صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: به دنبال vps

عضو انجمن Nikihost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    261
    تشکر تشکر شده 
    536
    تشکر شده در
    391 پست

پیش فرض پاسخ : به دنبال vps

نقل قول نوشته اصلی توسط samanenic نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز mehriz مديريت نيكي هاست اميدوارم به جوابت برسي
    نيكي هاست يكي از زير مجموعه هاي سامانه نيك ميباشد كه هنوز كه هنوزه از رو سرور ما استفاده ميكنه .
    نميدونم چرا اين حرفارو ميزنه
    نيكي هاست 4-5 ماهي است كه خودش سرور اختصاصي داره . نياز به سرويس هاي شما نيست.

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vatanmusic نمایش پست ها
    5 گيگ فضا
    پهناي باند نامحدود
    با كنترل پنل lxadmin
    امكانات ديگر نامحدود
    لينوكس و دسترسي كامل به root
    قيمت 15000 تومان
    آقا قضیه پهنای باند نامحدود چیه ؟؟؟
    مثلاً من اگه بخوام بگیرم و بدونم پهنای باند نامحدوده، یه اسکریپت رپید لیچ میندازم روش (حداقلش) تا هم ملت استفاده کنن و مهمتر اینکه بتونم از کنارش درآمدی داشته باشم. یا حتی دانلود سنتر.
    الان بعضی از شرکتها هستند پهنای باند رو میگن نامحدوده، ولی تا میای ازش کار بکشی، هاستت رو ساسپند میکنن.
    ممنون میشم توضیحات بیشتری بدین.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    85 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhraei نمایش پست ها
    آقا قضیه پهنای باند نامحدود چیه ؟؟؟
    مثلاً من اگه بخوام بگیرم و بدونم پهنای باند نامحدوده، یه اسکریپت رپید لیچ میندازم روش (حداقلش) تا هم ملت استفاده کنن و مهمتر اینکه بتونم از کنارش درآمدی داشته باشم. یا حتی دانلود سنتر.
    الان بعضی از شرکتها هستند پهنای باند رو میگن نامحدوده، ولی تا میای ازش کار بکشی، هاستت رو ساسپند میکنن.
    ممنون میشم توضیحات بیشتری بدین.
    دوست گرامی اون شرکتهایی که شما میفرمایید بخاطر مصرف پهنای باند زیاد شما رو ساسپنت نمیکنند.بلکه بخاطر استفاده بیش از حد تعیین شده منابع سرور شما رو ساسپنت میکنند.
    مثلا شرکت پرشین هوز که اعلام کرده است پهنایباند نامحدود ارائه میکند انها در سایت خودشان به اطلاع همگان رسانده اند که در هر روز استفاده بیش از 10درصد منابع سرور توسط یه شخص استفاده بشود ساسپنت میشود.برای مثال انها از سی پی یو Core 2 Quad9300 استفاده میکنند و این سی پی یو 2500مگاهرتزی می باشد ولی شما در هر روز حق استفاده بیشتر از 250مگاهرتز را ندارید یا اینکه انها رمشان 8گیگ میباشد حتی اگر شما رم 1گیگ هم برای VPS داشته باشید شما در روز حق استفاده بیشتر از 819مگابایت را ندارید.اما اگر 820مگابایت استفاده نمایید شما را ساسپنت میکنند من تجربه استفاده از این شرکت را داشتم ومنو ساسپنت کردند این دلیل ساسپنت است نه اینکه منظور شما این باشد که چون پهنای زیادی استفاده میکنید شما را ساسپنت میکنند.

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil Extreme نمایش پست ها
    دوست گرامی اون شرکتهایی که شما میفرمایید بخاطر مصرف پهنای باند زیاد شما رو ساسپنت نمیکنند.بلکه بخاطر استفاده بیش از حد تعیین شده منابع سرور شما رو ساسپنت میکنند.
    مثلا شرکت پرشین هوز که اعلام کرده است پهنایباند نامحدود ارائه میکند انها در سایت خودشان به اطلاع همگان رسانده اند که در هر روز استفاده بیش از 10درصد منابع سرور توسط یه شخص استفاده بشود ساسپنت میشود.برای مثال انها از سی پی یو Core 2 Quad9300 استفاده میکنند و این سی پی یو 2500مگاهرتزی می باشد ولی شما در هر روز حق استفاده بیشتر از 250مگاهرتز را ندارید یا اینکه انها رمشان 8گیگ میباشد حتی اگر شما رم 1گیگ هم برای VPS داشته باشید شما در روز حق استفاده بیشتر از 819مگابایت را ندارید.اما اگر 820مگابایت استفاده نمایید شما را ساسپنت میکنند من تجربه استفاده از این شرکت را داشتم ومنو ساسپنت کردند این دلیل ساسپنت است نه اینکه منظور شما این باشد که چون پهنای زیادی استفاده میکنید شما را ساسپنت میکنند.
    ممنون از راهنماییتون

6. تعداد تشکر ها از 1eng.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    492
    تشکر شده در
    366 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil extreme نمایش پست ها
    مثلا شرکت پرشین هوز که اعلام کرده است پهنایباند نامحدود ارائه میکند انها در سایت خودشان به اطلاع همگان رسانده اند که در هر روز استفاده بیش از 10درصد منابع سرور توسط یه شخص استفاده بشود ساسپنت میشود.برای مثال انها از سی پی یو core 2 quad9300 استفاده میکنند و این سی پی یو 2500مگاهرتزی می باشد ولی شما در هر روز حق استفاده بیشتر از 250مگاهرتز را ندارید یا اینکه انها رمشان 8گیگ میباشد حتی اگر شما رم 1گیگ هم برای vps داشته باشید شما در روز حق استفاده بیشتر از 819مگابایت را ندارید.اما اگر 820مگابایت استفاده نمایید شما را ساسپنت میکنند من تجربه استفاده از این شرکت را داشتم ومنو ساسپنت کردند این دلیل ساسپنت است نه اینکه منظور شما این باشد که چون پهنای زیادی استفاده میکنید شما را ساسپنت میکنند.
    فکر کنم این محدودیت راجب رم نباشه. رم به صورت گارانتی شده ارائه میشه. پس وقتی به شما 1024 مگابایت داده میشه شما می تونید 100 درصد رم رو استفاده کنید.ولی در مورد سی پی یو قبول دارم
    The Compliment is only Special of the God, Who is the Creator of the World.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    85 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط billing.ground نمایش پست ها
    فکر کنم این محدودیت راجب رم نباشه. رم به صورت گارانتی شده ارائه میشه. پس وقتی به شما 1024 مگابایت داده میشه شما می تونید 100 درصد رم رو استفاده کنید.ولی در مورد سی پی یو قبول دارم
    باسلام خدمت دوست گرامی.من اشاره کردم دوست عزیز من سابقه این مشکل رو داشتم.و درسته که رم بنده گارانتی شده بود اما یک روز در حال اپدیت اپاچی بودم که یه هو یه ثانیه فقط دیدم ررم به 894رسیده بود که فرداش به گمانم مونیتور کردند وسرویس منو ساسپنت کردند.با این حال هیچ ضمینی به کارهای ارائه کنندگان نیست.مثلا من اگه از شما سرویس بگیرم vps فکر کنید قیمتشم ماهی 30تومن هست.جسارت نباشه ها فقط یک رح واقعیت هست.بعد از 2ماه کل سرویس رو حذف کنید.من چه دسترسی به شما دارم اخه.دوست عزیز چه تضمینی چه ضمانتی.توی ایران ما هیچ مرجع رسیدگی درست و حسابی در این موارد نداریم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    492
    تشکر شده در
    366 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil extreme نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوست گرامی.من اشاره کردم دوست عزیز من سابقه این مشکل رو داشتم.و درسته که رم بنده گارانتی شده بود اما یک روز در حال اپدیت اپاچی بودم که یه هو یه ثانیه فقط دیدم ررم به 894رسیده بود که فرداش به گمانم مونیتور کردند وسرویس منو ساسپنت کردند.با این حال هیچ ضمینی به کارهای ارائه کنندگان نیست.مثلا من اگه از شما سرویس بگیرم vps فکر کنید قیمتشم ماهی 30تومن هست.جسارت نباشه ها فقط یک رح واقعیت هست.بعد از 2ماه کل سرویس رو حذف کنید.من چه دسترسی به شما دارم اخه.دوست عزیز چه تضمینی چه ضمانتی.توی ایران ما هیچ مرجع رسیدگی درست و حسابی در این موارد نداریم
    آدم باید طرف حسابشم بشناسه.وقتی از جایی بگیری که اعتبار نداره این مشکلات پیش میاد.
    بنده از خودم تعریف نمیکنم. ولی من کارم فقط بابت هاستینگ نیست.اگه زمانی خواستید از من و کارم به طور 100 درصد اطمینان پیدا کنید میتونم یه کنفرانس چت بذارم و تمام مشتریهامو اینوایت کنم تا نظر اونارو راجب من بشنوی.
    The Compliment is only Special of the God, Who is the Creator of the World.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)