صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: درخوات هاست پربازدید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

پیش فرض پاسخ : درخوات هاست پربازدید

سلام سید گلم.خوبی؟
    سید جان,واسه اون سرور که گفتی,چند روزه که به رفیقم گفتم که بتونه کنسول ازشون بگیره که وقتی کنسول ازشون بگیره بدم دستت واسه کاراش.هنوز خبری نشده.یعنی اینکه فکر کنم نمیخواد بده.
    از اینور هم که الان دارم بهت پیام میدم,عزادارم و خودت خبر داری و الان باید برم سرخاک.
    وسواس نیستم خدایی.توی پستم بخون داداش گلم.گفتم که چند نفر بهم گفتن که اینطوریه.من هم اومدم به بچه های اینجا گفتم.اونا هم گفتن سرورت خوبه و دیشب به سامان خان پیام دادم و دمش گرم که کله سحر بیدار بودو جواب داد :D و حتی گفتم که من توی این مدت هیچ مشکلی ندیدم.
    نکته سوم و آخر رو سید جونم بهت بگم؟ یا sms بدم؟
    از من بیخیال تر کسی نیست.میدونی چرا؟
    چونکه دو روز پیش بعضی ها ( اسمشونو بعدا میگم ) زحمت کشیدن و کل اطلاعاتم رو از سرورها پاک کردن :D کسی که حتی تاییدش میکردن.اما فقط یهویی جو گیر شد و ...... اما حتی بهش تو نگفتم.گفتم فدای سرت.نشستم دارم سرور شماره 1 رو از سر نو می سازم.هههههه
    فکر کنم اکثر کسایی که اینجا هستن منو بشناسن.اونایی که بهم پیام دادن با اسم اصلیم.چون منو میشناسن.9 ساله تمام سرور هارو تست کردم.توی این چند سال,خیلی دهنم آسفالت شده.فقط چون با بچه های نت افراز رفیقم رفتم اونجا و اونجا کلا آزاد بودم واسه همه چی.بعدش سر همکارم مجبور شدم بریم روی سرور دیگه.بعد از رفتن میدونی از بادید 18 هزار نفر به چند نفر رسیدیم؟به 7 هزار نفر.هی می گفت خوبه و مشکل اینه که کم میام :D سر همین کار همکارم دیگه سعی کردم خودم دست به کار بشم و با دوستان گلی مثل تو و ..... در ارتباطم.
    اگه کنسول اون سرور رو بدن و میدم به تو و خیالم ا لحاظ سرور راحت میشه.اما تا وقتی که سرور درست نشه باید یک سرور خیلی خوب داشته باشم.با 13 هزار آهنگ و ....... قبلا 5 هار بازدید بود.اما الان شده 15 هزار.خوب آدم و حساس میکنه دیگه.غیر از اینه؟این همه تلاش کنی بعد آخر سر هیچ و پوج زمین بخوری حساس نمیشی؟
    خوب خداا وکیلی,یک سوال میپرسم,سو تفاهم نشه.اما یک سواله.توی این سایت رو ببین.هه میان از سرورهاشون تعریف میکنن.منظورم این پست نیست.کلا میگم.چند درصدشون درست میگن؟
    اما توی همین تاپیک من تک تک اینارو میشناسم و حتی از همین نفراتی که اینجا پیام دادن,توی ایمیل بهم گفتن که اون طرفی که گفته سرورش بده,دروغ گفته.سرور خوبی گرفتی و .....
    توی همین تاپیکم به یک چیزایی باحالی رسیدم که اون مشکلات سایت رو حل کنم ببینم از سمت من مشکلی نیست.بعد ببینم بازم لود پایین میره یا بالا.
    بچه ها دست همتون درد نکنه.فعلا مشکل بر طرف شد.از همتون ممنون.

2. # ADS

عضو انجمن 007 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    545 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط IrIsT نمایش پست ها
    سلام سید گلم.خوبی؟
    سید جان,واسه اون سرور که گفتی,چند روزه که به رفیقم گفتم که بتونه کنسول ازشون بگیره که وقتی کنسول ازشون بگیره بدم دستت واسه کاراش.هنوز خبری نشده.یعنی اینکه فکر کنم نمیخواد بده.
    از اینور هم که الان دارم بهت پیام میدم,عزادارم و خودت خبر داری و الان باید برم سرخاک.
    وسواس نیستم خدایی.توی پستم بخون داداش گلم.گفتم که چند نفر بهم گفتن که اینطوریه.من هم اومدم به بچه های اینجا گفتم.اونا هم گفتن سرورت خوبه و دیشب به سامان خان پیام دادم و دمش گرم که کله سحر بیدار بودو جواب داد :D و حتی گفتم که من توی این مدت هیچ مشکلی ندیدم.
    نکته سوم و آخر رو سید جونم بهت بگم؟ یا sms بدم؟
    از من بیخیال تر کسی نیست.میدونی چرا؟
    چونکه دو روز پیش بعضی ها ( اسمشونو بعدا میگم ) زحمت کشیدن و کل اطلاعاتم رو از سرورها پاک کردن :D کسی که حتی تاییدش میکردن.اما فقط یهویی جو گیر شد و ...... اما حتی بهش تو نگفتم.گفتم فدای سرت.نشستم دارم سرور شماره 1 رو از سر نو می سازم.هههههه
    فکر کنم اکثر کسایی که اینجا هستن منو بشناسن.اونایی که بهم پیام دادن با اسم اصلیم.چون منو میشناسن.9 ساله تمام سرور هارو تست کردم.توی این چند سال,خیلی دهنم آسفالت شده.فقط چون با بچه های نت افراز رفیقم رفتم اونجا و اونجا کلا آزاد بودم واسه همه چی.بعدش سر همکارم مجبور شدم بریم روی سرور دیگه.بعد از رفتن میدونی از بادید 18 هزار نفر به چند نفر رسیدیم؟به 7 هزار نفر.هی می گفت خوبه و مشکل اینه که کم میام :D سر همین کار همکارم دیگه سعی کردم خودم دست به کار بشم و با دوستان گلی مثل تو و ..... در ارتباطم.
    اگه کنسول اون سرور رو بدن و میدم به تو و خیالم ا لحاظ سرور راحت میشه.اما تا وقتی که سرور درست نشه باید یک سرور خیلی خوب داشته باشم.با 13 هزار آهنگ و ....... قبلا 5 هار بازدید بود.اما الان شده 15 هزار.خوب آدم و حساس میکنه دیگه.غیر از اینه؟این همه تلاش کنی بعد آخر سر هیچ و پوج زمین بخوری حساس نمیشی؟
    خوب خداا وکیلی,یک سوال میپرسم,سو تفاهم نشه.اما یک سواله.توی این سایت رو ببین.هه میان از سرورهاشون تعریف میکنن.منظورم این پست نیست.کلا میگم.چند درصدشون درست میگن؟
    اما توی همین تاپیک من تک تک اینارو میشناسم و حتی از همین نفراتی که اینجا پیام دادن,توی ایمیل بهم گفتن که اون طرفی که گفته سرورش بده,دروغ گفته.سرور خوبی گرفتی و .....
    توی همین تاپیکم به یک چیزایی باحالی رسیدم که اون مشکلات سایت رو حل کنم ببینم از سمت من مشکلی نیست.بعد ببینم بازم لود پایین میره یا بالا.
    بچه ها دست همتون درد نکنه.فعلا مشکل بر طرف شد.از همتون ممنون.
    س من خواستم با نوشتن وسواس مزاحی کرده باشم فقط امیدوارم بدل نگرفته باشین دوست عزیز بعدشم من هروقت فکر کنی به مشاوره نیاز داری در خدمتتون هستم میتونی زنگ بزنی یا اس بدی
    و من خوشحال میشم صداتونو بشنوم یابتون چند کلمه باهاتون صحبت کنم ارادت

4. تعداد تشکر ها از 007 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

سلام سید جان.
    مرسی داداش گلم.
    دیگه میشناسمت
    چشم.امشب بهت اس میدم واسه سرور.
    با مدیر سرور صحبت کردیم و فعلا هیچ مشکلی نداریم تا ببینیم چی میشه
    سید جان امشب یا فردا مزاحمت میشم.توکه دیگه همه کاره من هستی و همه زحمت هام گردن تو هستش.واقعا مردی.

عضو انجمن parsvia آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    257
    تشکر تشکر شده 
    424
    تشکر شده در
    326 پست

سلام به همکاران و دوستان عزیز

ممنونم برای نظراتتون. مشکل این دوست عزیزمون رفع شد. منابع بیشتری در اختیارشون قرار دادیم و وضعیت سایتشون بسیار بهتر شد
    همانطور که کاملا از وضعیت سایت مشخصه مشکل لود این سایت
    بیشتر بخاطر قالب هست که قالب رو هم تغییراتی دادن و سرعت باز هم بهتر شد
    ساران هاستینگ
    09382294343 | 02128423379 تماس در ساعات اداری
    شرکت ساران داده پردازان ارجان - ثبت 3325 | دارای نماد اعتماد الکترونیکی

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

سلام و خسته باشید خدمت تمامی بچه های گل وب هاستینگ تالک.
    من یک هاست اشتراکی گرفتم از saranhosting که به نظر خودم خوبه.اما چندتا از دوستان که تو کار سرور و بهینه سازی و .... هستند,گفتند که این سرور یکم مشکل داره و میتونی سرور بهتر پیدا کنی که سرعت سایتت بیشتر بره بالا.
    میتونید سایت منو چک کنید :
    http://www.song-dl.ir
    من یک هاستینگ پربازدید نیاز دارم که ببینم بهتر ا اینه و مشکلات سرعت و بهینه سازی و .... رو بهتر انجام میده با نه.یک ماه تست میکنم و در صورتی که خود جواب داد و پشتیبانی و آپتایم و سرعت و امنیت خوب باشه و تایید بشه,قرار داد میبنیدم و تمدید میکنیم.
    بازدید حدودا بین 12 تا 15 هزار نفر.بازدید صفحات هم حدودا 25 هزار هستش و یکم بالاتر.کم و زیادش رو دقیق نمیدونم.از سایت های histats گرفتم.
    مای اس کیو ال حدودا 500 مگ.روی دایرکت ادمین 200 مگ بود اما سی پنل هستیم و نوشته 500مگ
    10 گیگ بیشتر فضا نیاز نداریم.جون برای عکس و ... از سرور دانلود استفاده میکنیم.
    پهنای باند یکم بالاست,چون از پست خودکار استفاده میکنیم و مستقیم پست ارسال میکنه.
    حالا دوستان با همین مشخصات,یک آفر بدن که اگه بشه به صورت تست چند روه یا یک ماهه بریم اونجا ببینیم چطوریه.
    سایت معتبر باشه و همچنین وب سرور لایت اسپید باشه و از لحاظ سرعت لود و بهینه سازی سایت و ..... حرف اول و بزنه
    امنیت هم مهمه.
    معتبر هم باشه.حالا یک قیمت بدین ( لطفا قیمت منسفانه بدین )

P-GE-CH-1 - فضا : 1000 مگابایت - پهنای باند : 150000 مگابایت
    Control panel : cPanel | Ftp : U | Database : 20 | Park Domain : 50 | Addon Domain : 2 | بقیه امکانات : نامحدود

ماهانه 55 هزار تومان
    سبد خرید - سفارش میزبانی وب لینوکس آلمان پربازدید cPanel - SSD

P-GE-CH-2 - فضا : 2000 مگابایت - پهنای باند : 300000 مگابایت
    Control panel : cPanel | Ftp : U | Database : 40 | Park Domain : 100 | Addon Domain : 4 | بقیه امکانات : نامحدود

ماهانه 85 هزار تومان

P-GE-CH-3 - فضا : 4000 مگابایت - پهنای باند : 600000 مگابایت
    Control panel : cPanel | Ftp : U | Database : 80 | Park Domain : 200 | Addon Domain : 6 | بقیه امکانات : نامحدود

ماهانه 125 هزار تومان

شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1,568
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    8 پست

آی آر پاور وب

پلن های متفاوت و متنوع
    امنیت: بسیار عالی
    پشتیبانی 24 ساعته وسریع (تلفن ،تیکت)
    پایداری : آپ تایم بالاقیمت مناسب
    Backupروزانه - هفتگی - ماهانه
    ضمانت دسترسی %99
    30روز بازگشت کل هزینه
    دارای نماد اعتماد

افتخارات
    دارنده ISO9001 گواهینامه سیستم مدیریت کفیت
    دارنده گواهینامه بین المللی کیفیت خدمات میزبانی وب
    مقام سومین ثبت کننده دامنه های BIZ در جهان در سال 2011
    کارگزار رسمی سازمان فیزیک نظری برای ثبت دامنه های ملی
    هشتمین سرویس دهنده پرسرعت جهان بر اساس آمار FASTHOSTS سال 2011
    دارنده ISO10004 گواهینامه رضایت مندی مشتری

☆♛❤♛هاست لینوکس.هاست ویندوز.ثبت دامنه.سرور مجازی♛❤♛☆

9. تعداد تشکر ها از irandac به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

سلام.
    دوستان لطفا زود تند سریع آفر بدین.
    هاست پر بازدید,سرور لایت اسپید,هارد 10 گیگ,رم بین 3 تا 4,سرعت بالا و آپتایم و ......
    فقط زود آفر واسه همین مشخصات بدین
    زود آفر ویژه بدین که سایت رو هواست

عضو انجمن sarvar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    223
    تشکر تشکر شده 
    425
    تشکر شده در
    319 پست

سلام.
    دوستان لطفا زود تند سریع آفر بدین.
    هاست پر بازدید,سرور لایت اسپید,هارد 10 گیگ,رم بین 3 تا 4,سرعت بالا و آپتایم و ......
    فقط زود آفر واسه همین مشخصات بدین
    زود آفر ویژه بدین که سایت رو هواست
    PL-1 PL-2 PL-3 PL-4 PL-5 PL-6
    میزان فضا 10 GB 20 GB 30 GB 40 GB 50 GB 100 GB
    پهنای باند 100 گیگ 200 گیگ 300 گیگ 400 گیگ 500 گیگ 600 گیگ
    کنترل پنل
    وب سرور
    DataCenter Xlhost Xlhost Xlhost Xlhost Xlhost Xlhost
    قیمت ماهیانه 6,000 12,000 18,000 24,000 30,000 36,000
    قیمت سالیانه 60,000 120,000 180,000 240,000 300,000 360,000
    قیمتها تومان است

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)