صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28

موضوع: درخواست نمایندگی دامین ملی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    900
    تشکر شده در
    777 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست نمایندگی دامین ملی

خب کلا از رد ریسلر بخواید ثبت کنید هم باید یه سرمایه یک میلیون یا ... رو بخوابونید به حساب رد ریسلر که سودش به حساب اونا میره ! و خودتونم که نهایتا مگه ماهی چند دامین میخواین ثبت کنین !!!
    در کل بنظر منم رد ریسلر به صرفه نیست .
    البته با عرض پوزش از samansystems

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط samansystems نمایش پست ها
    اگر 6 تومن بديد و ماهی 6 دامين ثبت کنيد. قيمت تمام شده دامين برای شما 5150 تومان هست
    1200000 مگر پول کمی هست؟که یک جا به ردرسلر بدم باهاشون هم حرف زدم 6ماه رو یک جا بدیم 25تومان میدند که ماهی 4تومان میشه .(به جای یک و دیست دادن اون رو صرف تبلیغات میکنم نه که هدر کنم پول رو یک جا

- - - Updated - - -

اگر 6 تومن بديد و ماهی 6 دامين ثبت کنيد. قيمت تمام شده دامين برای شما 5150 تومان هست
    1200000 مگر پول کمی هست؟که یک جا به ردرسلر بدم باهاشون هم حرف زدم 6ماه رو یک جا بدیم 25تومان میدند که ماهی 4تومان میشه .(به جای یک و دیست دادن اون رو صرف تبلیغات میکنم نه که هدر کنم پول رو یک جا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hamra نمایش پست ها
    خب کلا از رد ریسلر بخواید ثبت کنید هم باید یه سرمایه یک میلیون یا ... رو بخوابونید به حساب رد ریسلر که سودش به حساب اونا میره ! و خودتونم که نهایتا مگه ماهی چند دامین میخواین ثبت کنین !!!
    در کل بنظر منم رد ریسلر به صرفه نیست .
    البته با عرض پوزش از samansystems
    خوب همون من ماهی سخت 10 دامین ثبت میکنم بودنش فقط برای من مهم هست با ایزی رجستر هم حرف زدم گفتند 6ماه خرید کنید ماهی 4تومن میشه دامین هم ثبت نداشته باشم ماهی 4تومن چیه که روش فکر کنم فقط بودنش مهم هست.
    به خاطر همین چیزهاست که من هیچ وقت دنباله زرین پال نرفتم که همیشه چوب لای چرخ بقیه میکنند

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

تو رد ريسلر لازم نيست شما پول رو يکجا واريز کنيد (ضمن اينکه اگر يکجا واريز کنيد برای ارقام خاص، از شارژ هديه بهره مند ميشيد)
    ولی در مورد اين 1200 که مطرح ميکنيد، اين برای گردش حساب يکساله شما هست و اصلا لازم نيست يکجا شارژ کنيد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hostorder نمایش پست ها
    خوب همون من ماهی سخت 10 دامین ثبت میکنم بودنش فقط برای من مهم هست با ایزی رجستر هم حرف زدم گفتند 6ماه خرید کنید ماهی 4تومن میشه دامین هم ثبت نداشته باشم ماهی 4تومن چیه که روش فکر کنم فقط بودنش مهم هست.
    به خاطر همین چیزهاست که من هیچ وقت دنباله زرین پال نرفتم که همیشه چوب لای چرخ بقیه میکنند
    با تقسيم تعداد دامين هایی که ثبت ميکنيد بر عددی که ماهانه بابت نگهداری سرويس پرداخت ميکنيد ميتونيد قيمت تمام شده دامين برای خودتون رو به راحتی محاسبه کنيد
    اصلا موضوع پيچيده ای نيست.

ضمن اينکه زرين پال سياست کاريش با رد ريسلر متفاوت هست و اين دو مورد به هم مربوط نيست. اونجا خوشبختانه يک سال و نيم هست که سرويس بدون کارمزد داره ارائه ميشه.

5. تعداد تشکر ها از samansystems به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

تو رد ريسلر لازم نيست شما پول رو يکجا واريز کنيد (ضمن اينکه اگر يکجا واريز کنيد برای ارقام خاص، از شارژ هديه بهره مند ميشيد)
    ولی در مورد اين 1200 که مطرح ميکنيد، اين برای گردش حساب يکساله شما هست و اصلا لازم نيست يکجا شارژ کنيد

- - - Updated - - -

با تقسيم تعداد دامين هایی که ثبت ميکنيد بر عددی که ماهانه بابت نگهداری سرويس پرداخت ميکنيد ميتونيد قيمت تمام شده دامين برای خودتون رو به راحتی محاسبه کنيد
    اصلا موضوع پيچيده ای نيست.

ضمن اينکه زرين پال سياست کاريش با رد ريسلر متفاوت هست و اين دو مورد به هم مربوط نيست. اونجا خوشبختانه يک سال و نيم هست که سرويس بدون کارمزد داره ارائه ميشه.
    مگر مغرم تعطیل هست 1.200 رو تو یک لحظه بدم واسه ردرسلر؟
    سیباپال هم بدون کارمزد درگاه اختصاصی میده ولی چرا مثل شما هی نمیاد تو هر تاپیکی این حرف رو بزنه؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

مگر مغرم تعطیل هست 1.200 رو تو یک لحظه بدم واسه ردرسلر؟
    سیباپال هم بدون کارمزد درگاه اختصاصی میده ولی چرا مثل شما هی نمیاد تو هر تاپیکی این حرف رو بزنه؟
    در مورد مغز ما جسارتی نميکنيم ولی اگر جمله بالا رو صحيح بخونيد شبهه تعطيل بودن بوجود نمياد.
    و رد ريسلر لازم نيست شما پول رو يکجا واريز کنيد (ضمن اينکه اگر يکجا واريز کنيد برای ارقام خاص، از شارژ هديه بهره مند ميشيد)

پی نوشت: معنی بدون کارمزد اين هست که نه از شما و نه از مشتری شما کارمزدی کسر نشه.
    وقتی مشتری شما مجبور باشه کارمزد شما رو پرداخت کنه، اين معنی بدون کارمزد بودن رو نميده
    ویرایش توسط samansystems : June 10th, 2015 در ساعت 14:03

8. تعداد تشکر ها از samansystems به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

در مورد مغز ما جسارتی نميکنيم ولی اگر جمله بالا رو صحيح بخونيد شبهه تعطيل بودن بوجود نمياد.
    و رد ريسلر لازم نيست شما پول رو يکجا واريز کنيد (ضمن اينکه اگر يکجا واريز کنيد برای ارقام خاص، از شارژ هديه بهره مند ميشيد)

پی نوشت: معنی بدون کارمزد اين هست که نه از شما و نه از مشتری شما کارمزدی کسر نشه.
    وقتی مشتری شما مجبور باشه کارمزد شما رو پرداخت کنه، اين معنی بدون کارمزد بودن رو نميده
    من درگاه اختصاصی از سیباپال دارم نه کارمزدی از مشترک کم میشه نه من!!!!(سیبپال هم این موضوع رو نمیاد تو هر تاپیکی بگه فقط تاپیک خودشون)
    ایزی رجستر من ماهی 4تومن خواهم داد!!! 4تومن پول تو ماه چیزی نیست!!که بشینم در مقابل هزینه های جاری روش فکر کنم!!!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

من درگاه اختصاصی از سیباپال دارم نه کارمزدی از مشترک کم میشه نه من!!!!(سیبپال هم این موضوع رو نمیاد تو هر تاپیکی بگه فقط تاپیک خودشون)
    ایزی رجستر من ماهی 4تومن خواهم داد!!! 4تومن پول تو ماه چیزی نیست!!که بشینم در مقابل هزینه های جاری روش فکر کنم!!!
    1. شما مختار هستيد از هر جائی که مايل هستيد سرويس بگيريد. نه ما و نه کس ديگه ای حق نداره شما رو مجبور به کاری بکنه

2. ما مختار هستيم هر جائی که لازم باشه شفاف سازی کنيم. وقتی شما در تاپيک نامرتبط اسم زرين پال رو برديد ما موظف هستيم اطلاع بديم که زرين پال تنها سرويس بدون کارمزد و با تسويه آنی موجود هست. (اين دو کلمه رو پشت سر هم که بخونيد، متوجه تنها بودن اون خواهيد شد.)

3. 4 تومن رو ميتونيد پرداخت کنيد و اگر در ماه دامينی ثبت نکرديد اون 4 تومن رو از دست داديد يا اگر تنها يک دامين ثبت کرديد قيمت تمام شده دامنه 4+4 يعنی 8 تومان خواهد بود.

4. نيازی به تعطيلی مغز نيست (چون خودتون دو بار ذکر کرديد) کافی هست دو دو تا 4 تا کنيد و بر اساس حجم کارکرد خودتون بهترين تصميم رو بگيريد (و 100 در 100 بهترين تصميم گيرنده خودتون هستيد که شرايط خودتون رو بهتر ميدونيد.)

5. ليست نماينده های رسمی nic در مسير زير در دسترس هست. باقی شرکت ها قطعا با يکی از نماينده های رسمی کار ميکنن:
    کد:
    https://www.nic.ir/List_of_Resellers

11. تعداد تشکر ها از samansystems به دلیل پست مفید

عضو انجمن dakkeh20 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    326
    تشکر شده در
    268 پست

2. ما مختار هستيم هر جائی که لازم باشه شفاف سازی کنيم. وقتی شما در تاپيک نامرتبط اسم زرين پال رو برديد ما موظف هستيم اطلاع بديم که زرين پال تنها سرويس بدون کارمزد و با تسويه آنی موجود هست. (اين دو کلمه رو پشت سر هم که بخونيد، متوجه تنها بودن اون خواهيد شد.)
    ببخشید بدون کارمزد و تسویه آنی فقط با زرین کارت نه حساب عادی ؟!!
    شبکه های اجتماعی bartarvs@
    سرور اختصاصی, سرور مجازی, میزبانی وب|برتر وی اس

13. تعداد تشکر ها از dakkeh20 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    550
    تشکر تشکر شده 
    445
    تشکر شده در
    333 پست

فقط xzn
    ردریسلر ماژولش مشکل داره 1.5 سال پیش نمایندگی داشتم ازشون آخر سرم نتونستن مشکل ماژول رو حل کنن، مجبور شدم دستی تک تک دامین هارو ثبت کنم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamkale نمایش پست ها
    فقط xzn
    ردریسلر ماژولش مشکل داره 1.5 سال پیش نمایندگی داشتم ازشون آخر سرم نتونستن مشکل ماژول رو حل کنن، مجبور شدم دستی تک تک دامین هارو ثبت کنم
    1. ماژول ها در بازه های زمانی مشخص بروز ميشن و از 1 سال نيم قبل چندين آپديت برای ماژول ها انجام شده

2. ليست نماينده های رسمی nic در مسير زير در دسترس هست. باقی شرکت ها قطعا با يکی از نماينده های رسمی کار ميکنن:
    https://www.nic.ir/List_of_Resellers

16. تعداد تشکر ها از samansystems به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)