صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43

موضوع: سی پنل بهتر هست یا دایرکت ادمین؟

عضو انجمن TN Projects آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,134
    تشکر تشکر شده 
    625
    تشکر شده در
    353 پست

پیش فرض پاسخ : سی پنل بهتر هست یا دایرکت ادمین؟

با درود و احترام.
    جدا از بحث هزینه بنظر بنده (نظر شخصی) بیشتر با دایرکت ادمین راحت ترم و خیلی دلایل داره که حالا اینجا تاپیک رو به حاشیه میکشه اما در کل پیشنهاد زیر میتونه کمکتون کنه :
    apache + nginx در دایرکت ادمین و با ریز جزئیات بیشتر هم موجب پایداری و هم سرعت بالایی در پاسخ دهی میشه و همچنین کار با دایرکت ادمین خیلی راحت تره چون یه جورایی خلوت تره البته بازم میگم نظر شخصیه!
    بنظر بنده کنترل پنل چیزی نیست زیاد روش مانور بدین چون برای هاست رایگان دایرکت چیزی واسه کاربرهاتون کم نمیزاره و همچنین پیشنهاد بنده اینه هزینه اضافی کنترل پنل و... رو بیشتر خرج سرور کنید و همچنین اصولی کار کنید و تمام منابع رو محدود و کنترل کنید. شک نکنید در این صورت کنترل پنل در آخرین اولویت انتخاب کاربر میمونه که اونم دایرکت ادمین بنظرم اگه نگیم یه کنترل پنل حرفه ای و راحت نباشه حداقل ، حداقل برای شروع وب مسترها عالیه و خیلی زودتر بهش عادت میکنن تا محیط شولوغ سی پنل!
    امیدوارم موفق باشید
    انسان های مثبت و موفق همیشه درباره راه حل ها فکر و صحبت میکنند و انسان های ناموفق درمورد مشکلات.
    شما جزو کدام گروه هستید؟

2. تعداد تشکر ها ازTN Projects به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم jahromweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,817
    تشکر تشکر شده 
    1,727
    تشکر شده در
    1,204 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taksis نمایش پست ها
    قشنگ بود.شبیه سی پنل
    حالا یه مورد دیگه.قابلیت فارسی کردن قالب capri بود
    کسی که سمت هاست رایگان میاد وبمستر حرفه ای نیست از خیلی چیزا سر در نمیاره.این فارسی بودن و ساده بودن خیلی کمک میکنه تا رفته رفته بفهمه چی به چیه
    سی پنل فکر نمیکنم فارسی خور باشه.برای یک کاربر آماتور پیچیده س
    از نظر شما متشکرم
    درمورد بحث فارسی سازی باید اشاره کنم که پوسته های دایرکت ادمین خیلی راحت قابلیت فارسی سازی دارند!
    شاید برایتان جالب باشد که از فارسی کردن یک قالب html ساده تر هست
    کافی هست یک سری مقادیر که در فایل مخصوصی در پوسته وجود دارد را ویرایش کند و جلوی توابع ترجمه ی فارسی را بجای انگلیسی وارد کنید و نیاز به هیچ گونه دانشی درمورد کد نویسی و ... نمیباشد
    از همین طریق میتوانید زبان هایی نیز به پنل اضافه کنید که مثلا هم فارسی باشد هم انگلیسی
    همچنین نوشتن قالب برای دایرکت ادمین برخلاف تصور خیلی از افراد حتی ساده تر از اسکریپت هایی مثل دیتالایف هست و با کمی وقت گذاشتن میشود پوسته ی اختصاصی برای هاستینگ خود نوشت.
    ParsConfig:Managed Servers,CacheServer,Server Administration
    IRDirectAdmin:Hosting Solutions
    M.Tamadon:09172593746

5. تعداد تشکر ها از jahromweb به دلیل پست مفید

عضو جدید saeid_e00 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    39 پست

سلام

سی پنل ظاهر خوشکل تری داره ، واسه کاربرای معمولی بهتره ، مصرف بالاتر منابع ، هزینه لایسنس گرونه نسبتا
    ولی دایرکت ادمین منابع کمتر مصرف میکنه ، یه خورده دیر کاربر باش راه میفته ، هزینه لایسنس ارزون تر

7. تعداد تشکر ها از saeid_e00 به دلیل پست مفید

عضو جدید mahdi20 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    49 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط jahromweb نمایش پست ها
    سلام
    اتفاقا خلاف چیزی که میفرمایید هست!
    به ظاهر کاربر پسند easy apache نگاه نکنید! اگر منظورتان همین رابط کاربری هست که دایرکت ادمین هم رابط کاربری تحت وب کاملی برای custombuild 2 دارد! سرچ کنید custombuild 2 plugin متوجه میشود
    به گفته اساتید (و نه بنده ) بعد از بیلد کردن در سی پنل دردسر های بیشتری دارید و به مشکلات بیشتری میخورید.
    خودتان شاهد بودید که برای یک بیلد مجدد و نصب یک مود apache چه هزینه ای به شما گفته بودند...
    درست است که easy apache برای اپاچی پلاگین ها و ابزارات بیشتری دارد و نیاز به کامپایل دستی مواردی مثل pagespeed و بسیاری موارد دیگر ندارید اما درزمان بروز مشکل شاید رفع ان سخت تر باشد.
    بدون شکل دایرکت ادمین کنترل پنل ساده ای است و کار با ان حداقل برای مدیر در خیلی از موارد ساده تر تنها موردی که هست بیساری از موارد تحت command هستند و اگر با دستورات لینوکس اشنایی کافی نداشته باشید در مواردی ممکن است به مشکل بخورید اما درصورتی که اشنایی نسبی داشته باشید متوجه خواهید شد که کار با ان ساده تر هست.
    همچنین به گفته بزرگان دایرکت ادمین در کانفیگ پیشفرض خود مقاومت بیشتری دربرابر سیم لینک دارد و ما یک سرور با کانفیگ دیفالت دایرکت ادمین و همه چیز باز (توابع و cgi و ...) دراختیار ۳ تیم هک و امنیت گذاشتیم و تعداد بسیاری هکر دیگر که نتوانستد سرور را هک کنند (البته امنیت ۱۰۰ نیست )
    سی پنل مزایایی مثل پنل زیبا و کاربر پسند - استفاده از ajax و یک سری امکانات اضافی که ممکن است برای برخی زیاد مهم باشد دارد کلا ظاهر زیبایی دارد و امکانات فراوان و کامل!. کلا شاید سی پنل برای کاربر تا حدی بهتر باشد .اما سوال این جاست که ۹۰ درصد کاربران واقعا چه قدر از وقت خود را در پنل صرف میکنند؟
    برای کاربر سرعت و اپتایم مهم است یا زیبایی پنل؟ این موارد ربطی به پنل ندارد و به کیفیت سرور و کانفیگ و ... مربوط است.
    دایرکت نیز مزایایی مانند مصرف کمتر منابع - عدم تحریم - پشتیبانی از تعداد بیشتری وب سرور (انجینکس - انجینکس + اپاچی - لایت اسپید - اپاچی ) - سادگی - امنیت مناسب - و بدون شک قیمت بسیار عالی دارد به طوری که با هزینه ی یک ماه و نیم لایسنس سی پنل میتوانید یک لایسنس لایف تایم دایرکت ادمین تهیه کنید.

- - - Updated - - -

استارتر عزیز :

نمیدانم دلیل شما برای ارائه ی هاست رایگان چیست اما ما چند ماهی هاست رایگان با منابع خیلی کم (مثلا ۵۰ مگ فضا و ۵۰۰ مگ پهنای باند و همه چیز محدود ) دادیم برای افزایش ورودی و به ان به چشم نوعی تبلیغ نگاه میکردیم .
    شاید تا حدی جواب داد و سایت بالا امد اما معایب فراوانی داشت مانند:

مشاهده ی فحاشی و توهین و عدم رعایت قوانین به صورت روزانه!
    تیکت هایی از طرف یک مشت بچه ی بی ادب که نه سلامی داشت و نه چیزی و در اخر هم به فحاشی کشیده میشد .
    و ...
    پیشنهاد نمیدهم که وقت خود را تلف کنید .
    شک نکنید که ۹۹.۹۹ سایت های ثبت شده روی سرور شما یک مشت سایت بدرد نخور بیشتر نیست و فقط دردسر دارید
    موفق باشید

دلیل که میخوام سرویس هاست رایگان راه اندازی کنم این میتونه باشه

دلیل اول:الان شما تو کل فضای مجازی که سرچ کنید و دنبال سرویس رایگان باشید وبلاگ ها اصلا سرویس های حرفه ای نیستن فقط مورد استفاده شون در مدت زمان کوتاه میتونه قابل قبول باشه برای پروژه ای یا شروع فعالیت یه کاربر تازه وارد با محیط اینترنت

دلیل دوم :شما محدودیت هایی در سرویس وبلاگ دهی و سرویس های وب سایت رایگان مشاهده می کنید: کنترل پنل- محیط کاربری- معتبر نبودن سرویس- و.....

دلیل سوم: من خاطرم هست اون قدیم ها 10 الی 11 سال پیش که اینترنت تو ایران جا نیفتاده بود و در محیط کافی نت در حال گشت و گذار در اینترنت بودیم و متاسفانه به دلیل نداشتن تجربه کافی و سرمایه و مشوق و هزاران مشکل دیگه وقتی سرچ می کردین سایت رایگان یا وب سایت یا هر کلمه دیگه سرویس های وبلاگ دهی رو میدید که اولین و بهترین و ساده ترین فقط بلاگفا بود و خواهد بود . اما وبلاگ با وب سایت تفاوت هایی داره . پس از گذشت 11 سال هنوز هم این مشکل که یک سرویس سایت دهی مناسب تو اینترنت ایران نیست سرویس های جدید مثل بلاگفا نوشته شده اند به ادرس

http://epage.ir/

و سایت های مشابهه دیگه

برنامه نویس هایی که این فعالیت ها رو انجام دادن کارشون خیلی خوبه و زحمت زیادی کشیدن اما بازم مشکلات دیده میشه و نواقص تو کارشون هست و باز هم زیاد سرویس خوبی از لحاظ محیط سیستم و............ قابل قبول نیست
    دلایل زیاد دیگه است که حالا شاید بعد گفتم

تخلف بله هم دیدم تو سرویس های رایگان و هم با کاربر برخورد کردیم - بی احترامی هست به سرویس دهنده . نداشتن اطلاعات کافی و آرم چسبوندن به سرویس دهنده و موراد مشابهه هم دیدیم و هم چشیدیم (همونجور که بقیه کنار اومدن و برخورد می کنن ما هم همیین روش رو ادامه میدیم مثل همکارا با کاربر خاطی و بی ادب)

100% سایت هایی که ثبت میشن بی خود هست (این رو قبول دارم چون قدیم چندین سال پیش تست کردم ) اما به دنیال روش هایی هستم که این درصد رو بیارم پایین و سعی کنم کاربران سایت رو جذب کنم که فعالیت کنند و ارزش سرویس رایگان سایت رو درک کنند و ما هم نیاز هاشون رو برطرف کنیم .
    ویرایش توسط mahdi20 : May 31st, 2015 در ساعت 01:13

تشکر تشکر کرده 
    1,817
    تشکر تشکر شده 
    1,727
    تشکر شده در
    1,204 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها
    من هاست رایگان با کنترل پنل سی پنل ندیدم ! (حداقل در ایران نیست) ، همه اکثرا از ویستا پنل استفاده میکنن اما اسمش رو گذاشتن cpanel ک مخفف control panel هست و فقط از نظر اسمی با CPanel شباهت دارند .
    سلام

همکار عزیز دیروز یک مورد داخل انجمن امد :
    http://boyhost.ir/

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi20 نمایش پست ها
    دلیل که میخوام سرویس هاست رایگان راه اندازی کنم این میتونه باشه

دلیل اول:الان شما تو کل فضای مجازی که سرچ کنید و دنبال سرویس رایگان باشید وبلاگ ها اصلا سرویس های حرفه ای نیستن فقط مورد استفاده شون در مدت زمان کوتاه میتونه قابل قبول باشه برای پروژه ای یا شروع فعالیت یه کاربر تازه وارد با محیط اینترنت

دلیل دوم :شما محدودیت هایی در سرویس وبلاگ دهی و سرویس های وب سایت رایگان مشاهده می کنید: کنترل پنل- محیط کاربری- معتبر نبودن سرویس- و.....

دلیل سوم: من خاطرم هست اون قدیم ها 10 الی 11 سال پیش که اینترنت تو ایران جا نیفتاده بود و در محیط کافی نت در حال گشت و گذار در اینترنت بودیم و متاسفانه به دلیل نداشتن تجربه کافی و سرمایه و مشوق و هزاران مشکل دیگه وقتی سرچ می کردین سایت رایگان یا وب سایت یا هر کلمه دیگه سرویس های وبلاگ دهی رو میدید که اولین و بهترین و ساده ترین فقط بلاگفا بود و خواهد بود . اما وبلاگ با وب سایت تفاوت هایی داره . پس از گذشت 11 سال هنوز هم این مشکل که یک سرویس سایت دهی مناسب تو اینترنت ببینم وجود نداره . سرویس های جدید مثل بلاگفا نوشته شده اند به ادرس

http://epage.ir/

و سایت های مشابهه دیگه

برنامه نویس هایی که این فعالیت ها رو انجام دادن کارشون خیلی خوبه و زحمت زیادی کشیدن اما بازم مشکلات دیده میشه و نواقص تو کارشون هست و باز هم زیاد سرویس خوبی از لحاظ محیط سیستم و............ قابل قبول نیست
    دلایل زیاد دیگه است که حالا شاید بعد گفتم

تخلف بله هم دیدم تو سرویس های رایگان و هم با کاربر برخورد کردیم - بی احترامی هست به سرویس دهنده . نداشتن اطلاعات کافی و آرم چسبوندن به سرویس دهنده و موراد مشابهه هم دیدیم و هم چشیدیم (همونجور که بقیه کنار اومدن و برخورد می کنن ما هم همیین روش رو ادامه میدیم مثل همکارا با کاربر خاطی و بی ادب)

100% سایت هایی که ثبت میشن بی خود هست (این رو قبول دارم چون قدیم چندین سال پیش تست کردم ) اما به دنیال روش هایی هستم که این درصد رو بیارم پایین و سعی کنم کاربران سایت رو جذب کنم که فعالیت کنند و ارزش سرویس رایگان سایت رو درک کنند و ما هم نیاز هاشون رو برطرف کنیم .
    باسلام

ممنونم که وقت گذاشتید و مطالعه کردید
    تاحدودی مرا به یاد دوران کودکی و نوجوانی انداختید سال ها پیش (شاید ۷ سال قبل ) در همین epage وبلاگ (یا با قول خودشون سایت ) داشتم به ادرس jahromweb.epage.ir یک تابستان از صبح تا شب برایش وقت گذاشتم که امروز اثری از ان باقی نمانده و حذف شده!

خوب اول یک نکته را باید بگویم به وبلاگ و بلاگفا اشاره کردید
    شخصا درمورد سرویس های تحت وب رایگان ایرانی که حمایت مالی ندارند ومنابع مالی خاصی هم ندارند سرویسی را برتر میدانم که امکانات کمتر و مصرف منابع کمتر دارد ولی اعتبار بیشتر.
    شاید تعجب کنید ! اما یک سوال دارم . اگر همین بلاگفا قرار بود به هرکس ۱ گیگ فضا بدهد به نظر شما امروز اثری از ان بود؟ تازه همین الان هم به گفته خوشان بکاپ درست حسابی و ... ندارند!
    شما باید فکر ۲ ۳ سال بعد هم باشید که قرار است اطلاعات یک سری افراد را نگهداری کنید!برای مثال با یک اپلود سنتر که بازدید و انلاین نسیتا زیادی دارد همکاری داریم (مدیریت سرور) و یکی از بحث های که همیشه داشتیم اعمال محدودیت ولی به جای ان نگهداری طولانی تر از فایل ها بوده است!
    این مورد را گفتم تا همین الان متوجه باشید که دادن ۱ گیگ یا حتی ۱۰ ۲۰ گیگ فضا به کاربر کار بزرگی نیست ! بکاپ گیری و نگهداری این اطلاعات کار بزرگی هست! (تازه تضمین برای اطلاعات کاربر در هاست های پولی و با بکاپ روزانه و هفتگی و ماهانه سخت است چه برسد به هاست رایگان!)
    بجز ان مشکل بعدی که در هاست های رایگان وجود دارد این است که مثل وبلاگ تبلیغات ندارند!یعنی شما درامد به خصوصی بجز اپگرید ندارید!
    مشکل بعدی وجود رقبایی مثل هاستینگر است که هاست های کیلویی!‌ میدهد (مثلا ۲۰ گیگ هاست رایگان!) و کاربر این مقدار فضا را که مشاهده میکند دیگر حاضر به استفاده از سرویس شما نیست (مگر سرش به سنگ بخورد و ...!)

درمورد برخورد و همچنین افزایش درصد سایت های مفید گفتید !
    خوب چیزی بود که خود ما هم دنبال ان بودیم . اما چیزی جز سردرد نداشت
    اوایل روند کار ما این طوری بود که کاربر فقط قوانین را تایید میکرد و هاست را تحویل میگرفت و تمام شد رفت!
    اما بعد ها به این نتیجه رسیدیم که باید حدود ۵ بند مهم قانون هاست رایگان (مثلا ممنوعیت استفاده از دامنه tk / ممنوعیت چت روم و شبکه اجتماعی و ...) را در صفحه ی سفارش قرار بدهیم و کاربر را مجبور به تایید و چک مارک زدن تک به تک کنیم و درپایان موضوع سایت را از کاربر بخوایم
    و به صورت دستی هاست را فعال کنیم
    این هم باعث صرف زمان زیادی میشد اما در عوض چگالی سایت های مفید تاحدی بهبود پیدا میکرد.
    اما این هم فقط سردرد داشت شاید برایتان جالب باشد کاربر در چند خط بالاتر تایید کرده بود که چت روم میزبانی نمیکنم و در پایان موضوع راچت روم انتخاب میکرد!
    بعد که تایید نمیشد تیکت باز میکرد و علت را میپرسید و ما با نهایت احرام پاسخ میدادیم بعد مجددا تعدادی فحش ! به ما میداد و میرفت!
    کلا شاید ۲ تا ۵ سایت بدرد بخور میزبانی شد! که بیشتر ان ها هم بعدا ارتقا دادند.
    جالب بود که تقلب های خنده داری صورت میگرفت مثلا کاربر به صورت فیک یک دامنه ای ار وارد میکرد و موضوع را وبلاگ شخصی قرار میداد اما بعد یک پارک دامین میزد و سایت فروش قند شکن باز میکرد!

گفتید ارزش سرویس رایگان . بزرگ ترین مشکل ما طلب کار بودن ۹۹ درصد کاربران رایگان بود ! حتی کاربری که ماهانه ۲۰۰ هزار تومان پرداختی داشت هم طلب کار نبود ولی کاربری که رایگان میزبانی شده بود طلب کار بود!

به هرحال امیدوارم که موفق باشید
    ببخشید که سرتون رو درد اوردم

عضو جدید mahdi20 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    49 پست

سلام

همکار عزیز دیروز یک مورد داخل انجمن امد :
    http://boyhost.ir/

- - - Updated - - -

باسلام

ممنونم که وقت گذاشتید و مطالعه کردید
    تاحدودی مرا به یاد دوران کودکی و نوجوانی انداختید سال ها پیش (شاید ۷ سال قبل ) در همین epage وبلاگ (یا با قول خودشون سایت ) داشتم به ادرس jahromweb.epage.ir یک تابستان از صبح تا شب برایش وقت گذاشتم که امروز اثری از ان باقی نمانده و حذف شده!

خوب اول یک نکته را باید بگویم به وبلاگ و بلاگفا اشاره کردید
    شخصا درمورد سرویس های تحت وب رایگان ایرانی که حمایت مالی ندارند ومنابع مالی خاصی هم ندارند سرویسی را برتر میدانم که امکانات کمتر و مصرف منابع کمتر دارد ولی اعتبار بیشتر.
    شاید تعجب کنید ! اما یک سوال دارم . اگر همین بلاگفا قرار بود به هرکس ۱ گیگ فضا بدهد به نظر شما امروز اثری از ان بود؟ تازه همین الان هم به گفته خوشان بکاپ درست حسابی و ... ندارند!
    شما باید فکر ۲ ۳ سال بعد هم باشید که قرار است اطلاعات یک سری افراد را نگهداری کنید!برای مثال با یک اپلود سنتر که بازدید و انلاین نسیتا زیادی دارد همکاری داریم (مدیریت سرور) و یکی از بحث های که همیشه داشتیم اعمال محدودیت ولی به جای ان نگهداری طولانی تر از فایل ها بوده است!
    این مورد را گفتم تا همین الان متوجه باشید که دادن ۱ گیگ یا حتی ۱۰ ۲۰ گیگ فضا به کاربر کار بزرگی نیست ! بکاپ گیری و نگهداری این اطلاعات کار بزرگی هست! (تازه تضمین برای اطلاعات کاربر در هاست های پولی و با بکاپ روزانه و هفتگی و ماهانه سخت است چه برسد به هاست رایگان!)
    بجز ان مشکل بعدی که در هاست های رایگان وجود دارد این است که مثل وبلاگ تبلیغات ندارند!یعنی شما درامد به خصوصی بجز اپگرید ندارید!
    مشکل بعدی وجود رقبایی مثل هاستینگر است که هاست های کیلویی!‌ میدهد (مثلا ۲۰ گیگ هاست رایگان!) و کاربر این مقدار فضا را که مشاهده میکند دیگر حاضر به استفاده از سرویس شما نیست (مگر سرش به سنگ بخورد و ...!)

درمورد برخورد و همچنین افزایش درصد سایت های مفید گفتید !
    خوب چیزی بود که خود ما هم دنبال ان بودیم . اما چیزی جز سردرد نداشت
    اوایل روند کار ما این طوری بود که کاربر فقط قوانین را تایید میکرد و هاست را تحویل میگرفت و تمام شد رفت!
    اما بعد ها به این نتیجه رسیدیم که باید حدود ۵ بند مهم قانون هاست رایگان (مثلا ممنوعیت استفاده از دامنه tk / ممنوعیت چت روم و شبکه اجتماعی و ...) را در صفحه ی سفارش قرار بدهیم و کاربر را مجبور به تایید و چک مارک زدن تک به تک کنیم و درپایان موضوع سایت را از کاربر بخوایم
    و به صورت دستی هاست را فعال کنیم
    این هم باعث صرف زمان زیادی میشد اما در عوض چگالی سایت های مفید تاحدی بهبود پیدا میکرد.
    اما این هم فقط سردرد داشت شاید برایتان جالب باشد کاربر در چند خط بالاتر تایید کرده بود که چت روم میزبانی نمیکنم و در پایان موضوع راچت روم انتخاب میکرد!
    بعد که تایید نمیشد تیکت باز میکرد و علت را میپرسید و ما با نهایت احرام پاسخ میدادیم بعد مجددا تعدادی فحش ! به ما میداد و میرفت!
    کلا شاید ۲ تا ۵ سایت بدرد بخور میزبانی شد! که بیشتر ان ها هم بعدا ارتقا دادند.
    جالب بود که تقلب های خنده داری صورت میگرفت مثلا کاربر به صورت فیک یک دامنه ای ار وارد میکرد و موضوع را وبلاگ شخصی قرار میداد اما بعد یک پارک دامین میزد و سایت فروش قند شکن باز میکرد!

گفتید ارزش سرویس رایگان . بزرگ ترین مشکل ما طلب کار بودن ۹۹ درصد کاربران رایگان بود ! حتی کاربری که ماهانه ۲۰۰ هزار تومان پرداختی داشت هم طلب کار نبود ولی کاربری که رایگان میزبانی شده بود طلب کار بود!

به هرحال امیدوارم که موفق باشید
    ببخشید که سرتون رو درد اوردم
    در یک خط میتونم بگم از تجربیات شما و تجربیات خودم تو این چند سال به این می تونم برسم: سرویس دهی رایگان = بدهکار شدن و بد نام شدن و عدم رعایت قوانین و مشکلات فنی و مشکلات مالی و ....

کلا نمیدونم چرا تو هر موضوعی اسم رایگان میاد مشکلات بعدی ظاهر میشه و کاربران ایرانی هم خوب پذیرایی می کنند از سرویس دهنده

- - - Updated - - -

برای من باز هم خیلی تعجب داره سرویس دهنده به این بزرگی که در ایران تو سرویس وبلاگ دهی حرف اول و اخر رو میزنه بعد از این سال ها باز هم با مشکلات بکاپ دست و پنجه نرم می کنه . نمیدونم دلیلش این هست که به علت درامد بالایی که دارند وقت و هزینه نمی کنند واسه اطلاعات کاربرانشون یا واقعا درامدشون کم هست که نمی تونن هزینه کنن واسه اطلاعات کاربرانشون یا اصلا اهمیت نداره اطلاعات کاربرانشون یا خیلی موراد دیگر .............
    ویرایش توسط mahdi20 : May 31st, 2015 در ساعت 01:56

عضو انجمن sina.click آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    471
    تشکر تشکر شده 
    271
    تشکر شده در
    216 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi20 نمایش پست ها
    سلام

تصمیم گرفتم سرویس میزبانی هاست رایگان راه اندازی کنم و به کاربران هاست رایگان بدم

به نظر شما کنترل پنل سی پنل باشه یا دایرکت ادمین؟
    با سلام
    پیشنهاد بنده سی پنل
    از لحاظ راحتی کار و محیط جالب تر
    با احترام
    ..: فــروش سـرور مـجازی بــا مـنابع اخـتصاصـی از انگلیس، هلند، کانادا و فرانسه :..
    wWw.Top-Vps.CoM
    دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

از نظر شما متشکرم
    درمورد بحث فارسی سازی باید اشاره کنم که پوسته های دایرکت ادمین خیلی راحت قابلیت فارسی سازی دارند!
    شاید برایتان جالب باشد که از فارسی کردن یک قالب html ساده تر هست
    کافی هست یک سری مقادیر که در فایل مخصوصی در پوسته وجود دارد را ویرایش کند و جلوی توابع ترجمه ی فارسی را بجای انگلیسی وارد کنید و نیاز به هیچ گونه دانشی درمورد کد نویسی و ... نمیباشد
    از همین طریق میتوانید زبان هایی نیز به پنل اضافه کنید که مثلا هم فارسی باشد هم انگلیسی
    همچنین نوشتن قالب برای دایرکت ادمین برخلاف تصور خیلی از افراد حتی ساده تر از اسکریپت هایی مثل دیتالایف هست و با کمی وقت گذاشتن میشود پوسته ی اختصاصی برای هاستینگ خود نوشت.
    https://documentation.cpanel.net/dis...ed+Login+Pages

سی پنل آنقدر هم سخت نیست!

سرچ نکردن ما باعث سخت بودنش شده .

13. تعداد تشکر ها از Yas-Host به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,817
    تشکر تشکر شده 
    1,727
    تشکر شده در
    1,204 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas-Host نمایش پست ها
    https://documentation.cpanel.net/dis...ed+Login+Pages

سی پنل آنقدر هم سخت نیست!

سرچ نکردن ما باعث سخت بودنش شده .
    سلام
    جناب سنجری استاد عزیز ، من نگفتم سی پنل سخت هست!!!
    چون در این حد کار نکردم که بخوام نظری بدم.
    فقط گفتم دایرکت ادمین راحت هست. همین
    شب خوش

15. تعداد تشکر ها از jahromweb به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

سلام
    جناب سنجری استاد عزیز ، من نگفتم سی پنل سخت هست!!!
    چون در این حد کار نکردم که بخوام نظری بدم.
    فقط گفتم دایرکت ادمین راحت هست. همین
    شب خوش
    سلام

بنده هم عرض کردم سی پنل راحت هست همین.

شب بخیر

17. تعداد تشکر ها از Yas-Host به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)