نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نصب پلاگین روی سرور.منظور از هاست وارز

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض نصب پلاگین روی سرور.منظور از هاست وارز

سلام بچه ها
    من میخوام پلاگین cronconfig رو روی سرورم که سیستم عامل centos 64bit هستش رو نصبش کنم.کنترل پنلی که نصب هستش در حال حاضر cpanel هستش.
    ممنون میشم که اگه دستوراتی که باید به ترتیب وارد کنم داخل محیط ssh رو بهم بگین.چون از طریق whm که رفتم تو بخش پلاگینها همچین پلاگینی برای فعال کردن نبودش.

مورد بعدی که هستش اینه که میخواستم ببینم که منظور از هاست وارز چی هستش و به چه شکل میشه این هاست هارو اریه دادش.
    ممنون میشم اطلاعات جامعی در این مورد بدین و در صورتی که لینک منبعی میدین ، زبانش فارسی باشه.

خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

پیش فرض پاسخ : نصب پلاگین روی سرور.منظور از هاست وارز

حتما با سایتهای تحت عنوان وارز روبرو شدید. سایتهایی که برای اولین بار توسط اشخاص روسی راه اندازی شدند. کار این سایتها انتشار نرم افزارهای پولی به صورت کرک شده و رایگان در وب می باشد.اکثر سرورها و دیتاسنترهایی که کار میزبانی سایتها را بر عهده دارند در کشورهای آمریکا و کانادا می باشند و چون قانون کپی رایت به شدت در این کشورها رعایت می شود با سایتهایی که اقدام به انتشار نرم افزارهی دارای حق کپی رایت می کنند به شدت برخورد می گردد. بنابراین سایتهای وارز هاست خود را از کشوری که در آن کپی رایت رعایت نمی شود تهیه می کنند. کشورهایی مثل روسیه ، چین ، هنگ کنگ و ایران ! به همین دلیل به دیتاسنترهایی که در این کشورها قرار دارند و به قانون کپی رایت اهمیت نمی دهند هاست وارز می گویند.به طور مثال اگر شما بخواهید سیستم وی بولتین را به صورت رایگان بر روی هاستی که سرور آن در کشورهای آمریکا ، کانادا و دیگر کشور های دارای حق کپی رایت است نصب کنید سایت شما به خاطر شکایت شرکت جلسافت بسته خواهد شد ! اما اگر هاست خود را از دیتاسنترهایی در کشور های چین ، ایران و روسیه تهیه کنید بدون نگرانی می توانید از برنامه های رایگان همچون وی بولتین استفاده نمایید.
    سرورهای هلند هم این قابلیت رو دارند

- - - Updated - - -

به صورت خلاصه هاست های که قانون کپی رایت رعایت نشه و به شما گیر ندن تو کپی رایت

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

من میخوام پلاگین cronconfig رو روی سرورم که سیستم عامل centos 64bit هستش رو نصبش کنم.کنترل پنلی که نصب هستش در حال حاضر cpanel هستش.
    ممنون میشم که اگه دستوراتی که باید به ترتیب وارد کنم داخل محیط ssh رو بهم بگین.چون از طریق whm که رفتم تو بخش پلاگینها همچین پلاگینی برای فعال کردن نبودش.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    از نسخه 11.40 ب بعد ، دیگه نیازی ب نصب این پلاگین نیست ، و کلیه امکانات این پلاگین بصورت پیش فرض در خود سی پنل و در مسیر WHM --> Configure cPanel Cron Jobs هست .
    ...Zzzz...

6. تعداد تشکر ها ازOmidX به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)