نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مشکل جدی و فوری با نصب مجدد ویندوز و خطای windows cannot be installed on this disk. The selected disk is of the GPT partition style

عضو جدید nul آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    19 پست

پیش فرض مشکل جدی و فوری با نصب مجدد ویندوز و خطای windows cannot be installed on this disk. The selected disk is of the GPT partition style

سلام

من لپ تاپ سونی دارم و قبلا ویندوز اورجینال روش بوده حالا می خواستم ویندوز نصب کنم به هیچ طریقی از روی DVD بوت نمی شد مگر اینکه boot mode رو گذاشتم روی Legacy در این حالت نصب ویندوز رو اورد اما زمانی که انتخاب می کنم درایو c رو که نصب کنم ویندوز رو خطای زیر رو می ده :

windows cannot be installed on this disk. The selected disk is of the GPT partition style

تحقیق کردم اگر از دستور Diskpart و گزینه Clean استفاده کنم کل هاردم پاک می شه و یک راه دیگه هم هستش که GTP رو تبدیل کنم به mbr آیا در این صورت اطلاعات هاردم پاک می شه ؟

یا یک سوال دیگه توی boot mode حالت UEFI چطور dvd ویندوز رو لود کنم ؟ همه کلید های f رو با همه موارد دیگه رو تست کردم اما نشد که نشد ....

ممنون می شم یکی یک راهی جلوم بزار فقط اطلاعاتم پاک نشه ... خیلی مهمه ... تشکر ....

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    2,860
    تشکر شده در
    1,838 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدی و فوری با نصب مجدد ویندوز و خطای windows cannot be installed on this disk. The selected disk is of the GPT partition style

سلام.. ویندوز لایو بالا بیاید http://dl2.soft98.ir/soft/m/MiniTool....0.0.rarنرم افزار رو نصب کنید توی ویندوز لایو.. تموم شد.. !!!!توی اینترنت زیاد صحبت شده در این مورد .. شما همین راه منو برو به بقیه کاری نداشته باش..

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    356
    تشکر تشکر شده 
    247
    تشکر شده در
    180 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدی و فوری با نصب مجدد ویندوز و خطای windows cannot be installed on this disk. The selected disk is of the GPT partition style

نقل قول نوشته اصلی توسط nul نمایش پست ها
    سلام

من لپ تاپ سونی دارم و قبلا ویندوز اورجینال روش بوده حالا می خواستم ویندوز نصب کنم به هیچ طریقی از روی DVD بوت نمی شد مگر اینکه boot mode رو گذاشتم روی Legacy در این حالت نصب ویندوز رو اورد اما زمانی که انتخاب می کنم درایو c رو که نصب کنم ویندوز رو خطای زیر رو می ده :

windows cannot be installed on this disk. The selected disk is of the GPT partition style

تحقیق کردم اگر از دستور Diskpart و گزینه Clean استفاده کنم کل هاردم پاک می شه و یک راه دیگه هم هستش که GTP رو تبدیل کنم به mbr آیا در این صورت اطلاعات هاردم پاک می شه ؟

یا یک سوال دیگه توی boot mode حالت UEFI چطور dvd ویندوز رو لود کنم ؟ همه کلید های f رو با همه موارد دیگه رو تست کردم اما نشد که نشد ....

ممنون می شم یکی یک راهی جلوم بزار فقط اطلاعاتم پاک نشه ... خیلی مهمه ... تشکر ....
    مد هارد شما به gpt تغییر کرده از طریق سی دی بوت paragon partition manager یا acronis boot disk بیارید بالا و روی دیسک کلیک راست کرده و گزینه convert to basic یا convert to mbr disk داره باید این گزینه رو بزنید راه دیگه هم که داره هاردو از لپ تاب دربیارید و به سیستم خونگی وصل کنید وقتی ویندوز بالا بیاد توی device manager روی دیسک کلیک راست کنید و convert to basic رو میزنید

اگه انگيليست خوب باشه اينم اموزش تصويري و واضع

http://www.sevenforums.com/tutorials...-mbr-disk.html

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    841
    تشکر تشکر شده 
    381
    تشکر شده در
    291 پست

سلام
    دوست عزیز وارد تنظیمات بایوس بشید و از اون جا گزینه gpt رو غیر فعال کنید !
    بعدش به نصب ویندوز بپردازید
    .::چــــون [درکـــی] نــیست ، [حرفـــــی] نـــیست::.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)