صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: خرید کسب و کار تا ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

پیش فرض پاسخ : خرید کسب و کار تا ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط hfiroozib نمایش پست ها
    من نمیدونم از کجات در میاری که بزن تو کار خرید و فروش ماشین ؟!!!! داداشه من هر کاری یه شرایط و تخصصی میخاد ، نمیشه هرتکی یه کارو شروع کرد و پول در آورد ، نمیدونم فکر میکنی حرف میزنی یا فقط دوس داری بگی ؟!!!!!!
    دوست عزیز اجازه بدید دوستان نظراتشون رو بگن. البته ترجیح من بر این هست که در زمینه اینترنت باشه، چون ملک و ماشین و ... تا حدودی سرمایه گذاری انجام دادیم قبلا و فعلا قصدم کسب و کار اینترنتی هست.

2. # ADS

عضو انجمن Zagrio.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    319
    تشکر شده در
    253 پست

سلام

در صورتی که توانایی مدیریت نیروی انسانی و سرمایه اعلام شده را بصورت حداقل دارید از طریق خصوصی در ارتباط باشید تا در خصوص پروژه ای با هم مذاکره داشته باشیم.

با سپاس
    بیش از 15 سال تجربه ما در صنعت IT
    تضمین کیفیت، سرعت و پشتیبانی برای تجارت آنلاین شماست

4. تعداد تشکر ها از Zagrio.com به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    7 پست

نظر شخصی بنده اینه که خیلی از داستانها از بیرون جذابه و به نظر سود دهی خوبی داره ولی وقتی وارد داستان میشیم میبینیم اصلا به اون شکل نبود
    بحث هاستینگ یه بحث سود ده است اما زمانی که قسمت خوب ماجراست ،دردسرهای خودش رو هم داره
    فروشنده دامنه
    فروشنده هاست
    فروشنده سرور
    زیاده
    شاید یه شغلهایی هست که به نظر خیلی چیپ میاد و به نظرمون آدمهای بدبختی هستن مثال سبزی فروشی : از دوستان من در منطقه 11 هست روزانه حدود 900تومن سبزی میفروشه و به گفته خودش حدود 400تا 450تومن سود داره یعنی 100%
    حالا شما یه سرور که برای شما 100دلار تمام شده میتونید 200دلار بفروشید ؟
    من حدودا 12 ساله آی تی کار میکنم و 7ساله آنلاین کار میکنم،اگر کار دیگری رو بلد بودم حتما انجام میدادم تا اینکه با چهار تا مشتری که هیچ ارزشی برای کارهات قائل نیستن کار بکنم،اگر سرمایه خوبی هم داشتم به یه کسب و کار خوب فکر میکردم البته همین الانم دارم یواش یواش دارم وارد کارهای دیگه میشم که بیس اصلی شرکتم روی طراحی سایت و هاستینگ نباشه.
    با توجه به اینکه من توی بازار توی خیلی کارها سرک کشیدم کارهای دلالی سود دهی خوبی داره تا کارهای خدماتی.
    از مشتریهای من صرافی میکنه (صرافی هم نداره) 1میلیون درهم خرید 835تومن فرداش شد 915تومن یعنی شب با دوست دخترش رفت بیرون صبح از خواب بیدار شد 835 میلیونش شد 915میلیون تومن 80 میلیون تومن سود کرد زحمتش این بود که رفت خونه تا صبح استراحت کرد حال من و شما چشممون پای کامپیوتر درمیاد تا چند وقت دیگه 80 میلیون سود میکنیم ؟

جمع بندی :
    به نظر من باید به فکر شغلهای سودآورتر باشیم
    شغلهای بهتر هم هست

6. تعداد تشکر ها ازطراح به دلیل پست مفید

عضو انجمن almanwebhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    414
    تشکر تشکر شده 
    1,139
    تشکر شده در
    790 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط طراح نمایش پست ها
    نظر شخصی بنده اینه که خیلی از داستانها از بیرون جذابه و به نظر سود دهی خوبی داره ولی وقتی وارد داستان میشیم میبینیم اصلا به اون شکل نبود
    بحث هاستینگ یه بحث سود ده است اما زمانی که قسمت خوب ماجراست ،دردسرهای خودش رو هم داره
    فروشنده دامنه
    فروشنده هاست
    فروشنده سرور
    زیاده
    شاید یه شغلهایی هست که به نظر خیلی چیپ میاد و به نظرمون آدمهای بدبختی هستن مثال سبزی فروشی : از دوستان من در منطقه 11 هست روزانه حدود 900تومن سبزی میفروشه و به گفته خودش حدود 400تا 450تومن سود داره یعنی 100%
    من حدودا 12 ساله آی تی کار میکنم و 7ساله آنلاین کار میکنم،اگر کار دیگری رو بلد بودم حتما انجام میدادم تا اینکه با چهار تا مشتری که هیچ ارزشی برای کارهات قائل نیستن کار بکنم،اگر سرمایه خوبی هم داشتم به یه کسب و کار خوب فکر میکردم البته همین الانم دارم یواش یواش دارم وارد کارهای دیگه میشم که بیس اصلی شرکتم روی طراحی سایت و هاستینگ نباشه.
    با توجه به اینکه من توی بازار توی خیلی کارها سرک کشیدم کارهای دلالی سود دهی خوبی داره تا کارهای خدماتی.
    از مشتریهای من صرافی میکنه (صرافی هم نداره) 1میلیون درهم خرید 835تومن فرداش شد 915تومن یعنی شب با دوست دخترش رفت بیرون صبح از خواب بیدار شد 835 میلیونش شد 915میلیون تومن 80 میلیون تومن سود کرد زحمتش این بود که رفت خونه تا صبح استراحت کرد حال من و شما چشممون پای کامپیوتر درمیاد تا چند وقت دیگه 80 میلیون سود میکنیم ؟

جمع بندی :
    شغلهای بهتر هم هست
    توی همه کار ها میشه سود کرد
    فقط طبق برنامه باید رفت جلو
    همه کار ها هم ریسک داره.....
    شما همون دوستتون که گفتید 80 میلیون سود کرد در واقع ریسک خیلی بالایی کرده و شانسی اورده و ضرر نکرده. ....

8. تعداد تشکر ها ازalmanwebhost به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajad نمایش پست ها
    سلام.
    من قصد دارم ۵۰ میلیون تومان توی اینترنت سرمایه گذاری کنم.
    چیزهایی که به ذهن خودم رسیده:

خرید سرور و کولو کردن توی دیتاسنترهای ایران (یا اینکه اگر کسی این سرویس رو داره و میخواد واگذار کنه ازش بخرم)
    خرید شرکت‌های هاستینگ که روال کاری مشخصی دارند
    گرفتن بالاترین اسلب ریسلو و دادن زیر نماینده به ایرانی‌ها با قیمت مناسب (امکان خرید دلار با نرخ خوب دارم)

به نظر شما انجام اینکارها مفید هست و سوددهی داره ؟
    نظر خاصی در این زمینه دارید؟
    پیشنهاد دیگه‌ای دارید؟

سلام بنده هم مثل خیلی از دوستان دیگه نظر شخصی خودم رو اعلام می کنم هزینه کردن در هر جایی اگر پشتش با منطق باشه فکر نکنم با ضرر رو به رو بشه
    به نظر من اگر در ضمینه پرداخت های ارزی فعالیت کنید با توجه به نوسانات بازار ارز می تونه خوب باشه

10. تعداد تشکر ها ازShetabHa_Com به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط almanwebhost نمایش پست ها
    توی همه کار ها میشه سود کرد
    فقط طبق برنامه باید رفت جلو
    همه کار ها هم ریسک داره.....
    شما همون دوستتون که گفتید 80 میلیون سود کرد در واقع ریسک خیلی بالایی کرده و شانسی اورده و ضرر نکرده. ....
    ایشون کارش صرافیه و با پول بازی میکنه
    طی این چند سال من ضرر توی کارش ندیدم

12. تعداد تشکر ها ازطراح به دلیل پست مفید

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط wenhost نمایش پست ها
    ریختن این هزینه در نت کار اشتباهیه
    بهترین کار همینه در خونه بشینید 50000000 تومان رو بریزید تو بانک ماهی یک تومان از بانک دریافت کنید :دی
    در مورد رسیلرو هم عرض کنم
    فقط ضرر هست
    فقط
    چون وسط کار یهو سلب عوض میکنند بعد بدون اطلاع شما تمام شارژت میره
    (تجربه کردم)
    قابل برگشت هم نیست
    سلام
    میشه اینو بیشتر توضیح بدین ؟ یعنی مثلا به سلب آخر برسی بعد چه مشکلی میتنوه بوجود بیاد؟ جناب خانجانی الان داره 8.22 میگره دامنه ازشون و با دلار 3100 شارژ میکنه؟!!
    حالا این چیزی که فرمودین میتونید اثبات کنید؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط طراح نمایش پست ها
    فروشنده دامنه
    فروشنده هاست
    فروشنده سرور
    زیاده

جمع بندی :
    شغلهای بهتر هم هست
    یعنی ایشون سود کرده؟!
    نه عزیزم فقط ضرر نکرده وگرنه کسیکه حدود یک میلیارد داره حماقته بیاد درهم بخره بفروشه بعد میشه بفرمائید بر طبق قانون پول شوئی چطور ایشون بالای 100 هزار درهم رو بدون بروکراسی اداری و بانکی خریده و بعد با زیدش رفته کافی شاپ بهد دوووووددددددد خوابید صبح 80 تومن رفت رو پولش؟؟ یا شما از نظام خرید و فروش ارز بی اطلاعید یا دوستتون خالی بسته البته با عرض معذرت رک گفتم

در مورد استارتر:
    شما اول بفرمائید از کجائید؟کدوم شهر؟
    50 میلیون رو از چه راهی در اوردید؟(اگر بهتون رسیده که هیچ اگر خودتون بدست اوردین پس همون کار قبلی رو ادامه بدین)
    در کل نت ایران نیاز به مبتکر داره نه سرمایه دار و کپی کننده

در پاسخ دوستانی که در مورد هاستینگ گفتند با عرض معذرت ولی اکثر این بقول هاست مسترها دلال تشریف دارند تا خدمات دهنده میزبانی وگرنه هیچ فردی در دنیا نخواهد بود که در زمینه هاستینگ فعالییت کنه و کولو در ایران رو کاری احمقانه قلمداد کنه بهر حال 7 سال پیش دانلود با سرعت 50 کیلو بایت رویا بود الان شده کندی اینترنت پس ................... لطفا برید دلار بخرید بدین دیتا سنتر سرور بگیرید بدین ملت و بفرمائید شرکت هاستینگ دارید
    روی صحبتم با همه نبود اما واقعیت تلخه. و تلخ تر از اون اینه که هیچکدوم توانائی کار با 2تا دیگه رو ندارید یکی 2 تا چیز یاد میگیرید فوری میخواید بیاید بشید هاست ایران. هنو هیچی نشده میخواید بشید رئیس مدیر و... اما به دنبال متحد کردن یک تیم و گروه برای هندل کردن یک خدمات نیستید و اینه میگین بازار هاستینگ اشبا شده
    بازار هاستینگ اشبا نشده دلال هاستینگ زیاد شده فقط بلدیم فرطی بریم از فلانجا سرور بگیریم بیایم و بزنیم تو سر هم مفت بدیم مشتری و در آخر نه شرکت درستی رشد میکنه و نه اون وبمستر بدبخت با کیفیت بد شما میتونه کسب و کارش رو رشد بده و در آخر 4-5 شرکت خواهند موند که بدون رقیب درست حسابی در بازار ایران جولون بدن

14. تعداد تشکر ها ازhegza به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)