ویندوز هستید. خودت از کیفیت و پشتیبانی واقعی که یک دیتاسنتر ارایه میده خبر داری. میدونی که دیتاسنترهای درست هیچ موقع با یک نوشته کوچیک در سایت و tos و aup به قول معروف با مشتری بازی نمیکنند! حالا به فرض یک چیزی هم در قوانین داشته باشند حداقل شبکه درست و حسابی دارند و یا به ایمیل مشتری جواب میدن!
    یک زمانی به اصرار یکی قصد داشتم براش سرور بگیرم از همین دیتاسنتر(به خاطر ارزونی) باور کنید به اندازه 7 ایمیل با دو آدرس مختلف فرستادم اما بعد از 8 روز فقط یک جواب یک جمله ای دادن!
    به هر حال گیگا هم همه یک روزی تعریف میکردن و راضی بودن اما دیدیم که بعدها بزرگترین خریدارهاش هم به اشتباهشون اعتراف کردند!
    دیتاسنتری که سرور با سی پی یو 6 هسته که فقط بالای 1000 دلار پول سی پی یوش هست رو با چند کیلوگرم! رم و هارد زیر 200 دلار میده انتظار زیادی نباید داشت.
    + دوست داشتم یک روزی اینجا مثل نمونه خارجیش میشد که ما میتونستیم واقعیت های شرکت ها رو بگیم ولی فهمیدم که حتی در مورد شرکت های خارجی هم بحث کنیم پاک میشه!
    ++اگر قراره به خاطر این پست اخطاری دریافت کنم یا پست پاک بشه موردی نداره.
    متاسفانه سواستفاده از مديريت اينجا باب شده منم هم اينجا يك پاسخ ارسال كه با دليل واهي اسپم حذف شد
    h+rSabegh

صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)