صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: پایین بودن سرعت دانلود از سرور

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض پایین بودن سرعت دانلود از سرور

سلام خدمت همه دوستان گرامی

من یه سرور مجازی دارم از دیتا سنتر رد استیشن با رم 10 و هارد 6 ترا بایت و سی پی یو 8 هسته و پورت یک گیگ 500 مگابایت گارانتی. و ویندوز سرور 2008 هم روش نصبه.

از این سرور برای سایت فیلم و سریال استفاده میکنم . موقعی که با خود سرور از سایت های دیگه دانلود میکنم سرعتش در حدود 90 مگابایت بر ثانیه است. اما وقتی به یه سرور مجازی دیگه میخوام از این سرور دانلود کنم سرعتش از 10 مگابایت بالاتر نمیره .
    هیچ گونه نرم افزار امنیتی برای کاهش سرعت و کنترل آی پی های ورودی و ... روش نصب نیست . از طریق iis هم هیچ گونه محدودیتی ایجاد نکردم . اما نمیدونم چرا سرعت دانلود از این سرورم چرا اینقدر پایینه. به چند نفر هم گفتم چک کردن و میگن سرور مشکلی نداره . اما همه کاربران میگن مشکل سرعت دارن .

و باید بگم که وقتی شب ها به سرور میرم و نگاه میکنم میبینم که پورت سرور بیشتر از 10 درصد استفاده نمیشه ( یعنی زیر بار حملات دیداس نیستیم) اما باز هم سرعت پایینه .
    اگه میتونین کمک کنید.

2. # ADS

عضو انجمن novinvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

پیش فرض پاسخ : پایین بودن سرعت دانلود از سرور

نقل قول نوشته اصلی توسط koreanfa نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان گرامی

من یه سرور مجازی دارم از دیتا سنتر رد استیشن با رم 10 و هارد 6 ترا بایت و سی پی یو 8 هسته و پورت یک گیگ 500 مگابایت گارانتی. و ویندوز سرور 2008 هم روش نصبه.

از این سرور برای سایت فیلم و سریال استفاده میکنم . موقعی که با خود سرور از سایت های دیگه دانلود میکنم سرعتش در حدود 90 مگابایت بر ثانیه است. اما وقتی به یه سرور مجازی دیگه میخوام از این سرور دانلود کنم سرعتش از 10 مگابایت بالاتر نمیره .
    هیچ گونه نرم افزار امنیتی برای کاهش سرعت و کنترل آی پی های ورودی و ... روش نصب نیست . از طریق iis هم هیچ گونه محدودیتی ایجاد نکردم . اما نمیدونم چرا سرعت دانلود از این سرورم چرا اینقدر پایینه. به چند نفر هم گفتم چک کردن و میگن سرور مشکلی نداره . اما همه کاربران میگن مشکل سرعت دارن .

و باید بگم که وقتی شب ها به سرور میرم و نگاه میکنم میبینم که پورت سرور بیشتر از 10 درصد استفاده نمیشه ( یعنی زیر بار حملات دیداس نیستیم) اما باز هم سرعت پایینه .
    اگه میتونین کمک کنید.
    با سلام
    در کل سرعت دانلود امریست دو طرفه و هم به سرعت سرور مبدا و هم ثانویه رابطه کاملا مستقیم رو داره
    لینک های مختلف مثل ovh رو هم امتحان کنید

4. تعداد تشکر ها از novinvps.com به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    35 پست

الان چند روزه ای دی اس ال مخابرات مشکل داره ببین همه مشکل دارند؟ پارس آنلاینی و...
    شاید اون سرور مجازی دوم پورتش مشکل داره از یکی از دوستان تست بگیرید یا یک لینک بدین بنده با وی پی اس یا سرورم دانلود کنم نتیجه تست رو عرض خواهم کرد اول بببینیم مشکل واقعا از مقصد هست یا نه

6. تعداد تشکر ها از parsfa-seller به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط novinvps.com نمایش پست ها
    با سلام
    در کل سرعت دانلود امریست دو طرفه و هم به سرعت سرور مبدا و هم ثانویه رابطه کاملا مستقیم رو داره
    لینک های مختلف مثل ovh رو هم امتحان کنید
    سلام دوست عزیز.
    من از کاربرانم خواستم تا امتحان کنن . اما اون ها میکن از سایت های دیگه با سرعت 700 کیلوبایت میتونن دانلود کنن . اما سرعت این سرور من از 70 کیلوبایت بالاتر نمیره . پس کاملا مشخصه که مشکل از سرور منه.

چون با اون سرور مجازی که گفتم از یه سایت دیگه دانلود کردم . سرعتش تا 100 مگ بالا رفت . اون سایت دیگه هم گفتم سرورش از همین رد استیش بود.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط parsfa-seller نمایش پست ها
    الان چند روزه ای دی اس ال مخابرات مشکل داره ببین همه مشکل دارند؟ پارس آنلاینی و...
    شاید اون سرور مجازی دوم پورتش مشکل داره از یکی از دوستان تست بگیرید یا یک لینک بدین بنده با وی پی اس یا سرورم دانلود کنم نتیجه تست رو عرض خواهم کرد اول بببینیم مشکل واقعا از مقصد هست یا نه

سلام. اکثر کاربران مشکل دارند . مطمئنم مشکل از سرور منه . چون با یه سورر مجازی از المان یکی از لینک هام رو تست کردم . سرعت از 10 مگ بالاتر نرفت.
    لینک رو هم خواستم خصوصی بفرستم اما چن تازه وارد بودم اجازه نداد

8. تعداد تشکر ها از koreanfa به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    35 پست

سلام دوست عزیز.
    من از کاربرانم خواستم تا امتحان کنن . اما اون ها میکن از سایت های دیگه با سرعت 700 کیلوبایت میتونن دانلود کنن . اما سرعت این سرور من از 70 کیلوبایت بالاتر نمیره . پس کاملا مشخصه که مشکل از سرور منه.

چون با اون سرور مجازی که گفتم از یه سایت دیگه دانلود کردم . سرعتش تا 100 مگ بالا رفت . اون سایت دیگه هم گفتم سرورش از همین رد استیش بود.

- - - Updated - - -

سلام. اکثر کاربران مشکل دارند . مطمئنم مشکل از سرور منه . چون با یه سورر مجازی از المان یکی از لینک هام رو تست کردم . سرعت از 10 مگ بالاتر نرفت.
    لینک رو هم خواستم خصوصی بفرستم اما چن تازه وارد بودم اجازه نداد
    تازه وارد؟ یک ساله عضو هستم!! پیام هم میاد
    راه دیگش از دستور گت حالا با کد پی اچ پی یک فایل حجیم رو بیار رو سروری در جای دیگه جالبه اصولا آپلود ضعیفه اما شما آپلود خود و خروجی ضعیف ممکنه از سرورتون باشه اما نیاز هست حداقل از همون دی سی که هستین یک تست بگیرید با یک سرور دیگه هتزنر دریافتش تعریفینیست پس مبنای خوبی نخواهد بود

10. تعداد تشکر ها از parsfa-seller به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsfa-seller نمایش پست ها
    تازه وارد؟ یک ساله عضو هستم!! پیام هم میاد
    راه دیگش از دستور گت حالا با کد پی اچ پی یک فایل حجیم رو بیار رو سروری در جای دیگه جالبه اصولا آپلود ضعیفه اما شما آپلود خود و خروجی ضعیف ممکنه از سرورتون باشه اما نیاز هست حداقل از همون دی سی که هستین یک تست بگیرید با یک سرور دیگه هتزنر دریافتش تعریفینیست پس مبنای خوبی نخواهد بود
    سلام . چون من تازه وارد هستم نمیتونم پیام خصوصی بفرستم . چون برای ارسال پیام خصوصی باید حداقل 10 پست داشته باشیم.

لازم میدونم من چند تا جیز رو توضیح یدم
    من روی این سرور مجازی دانلود منیجر دارم و وقتی با اون دانلود میکنم از سایت های دیگه سرعتم روی 90 مگابایت میره.

اما وقتی میخوام فایل های روی این سرور رو دانلود کنم با سرور مجازی دیگه سرعت از 10 مگ بالاتر نمیره. و یا وقتی با اف تی پی از روی یه سرور دیگه روی این سرور آپلود میکنم باز هم سرعت از 10 مگ بالاتر نمیره.

خلاصه کلام این که پورت این سرور آزاده . اما نمیشه ازش با سرعت بالاتر از 10 مگ دانلود کرد و یا با سرعت بالاتر از 10 مگ بر روی اون اپلود کرد.

مشکل از کجا میتونه باشه؟ ممکنه از iis باشه . چون من با استفاده از اون این سرور رو به سرور دانلود تبدیل کردم

عضو انجمن dakkeh20 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    326
    تشکر شده در
    268 پست

سلام . چون من تازه وارد هستم نمیتونم پیام خصوصی بفرستم . چون برای ارسال پیام خصوصی باید حداقل 10 پست داشته باشیم.

من روی این سرور مجازی دانلود منیجر دارم و وقتی با اون دانلود میکنم از سایت های دیگه سرعتم روی 90 مگابایت میره.

اما وقتی میخوام فایل های روی این سرور رو دانلود کنم با سرور مجازی دیگه سرعت از 10 مگ بالاتر نمیره. و یا وقتی با اف تی پی از روی یه سرور دیگه روی این سرور آپلود میکنم باز هم سرعت از 10 مگ بالاتر نمیره.

خلاصه کلام این که پورت این سرور آزاده . اما نمیشه ازش با سرعت بالاتر از 10 مگ دانلود کرد و یا با سرعت بالاتر از 10 مگ بر روی اون اپلود کرد.

مشکل از کجا میتونه باشه؟ ممکنه از iis باشه . چون من با استفاده از اون این سرور رو به سرور دانلود تبدیل کردم
    سلام

احتمالا پورت لیمیت روی 100 مگابیت هست .

به دیتاسنتر و یا شخصی ک ازش خرید کردید بگید تا به دیتاسنتر اطلاع بده و چک سخت افزاری بشه .
    شبکه های اجتماعی bartarvs@
    سرور اختصاصی, سرور مجازی, میزبانی وب|برتر وی اس

13. تعداد تشکر ها از dakkeh20 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dakkeh20 نمایش پست ها
    سلام

احتمالا پورت لیمیت روی 100 مگابیت هست .

به دیتاسنتر و یا شخصی ک ازش خرید کردید بگید تا به دیتاسنتر اطلاع بده و چک سخت افزاری بشه .
    سلام . من با خود سرور میتونم با سرعت 100 مگ بر ثانیه دانلود کنم . پس معلومه که پورت همون 1 گیگه. اما نمیدونم چرا سرعت دانلود از خود این سرور پایینه

عضو انجمن dakkeh20 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    326
    تشکر شده در
    268 پست

سلام . من با خود سرور میتونم با سرعت 100 مگ بر ثانیه دانلود کنم . پس معلومه که پورت همون 1 گیگه. اما نمیدونم چرا سرعت دانلود از خود این سرور پایینه
    منظور بنده پورت آپلود سرور هست .
    شبکه های اجتماعی bartarvs@
    سرور اختصاصی, سرور مجازی, میزبانی وب|برتر وی اس

16. تعداد تشکر ها از dakkeh20 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    35 پست

شما مستقیم از رد استیشن گرفتین یا با واسطه؟
    اگر با واسطه مشکل رو به ایشون بگید این ربطی به کانفیگ و.. نداره مشکل داخلی سرورش هست و میبایست پیگیر و رفع کنه اصولا دی سی های خارج رسیو رو بالا میبرند.
    اگرمقدوره یک لینک و یا آی پی بدین تست کنم با وجودیگه اینجور که میفرمائید خودتون همه راها رو رفتیم و بر همین اساس عیب تنها از پورت همون وی پی اس مرجع هست
    این رد استیشن به پورت مشهور بود اما الان؟! جالبه اول ماه میلادی هم هست باید پهنای 500 گارانتی باز باشه بخصوص الان که پیک ایران و انگلیس نیست و سرورها باید خلوت باشند از نظر پورت

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط dakkeh20 نمایش پست ها
    منظور بنده پورت آپلود سرور هست .
    پورت آپلود و دانلود معیار خوبی برای همسان سازی نیست و تفکیکی هستند

18. تعداد تشکر ها از parsfa-seller به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)