صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

موضوع: نیازمند شریک کاری ( سرمایه از من کار از شما )

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

پیش فرض نیازمند شریک کاری ( سرمایه از من کار از شما )

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و همکاران عزیز .

من در حقیقت به دنبال نیروی کاری هستم کسی که چه با دریافت هزینه ( درصدی ) با من کاری کنه .

خوب بریم سر اصل مطلب .

بنده قصد راه اندازی یک وبسایت در زمینه خدمات وبلاگ نویسی دارم . خدماتی که ارائه میشه :

1 . قالب های وبلاگ برای چند تا سیستم مختلف ( بلاگفا ، میهن بلاگ و ... )
    2 . گالری تصاویر حرفه ای با بخش های مختلف ( عاشقانه ، غمگین و ... )
    3 . آیکن های زیباسازی ( به شکل مربعی و در سایز 125 * 125 هستن معمولا ، دارای لینک و ... )
    4 . کدهای موزیک
    5 . بخش اس ام اس ( احتمالا این بخش رو بصورت کاربر محور راه اندازی کنیم ، مثل یک شبکه اجتماعی که کاربرا با ارسال اس ام اس مطلب بزارن به اسم خودشون )

فعلا این پنج تا بخش رو در نظر گرفتم .

سرمایه ای که در حال حاظر میخوام براش بزارم چیزی حدود 5 - 8 میلیون تومان هست ( اینم گفتم تا دوستان و بزرگواران راهنمایی و یا نظراتی اگه داشتن ارائه بدن با جان و دل منتظر نظراتشون هستم )

توجه : خواهشا پیشنهاد شروع کار دیگه ای ندین بنده توی کار های دیگه هم سرمایه گذاری کرده بودم ولی جواب آنچنانی نگرفتم و میخوام وبسایت خدمات وبلاگ نویسی راه اندازی کنم .

از دوستانی که میتونن قالب های وبلاگ رو طراحی و برای چند سیستم مختلف ارائه بدن خواهشمندم زیر همین پست اعلام کنن .

شماره تلفن هم میزارم اگه خلاف قوانینه از مدیران ( عاجزانه ) تمنا دارم فقط شماره تلفن رو حذف کنن .
    09214365302

پیشاپیش ممنون بابت نظرات و اعلام آمادگیتون .

2. # ADS

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

پیش فرض پاسخ : نیازمند شریک کاری ( سرمایه از من کار از شما )

نقل قول نوشته اصلی توسط nimraraji نمایش پست ها

من در حقیقت به دنبال نیروی کاری هستم کسی که چه با دریافت هزینه ( درصدی ) با من کاری کنه .

خوب بریم سر اصل مطلب .

بنده قصد راه اندازی یک وبسایت در زمینه خدمات وبلاگ نویسی دارم . خدماتی که ارائه میشه :

3 . آیکن های زیباسازی ( به شکل مربعی و در سایز 125 * 125 هستن معمولا ، دارای لینک و ... )
    4 . کدهای موزیک
    5 . بخش اس ام اس ( احتمالا این بخش رو بصورت کاربر محور راه اندازی کنیم ، مثل یک شبکه اجتماعی که کاربرا با ارسال اس ام اس مطلب بزارن به اسم خودشون )

سرمایه ای که در حال حاظر میخوام براش بزارم چیزی حدود 5 - 8 میلیون تومان هست ( اینم گفتم تا دوستان و بزرگواران راهنمایی و یا نظراتی اگه داشتن ارائه بدن با جان و دل منتظر نظراتشون هستم )

توجه : خواهشا پیشنهاد شروع کار دیگه ای ندین بنده توی کار های دیگه هم سرمایه گذاری کرده بودم ولی جواب آنچنانی نگرفتم و میخوام وبسایت خدمات وبلاگ نویسی راه اندازی کنم .

از دوستانی که میتونن قالب های وبلاگ رو طراحی و برای چند سیستم مختلف ارائه بدن خواهشمندم زیر همین پست اعلام کنن .

شماره تلفن هم میزارم اگه خلاف قوانینه از مدیران ( عاجزانه ) تمنا دارم فقط شماره تلفن رو حذف کنن .
    09214365302

پیشنهاد میکنم بر اساس تجربه ام، سرمایه اندکتون رو در این حوزه سرمایه گذاری نفرمایید. شکست خواهد خورد.
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

4. تعداد تشکر ها ازaligoli به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در

نقل قول نوشته اصلی توسط aligoli نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم بر اساس تجربه ام، سرمایه اندکتون رو در این حوزه سرمایه گذاری نفرمایید. شکست خواهد خورد.
    ممنون از نظرتون دوست من .

ولی بعد از کلی مشورت و در نظر گرفتن هزینه ها ( راه اندازی و نگه داری سایت های مختلف ) تصمیم گرفتیم این مورد رو راه اندازی کنیم .

بازم شدیدا ممنونم .

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    124
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    115 پست

خوب بریم سر اصل مطلب .

4 . کدهای موزیک

09214365302

سلام
    با توجه به بالا رفتن اگاهی کاربران و مهاجرت اکثر کاربران از وبلاگ به سیستم های مانند وردپرس و.... کاربران وبلاگ ها بسیار کاهش یافته.البته هم اکنون هم عمده ای ازسایت های کشور را وبلاگ ها تشکیل میدهند.
    در این زمینه ها که عرض فرمودید وبلاگ های بسیار زیاد و همچنین (قدرتمند) مانند پارس تولز-اسکیناک-نایت اسکین و..... در حال فعالیت هستند.
    بنده هم مانند اقا علی پیشنهاد میکنم در این زمینه ها شروع به کار نفرمائید چون احتملا شکست خواهید خورد.
    در زمینه های دیگر با ایده های خلاق و جالب میتوانیم همکاری کنیم.
    در صورت نیاز در ارتباط باشید.
    موفق باشید.
    ------------------------------------------------------------------------
    ياهو : Pr.behzadi
    ارسال تيکت

موفق باشيد!

7. تعداد تشکر ها از hashtgerdiha به دلیل پست مفید

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

ممنون از نظرتون دوست من .

ولی بعد از کلی مشورت و در نظر گرفتن هزینه ها ( راه اندازی و نگه داری سایت های مختلف ) تصمیم گرفتیم این مورد رو راه اندازی کنیم .

بازم شدیدا ممنونم .
    چند پرسش در رابطه با آگاهی خودم میپرسم :

میتونم بدونم از چه کسانی مشورت گرفتید ؟
    چند سال در اینترنت فعالیت دارند ؟
    صاحب چند کسب و کار یا سایت موفق هستند ؟
    دارای چه مدک تحصیلی هستند ؟
    چند سال دارند ؟
    درآمد ماهانه چقدر دارند ؟
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

9. تعداد تشکر ها ازaligoli به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در

نقل قول نوشته اصلی توسط aligoli نمایش پست ها
    چند پرسش در رابطه با آگاهی خودم میپرسم :

میتونم بدونم از چه کسانی مشورت گرفتید ؟
    چند سال در اینترنت فعالیت دارند ؟
    صاحب چند کسب و کار یا سایت موفق هستند ؟
    دارای چه مدک تحصیلی هستند ؟
    چند سال دارند ؟
    درآمد ماهانه چقدر دارند ؟
    دوست من شما بزرگوارین این حرف ها چیه .

از افراد موفق و ناموفق زیادی مشورت گرفتیم مطمئنا اونا مدیران سایتهای رنک زیر 500 ایران بودن .
    بنده تقریبا 6 سالی میشه توی اینترنت و زمینه های مختلف تجارت الکترونیک فعالم ( و الان هم اگه اسم بدم خیلی ها شاید خود شماهم منو خوب بشناسین )
    موفق بودنش مهم نیست میشه دید دلیل شکستشون هم چی بوده پس دنبال افراد موفق نباشیم همیشه
    مدارک تحصیلی از نظر بنده زیاد مهم نیستن چراکه موفق ترین افراد ترک تحصیل کردن
    سن و سالشون مابین 20 - 35 میشه در نظر گرفت
    درامدشونم نمیدونم والا .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hashtgerdiha نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به بالا رفتن اگاهی کاربران و مهاجرت اکثر کاربران از وبلاگ به سیستم های مانند وردپرس و.... کاربران وبلاگ ها بسیار کاهش یافته.البته هم اکنون هم عمده ای ازسایت های کشور را وبلاگ ها تشکیل میدهند.
    در این زمینه ها که عرض فرمودید وبلاگ های بسیار زیاد و همچنین (قدرتمند) مانند پارس تولز-اسکیناک-نایت اسکین و..... در حال فعالیت هستند.
    بنده هم مانند اقا علی پیشنهاد میکنم در این زمینه ها شروع به کار نفرمائید چون احتملا شکست خواهید خورد.
    در زمینه های دیگر با ایده های خلاق و جالب میتوانیم همکاری کنیم.
    در صورت نیاز در ارتباط باشید.
    موفق باشید.
    ------------------------------------------------------------------------
    ياهو : Pr.behzadi
    ارسال تيکت

موفق باشيد!
    ممنون میشم پیشنهادتون رو بصورت پیغام خصوصی با من در میان بزارید متاسفانه آیدی یاهو ندارم با شماره ای که قرار دادم در شبکه های مجازی موبایل فعالم و در خدمتتونم .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

سلام
    بنده هم مثل سایرین بهتون پیشنهاد میکنم دنبال اینکار نرید شکست نمیخورید ولی ممکنه نتیجه مطلوب هم نگیرید چون تقریبا وبلاگ و وبلاگدهی از مد افتاده
    اما اگ خواستید اینکارو کنید سعی کنید قالب ها و....ارائه میدید از نظر گرافیکی منحصر به فرد باشن
    بنده بااینک مخالف کارتونم اما میتونم باهاتون کارکنم اما نه درصدی
    هرکاری باقیمت توافقی میزنم پولشم میگیرم
    کارا رو باگرافیک بالا و خوب میزنم و با سئوی عالی
    ک هرکس قالب وبلاگ شما رو انداخت سایتش وبلاگش تو گوگل حرف برای گفتن داشته باشه

12. تعداد تشکر ها ازmchteh به دلیل پست مفید

عضو انجمن behrooz_iri آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    697
    تشکر شده در
    421 پست

نظر من رو بخواید یکی از نو ترین کارهایی که داره انجام میشه تبلیغ توی وایبر هست و مطمئن باشید به زودی جای تبلیغ با اس ام اس رو میگیره اگه تو شهری هستید که هنوز کسی انجام نداده سعی کنید این کار رو شروع کنید و قطعا بازاریابی هم براش مهمه (بازاریابی فیس تو فیس)
    Je vous aime wht , pour ses spammeurs
    اين کوزه چو من عاشق زاري بود است ( بقیش با قانون امضا حذف شده خودتون حدث بزنید )

14. تعداد تشکر ها از behrooz_iri به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_iri نمایش پست ها
    نظر من رو بخواید یکی از نو ترین کارهایی که داره انجام میشه تبلیغ توی وایبر هست و مطمئن باشید به زودی جای تبلیغ با اس ام اس رو میگیره اگه تو شهری هستید که هنوز کسی انجام نداده سعی کنید این کار رو شروع کنید و قطعا بازاریابی هم براش مهمه (بازاریابی فیس تو فیس)
    دوست عزیز جسارتا این کارو ریسک نمیدونید؟
    البته صحبت شماکاملا درسته اما
    هرروز داره شبک های جدید میاد و....
    وی چت.وایبر..واتس.لاین الانم تلگرام اضافه شده
    ایشون باید هردفعه بیاد برای هرکدوم ازاین برنامه ها جداکار کنه.فقط نمیشه رو وایبر تکیه کرد
    و در کل اره حرف شما درسته بشرطی ک استارتر بتونه خودشومعرفی کنه و مشتری وتبلیغات جذب کن

16. تعداد تشکر ها از mchteh به دلیل پست مفید

عضو دائم kool آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    646
    تشکر تشکر شده 
    1,280
    تشکر شده در
    1,024 پست

سلام
    بنده هم پیشنهاد میکنم به فکر کار دیگری باشید. حتی با سرمایه بیشتر هم امکان موفقیت خیلی خیلی کم هست. مگر اینکه هدفتان تفریحی باشد نه درامد
    ..::| میهن وب سرور بیش از یک دهه تجربه |::..

18. تعداد تشکر ها از kool به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)